Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) madgie válasza FireKeeper (#5350) üzenetére


madgie
titán

A bogáron neked akkó' milyen pajzs van? Adaptive A és B? Lehet visszarakom a JH-t, míg nem gyűlik össze a lóvé rájuk.

(#5352) FireKeeper válasza madgie (#5351) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a bogáron omega set. romulán fleet mogai-on van res B-s covariant.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5353) Jakuu válasza FireKeeper (#5346) üzenetére


Jakuu
őstag

Karfin hasznalom, Jem full szettel a polaron sebzes miatt + Energy Siphon, igy ketszer tudom elszivni az energiat.

(#5354) FireKeeper válasza Jakuu (#5353) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az elég jó kombó, szegény célpontnak nem marad sok energiája.
de azt gondolom vágod, hogy a polaron csak leszív, nem ad át energiát neked (a plasmo viszont igen).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5355) Jakuu válasza FireKeeper (#5354) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar hogyne tudnam.
A polaron nem azert van a hajomon, hogy energiat adjak at, hanem, hogy az ellent neutralizaljam.
Belokom oket egy gravity well vonzasaba, aztan megy az energia leszivas/a rendszerek feltoltese beloluk a plasmoval es szifonnal, mikozben az adv. fer'jai frigek, bedobnak kozejuk par tricobalt devicet + meg a polaron is csokkenti az energiaszintjuket. :P

[ Szerkesztve ]

(#5356) Jakuu válasza FireKeeper (#5344) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha mar itt tartunk, te melyik univ konzolt tartod meg hasznalhatonak, ami valamelyik zenes hajoval jon ?

(#5357) FireKeeper válasza Jakuu (#5356) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most így hirtelen nem tudom, melyik univ konzol jó annyira hogy megérjen egy konzol helyet, ezért kérdeztem :D a legtöbb nem is passzív bónuszt ad, hanem valami képességet, szóval játékstílus függő, hogy melyik konzol lehet ajánlott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5359) Robokutya


Robokutya
senior tag

hol tudok nyári rucira szert tenni?
ha lehet? tangabugyi meg hasonló? :P

[ Szerkesztve ]

(#5361) Jakuu


Jakuu
őstag

Ide is felteszem a kerdest, mert mashol nem kaptam ra valaszt:

A KDF romulanoknak nem lehet orion marauder assigmentjuk, csak reman ?

(#5362) Jakuu


Jakuu
őstag

Eleg sz@r ez a plasmo leech. :P
Karfivel a rendszereim 125/120/105/130 :P

(#5363) Lanny


Lanny
aktív tag

Ma délelőtt valami történt ami aggaszt, nem tudom hogy ez valaha megtörtént-e valamelyikőtökkel, éppen ezért osztanám meg veletek. Ma délelőtt a szokásos módon bejelentkeztem, jelentkeztem egy kis infected space-re és pvp capture and hold-ra (amelyik hamarabb bejön), végül azt stf kezdődőtt el hamarabb.
Betöltődés közben kidobott a szerver, újra bejelentkeztem, a chat ablakon azt olvastam, hogy ideiglenesen (1 órára) nem mehetek stf-ekre, mert le vagyok tiltva (you are temporary banned). Előző nap csak farmolni mentem Kerrath-ra, illetve Risa-ra a summer event-re. Az első helyszínen egy olyan beam boat temp. des. győzött le, hogy azt szép volt nézni! :) Elmentem, átalakítottam a build-emet (volt egy kis költekezés) ugyanerre, majd visszamentem és én is kipróbáltam ezt a taktikát. Aztán olvastam a chat ablakon olyanokat, hogy cheater/hacker, stb...
Nem tudom kinek szólt, de nem is igazán érdekelt, egyébként se szoktam írogatni oda. Aztán visszamentem átalakítani az a hajómat a korábbi buildre. Később meg eladtam 1 fleet ship module-t. Ezután pedig kiléptem a játékból. Ezen a honlapon elképesztő dolgokat olvastam, amik esetleg kapcsolatban lehetnek a történtekkel. Nem vagyok benne biztos hogy emiatt történt mindez, csak szeretnék a végére járni a dolgoknak. Ja és nem vagyok most tagja semmilyen flottának.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5364) Jakuu válasza Lanny (#5363) üzenetére


Jakuu
őstag

A bannedet azert kaptad, mert az stfrol kileptel , onhibadon kivul. Ha kiwarpolsz akkor is ez tortenik.
Semmi szokatlan nincs ebben, igy mukodik a dolog. En is hagytam mar el nem egyszer az stf-et, amikor valami iszonyuan idiota csapattal kellett volna megcsinalnom. Ilyenkor jo az egy ora ban, de azon kivul nincsen semmilyen kovetkezmenye, hogy 1oraig nem tudsz stfezni.

(#5365) Lanny válasza Jakuu (#5364) üzenetére


Lanny
aktív tag

Magától dobott ki a szerver, de hogy miért azt nem tudom.
Akkor megnyugodtam, kösz a segítséget! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5366) madgie válasza Lanny (#5365) üzenetére


madgie
titán

Nekem minden nap van minimum egy disconnectedem, nemtom, miért, de rendszerint stf közben.

(#5367) Robokutya


Robokutya
senior tag

skacok tudtok itten valahol mp3 lejátszóval foglalkozó fórumot?

(#5368) FireKeeper válasza Robokutya (#5367) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

használd a keresőt. vagy egyszerűen csak nézz körül a kategóriáknál. itt még azt se tudod ráfogni hogy nem ismered a nyelvet, nem angolul van a fórum...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5369) Robokutya válasza FireKeeper (#5368) üzenetére


Robokutya
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#5370) Robokutya


Robokutya
senior tag

ismét én vagyok a vak vagy tényleg nem találom
megvettem 600 tokenért a rövidnacit a karakteremnek keresem a listámba de sehol nem találom.

(#5371) Wolverine válasza Robokutya (#5370) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem az off-duty ruha és csak abban a slotban használható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5372) Robokutya válasza Wolverine (#5371) üzenetére


Robokutya
senior tag

Mi ez az Off duty kifejezés mit is takar?
feleslegesen szedegetek már megint valamit?
Azt hittem ha mind a 3 ruhadarab megvan akkor aktiválódik a csomag
A szemüveget viszont tudom

(#5373) Wolverine válasza Robokutya (#5372) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyszerűen azt, hogy az nem egyenruha, hanem szolgálaton kívüli viselet és az erre szolgáló öltözékek között kell keresni a szabónál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5374) Wolverine


Wolverine
félisten

Ingyen ground tribble mindenkinek Nukarára.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5375) Robokutya


Robokutya
senior tag

srácok nekem tűnt fel vagy csak hülyítem magam hogy Risán a táncparkettnél valami fura muzsika szólt ma?
Összekutyultak valamit a frissítéssel? És amúgy meg mintha mindenhol lézerfegyverek hangját lehetett volna hallani.

(#5376) Wolverine válasza Robokutya (#5375) üzenetére


Wolverine
félisten

A táncparkett, a jetpack, a Hor'gahn-gyűjtés és a Flying High daily quest teljesítendő pályái is új hangeffekteket kaptak.

A Nukara tribble egyelőre bugos, ezért visszavonták, azaz mégsincs ingyen tribble egyelőre...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5377) Robokutya válasza Wolverine (#5376) üzenetére


Robokutya
senior tag

remélem ez csak átmeneti elmebaj a bolygó légkörében :)
ezt a triblit hol lehet lecsekkolni?
vagy automatán kapjuk?

(#5378) John_Doe válasza Robokutya (#5377) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ma reggel volt egy leállás és a tribli visszakerült. A c-store/items résznél keresd. Sajnos ez is egy jó hogy van de minek típusú ajándék.

Shal'kek nem'ron!

(#5379) FireKeeper válasza Robokutya (#5377) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak akkor kapod meg, ha részt vettél a Legacy of Romulus teszt hétvégéjén a tribblin, legalább 1 óráig.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5380) John_Doe válasza FireKeeper (#5379) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ezt most mindenki megkapja mert ugye problémák voltak a tribli szerverrel is.
All players, including those who were able to test during our Tribble Test Weekend and those who were unable to, have earned an exclusive Nukara Tribble.

Shal'kek nem'ron!

(#5381) madgie válasza John_Doe (#5380) üzenetére


madgie
titán

Nekem ingyen se kell, a francé foglalja valami szőrös gombolyag a helyet az inventoryban :DD

(#5382) FireKeeper válasza John_Doe (#5380) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na ez zsír. na nem mintha mostanában játszanék...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5383) Wolverine válasza madgie (#5381) üzenetére


Wolverine
félisten

Nukara groundon extra markot ad, óránként egyet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5384) Robokutya válasza John_Doe (#5380) üzenetére


Robokutya
senior tag

ezt lehet majd keresztezni is vagy csak egymaga van?

(#5385) John_Doe válasza Wolverine (#5383) üzenetére


John_Doe
senior tag

Vagyis inkább ha megsimized ad egy nukara markot mindegy hol vagy ami lássuk be egyenlő a nullával. (óránként újra és újra meg kell piszkálni hogy pottyantson 1-1 markot) A resist nem tudom menyire hasznos a romulán tribli legalább a diszruptorra adott pluszt ami a klingonomnak jól jött de ezt nem hiszem hogy használom valaha is.

Robokutya:
Nem ez nem keresztezhető tovább ahogy egyik ilyen ajándék tribli sem. Ez ilyen marad.

Shal'kek nem'ron!

(#5386) Robokutya válasza John_Doe (#5385) üzenetére


Robokutya
senior tag

ha adna 100 at egy napra annak má talán lenne haszna

(#5387) Lanny válasza Robokutya (#5386) üzenetére


Lanny
aktív tag

Akkor csak nagyon kevesen mennének nukara mark-ot adó pályákra! :(

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5388) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

baszki nem voltam már fenn 1-1,5-2 hete, és nem is hiányzik. asszem kiégtem :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5389) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#5388) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Semmi gond, javaidat oszd szét közöttünk és ha majd elkap a nosztalgia gyere vissza előröl kezdeni. :)

Nekem most az a bajom, hogy a meló melletti kevés időben játszanék mással is, ebben meg túl sok szopás lenne mindhárom karival összeszedni a kellő szintet a fleetes cuccokhoz. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5390) madgie válasza FireKeeper (#5388) üzenetére


madgie
titán

Én szinte csak repkedem a corvette-ért, de azt is marhára unom. Néha még megyek egy-egy kört a bogárral, fürge kis dög, de ennyi.

(#5391) Jakuu


Jakuu
őstag

Sajnos nalam is ez a helyzet, gyakolatilag csak az tart meg jatekban, hogy kell 16% a korvetthez.
Belogolok csinalok a kdf karikkal egy kort contrabandert megcsinalom a Risa kuldit es kilepek. 4 ora mulva belepek leadom/felveszem a contras kuldit, es mar lepek is ki.
Egyszeruen annyira ismetlodo a jatek, hogy pillanatok alatt meguntam es League of Legends-et kezdtem el jatszani inkabb.

[ Szerkesztve ]

(#5392) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

én a korvettet már buktam. like i give a f*ck

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5393) Jakuu válasza FireKeeper (#5392) üzenetére


Jakuu
őstag

Meg nem. Ott van a loby abbol meg kipotolhatod a hianyzo pontokat. :P

(#5394) madgie


madgie
titán

Nesztek, egy kis képregény-Mogai :)

(#5395) madgie válasza madgie (#5394) üzenetére


madgie
titán

Még egy:

(#5396) Robokutya


Robokutya
senior tag

skacok vége a repkedős bulinak vagy mi vaaan??560 pontnál járok nem augusztus 15 ig lehet repkedni?

[ Szerkesztve ]

(#5397) madgie válasza Robokutya (#5396) üzenetére


madgie
titán

Eltűnt a csaj? Válts instát.

(#5398) Robokutya válasza madgie (#5397) üzenetére


Robokutya
senior tag

megvan pillanatnyi elmezavar volt a játékban:)

(#5399) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elszórakoztam ma a troubleshootinggal, aztán végül kiderült, hogy a 4xAA-t nem bírta a 7770OC-m 1920*1080-ban, levettem 2x-re és minden tök jó lett.

Amúgy ráálltam az FC gyűjtésre, de a cirkálóval való harc még mindig kiakaszt. Hiába a sok hull hp, ha hamar lelövik az aegis pajzsot, miközben egy tehén is gyorsabb nálam. Még a végén az engi karakterem is átmegy egy vestába, nem nekem való ez a lassúság. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5400) Lanny válasza CPT.Pirk (#5399) üzenetére


Lanny
aktív tag

Próbáld ki a enhanced neutronium alloy (+turn) konzolt, talán segíteni fog a fordulékonyságban.
Persze erre is kell jócskán gyűjteni, mint minden másra! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.