Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Jakuu válasza John_Doe (#5250) üzenetére


Jakuu
őstag

Masfel perc alatt lejott. :P
Ilyenkor jo meg, mert sokan nem gondoljak, hogy lelehet szedni a patchet.

Azert szerintem mar reg nem sunnyognanak, ha a scimitar es mas hajok a jatekba kerulnenek ezzel a patchel.
Szoval kizartnak tartom, hogy lesz. Esetleg majd csak kesobb. Most a dili farm es egyeb fleetes okossagok jonnek, meg sok fix.

(#5252) John_Doe válasza Jakuu (#5251) üzenetére


John_Doe
senior tag

Félre értesz én sem mondtam hogy most lesznek.Csak azt mondom nem az első eset hogy a hajó modellje már megvan a fájlokban csak épp nem elérhető a játékosok számára. Jövőhétre is kell valami. :) Még a summer event is jön elvileg ebben a hónapban.

Shal'kek nem'ron!

(#5253) Robokutya


Robokutya
senior tag


Hm tetszik ez mi is akar lenni pontosan?

(#5254) madgie válasza Robokutya (#5253) üzenetére


madgie
titán

Star Wars Episode One: The Phantom Menace :DD

(#5255) John_Doe válasza Robokutya (#5253) üzenetére


John_Doe
senior tag

Holnap kiderül pontosan mit is tud és hogy megéri-e vele foglalkozni. Amit tudni eddig hogy valami nyári eventes hajó amit valahogy úgy lehet majd megszerezni mint a breen hajót télen vagyis gyűjteni kell valami izéket amiből 1000ért adnak majd egy ilyet.

Shal'kek nem'ron!

(#5256) Jakuu válasza Robokutya (#5253) üzenetére


Jakuu
őstag

Summer eventen lehet allitolag megszerezni, de az adatokat meg nem lattuk rola.

(#5257) madgie


madgie
titán

Elvesztettem a fejem :D

(#5258) Wolverine válasza Robokutya (#5253) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy Risian Corvette. Egyéb kérdés? :P

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5259) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Erre a flottás dilíthium mine-ra mikor / hogyan lehet bejutni? Akkor lesz elérhető, ha meglesz a Tier1 belőle?

Am. találtam képet a flottás adw. és elit warp core-okról meg koznolokról stattal, árakkal: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5260) Lanny válasza Wolverine (#5258) üzenetére


Lanny
aktív tag

Asszem most már mi is itt fogjuk elkölteni az üdülési csekket! :DD

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5261) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#5259) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tom hol van, de úgy emlékszem az embassy-ra be lehetett menni T1 előtt is.

uhh ezek a konzolok iszonyat durvák... asszem a páncél piac meredeken fog zuhanni, akinek van még pénz olyasmiven, az sürgősen szórja el.
core-ok se csúnyák.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5262) John_Doe válasza CPT.Pirk (#5259) üzenetére


John_Doe
senior tag

Első körben csak az űrben repkedhetsz és nem is lehet ott csinálni semmit ha megvan a t1 akkor lesz földi része. Egyébként a ds9 mellett a ferrengi bányájától nem mesze van. Vlugta Asteroid Field a neve azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#5263) Jakuu válasza FireKeeper (#5261) üzenetére


Jakuu
őstag

En nem talaltam meg a bazison tier0-nal.

(#5264) FireKeeper válasza John_Doe (#5262) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Vlugta az ferengiké, ahova bárki mehet bányászni, de ennek asszem fleet dilithium mine holding vagy valami ilyesmi neve van. kicsid lentebb és balrább, mint a Vlugta.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5265) John_Doe válasza FireKeeper (#5264) üzenetére


John_Doe
senior tag

A lényeg hogy ott van a környéken.
Itt a Risa hajó leírása.
Risian Corvette:
Rank Required: Rear Admiral / Brigadier General / Subadmiral I
Hull Strength: 27,000
Shield Modifier: 0.9
Crew: 150
Weapons: 4 Fore, 3 Aft
Device Slots: 2
Bridge Officer Stations: 1 Lieutenant Tactical, 1 Commander Tactical, 1 Lieutenant Commander Engineering, 1 Ensign Science, 1 Lieutenant Universal
Console Modifications: 4 Tactical, 3 Engineering, 3 Science
Base Turn Rate: 21 degrees per second
Impulse Modifier: 0.25
+5 Power to Weapons; +15 Power to Engines
Increased Defense based on speed, up to +15%
Can Load Cannons
Console – Universal – Subspace Wake Generator
R.X.S. Registry Name Prefix Option

Shal'kek nem'ron!

(#5266) FireKeeper válasza John_Doe (#5265) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez asszem elég fürge lesz. BOff kiosztása is nagyon jó. hull/fegyverzet meg erős közepes. jó kis hajó, főleg ingyen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5267) Jakuu válasza FireKeeper (#5266) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem is de a konzol nem egy nagy cucc igy a leirtak szerint szvsz.

(#5268) FireKeeper válasza Jakuu (#5267) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

összesen max számú konzolt rakhatsz bele, és mivel újabban már mindenki elég sok univerzális konzolt használ, az elosztása kb érdektelen.

ez a hajó kb szegény ember bogara lesz. ugyanolyan fürge (ha nem fürgébb! +engine energia ugye), fegyver/konzol hasonló, valamivel tankosabb boff kiosztás, igaz picivel gyengébb hull. ha ezt tudom, hogy lesz ilyen hajó, lehet ki se nyitom a bogarat :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5269) Jakuu válasza FireKeeper (#5268) üzenetére


Jakuu
őstag

Te itt valamit osszekeversz.
En a hozza adott konzolrol beszelek, a Subspace Wake Generator-rol.

(#5270) FireKeeper válasza Jakuu (#5269) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah tényleg. az nem nagy durranás. de a hajó statjai jók. gondolkozom is rajta, hogy lecseréljem a bogarat, ennek jobban tetszik a boff kiosztása. és FUN hajónak tűnik :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5271) Jakuu válasza FireKeeper (#5270) üzenetére


Jakuu
őstag

4 karim van, tehat ha mindegyikkel be kellene gyujteni a hajoert az 1k pontot azt tuti kihagyom. (Gondolom nem ugy lesz mint a storeos hajoknal, hogy egyszer eleg kivenni es barmelyik karinal lehet)

A FED tac karimnak van egy retro defiantja, azt tuti nem cserelem le, mert felesleges.max fleet defiantra.

Plusz van 2 Klingon karim, egy tac es egy sci, valamint egy engi romulan (ez nem tetszik nekem a legjobban :P)

A tac klingonnak meg van egy Hegh'ta Bop, tehat elmeletileg ide johet a hajo es en is neki gondolom, hogy jo lenne.
(Bar hozzateszem, hogy elegedett vagyok meg ezzel a mostani hajojaval is barmilyen stf vagy egyeb pve feladatra boven jo, turhetoen nagy DPS-el)

A klingon sci rendelkezik egy Kar'fi-val, oda is felesleges a hajo.

Valamint meg johetne az engi romanak a hajo mert utalom a lassu cruisereket, nekem a (Singularity Overcharge) core abilityjuk ellenere nem tetszenek, merrt meg sem kozelittik a rendes sebzest nalam.
Persze itt a hajonal van egy bokkeno, hogy spec boffokat kellene keresnem az engi fokari miatt, hogy a tac konzoloknal megfelelo skilljeik legyenek.
Vagy varni meg a dreadekre, bar azok is tuti "lassu szarok" lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#5272) FireKeeper válasza Jakuu (#5271) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

romulánnál tipp: vedd ki a valdore mogai refitet és a mogai retrofitet. nagyon pöpec hajó, enginek is elképzelhető.

egy definél szerintem ez a hajó simán jobb. nem olyan szép, de jobb lehet.

én a fedes és kling tac karimnak tuti kifarmolom. am a winter event alatt a breen hajót mindegyiknek kifarmoltam, bár nem használom sehol :D ezt viszont mindenképp ki akarom próbálni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5273) Jakuu válasza FireKeeper (#5272) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem meg egyaltalan nem jobb a f. tac retronal, maradok inkabb az 5-3-2 elosztasnal ott es a +15% sebzes joval hasznalhatobb annal a hajonal mint a speed
De ez az en velemenyem errol a kerdesrol.

Ellenben az altalad felsoroltak kozul a Valdore tuti nm kellene ehhez a hajohoz merten, mert joval gyengebb. A Mogai retron gondolkoztam eloszor en is, amig meg jott ez a lehetoseg.
Mondjuk arrol nem irtak, hogy roma is hasznalhatja e.

(#5274) FireKeeper válasza Jakuu (#5273) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a valdore-t az ultra-mega-durva OP speckó konzol miatt kell kivenni. minden lövésnél van rá esélyed hogy a sebzéseddel arányosan gyógyítsd a pajzsod. volt olyan hogy 32k-t heal-elt minden pajzsszegmensen.

én túlzásnak tartom az 5 tac konzolt. hasznosabb inkább sok univ konzolt használni, amik ugye nem férnek el mind az engi/sci helyeken mert akkor meg páncélod/EPS-ed/RCS-ed/field gened nem lesz helyhiány miatt. ha már egy tac helyre univ konzolt raksz, akkor ugyanott vagy egy 4 tac konzolos hajóval is.
sőt nekem mogai-on csak 3 van, mégis irtó harapós.

romulán is használhatja, de akkor le kell mondanod az álcázóról és a singularity core-ról, ami szerintem már nem éri meg. de persze lehet kifarmolom a romulánnak is.

apropó: vajon azok a klingek, akiknek nincs lvl3 marauding-juk, és ezáltal nem léphetnek be a sirius sector-ba RP nélkül, hogyan jutnak el a Raisa-ra?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5275) Jakuu válasza FireKeeper (#5274) üzenetére


Jakuu
őstag

Most sincs helyhiany, pont annyi van amennyi kell ott meg az ad +1 slotot.
Valamint mint iertam mivel nincs gondom a tankkal, igy nem kell a plusz speed inkabb legyen akkor mar a +15% sebzes.
Az akar lovesenkent 450 damage nalam, mert nem ritkak a 3ezres sorozatok a DHCvel.

(#5276) madgie válasza FireKeeper (#5274) üzenetére


madgie
titán

Öt darab harmincas (XII lila) polaron konzolom van a bogáron, problem? :DDD

(#5277) Jakuu


Jakuu
őstag

Ja amugy azt el is felejtettem kerdezni, hogy ugye a konzolokat ugy is kilehet venni minden karinak a storeos hajokrol, hogy kiveszem a hajot majd a konzolt elrakom,majd a hajot torlom es kiveszem a masik karival es igy tovabb.
Persze az universalos konsolokrol beszelek, nem az egyedi hajokra szerelhetokrol.

(#5278) FireKeeper válasza Jakuu (#5277) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha account-hoz kötődik az adott hajó (zen store-osok), akkor persze.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5279) John_Doe válasza FireKeeper (#5274) üzenetére


John_Doe
senior tag

A klingon karakterek (meg a klingonokkal haverkodó romulánok) a szektor szélén mikor belépnének kapnak egy direkt warp to risa lehetőséget. Legalábbis ezt olvastam ki a dev blog-ból.

To enjoy this event, head to Risa in the Sirius Sector Block, or transwarp there by selecting the event in your Mission Journal’s calendar. KDF captains can head to the borders of the Sirius Sector Block from any adjoining sector and receive special permission to warp directly to the Risa system.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#5280) FireKeeper válasza John_Doe (#5279) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor gondoltak erre a problémára, király.

apropó, remélem lehet majd fürdőruhában is menni oda. van egy alien csaj karakterem, meg egy orioni ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5281) Wolverine válasza Jakuu (#5271) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez úgy fog menni, mint a breen hajó és karakterenként kell farmolni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5282) John_Doe válasza FireKeeper (#5280) üzenetére


John_Doe
senior tag

No swimwear will be provided to guests at this time.

Shal'kek nem'ron!

(#5283) FireKeeper válasza John_Doe (#5282) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

f*ck. de nem tudom miért. az orion csajok kb 90+ százaléka kb annyi ruhában szaladgál... :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5284) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Melyik beállítást érdemes leginkább csökkenteni a grafikánál, hogyha maga a játék tök jól fut, de mikor berepül egy nagyobb csoport ellenség egy 20 fős stf-en, akkor az eléggé megviseli a gépet?

Az árnyékokat kinyomtam, az egy kicsit javított, meg talán még szebb is nélküle a játék. 4mag, 4g ram, hd7770...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5285) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#5284) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát nem tom, lehet nálad valami gond lehet... nekem igaz 7790 mellett, de hasonló konfiggal majdnem maxra húzott részletességen, full HD-ben, röccenésmentesen megy. jó, SB24-en biztos szaggatna, de arra a szarra nem járok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5286) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#5285) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az S7-es grafikai frissítéskor ugrott meg a játék erőforrás igénye, szebb lett de többet is fogyaszt. Mikor először léptem be az S7-re, szabályosan játszhatatlan volt ugyanazokkal a beállításokkal, amikkel korábban használtam akadás nélkül, de mostanára már csiszoltak ezen szerencsére...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5287) PeL


PeL
addikt

(#5288) CPT.Pirk válasza PeL (#5287) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5289) Jakuu válasza CPT.Pirk (#5286) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem meg az akadast a lag okozza.

(#5290) John_Doe


John_Doe
senior tag

Hát nem tudom mi van de a login szerver döglődik és odabent is fura dolgokat látni például a klingon akadémián az egyik npc kicsit szögletesre sikeredett.

Shal'kek nem'ron!

(#5291) FireKeeper válasza John_Doe (#5290) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

LoR kezdés óta szét van esve a játék, nem kell csodálkozni :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5292) madgie válasza FireKeeper (#5291) üzenetére


madgie
titán

Én még mindig fej nélkül rohangálok Sukival :DDD

(#5293) Jakuu


Jakuu
őstag

Nalam minden rendben levonek tunik.

(#5294) PeL


PeL
addikt

Tök jó hogy még a kiírt leállítási időt sem tartják be :) Épp kiírja hogy 5 perc van a shutdownig, mondom addig gyorsan eladom a cuccokat a vendornak EC farmról mikor hirtelen DC...

(#5295) Jakuu


Jakuu
őstag

Toltsetek a patchet, meg meleg :P

(#5296) Wolverine


Wolverine
félisten

Elindult a nyári event.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5297) MichaelSD válasza Wolverine (#5296) üzenetére


MichaelSD
őstag

Hát, szerintem ez a summer event nagyon gyenge lett. Semmi Star Trekes sincs benne...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5298) Wolverine válasza MichaelSD (#5297) üzenetére


Wolverine
félisten

Annyiban különbözik a téli Q-s eventtől, hogy most nincs boss fél óránként, viszont van táncverseny :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5299) Robokutya


Robokutya
senior tag

A nyári buliban ez a corvett a legnagyobb fogás?
Illetve csak lebegni kell érte?

(#5300) Jakuu válasza Robokutya (#5299) üzenetére


Jakuu
őstag

Csak lebegni kell erte, viszont azt 25szor, ha pedig tobb karod van megtobbszor.
Monjuk allitolag lobi kristalyert is lehet kapni ilyen Lohlunat pearlt, csak nem hiszem hogy nagyon megerne.
Valami 2-5 gyongyot ad allitolag egy lobiert. Ami azt jelenti ha hosszucicire vagy teve akkor az a legrosszabb esetben 500 kristaly.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.