Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14520) Konfigos válasza FireKeeper (#14517) üzenetére


Konfigos
őstag

Biztos hogy nem,egyrészt nem akarom hogy lássák miként csinálom,másrészt nem is érdekel hogy megmutassam másoknak,csak pár tippet szoktam adni maximum azt se nyílvánosan,többi már a karin múlik,nekem is van olyan karim aki szerencsétlen,azzal most pl 200 kulcs 0db t6 hajonál vagyok,de annyira nem bánom mert így az új box majd 50 alatt kiadja a hajót amit felrakok 750ért és máris jó lesz az összkép.

Box az lutri,mindig is az volt,csak vannak praktikák amivel könnyebben kiszedhető egy hajó.Amik neten fent vannak ezekről videok nagyon nem mérvadóak,egyrészt rohadt amatőr módon csinálják,másrészt különbséget kell tenni a mezei f2p player meg a zenvásároló között,nem mennék bele a részletekbe de kb 4x nehezebben nyitok én f2pként hajót mint az aki vett zent tömegével,az hogy én még ígyis profitálhatok belőle az csak annak köszönhető hogy vannak bevett eljárások :D De sose garancia az se semmire.Nyilván ha vennék 10-30k zent kipakolnék ezzel a taktikával 20 hajót is lehet,de nekem nem éri meg pénzt költeni erre a játékra,igazság szerint a mostani sphere builder hajóktól tettem függővé azt is hogy játszom-e még majd többet vagy se,annyira már nem vonz mert tönkre van téve a pvp része ami miatt játszottam,és sokat hanyagoltam az edzést is miatta ami fontosabb nekem,ezért se voltam most 1 hete kb csak pár perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.