Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Lanny


Lanny
aktív tag

Kedves mindenki!
Gyűjtsük össze 1 helyre az elkészült skill terveket (kasztokra és célfeladatokra lebontva ) és vitassuk meg az életképességüket. Ha valaki még nem szerkesztett egyet sem a 6-os verzióban, most megteheti.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13302) Badname válasza Lanny (#13301) üzenetére


Badname
tag

Nálam így nézne ki a torpedó boat http://skillplanner.stoacademy.com/efec974f42d91cdb14d8252d76d1752e

[ Szerkesztve ]

(#13303) Konfigos válasza Badname (#13302) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez se jó..Adapted szett már nem igazán éri meg,alig ad torpedo sebzést.Továbbá nem megfelelő helyen van a quantum torp,2 spread egymásra cdzik,kevés a crth ezzel a builddel és a sok a flow értelmetlenül,rsp halál felesleges dolog már mindenhova kb,torpedó hajóra főleg,nincs sebességed,fb pulse kevés lesz így mert kb semmi skilled nincs rajta,nincs benne kemo 3,vortex is hülyeség.A passzív boff cd csökkentőkön nincs elég skill,stb.Szóval igazból semmi se jó benne :D

(#13304) Badname válasza Konfigos (#13303) üzenetére


Badname
tag

A skillhez nem nyúltam,az.lannye:-D a sci konzolok meg nem flowk,hanem partíció konzolok kemocitera am sincs pénzem :-D

(#13305) Konfigos válasza Badname (#13304) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor is kevés az a prtg skill,annyit tudsz vele majd ha 125 az auxod mintha nem lenne ott konzol és skilleztél volna rá.Kemo nélkül nincs torpedo build szerintem.200 prtg alatt nem sok értelme van a fbpulsenak,főleg ha nincs elég crth meg crtdje a buildnek,nekem se sok sajnos és látszik is hogy van aki nem hal bele ha rámlő,de ennél azért több,sebesség nélkül meg nincs torpedo hajó tényleg,pilot team,clean gateway,epte,min 70 engine stb.Amúgy a skillplan hiábásan jelzi a hajó boff állomását mert pilot/univ hibrid az a station nem command.

(#13306) Plata válasza Konfigos (#13305) üzenetére


Plata
félisten

Hááát nekem egyikőtök torpedó buildja sem tötszik.
Mi a rúzsa magdi rozsdás ragyájának tennék én partgenre torp buildnál.
Az én torp buildemnél a max one hit a lényeg,és nem a dps.

(#13307) Konfigos válasza Plata (#13306) üzenetére


Konfigos
őstag

Mert te a béna borg ellen akarod használni,többiek meg player ellen,és az igencsak más kategória.Max onehit semmit se ér player ellen se,60% az esélye hogy immun lesz az átlag lövés kb.Tudod te meddig él pvpn egy olyan bop mint a tied?kb 1 másodpercig,ezért értelmetlen erről beszélni mert 2 külön világ a kettő,dps king úgyse lesz soha egy torpedo build se,ha dpst akar az ember akkor a szokásos beam hajót építi meg,ha meg torpedót akkor azt,de az nem lesz dps király sose,igaz kiráz a gatyából akármelyik 100k+ dps pve hero-t.

(#13308) Lanny válasza Konfigos (#13305) üzenetére


Lanny
aktív tag

Valóban hibásan jelzi ki a pilot/univ hibrid boff seat-t, megjegyzésként oda is írtam a notes-ba.
Kemo az van, ahogy epte1 is, pt3 is, a2d1 doffal, apl2 (de lehet hogy kicserélem clean gateway-re ha be lehet rakni lt. posztra).
A torpedo sorrenden meg könnyen lehet változtatni.
Flow-ra meg azért pakoltam, mert mondtad, hogy a quantum phased torpedo shield drainjét erősítse.
Még a web traitet is beraktam.
Ezen kívül még egy sor deflektort is felsoroltam a notes-ban, amik hasznosak lehetnek.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13309) Konfigos válasza Lanny (#13308) üzenetére


Konfigos
őstag

Én nem a tiedre írtam most,hanem Bad buildjére,tied már kezdett alakot ölteni,de a skillezést hagyd a legvégére,ha kész a terv és nézted tribblin esetleg akkor utána skillezd fel.És igen erősíti a flow,az már más kérdés hogy igazán jól úgy lehet használni ezt ha gamer egér meg billje van az embernek és makrozza az egészet.Én ezért is tettem le róla,és inkább elmentem a shield pen irányába,akkor nem baj a pajzs,dísznek maradhat :D Nekem már fent sincs a quantum phase torp,egyelőre nekem is csak tervem van malemre,majd a gyakorlatba kiderül melyik életképes.Kipróbáltam amúgy ezt a terran set3 dolgot és nem vágtam tőle hanyatt magam,túl sok a cdje,amúgy jó lenne,de azt is kihagyom majd szerintem.

(#13310) Plata válasza Konfigos (#13307) üzenetére


Plata
félisten

De nekem borg ellen kell mert az a fun,a PVP-n elalszom az unalomtól.
Egyszerűen nem tudom mire osszak skill pontot.
Felszerelésileg így néz ki.
[link]
Bugos a skillplanner,a hajón nem command hanem pilot szék van.

[ Szerkesztve ]

(#13311) Konfigos válasza Plata (#13310) üzenetére


Konfigos
őstag

Ezt az elalszom az unalomtól dolgot majd akkor hiszem el neked ha lesz egy rendes pvp karid akivel unatkozol amikor játszol ott,addig úgy vagyok vele hogy amikor leírod ezt akkor ennyit látok "esélyem sincs ott érvényesülni" :P Borgba semmi fun sincs,mivel mindig ugyanaz,egyszerűen könnyű és egyszerű,ezért van ekkora népszerűsége,egyébként ha az általam régen vázolt dolgokat bevezetnék akkor valóban fun lehetne a pve,de addig csak annyi hogy joinolsz és tudod hogy kb 4 perc múlva vége,tudod hány hajó lesz ott,tudod mit tudnak,tudod hol fognak állni,tudod mennyi életük van,ez szerintem inkább kiszámítható mint fun ;] Hazudnék ha azt mondanám hogy a pvp fun,mert jó csapat nélkül torkos sz**ás,de ha van rendes csapatod és ellened is olyan csapat van akkor igenis fun hogy kicsit meg kell járatni az agyat hogy mit mikor csinálj és ki ellen és kivel.Nem véletlen hogy a játékosok 70%nak fingja sincs mi micsoda a játékba,esztelnül nyomkodnak és majdcsak vége lesz,ami persze nem baj,csak ez még csak meg se karcolja az igazi elemeket amik a játékba vannak,és ha nem pvpzel bizony sose fogod ezt érteni.Ott is lehet fun karit csinálni,olyat aki kis g**i,és lehet a sablonos tucatkarit is mint pven,nem kényszer semmi se,de ez az unalomtól meghalok dolog mint írtam majd akkor hiszem el ha Itt rádkeresve látok 100+ meccset ami a gyakorlatba kb 700 mert jó esetbe minden 7. meccset rögzíti valaki,addig úgy vagyok vele hogy mentél összesen 20 pvpt X év alatt,ahol vagy elpicsáztak vagy kifogtál pár bénát akikkel unalmas volt a játék :D

(#13312) Plata válasza Konfigos (#13311) üzenetére


Plata
félisten

Voltam régen pvp-n de baromira unatkoztaaam. :D
Nah ki osztottam a skileket,de egyenlőre iszonyú gáz.
CLR—Infected Space[3:49]— Dmg(DPS) —Xyria 17 894 676(79 887) Garon 9 120 029(40 176) Cunth 8 419 508(37 254) Eduard Lan 3 257 077(14 541) Sitak 542 616(2 401)
A 40k dps nem rossz,de nem is jó,de az One shot veszettül gagyi.Szégyellem be másolni is. :O
Lött a táskámban egy szép csíkos tribbli,nem is láttam még ilyen csíkost.Tudnám mit zabált be.

[ Szerkesztve ]

(#13313) Lanny válasza Konfigos (#13311) üzenetére


Lanny
aktív tag

Mit keres Corbin az első helyen? :Y
Ő a buildjével egy igazi troll, nem nevezném nagy pvp játékosnak!
Kb 1 gombot nyom le az egész játék során...

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13314) Lanny válasza Konfigos (#13309) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ok, majd felmegyek triblire, csak nem szeretném megvenni az összes felsorolt deflektort és singularity core-t csak pár teszt miatt, annyi dilim azért nincsen. :D
Privibe megírhatod, hogy te melyiket ajánlanád. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13315) Plata


Plata
félisten

Bakker bakkerovics bakkerov.
CLR—Infected Space[1:43]— Dmg(DPS) —John Henry 16 989 684(182 685) Talia Shaw 11 834 007(116 020) SHERLOCK H 11 797 927(120 387) Garon 5 113 307(51 650) Lela Dax 1 229 258(12 673)
Oneshotolta csóka kaput úgy hogy a generátor még fent volt. :Y
De legalább most lőttem egy szépet.
Max. One-Hit: 744 078 (Garon)
Max. One-Hit: 744 078 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)

(#13316) Badname válasza Konfigos (#13311) üzenetére


Badname
tag

Hehe ebben én is benne vagyok:-D

(#13317) Konfigos válasza Plata (#13315) üzenetére


Konfigos
őstag

Mondjak egy titkot?
Henry pvps,sherlock szintén,lela szintén.Vicces mi? ;]

Vala: Tirbblin ingyen van a dili meg a mark stb is,tusz tesztelgetni könnyen és gyorsan,de egyébként mag téren még én is tanácstalan vagyok,lehet egy craftos lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#13318) Plata válasza Konfigos (#13317) üzenetére


Plata
félisten

Mondj egy titkot hogy mitől lehetne nagyobb az one hit.mert az nekik sem volt nagy.
Kemocites dps meg nem izgat,mert a kemocite olyan mint az xvm,és kb ugyan az a véleményem róla meg a használóiról. :DDD

(#13319) Konfigos válasza Plata (#13318) üzenetére


Konfigos
őstag

Logikus,több crtd és/vagy magasabb pen,ezzel tudod növelni ha a one hit a lényeg.De őszintén szólva nem foglalkoztam vele még sose :D

(#13320) Badname válasza Konfigos (#13317) üzenetére


Badname
tag

Miben extra a kraftos warp core?

(#13321) Plata


Plata
félisten

Temporal Multi-Mission Science Vessel [T6]
Layout:
3 Front Weapons
3 Rear Weapons
3 Tac Consoles
3 Eng Consoles
5 Sci Consoles
3 Device Slots

Temporal Raider [T6]
Layout:
4 Front Weapons
2 Rear Weapons
5 Tac Consoles
3 Eng Consoles
3 Sci Consoles
2 Device Slots

Temporal Dreadnought Cruiser [T6]
Layout:
4 Front Weapons
4 Rear Weapons
4 Tac Consoles
4 Eng Consoles
3 Sci Consoles
4 Device Slots
1 Hangar Bay

Temporal Agents Recruit Event

Risa eventes cuccok

[ Szerkesztve ]

(#13322) Badname válasza Plata (#13321) üzenetére


Badname
tag

Hát ahogy így nézem az eddigi infókat nem lesz egy olyan hú de nagy durranás

(#13323) Plata válasza Badname (#13322) üzenetére


Plata
félisten

Lesz tàn fleet vàltozat is.

(#13324) Konfigos válasza Plata (#13323) üzenetére


Konfigos
őstag

Valahogy sejtettem hogy vesta t6 lesz majd a rendes temporal sci ship helyett..Amúgy ebből nem lesz fleet változat,nézd meg a konzol slot számot.Kár érte,így felejtős az egész.

(#13325) Badname válasza Konfigos (#13324) üzenetére


Badname
tag

Hacsak nem ezek lesznek az első 12 konzolos hajók:-P

(#13327) Plata válasza Badname (#13325) üzenetére


Plata
félisten

A sci beztos különleges lesz.
Temporal Multi-Mission Science Vessel [T6]

Unique Science-Vessel class - Vesta class

3 Fore, 3 Aft Weapons
5 Science Consoles
3 Engineering Consoles
3 Tactical Consoles
1 Hanger Bay

[ Szerkesztve ]

(#13328) Lanny válasza Plata (#13327) üzenetére


Lanny
aktív tag

Lesz hangárja is? Tiszta Vesta copy!
Akkor már nem is reménykedhetünk, hogy fürge lesz. :(
Captain Pirk örülne neki, biztos beruházna egy ilyenre ha még játszana.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13329) Plata válasza Lanny (#13328) üzenetére


Plata
félisten

Na bakker ez a roma admiralty fos.
A cucc amit kapsz nem acc bound hanem kari bound.

(#13330) Badname válasza Plata (#13329) üzenetére


Badname
tag

És a weekend event se hat rá :-D

(#13331) CPT.Pirk válasza Lanny (#13328) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmmm. Ez olyan, mintha megpróbálnál eredeti filmeket nézni. Megvetted a kedvencedet anno VHS-en. Jött a DVD korszak, megvetted DVD-n. Jött a BD korszak, megvetted BD-n. Jön a stream korszak, megveszed a klasszikus filmedet a felhőből...

Egyébként éreztem, hogy a Vesta szériát is eléri majd a T6 láz. Gondolom az MK szint emelés is a küszöbön áll. Persze biztosan meg fogom venni a T6 verziót is, ha már a T5 és a T5-U verzióért is megvettem, mert az kell! Oh wait. :N

Az új skill rendszer amúgy felkeltette az érdeklődésemet ismét a játékra, csak valahogy nem jutott időm semmire mostanában. Az elmúlt 6 napban tudtam játszani összesen 1 órát, azt is két részletben. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13332) Plata válasza Badname (#13330) üzenetére


Plata
félisten

Jah jó nagy tetvek.Azt hittem majd lesz eventre kb 130 tokenem,ló szart. :DDD
Valamit viszont kurvára nem értek,le skilleztem pár klingon karit.Csak úgy hasra ütésre,szóval elég izék lettek.De legtöbb fun kari szóval,annyira nem izgat,de érdekesség, hogy szinte tök ugyanúgy skilleztem két trill karit,az egyiknek 2.6 másiknak 3.1 lett az energia lopása plasmonic leech-el.Az meg hogy a bánatos faszba van? :Y

(#13333) Konfigos


Konfigos
őstag

Haha :D Tegnap este 10 kulcs tadaari a 10.,most meg ez :D

[ Szerkesztve ]

(#13334) gerisz23 válasza Konfigos (#13333) üzenetére


gerisz23
őstag

A jó bánatba.Mennyit buktál eddig?Ez a legszarabb doboz amit eddig láttam...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#13335) Badname válasza gerisz23 (#13334) üzenetére


Badname
tag

Szegeeeeeny szegény zsirosdeszka,hány kulcsbol jött ki az acheros? :-P

(#13336) Konfigos válasza gerisz23 (#13334) üzenetére


Konfigos
őstag

Semennnyit,sokat jelentett hogy elraktam az összes rd ládát is amit nyitottam meg vettem is,azok most alsó hangon is 3 milliárd,akkor meg volt 2,csak állt egy kicsit és megduzzadt :D 27 hajót nyitottam összesen ebből a boxbol eddig asszem,22 raider és 5 acheros,ebből 2 acheros a bankba van most,úgyse nagyon hányja a doboz remélem hogy visszamegy 800ra akkor eladom.Egyébként ha a számok érdekelnek tegnap is jött egy acheros az olyan 400 kulcs volt de közbe persze esett raider,ez meg kb 230 de közbe jött 2 raider is mellé.Az elején úgy voltam vele hogy a drop kb 1:800,ez már módosult olyan 1:450-500ra,szóval kb vonph szint,azt kicsit jobban kaptam talán. Olyan 3.7 milliárdot invesztáltam bele összesen eddig a boxba,és abból megvan most a 2 acheros(1.5b),500m cucc,plusz 600m ec,és 3b rd láda.Szóval pofás! :D

Most épp kiárulom a boxbol az egyéb apróságokat amik estek,az is van alsó hangon egy 400-500m,fegyverdoboz+modul+boostok.

(#13337) gerisz23 válasza Konfigos (#13336) üzenetére


gerisz23
őstag

raider 166 misi és esik az ára...Amúgy szórakozni jó az a hajó,csinálok rá egy fun pvp karit,vagyis kari megvan csak nincs felcuccolva.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#13338) gerisz23


gerisz23
őstag

Azt hiszem itt az ideje egy drain buildnek pvpre...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#13339) Lanny válasza gerisz23 (#13338) üzenetére


Lanny
aktív tag

Egyet értek. Van olyan research lab konzol, ami Mk XII-ben 51 flow-t ad. Ráadásul egy ehhez való deflektor is adhat ugyanennyit (terran, romulan). Én is tervezek hasonlót, csak wellshez. Plasmonic konzol sajna nincs, de nem is jutna neki hely. Kipróbáltam triblin az új skllfát, a traitje a "brace for impact" elnyomásával 15%-al növeli az összes dmg-t. Player ellen még nem próbáltam ki, de szerintem op lehet. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#13340) gerisz23 válasza Lanny (#13339) üzenetére


gerisz23
őstag

Space settet még nem néztem melyik lenne jó.Most partgen van a wellsemen,csak premade ellen kevés.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#13341) Konfigos válasza gerisz23 (#13340) üzenetére


Konfigos
őstag

Ugyanaz ami régebben is,a quantum phase szett.De azért arra kalkulálj hogy ha olyanra ereszted rá a draint aki szintén drainer akkor nem igazán lesz hatásos,és persze ez vissza is igaz,ha rádnyomja nálad se lesz komoly hatása,viszont ha már 2-3 ember nyomja rád akkor az 500as drainx se fog megvédeni.Sajna a drain tipikusan egy olyan dolog amit csapatba jó művelni,és nem árt a csapatba egy torpedos embereke,ha megnézed henryt is konkrétan szart se ér a hajója a drain team nélkül,viszont pajzsmentes/energiamentes emberekre persze hogy lehet nagyokat lövöldözni.Magával torppal ha már nincs pajzs akkor is lehet pusztítani,2 napja vexxel mentem cah-ot,2 torp tvaro build+álca detekt neki is nekem azért erősebben,és ketten hoztunk 8millio dmg-t és 80 killt,csak torpedóval,ott már a pajzs se nyújtott védelmet.A kemomat sikerült maxra tornászni ami elérhető scivel alfa nélkül,elég sokszor nyom 17-25ezret is.HY1 neutro amit használok most és spread 2 photon crtdx3 pen,és szimpla lövés terran meg gravi.Quantum x3 pen nem vált be,nagy volt a dmg mindig vele,de nem pusztítja a pajzsot úgy ahogy kellene,photon szerintem jobb,quantumnál felfogta a pajzs mindig szinte a lövések nagyrészét.

(#13342) Plata


Plata
félisten

Srácok ha lesz Temporal Recruit event ti kezdtek új karit?
Őszintén szólva én asszem klingon oldalra egy elborult sci karit fogok csinálni.
Na persze ha lesz időm,mert ahogy most állok napi pár órát tudok játszani,az nagyon kevés az eventhez.
Tavaly 3 lökött engit csináltam.
A klingon az idén szerintem sci lesz.T6 fleet B'rel-el. :D
Feltéve ha tudok venni valahol fleet hajót.
Régi vágyam már egy elmebeteg álcás sci,de sosem csináltam meg.

(#13343) Plata


Plata
félisten

Na még erősen csak ötletelek a karin,még asse tom milyen fegyver kéne neki vagy szett,de úgy gondolom csak torp lesz rajta.de hogy milyen legyen ötletem sincs még.
De a skillezés Gerisz féle lenne,szerintetek ez jó lenne fun karinak?
[link]

(#13344) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Ez a skill-ezés megfelelne egy Enhanced Battle Cloak-os, romulán torpedós-aknás + Gravity Well-es sci-nek?

Esetleg, mivel írja, hogy le-le dobja az álcát - én még ilyen hajóban nem ültem - , amikor a fegyverek "tüzelnek", ezért nem volna-e célszerű a tac-skill-ek cd-csökkentését a Shield Mastery-ra átdobni, hogy azért némi védelem mégiscsak legyen erre az időre is? (vagy úgyse rántja addig vissza a pajzsot, mire megint álcázza magát?)

A hajó a Faeht lenne a Delta-pakkból - vagy ennek a fleet-es változata. A hozzávalók még kérdésesek, ezekhez is kérnék útmutatást, ha vki már szórakozik ilyesmivel - pve-re lenne, minél olcsóbban.

Elveben a gw-vel összerántott ellenséget torpedóözönnel árasztaná el + aknák (támadáshoz, ill. védelemre)...
Vagy egyáltalán: másik hajó volna erre a célra a jobb?

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#13345) Badname válasza Kotomicuki (#13344) üzenetére


Badname
tag

Amikor torpedora meg gwre kiugrik alcabol addig nem jön fel a pajzs,de ha kiszednek alcabol pl gwvel akkor azért jó ha van

(#13346) Plata válasza Kotomicuki (#13344) üzenetére


Plata
félisten

Ez a skillezés pont egy EBC-s hajóra készült.
És sci karinak,de aknát én hanyagolnám helyetted,kivéve ha van hot pursuit trait-ed.
Őszintén szólva romulán álcából harcolós karim nem igazán volt,próbáltam de nem nagyon jött be.
Egyébként EBC-ből tüzelés alatt klingon hajónál nincs gond mert kicsit bugos,romulánnál nem tudom.

(#13347) Kotomicuki válasza Plata (#13346) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Amióta leszedtem az új vírusokat-hack-eket és új (lehet, hogy túlbuzgó voltam?), aktív védelem is van fenn ezek ellen, azóta nem hajlandó egyetlen sto-akadémiás oldalt sem behozni a gépem - és csak ezzel van problémám. A skill-ezés valóban a te linkedről indult, de azt számos ponton megváltoztattam.
Azok az oldalak, amik bejönnek és menteni is lehet rajtuk, azok meg mintha más pontértékeket kérnének a rangok unlock-kolásához: sehogy sem jön ki az eredeti elképzelésem rajtuk. :O

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#13348) Plata


Plata
félisten

Ez a játék totál bugos még mindig,újra skilleztem a sci fun gw karim.Elmentettem a loadut-ot erre minden cucc ami a karimon van újra megkapta,persze jött az overflow bag,az összes petje,eventes cucca,fegyvere tribblije meg vacka meg lett még egyszer,mostmár 3 klónozója van meg egyéb szar. :C
Lassan 500 slotos táska is kevés lesz ha minden skillezés és patch után le klónozza a játék az összes cuccát.

(#13349) Badname válasza Plata (#13348) üzenetére


Badname
tag

Nem rossz az ha klonozza az ophidian canet meg az emberhivo cuccot, oda lehet adni a boffoknak :-D

(#13350) Plata válasza Badname (#13349) üzenetére


Plata
félisten

Jah az csináltam,de a kedvenc vulkáni karim,és van neki egy rahedli petje,meg rahedli eventes cucca.
És nem poén ha klónozza az összeset,jah és nem beszélve a spéci boffokról,a hülye reman sci boffot is klónozta. :F
Meg a zeneseket is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.