Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77252) myckey válasza TomDeNemm (#77251) üzenetére


myckey
veterán

Itt is megy az SW: Andor...látszik rajta, hogy teli voltak lóvéval, mert ez elmegy filmnek is, minőségi darab, le a kalappal előtte ( de azért pislogtam mi péz :Y
Viszont eléggé más SW ez (akár a Rogue One), ami egyesek torkán sztm megakad és néha akad üresjárat a sztoriban, meg érdektelenebb karakterek is befigyelnek. DE tök jól építi,bővíti a loret ! Ezért szeretem a Vision szériát is !
De nekem az Ashoka is jó volt, csak a végét sztm elqrták :(((

The Acolyte kapcsán rtam már. Tetszett az SW része, kevésbé pár egyéb dolog...leszarom a mai divat által kötelező elemeket, és pont.
Ez épp SITH -es sorozat és egy kevésbé bejáratott időszakba viszi el a nézőt, ami nálam elég nagy plusz pont ! Mellette megy a fanservice és odafigyeltek azért erre.
Így voltam/vagyok a Rings of Power kapcsán is...ott is egy kevésbé taglalt (sőt) időszakot raktak le alapnak, és jól felhúzták a körítést.
Várom hova fut ki az Acolyte és mivel töltik meg a langyos TRoP-ot...( első évaddal ezt már eljátszották, másodikra több kell ).
"csubakka" jetit már most szeretném :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.