Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#452) burikg


burikg
csendes tag

Udv, sorry a magyar karakterek hianya miatt.

Tegnap letoroltem nehany junkware-t (Skype, Google, Picassa, MS Office 2007 trial, stb...) s Recovey DVD-t irtam (1 Utilities Recovery, 1/2&2/2 System Recovery = 3 DVD-R lemez 4,7 GB), az egesz folyamat nem tobb mint 1,5 ora. Van a Sonynak egy Sony Recovery Utility (SRU) csomagja eloretelepitve a gepre s azzal lehet formatalni, particionalni s biztonsagi mentest kesziteni az adatokrol.
A System Recovery soran sajnos minden vackot ujratelepit s bar az Adobe Acrobat 8, az Adpbe Elements 3 hasznos a tobbi szemet (Google Earth s a tobbi). Ma este a SRU-val atalitom a particiokat s megprobalom visszanyerni a rejtett 20 Gb particiot, elotte viszont megnezem nem-e jelenti ez a garancia elveszteset :).
Sajnos a VGN-FZ11L Blue-ray meghajtoval, 200 Gb HDD, T7300 proci durvan 50%-al dragabb :(( , annyit nem er meg, inkabb veszek a kulso HDD-t, ki milyet hasznal? engem egy USB-s valozat erdekelne.

SONY VGN-FZ11M: Intel Centrino Duo, Mobile Intel PM 965 Express Chipset (Santa Rosa), Intel Core 2 Duo T7100 1,8 GHz, DDR2 SDRAM 2Gb 667 MHz, 120 Gb HDD 5400 rpm, WXGA LCD X-Black 15,4'', NVidia Geforce 8400M GT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.