Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  SetFSB

Hozzászólások

(#151) kriszbon válasza darál0w (#150) üzenetére


kriszbon
őstag

Hát azt nem tudom miért! Kipróbáltam és nálam működik! Kiválasztod a megfelelő chipet, majd Get Fsb aztán a felső csuszkán pötyögsz fel annyit amit akarsz majd Set Fsb, és már annyin is csetteg a proci, ha bírja(megnéztem Everesttel) :F A régi lapommal is használtam, mert az nem fixálta a PCI sebességet!

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#152) darál0w válasza kriszbon (#151) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

már megy. egy restart megoldotta a gondom. nemtom mi lehetett a hiba oka ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#153) kriszbon válasza darál0w (#152) üzenetére


kriszbon
őstag

Hát te még mindíg fent virzsnyákolsz :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#154) darál0w válasza kriszbon (#153) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

éjjel-nappal online (du. szundiztam most meg nem tok aludni :D):DDD

az a baj,h ráérős vagyok és biosbol már kitapasztaltam mi megy a procc. setfsbvel max 30-50mhzet tok még kisajtolni, deh az meg már épp nem játékstabil. nem a procc áll le, hanem a game hibát észlel és leáll :DDD

tökéletes nekem ez az orajel ennyi fesszel. bár épp ma láttam egy tesztet, ahol 1,2Von megy 3600at. nekem ahhoz 1,33 kell :(((
igaz nem panaszkodom, de mégiscsak yol járt a kölök ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#155) kriszbon válasza darál0w (#154) üzenetére


kriszbon
őstag

Hát annyiért nem is érdemes kinlódni vele! Amúgy ezt is lehet úgy használni mint az EasyTune progit, hogy biosban beállítod amit gondolsz hogy jó, ezen meg ha kell a + akkor feltolod(igaz itt kevesebb az állítási lehetőség) mármint venti meg hasonlók! Az előbb jól megmontam hogy (virzsnyákolsz) később jutott eszembe hogy jön majd zoo8800 kolléga és tőlem is megkérdezi hogy mit "Vászmákogok" itt :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#156) zoo8800 válasza kriszbon (#155) üzenetére


zoo8800
veterán

virzsnyákolsz
vászmákogsz??? :D
vaze ti sosem alszotok/partyztok? :P

kis on is legyen, a régi lapommal én se tudtam húzni a procit a SETFSBvel.

rip and tear, until it is done

(#157) darál0w válasza zoo8800 (#156) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

party egyetemen hétközben is van. én azt jobban szeretem, mint a hétvégi, h ugymondjam kemény vagyok 16 évesen mer beengednek ilyen helyre a "nagyok közé" bulikat. :DDD na meg nekem hétvégén meccs és melo van. szal csak nagyon ritkán megyek el hétvégén

SETFSBvel tom állítani, de mondom semmi értelme. szvsz az ET5pro (csak ezt a verziot probáltam) értelmesebbnek tűnik és nem kell vele annyit b@szakodni.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#158) kriszbon válasza zoo8800 (#156) üzenetére


kriszbon
őstag

Tudtam hogy úgyse tudod kihagyni :D Amikor először olvastam ott, nálam kegyetlenül bejött, telibe is köptem a monitort meg a billt üdítővel :DDD Ezt a progit a régi lapomnál használtam(Asus) mert nem lehetett a PCI frekit fixálni, és a procit nem tudtam felhúzni ennyire 3250 fölé már nem ment mert kiakadt! Amúgy ezzel is megy simán, de az ET sokkal jobb! :K
darál0w: Az ET6-os úgy tudom nem támogatja ezeket a deszkákat :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#159) darál0w válasza kriszbon (#158) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

probáld ki :DDD

btw én nem használom az 5öst se csak kiprobáltam, h mégis milyen. akinem szeret a biosban turkálni vagy nem tud, annak ez tökéletes. :C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#160) kriszbon válasza darál0w (#159) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem az hogy nem szeretek, vagy nem tudok tee!! Csak feleslegesnek tartom hogy alapból annyit menjen a proc/ram, amikor nincs rá szükség! Gondolom azt te sem hiszed hogy netezés közben 1000-el kell repeszteni mindennek( a Ph akkor se megy jobban) ;] :P

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#161) darál0w válasza kriszbon (#160) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

én meg ugy vagyok vele had menjen, ha tud :)

és én meg nem szeretek win alol turkálni ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#162) akoska07 válasza westlake (#134) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hi!

kérdeznék:
mit gondolsz arról hogy egyes alaplapok a setfsb használatával nem mennek tovább 511 fsb-nél,de csak ezzel a progival.
pl az EasyTune-l már nincs ilyen gond.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#163) Pecc


Pecc
őstag

P5K VM-ből tud olvasni a program?
Nem találok hozzá számot. :(

(#164) vergilx


vergilx
őstag

hi!
680i sli vel nem működik a progi?? :(
mert nekem indításkor chipset errort dob

(#165) kriszbon válasza Pecc (#163) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha nincs bent a listában a Clock Generátor chip száma amit leolvasol az alaplapodról, akkor nem megy a lapoddal :(
vergilx: Neked is ugyan ez!

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#166) vergilx válasza kriszbon (#165) üzenetére


vergilx
őstag

és a clockgenerátor száma hol van a deszkán?

(#167) kriszbon válasza vergilx (#166) üzenetére


kriszbon
őstag

Nézd meg a progi listában, hogy milyen chipek vannak felsorolva, leírod őket, és keresel az alaplapon egy chipet, amin hasonló, vagy egyező van. Néztem a lap képét, de nem lehet látni, hogy hol lehet! Általában az NB környékén szokott lenni, de ez nem biztos(lehet hogy takarásban van) nem tudom! Más tippem sajnos nincs ezt neked kell valahogy megkeresned!

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#168) vergilx válasza kriszbon (#167) üzenetére


vergilx
őstag

okés,köszi,holnap megnézem

(#169) Pecc válasza kriszbon (#165) üzenetére


Pecc
őstag

Leolvastam, nincs benne. :(
"W83627DHG-A" ez van a chipre írva.

Tehát leírom, P5K VM alaplappal egyenlőre nem kompatibilis a program. :(((

(#170) zoo8800 válasza Pecc (#169) üzenetére


zoo8800
veterán

AZ ASUSnak nincs saját tuner progija? Mint a Gigának az Easy Tune

rip and tear, until it is done

(#171) Pecc válasza zoo8800 (#170) üzenetére


Pecc
őstag

A gigáé sem mutatja jól, legalábbis nálam nem mutatta rendesen.
Bár rákeresek az asus cuccra.
Köszi! :R

(#172) Pecc válasza Pecc (#171) üzenetére


Pecc
őstag

Meg is lett, AI suite a neve.
Mutatja rendesen:)
zoo8800 :R

[ Szerkesztve ]

(#173) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szép napot!
Próbáltam ma egy ACER 5920G (PM965) @ T5750 de sajna egyik clock generator sem az övé, szerencsémre összevissz 5x sikeredett a windowst lefagyasztanom mire az összes listában szereplőt lecsekkoltam.
2.2.113.85.
Természetesen nem sikerült, 2 vel úgy csinált mint aki tök szuper, csak épp egy fél MHz-et nem emelkedett az órajel, mondjuk azokkal legalább nem fagyott. :)
Gondolom ahány gyártó PM965-ös notebook lap annyiféle clock generetor, vagy nem?

...

(#174) spike093


spike093
csendes tag

Valaki elmondaná nekem hogy hogy is megy-ez a SetFSB-s dolog? :) :)
Hol kell megnézni azt a számot ?
Hol találom körülbelül? :))
:DD

(#175) Robi0412


Robi0412
csendes tag

Hali mindenki!
Tudnátok nekem segíteni?
Kellene nekem a pll ic száma.
Acer 3692 notim van, i940gml/i943gml lapkával van szerelve.

Köszi.

(#176) papg79


papg79
tag

Sziasztok!

Megtudja valaki mondani, hogy az AsRock P4i65G típusú alaplapnak mi az órajel generátora? Előre is köszönöm!

(#177) Thrawn válasza papg79 (#176) üzenetére


Thrawn
félisten

ICS 950403 ha minden igaz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#178) papg79 válasza Thrawn (#177) üzenetére


papg79
tag

Szia!

Köszönöm! Ez szerepel a listában? Mert én nem találtam meg.

(#179) papg79 válasza papg79 (#178) üzenetére


papg79
tag

Valaki erre?

(#180) Thrawn válasza papg79 (#178) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt én sem látom :(

szerk: ha elindítod sem találja meg?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#181) venice23


venice23
csendes tag

Lenne 1 kérdésem: a most szereztem egy 3 gigás p4 procit prescott magos, van 1 lap is nevezetesen egy Asus P5GD1 fm ( siemens szal bios nem tuing barát) na most ha felhúzom setfsb-vel vagy clockgennel az fsb-t akkor ilyet csiál a gépem h winfosban lelövi a particiókat ( a 8-ból vagy 3-4-et) Ez miért van?? Mert am meg ha felviszem 3.4-ig simá viszi, csak a particiókat lövi le :S Előre is thx a választ.

(#182) venice23


venice23
csendes tag

U.I.: widows xp prof x64 edition van a gépen, lehet h ez a gond? Volt aki azt mondta nekem h ez a windows elég defektes.

(#183) kriszbon válasza venice23 (#181) üzenetére


kriszbon
őstag

Miért annak a lapnak a clock gen. chip számát te megtaláltad a progiba? Mert nálam is járt ilyen lap, de azt nem támogatta a progi. :(

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#184) venice23


venice23
csendes tag

Az a vicc h benne van szedtem le hozzá kiegészítőt, és megy, de már meg van a gond. a Pci frekit emeli fsbvel eggyütt, ez a 915 chip átka :S Csak elvileg ez fixálja részben mert nem emeli amikor húzom az fsb-t és ki lövi a meghajtókat ami satás :S Szal ja kicsit szívtam vele, evvan majd mególdom :)

(#185) lenox


lenox
veterán

Van valahol doksi ehhez? Egy gepben az e6400-as procit valamiert 800-as fsb-vel hajtja windows alatt az alaplap, pedig bootolaskor 1066-ot detektal. Kiprobaltam a setfsb-t, mukodott, es mostmar 1066-tal hajtja boot utan is. Ezt a proggy csinalja (tehat beinstallalta magat, es minden bootkor beallitja?)

(#186) Arkar


Arkar
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy ezt az alaplapot támogatja-e a setfsb: Fujitsu Siemens F45?
Esetleg mi lehet u.ez a tipusú orajel generátor? :F

Válaszokat előre is kösz! :R

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#187) robika1


robika1
csendes tag

Sziasztok.volna egy oriasi problemam.Adott egy sempron 2500+ gep 1 gb RAM-mal.A gep ha nem futtatok gyakorlatilag semmit ugy is min. 90% a proci...nemztem process explorerrel...es a system-re hivatkozik...ha megnyitom a firefoxot akkor a firefoxra hivatkozik es 100% a proci mindig.Tudtok vmi megoldast?Amugy le formaztam a hdd-t s uj rendszert is raktam mar:))De nem oldottam ezzel meg a problemat

(#188) Kellar.J


Kellar.J
csendes tag

Helo mindenki. Ugy látom sokasodnak a problémák, engem az érdekelnehogy nekem jól működik a progi de azt irták ahol letöltöttem hogy a ramot húzzam le mert 1 szerre húz mindent a prog az hogy lehet mert nem vagyok 1 gépzseni. Az alaplapom: MSI K9AGM3 2000 Mhz-es CPU típusa AMD Sempron LE-1150, 2400 MHz (10 x 240) ez most fel van húzva 2000 ről. A ramot meg az ieneket % osan kell visszahúzni azt nemtom Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#190) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy IBM M52-es alaplapnál milyen beállítással kellene futtatni ? Mert a listán nem találtam meg! :F

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#191) xenonboy13


xenonboy13
tag

Ideje újra írni a topicba :C

MS-7223 deszkával tökéletes letöltöttem a programot megnyitom Get FSB és már is tudok állítani mindent.
Proci: Pentium 4 630 :DD fel ment 3,4ghz-ra is :R

(#192) duke


duke
aktív tag

Veletlenul nem tudja valaki hogy a Toshiba NB100 -as netbukhoz hogy lehet beallitani a programot ?
Ha egyaltalan lehet. Par tucat lehetoseget mar vegig probaltam, de egyenlore semmi. Maximum annyit sikerult elerni, hogy nemelyiknel lefagyott a gep.

(#193) porto1992


porto1992
tag

Sziasztok ha valaki segítene :) setfsb -nél ha rá megyek, hogy set fsb miért ugrik vissza a csúszka és nem állít semmit ? :(

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#194) dzsoke2


dzsoke2
tag

Sziasztok.Én nem találom ezt:(nem tudom hogy jó számot néztem-e)af82801jd0 ha jót néztem melyiket használjam?Amúgy lenovo m58 a gépem.

(#195) chey válasza porto1992 (#193) üzenetére


chey
csendes tag

Azért, mert az alaplap BIOS-a nem engedi, hogy külső programmal átállítsák az órajelgenerátor beállításait.

(#196) volgabi


volgabi
csendes tag

Érdekes egy program. Eddig még nem hallottam róla. Van egy inteles lapitopim,lehet megpróbálom :DD

(#197) ZolaMan válasza volgabi (#196) üzenetére


ZolaMan
tag

És ha még pin moddal is ötvözzük a dolgot, akkor elképeszt miket lehet vele művelni serveren vagy brand gépen is....

HW/SW/Sim/Mod/OC

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  SetFSB
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.