Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) Antonius1978 válasza morbias2 (#27349) üzenetére


Antonius1978
addikt

En ugy emlekszem, hogy van 2 ciril betus alkonyvtar az osszecsomagolt allomany mellett/benne - cirill betu = krikszkraksz a szemunknek, na azt a 2-t bemasolod, az egyik torli a gazmaszk nezetet, es a masik is csinal valamit, fene tudja mar mit.
Masold be oket, es olyan lesz a nezet, mint rendesen.

(#27352) Antonius1978 válasza SaGa59 (#27350) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia, szuksegem lenne picit az orosz tudasodra, nagyvonalakban le tudnad forditani, hogy mit kell csinalni a letoltendo allomannyal ?
Arrol van szo, hogy a Turul modunkbol ki kellene seperjuk az Invalid OGG music file feliratokat, mert valoszinuleg lassitja a jatekot is, es akadasokat, fagyasokat okozhat, habar meg nem talalkoztam nagyon az emlitett jelensegekkel, de le kellene szednem a zeneallomanyokrol a hibauzit.

[link]

Letszi amint lesz idod, vess ra egy pillantast, halasan koszonom :R

(#27353) morbias2


morbias2
aktív tag

Köszi szépen! meglesem :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27354) Antonius1978 válasza morbias2 (#27353) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az elobb elfeledtem irni, hogy termeszetesen a cirill betus nyavajan belul a gamedata mappat masold at a jatek fokonyvtaraban, felulirva a gamedata mappat a masik gamedata beli allomanyokkal, mert azok fogjak felulirni a mod azon allomanyait, ami miatt gazmaszkban latsz.
Csak azert irtam le, hogyha nem vagy jaratos a Stalkerben, akkor tudd hogy hogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#27355) morbias2 válasza Antonius1978 (#27354) üzenetére


morbias2
aktív tag

Hát köszi, de az a mappa nincs meg nekem. Egy javított enot verziót szedtem le amibe nincs benne és a hud állításban nem lehet kiszedni sajna... Valami ötlet? :(

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27356) Antonius1978 válasza morbias2 (#27355) üzenetére


Antonius1978
addikt

[link]
Ha modokat nezegetsz, innen tedd.

Megtalaltam az Enot-ot ezen a hivatkozason (Eton teves nevvel es egy Yandexes patchel, de a patch nem mukodik, nincs feltoltve, torlodott, vagy valami mas ok miatt nincs fent.)

[link]
Itt az Enot, de az emlitett patch nelkul lehet nem erdemes vele foglalkozni.

Megtalaltam neked a fixet az hozza a patchet : [link]

[ Szerkesztve ]

(#27357) SaGa59 válasza Antonius1978 (#27352) üzenetére


SaGa59
őstag

Töltsd le a programot innen.

Használat: oggcommentfix -<parancs><érték>...--<parancs>=<érték>...[fájl.ogg]

Parancsok (az egy sorban lévők ugyanazt jeneti, csak egy "-" után egy karakteres, a "--" után kiírt parancs kell.

-L--log_file : napló engedélyezése, az alapértelmezett logfájl neve oggcommentfix.log
-C, --Correct : automatikusan javítja az oggcommenteket.
Alapértelmezett beállítás:

Quality: 3
MinDist: 1.00
MaxDist: 24.00
MaxAIDist: 24.00
BaseVolume: 1.00
GameType : World ambient

-Cq;mid;mad;maid;bv;gt , --correct=q;mid;mad;maid;bv;gt
Az alábbi paraméterek szerin javít:
Quality;MinDist;MaxDist;MaxAIDist;BaseVolume;GameTypes
Magyarul a -C vagy a --correct= után a pontosvesszőkkel elválasztott 6 értéket kell megadni a fenti sorrendben.
-CHxxxxxxxxxxxxxxxx , --correcthex=xxxxxxxxxxxxxxxx
Hexa formában (48 karakter, azaz 24 byte) kell megadi a korrekció értékeket.
-D,--delete - törli a fájlt, ha van megfelelő ogg-commentje. Javításra használható (nem egészen értem, hogyan.)
-F, --folder az a könyvtár, ahol keresi az ogg fájlokat. Alapértelmezetten az a könyvtár, ahol elindítottad.
-I, --info - részletes információk
-IH megmutatja az ogg-commentet hexa formában
-Y, --yes engedélyezi az ogg-comment javítás, ha már van.
-H --help kiadja a help menüt (és gyanítom angolul ugyanezeket a leírásokat)

Ismert hibák:

Nem működik, ha a fájlok elérési útja szóközt tartalmaz (Pl: C:\program files)
Az -L kapcsoló felülírja a logot
Nem módosítja a fájlt, ha van benne megfelelő ogg-comment. Ez nem hiba, hanem biztonsági opció, a tényleges javításhoz használni kell az -Y kapcsolót is.

Munka menete:

1: Másold át a ...\gamedata\sounds könyvtár tartalmát egy átmeneti könyvtárba. (pl: D:\gamedata_tmp\sounds)
2: Futtasd a programot a szükséges kapcsolókkal. Pl:
oggcommentfix.exe -L-FD:\gamedata_tmp\sounds
Olvasd át az oggcommentfix.log-ot

A -L nem biztos, hogy nagy betűvel van, bár a többi kapcsolónál mindenütt nagy betű van az egy karakteres kapcsolónál, így gyanítom itt is az a jó, de nem kizárt, hogy a kis "l" kell oda.
A log fájl valahogy így néz ki:

]file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\rnd_outdoor\rnd_shooting_6.ogg size: 73402
Q: 3 MinD: 30.0000 MaxD: 200.0000 MaxAID: 150.0000 BsVl: 1.0000 | World ambient
file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\rnd_outdoor\rnd_shooting_9.ogg size: 33722
Q: 3 MinD: 30.0000 MaxD: 200.0000 MaxAID: 150.0000 BsVl: 1.2500 | World ambient
file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\rnd_outdoor\rnd_wind_tree.ogg size: 42237
Q: 3 MinD: 30.0000 MaxD: 200.0000 MaxAID: 200.0000 BsVl: 1.2500 | World ambient
file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\siren1.ogg size: 163983
No ogg-comment or invalid version.
file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\siren2.ogg size: 163983
No ogg-comment or invalid version.
file:D:\gamedata_tmp\sounds\ambient\sparks1.ogg size: 53114
Q: 3 MinD: 0.2000 MaxD: 4.7500 MaxAID: 4.7500 BsVl: 1.1500 | World ambient

A megjelenített adatok jelentése:
Q: - Quality
MinD: - MinDist = az a távolság, ahol a hangerő kezd csökkenni. Kisebb MinDist finomabb átmenet, de a Quality-t növléni kell hozzá.
MaxD: - MaxDist Az a távolság, ahonnan a játékos meghallja a hangot
MaxAID: - MaxAIDist Az a távolság, ahonnan az NPC-k meghaééják a hangot
BsVl: - BaseVolume Alap hangerő
| World ambient - GameType Hang típus. Részletesen a következő linken:

További információk. Itt pl megtalálható az egyes adatok jelentése és a lehetséges GameType-ok is, angol névvel, ami elég érthető az orosz magyarázó szöveg nélkül is.

3: távolítsd el a nyilvánvalóan megfelelő fájlokat, a továbbiak javításához:
oggcommentfix.exe -l -D -FD:\gamedata_tmp\sounds\
A program kérni fogja a -Y kapcsoló használatát a törléshez

4: futtasd a korrekciót a maradék fájlokra:
oggcommentfix.exe -l -C -FD:\gamedata_tmp\sounds\
vagy állítsd be a neked tetsző paramétereket:
oggcommentfix.exe -l -C3;1;24;24;1;0 -FD:\gamedata_tmp\sounds\

Minta beállítások:
Hang Quality; MinDist; MaxDist; MaxAIDist; BaseVolume;
Szidorovics 1,05; 1; 5; 0,1; 1
Prapor 1,05; 1; 17; 0,1; 0,7;
Borov 1,03; 2; 10; 0,1; 1;
Szjak 1,03; 1; 10; 0,1; 1;
Zene a bárban 1,00; 2; 19; 0,1; 1;
A Szolgálat hangosbeszélője 0,10; 15; 75,15; 0,1; 0,90;
A Szabadság hangosbeszélője 0,09; 7; 55; 0,1; 1;
Az agropromi hangosbeszéló 1,10,12; 15; 150; 0,1; 1;
A kordoni déli ellenőrzőpont 0,40; 15; 300; 0,1; 1;
hangosbeszélője

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27358) morbias2 válasza Antonius1978 (#27356) üzenetére


morbias2
aktív tag

Köszi le jött végre az a maszk :))
:R

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27359) Antonius1978 válasza SaGa59 (#27357) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a forditast. :R
Ahogy olvastam, rajottem belole, hogy ez egy mar egy lekompilalt program reszei, kiegeszitoi stb, amit Free mar megszerzett, es azzal dolgozom at a zeneket, epp ilyen mezok vannak benne mint a forditasod utolso tablazata, csak ez grafikus feluletu, es magatol betesz/kivesz a zenebol (ogg allomanybol) valamit, amitol eltunik ez az Invalid ogg hiba, most figyeltem fel ra nemreg, mert a zeneket teszteltem es alakitgattam.
Tehat ez a kis progi eleve megszunteti ezt a hibat.

morbias2 orvendek hogy sikerult :C
Akkor most minden klappol ?
A modban volt a gazalarc levevo, vagy a patchben, mert mar nem emlekszem, eleg reg vittem vegig az Enotot, az elso vagy a masodik mod volt, kb 2 eve forma, vagy tobb ideje.

(#27360) morbias2 válasza Antonius1978 (#27359) üzenetére


morbias2
aktív tag

Hát igazából én is 2012 ben jácottam végig utóljára az enot verziót, de azóta kiesett a játék az életemből. :)
Most megint elkezdek vele játszogatni, mert anno többször végignyomtam egymás után :D
Persze megtaláltam a fixben és csak be kellett másolni.
Mégegyszer köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27361) Antonius1978 válasza morbias2 (#27360) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, akkor ugorhatsz is neki :DD
Am, ha vegeztel vele, akkor maris nekifoghatsz jopar fasza modnak, amit vagy mas, vagy a forumozok kozul forditott le valaki - pl Saga59 egyenesen oroszbol forditotta le most nemreg a Halal ellen cimu modot, en is azzal jatszom jelenleg.
AMK Devolution, Spectrum Project, Way in Pripyat ezek azok amik kapasbol eszembe jutnak, probald ki oket.
De kerdezd meg majd itt a forumon, es mindenki ajanl neked valamit, olyat is ami most nekem kapasbol nem ugrik be. (majd kiprobalhatod a magyar Turul modunkat is, amit xxFreexx keszit a kozremukodesemmel, de meg nincs befejezve, hianyoznak dolgok, pl a zenet most allitom ossze neki)

[ Szerkesztve ]

(#27362) morbias2 válasza Antonius1978 (#27361) üzenetére


morbias2
aktív tag

Oksa ezt végignyomom és jöhet a többi :D Persze ha az időm engedi :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27363) rétisün válasza Antonius1978 (#27361) üzenetére


rétisün
veterán

"es mindenki ajanl neked valamit, olyat is ami most nekem kapasbol nem ugrik be. "

úgy ám, én pl. a szövetség ideje modot ajánlom (illetve a korábbi verzióját, a g.l.a.d.a.t.o.r.t.-t is).

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27364) Sponga


Sponga
újonc

Sziasztok.
segítségre lenne szükségem. A Clear Sky részhez sajna nem tudom hogy kellene feltelepíteni a magyar szinkront. letöltöttem kicsomagoltam most hova másoljam vagy mit tegyek vele ?

Előre is köszönöm segítségeteket

egy Stalker rajongó

(#27365) rétisün válasza Sponga (#27364) üzenetére


rétisün
veterán

a játék mappájában gamedata\sounds\characters_voice\dialogs mappában kell lenniük a szinkron *.ogg fájljainak, ha minden igaz 135 fájl.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27366) Sponga válasza rétisün (#27365) üzenetére


Sponga
újonc

sajna nincs ilyen mappa a játék mappájában.

(#27367) #90933760


#90933760
törölt tag

Wow, nem is tudtam hogy adtak ki Stalker matricás karit anno. Ez egy 2900XT amúgy.

(#27368) rétisün válasza Sponga (#27366) üzenetére


rétisün
veterán

akkor csinálj.
amúgy ha teszel fel magyarítást (úgy értem, feliratot) akkor lesz gamedata mappád, bár alighanem a szinkron mellé nem tervezed :N

(#27367) Baltoafarkas: ahogy a SoC 'kiadásból' lehet is sejteni, nem mai darab, prohardver-teszt 2007-ből.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27369) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Kis kihagyás és ünneplés/józanodás után újfent játék.
Végre megvan az 5 alkatrész, Kardán megcsinálta a Gauss-t, de kér most 3 valami alkatrészt. Merre érdemes indulni értük?
Meg kész a készülék is, milyen értékre érdemes állítani?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27370) Erdő válasza ' Tzs , (#27369) üzenetére


Erdő
tag

A lehallgatónál kiír két érték-tartományt. Én az egyiket beírtam, és jó volt, egy másik alkalommal pedig a második jött be. A lényeg, hogy azt írd be, amit a behangolásakor megjelenít.
A három alkatrész mi?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27371) #90933760 válasza rétisün (#27368) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom, ismerem a kártyákat. Csak az lepett meg, hogy adtak ki Stalkeres matricával is anno. Nem tudtam róla.
Amúgy fasznak se kéne ez az energiatemető foskupac, az ezer éves 6850-em is körberöhögi még ha négyen volnának is. Ezek már tudtak 4 utas CFx-et bizonyos alaplapokkal.
Kár hogy későbbi kártyák nem jöttek ki CoP matricával. Bár a 2009-es kártyák is HD5000, GTX400 ma már foskupacok úgyhogy azt se venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#27372) ' Tzs , válasza Erdő (#27370) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Gauss pisztoly prototípus, villanás relikvia, kapcsolási rajzok.
Amúgy ez a küldetés orosz felirattal volt felvehető, az utolsó magyarítást használom (6-os).

Köszi próbálom a lehallgatót összrakni most.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27373) Erdő válasza ' Tzs , (#27372) üzenetére


Erdő
tag

A pisztolyt Pripjatyban találtam meg. Közelebbit akkor, ha nagyon nem leled :)
A többit viszont nem sikerült felkutatnom., pedig elég rendesen bejártam a területeket. Én is kíváncsi volnék rá, hogy valaki rájuk akadt-e.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27374) Aarpok válasza ' Tzs , (#27372) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezek szerint nagy a rokonság az Geoval,mert ez a feladat abban is szerepel.Pisztoly és a rajzok az X8 - ban vannak (geoban ott voltak) az villanás pedig az elektromos anomáliákban lehet.

Аарпок

(#27375) ' Tzs , válasza Erdő (#27373) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Micsoda? Pff akkor asszem nekem itt a játék vége. Innen még sehova nem jutottam el, a Navigátor sehova nem visz el, amíg ki nem derül ki lőtte le a gépeket, meg nem tiszta az út.

A lehallgatót nem sikerűlt összeraknom.

Ez a jelenlegi állás: [Feladatok]

Feltettem kiváncsiságból a 2. részt. Tetszetős, belenéztem, de kiléptem, várok még vele :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27376) Erdő válasza ' Tzs , (#27375) üzenetére


Erdő
tag

Pripjatyba csak "illegálisan", tiltott határátlépéssel lehet eljutni: jump_speed állítása az actor.ltx-ben (én 30-ra állítottam), majd ugrás az Erdőgazdaság leghátsó épületének tetejére, annak jobb oldalára.
Vagy hagyod a Janovhoz, Pripjatyhoz kapcsolódó feladatokat. A főszálat meg lehet oldani ezek nélkül is.
A lehallgatóval kapcsolatban a paraméterek beállítása nem megy?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27377) SaGa59 válasza ' Tzs , (#27375) üzenetére


SaGa59
őstag

Ebből a Keresd meg Kardánnak a három szükséges összetevőt az elvégezhető. Az egyik összetevő egy forrasztóállomás, azt Fürge szerzi be. A másik összetevő a kondenzátorok azt Fáraótól kapod meg, ha összeszedted a harmadikat, az 5 nyomtatottáramköri lapot. Ezekből hármat a Szennyvíztisztítóban, kettőt az Alállomáaon találsz meg.

Sem Janovra, sem Pripjatyba nem kell átmenni, normálisan nem is lehet, a mod ott nem ad feladatokat. Ha átrükközöd magad, akkor az SGM 1.7-ből bennmaradt feladatokat lehet elvégezni, a legtöbbjét oroszul, mert azok nincsnenek lefordítva, nem részei a mod sztorijának.

Sztrelokról szerintem semmit nem lehet ebben a modban megtudni (illetve van, aki mesél róla, de csak annyit, hogy legszivesebben lelőné). Az X8-ba nem kell lemenni, csak a doksikat kell összeszedegetni a laborokról, összesen van 10, egyet megkaptál az ügynöktől, a többit meg vagy megtalálod, vagy kapsz tippet valakitől (pl Maliktól, ha a szabaságosok feladatait mind megcsináltad), hol találsz belőlük.

A mod arról szól, hogy ki kell derítanad, ki irányítja azokat, akik lelőtték a helikoptereket és kik ők. Ehhez előbb össze kell haverkodni a helyiekkel. Mindenkivel. Aztán el kell készíteni a lehallgatókat, kiosztani, követni a nyomokat. Janovra csak akkor indulhatsz el, amikor ezzel kész vagy és lenyomtad a támadóidat, mind a két helyen.
Van egy pár mellékfeladat, amelyek vagy előjönnek, vagy nem, attól függően, hogy más feladatokat hogyan oldottál meg. Pl ha Baró-t nem haragítottad magadra, akkor lesz egy vagy két feladat a zsoldosoktól, attól függően, hogy az elsőt hogyan oldod meg, Ha rosszul, akkor kicsit megszivatnak, de be tudod fejezni a fő sztorit. Ha jól oldod meg, akkor felbukkan Farkas is. Szóval ha ki akarod ismerni az összes variációt, legalább 3-szor kell végigmenni a feladatsoron, mindig más irányt választva.

Szerszámkészletből csak egy van. Szakállnak a relikviákat össze lehet szedni, ha nem vállaltad el a Sevcsenkón a másik nagy relikviakeresős küldetést.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27378) SaGa59 válasza Erdő (#27370) üzenetére


SaGa59
őstag

Ebben a modban mindegy, hogy melyik tartományt adod meg a kettő közül. A Spectrum Projectben nem volt mindegy, ott bizony ki kellett számolni a megfelelőt az LC oszcillátor képletével. Át is kellett írnom hozzá a tekercs adatait a modban, mert a helyes érték sehogy se tudott kijönni. A rossz se...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27379) xFreex


xFreex
aktív tag

SaGa59

Ha nem probléma akkor ezt lefordítanád nekem. Nézem az SGM térképet, de nem értem a jeleket. :F

Köszi. :R

Más: Van valakinek sima Enot módnál olyan mentése aminél Pripyat-ban van a mosodában. Ha igen és feltöltené valahova azt nagyon megköszönném. :R

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#27380) SaGa59 válasza xFreex (#27379) üzenetére


SaGa59
őstag

Föntről lefelé:

Tároló (rejtekhely)
Relikvia
Feladathoz tartozó tárgy
Anomália és az ő határa
Fontos személy (általaban feladatot ad)
eltérő (ez a szó szerinti fordítás), Pl a Mocsárban azt a helyet jelöli, ahol át lehet menni a kerítésen a híd alatti üreghez, ahol a detektor (meg egy irányító) van.
Radioaktív forrás (terület)
Lejárat a föld alá.
Az SGM rejtekhelyek megjelenési pontjai (kék folt)
Teleport anomália (fehér folt T betűvel)
A GPS-kalauzok lehetséges megtalálási helyei (sárga folt)
A szeszámok lehetséges megjelenési helyei (piros folt)
1: durva munkához
2: finom munkához
3: kalibráló készlet

a: 1.sz megjelenés (spawn) variáns
b: 2.sz megjelenés variáns
c: 3.sz megjelenés variáns

Fegyverek

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27381) Erdő


Erdő
tag

Sikerült begyűjtenem néhány olyan mod telepítőjét, amiről jókat olvastam ebben a fórumban (A szövetség ideje, Dolina Sorohov, Spectrum Project), de kettőt nem találok: a Geonezist és egy Vip nevűt. Ezekhez (+magyarítás) tudna valaki linket adni? Előre is kösz!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27382) xFreex válasza SaGa59 (#27380) üzenetére


xFreex
aktív tag

Mester! Maga egy úr. Köszönöm szépen. :R :R :R

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#27383) ' Tzs , válasza Erdő (#27376) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi a tippet! :) (Azt hiszem most nem írok át kódokat, csak ha a fő szál kész, lehet akkor már csak azért is átmegyek. :D)

Ja mindegy mit írok be nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27384) ' Tzs , válasza SaGa59 (#27377) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

"Keresd meg Kardánnak a három szükséges összetevőt az elvégezhető" - Kész

Maliknál voltam semmit nem monnd a szokásos szövegeken kívűl.
2 doksi van meg asszem.

A mindenkivel haverkodás. Van 2 figura az egyik a muntánsvadász és a másik aki nem messze egy dobozon ül, nekik még nem dolgoztam semmit. Kéne amúgy?

A Báró, zsoldos, Farkas küldetések megvoltak :) Minden rendben zajlott :D

Akkor ha jól értem "Szakállnak a relikviákat össze lehet szedni, ha nem vállaltad el a Sevcsenkón a másik nagy relikviakeresős küldetést." ezt a küldetés buktam, mert azt elvállaltam még az elején.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27385) SaGa59 válasza ' Tzs , (#27384) üzenetére


SaGa59
őstag

Gontától fel lehet venni egy sznorkirtós küldetést (ő a mutánsvadás), Fajdtól (aki a ládán ücsörög) ebben a modban semmit.
Szakáll reliviagyüjtését nem buktad, csak ha összeszedted és le is adtad a másikhoz a szükséges relikviákat, már nem találsz eleget ahhoz, hogy neki is meg legyen mind. Bár ha átküzdöd magad Janovba, ott találhatsz még annyit, hogy ez is meg legyen. Zatonon (és a modder szándékai szerint) nincs annyi.

Zsoldosoktól Karim is megvolt?

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27386) ' Tzs , válasza SaGa59 (#27385) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Karim, nem ugrik be, az milyen küldetés?

Gonta - Ja de, bocs szórakozott vagyok a Snork falka (3 helyen) kiírtása is megvolt.

Volt olyan relikvia amiből kettő volt azokból eladtam 1-et 1-et még korábban, kellett a pénz...Na mindegy. A fő szál érdekel.

Ha nem jutok semmire, akkor lehet áttrükközöm magam, bár nem akarok csalni ilyenekkel :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27387) SaGa59 válasza ' Tzs , (#27386) üzenetére


SaGa59
őstag

Karim egy terrorista, Narszul régi ismerőse. A zsoldosok adják a feladatot Baró elintézése után. Egy üzenetet küldenek, hogy menj oda hozzájuk a rakétabázisra, de ezt könnyű nem észrevenni.
Oda kell menni hozzájuk, elmesélik miről van szó. Megoldhatod békésen is meg harccal is. Ha békésen csinálod, kapsz két rövid feladatot még.

A fő szálhoz nem kell trükközni. Ha megvannak a lehallgatók, elmész Fáraóhoz, elkéri. Kicsit később visszamész hozzá, visszaadja őket, elosztod a Szkadovszkon (Ha jól emlékszem Cseh, Navigátor, Goblin, Faragó, meg talán Szakáll kell, hogy kapjon, de ha mindenkivel beszélsz, megjelenik a szövegben akinek oda kell adni. Aztán vissza Fáraóhoz. Innen lesz izgalmas a történet, bár már nincs sok hátra belőle.
Lesz egy olyan feladat, hogy mentsd el valakinek a PDA tartalmát. Azt úgy lehet, hgoy ovlasgatod a PDA-ját és jobb felső sarokban a "kikapcsoló" gomb mellettt megjelenik a mentés gomb, azt kell használni. Azért érdemes elolvasgatni a szövegeket is...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27388) shield válasza SaGa59 (#27387) üzenetére


shield
Topikgazda

Én még nem ruccantam át Pripjátyba, így még nem tudom milyen küldetések vannak, amik oroszul jelennek meg.
Nem lenne megoldás rá ha pl. SGM2.2 pripjatyi dialog fájlt/fájlokat bele raknád?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27389) shield válasza shield (#27388) üzenetére


shield
Topikgazda

Most néztem, benne vannak.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27390) emre válasza #90933760 (#27367) üzenetére


emre
veterán

Nekem ilyen volt. Sajnos egy ideje már nincs marketing értéke a stalker sorozatnak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27391) Antonius1978


Antonius1978
addikt

A Halal Ellenben megkaptam a mergezeses feladatot, az a gond, hogy csak 1 anabitikus szerem van, mert 3-at bevettem, most hol kapok meg 1-et a dokis feladathoz, 8 verszivo csapom van, de hianyzik az az 1 szer :W
A masik, hogy hol van a masik faszi, Budulaj nevu, a Fennsikrol leereszkedve megtalaltam a masik iparos PDA-jat, de gozom nincs ez hol lehet.
Csak ez a 2 feladat van jelenleg, amit csinalnom kell, a tobbi mind fuggoben.

Annak mi a magyarazata, ha a Haradi nevu zsoldos? szajrejat felveszem a Megvilagosultaknal, akkor torlodik a Fekete Buga kuldetes ???

(#27392) SaGa59 válasza Antonius1978 (#27391) üzenetére


SaGa59
őstag

Buduláj holtteste ott van az út alatt átvezető csatorna túlvégén, ami a vegyi és gravitációs anomáliákkal teli mocsárból (ahol az egyik lezuhant helikopter is van) megy ki. Ha a Fűrészteleptől a rakétabázis felé mész az úton, akkor balra esik, kevéssel az úton ácsorgó, erősen sugárzó GAZ után.. Látszik is a minitérképen a pötty, ami a holttestet jelöli.

Gyógyszereket Faragó árul, hogy pont ilyenje van-e azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27393) Antonius1978 válasza SaGa59 (#27392) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, na akkor megtalalom, nem mentem meg be abba az atvezeto alagutba, ezert nem talaltam ra.

Hat epp Faragonak kell vinnem a ket anabiotikumot, kerdes vajon lesz-e neki, mert ha nem, akkor pofara estem a jatekkal.Esetleg ha Budulajt megtalalom, elkepzelheto hogy az ulldogelo pasas ad valami jutalmat, hatha epp egy ilyen gyogyszert, vagy rejtekhelyet ahol van.

Nem tudtal, vagy elfelejtettel valaszolni arra a kerdesre, hogy vajon miert torlodik a Fekete Buga kuldetes a dilinyosnal - mocsari dokinal, ha felvesszuk Haradi szajrejat ? van benne egy kepzodmeny, amint azt felveszed, oda a kuldetes, de nem ertem miert...

(#27394) SaGa59 válasza Antonius1978 (#27393) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem tudom...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27395) Antonius1978 válasza SaGa59 (#27394) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na, megtalaltam Budulajt, az o zsakmanya kozott epp volt 1 anabiotikus szer, mehetett tovabb a feladat.
A banditat megmergeztem, a tudost kiszabaditottam, Farkast kinyirtam, most valami nyomkeresokhoz kell menjek, Szakall kereset felvettem, kerdes hogy talalok-e minden kepzodmenybol.

Fekete Buga : lehetseges, hogy a szkript hibas, es emiatt van, amugy az a kepzodmeny epp kell a Fekete Bugahoz, majd megprobalom minden osszetevojet megkeresni, es utoljara venni fel a rejtekhelyrol, es akkor menni el a mocsari dokihoz, kerdes hogy ugy jo lesz-e...

(#27396) hubai1979 válasza emre (#27390) üzenetére


hubai1979
őstag

Pedig baromi jól mutat a Hajnalos a dobozon.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27397) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Kicsi Off: Ha esetleg idő előtt megunnám, hogy elakadtam a Halál ellen-ben és ugranék a következő kiszemelt mod-ra (amivel már meggyűlt a bajom) kérdeznék: [A Változás ideje] ez a verzió végre olyan, hogy nem lépeget ki, nem fagy ki és betölti az elmentett játékállásokat?

Mondja valaki, hogy igen! :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27398) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#27397) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

No, hát csak vége lett. Nagyon jó volt! A vége kissé megkeverte a dolgokat, kíváncsian várom a folytatást! ;)
Kösz mindenkinek a tippekért/segítségért a végigjátszáshoz :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27399) Sensut válasza ' Tzs , (#27397) üzenetére


Sensut
őstag

A Változás Ideje kétségtelenül a legszebb mod, amivel eddig játszottam (és már túl vagyok a modok javán). Nem a COP-hoz készült, hanem a CS-hoz! Mindenképp ezt a 3-as verziót szedd le, sajnos ez is elég sokszor bedöglik, de az előzőek még gyakrabban, ahogy olvasgattam a fórumokon. Ez egy repack, ami tartalmazza a teljes játékot a frissítésekkel együtt, és nem kell hozza az alapjáték.

(#27400) ' Tzs , válasza Sensut (#27399) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Oké, akkor teszek ezzel egy próbát. Olvastam én is sok helyen, hogy nem menti el a beállításokat (grafika, felbontás pld), hiába indítom admin módban win7x64 alól. Remélem ezúttal nem lesznek ilyenek...Köszi!

(Mondjuk nekem megvan az eredeti CS. Olyan verzió van amit arra rá lehet húzni? ha esetleg ez megint nem menne?)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.