Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) Antonius1978 válasza shield (#27299) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, te a 3 valasztek kozul melyikkel kezdted a jatekot ?
En azzal hogy egyedul mentem a parancsnokert, es mondtam hogy varjanak meg.
Igy lett 4 talcas kaja es 4 olyan taska ami neked kellene...nekem 4 volt a rejtekhelyen...

(#27302) Sensut válasza SaGa59 (#27298) üzenetére


Sensut
őstag

Annyit hallottam erről a Diverzánsról, annak van-e fordítása, angol vagy magyar?

(#27303) Erdő válasza shield (#27285) üzenetére


Erdő
tag

Én sem értettem, hogy miért tűnik el Fürge küldetése, de éjjel előjön, és leadni is csak éjjel lehet neki.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27304) SaGa59 válasza Sensut (#27302) üzenetére


SaGa59
őstag

Shield elkezdte a magyarítást...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27305) hubai1979 válasza Aarpok (#27295) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszönöm a választ mester. :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27306) Erdő válasza borovi (#27286) üzenetére


Erdő
tag

Hol találtad meg a hordozható kémiai labort? Kétszer átnéztem a Vaserdőt, a környékét is, rejtekhelyet is találtam már közben, de azt nem.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27307) SaGa59 válasza Erdő (#27306) üzenetére


SaGa59
őstag

Menj végig a Vaserdő fennsíkjának a szélén, az Alállomás felöli oldalon. Ott van az egyik bokor aljában, egy hátizsákban. Vagy abban az épületben, ahol a labor kódzáras lejárata van, az egyik sarokban. Az alapjátékban ott volt a Deresert Eagle...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27308) Erdő válasza SaGa59 (#27307) üzenetére


Erdő
tag

Köszönöm!!! Az a bokor kimaradt.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27309) Riot Gin válasza xFreex (#27240) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Köszönöm szépen, de mond, a g36 fejlesztéseket , és a SIG fejlesztéseket, máshonnan, másik modból lehet egyáltalán importálni a fejlesztéseket? Vagy ez a gondolat felejtős? De majd holnap jön a puding próbája.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27310) xFreex válasza Riot Gin (#27309) üzenetére


xFreex
aktív tag

Másik módból is lehet, gondolom. Most van tervben nekünk is a Turulhoz egy ilyesmi müvelet. Még nem csinálta, de meg fogom próbálni. Mondjuk nekem mossin fejlesztés kell. :D

Igazság szerint benne van abban a módban a fejlesztőfájl, csak kikapcsolták a móderek. Azért nem aktiváltam vissza, mert nem tudom, hogy milyen szinten másztak bele. Van xml-ben is adat hozzá, meg persze az ikonok is kellenek. Ha viszont azokat is kiszedték, vagy átszabták akkor hiába olvastatom be a weapons-ban mert úgy is ki fog akadni valami más hiány miatt. Ezért akartam biztosra menni és olyant adni ami más fegyvernél aktiv. Az ak47 volt az ami leginkább hasonlík karakterisztikára. De ha akarod akkor lehet a fejlesztése olyan mint az MP5-ösé.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#27311) ' Tzs , válasza SaGa59 (#27294) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Az Alállomásnál meglett köszönöm.
A "falmélyedésben" azt nem találom...

Fürge közben megoldotta a forrasztót, meg Kardán is örült a Gauss papíroknak.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27312) Riot Gin válasza xFreex (#27310) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Imádom ezeket. És most kajak őszinte leszek: ekkora mizéria kell azért, mert a modderek trehány munkát végeztek ebben a modban (Stalker Call Of Pripyat S.N.I.P.E.R, másnéven Sigerous mod 2.2 Albor addon Fantom pack )

Konkrétan: NINCS A JÁTÉKBAN FEGYVER EGYENLŐSÉG, A FEGYVER RENDSZER KIDOLGOZATLAN. A fegyverek képességeit összedobták, mint City Interactive A Heat Of War-t , Battlestrike : Call To Victory-t (stb).

A játék maga élvezhető, de ne várjon benne az ember semmilyen fegyver realisztikát.

Szóval, én nagyon örülnék, ha megcsinálnád ebben a modban azt, amit a másikkal is tervezel. (Vagy ebben tervezed?)

Egyébként az alap Call Of Pripyatban lehet fejleszteni a g36-ot és a Sig550-et. Csak gondolom nem nagyon lehet azokat a fájlokat megtalálni...

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27313) borovi válasza ' Tzs , (#27311) üzenetére


borovi
aktív tag

(#27314) Antonius1978 válasza Riot Gin (#27312) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, egy masik modban tervez ilyet, amelyet Turulnak neveztunk el.
Az egesz onnan indult, hogy kb masfel evvel ezelott szerettem volna latni a COP-ban magyar fegyvereket is, untam, hogy csak a ruszki, amcsi es nato fegyverek vannak tomjenezve.
Megprobalkoztam, hogy az Enot nevu modbol kivett valltamaszos fegyver modelljet (ami hasonlitott enyhen az egyik magyar gyartasu Kalasnyikovra) betegyem az alapjatekba, azaz elcsereltem az egyik alapjatekbeli fegyverrel.
Utanna azon sirankoztam :DD , hogy nincs senki, aki egy magyar modot csinalna, errefel xFreex felajanlotta hogy csinal.
Nos, en adtam ugye az otletet, azutan kepeket, adatokat, zenet es ilyeneket gyujtottem, mikozben Free nekilatott a megvalositasnak, azaz, hogy betegyen fegyvereket, pancelokat, atszerkesszen dolgokat.
Aztan idokozben jottek meg otletek mindkettonk reszerol, ihletodtunk ilyen-olyan modokbol, es meg kitalaltunk par egyedi dolgot is.
Ma epp sikerult megtalalni a megoldast a zenere, nevezetesen azt, hogy kulonbozo zenek jatszodjanak le pl a Szkadovszkon, Janovban rendes, hallhato hangerovel.Ez egy zene mod, mostmar csak ki kell valogassam az idokozben kivalogatott zeneket es at kell alakitsam oket a Stalkerhez.
Meg be kell tenni par fegyvert, es egyebet, aztan par simitas, es azt hiszem hogy meg is van a mod - mar epp ideje :))
Csak alapjatek modositas, ugyhogy nincsenek benne uj kuldetesek, a szkriptek programozasahoz nem ertunk.

De : abban remenykedem, hogy talan valaki aki ert a szkriptekhez majd egyszer felkarolja a modot, es a Pripjatyi kivonulas utan meg kalandozhatunk mas palyakon, es kuldeteseket teljesithetunk.Egyelore ez egy alom, es ha nem lesz belole semmi az sem baj, ez a mod legalabb megvan :C

(#27315) ' Tzs , válasza borovi (#27313) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Közben meglett, de köszönöm!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27316) Sensut


Sensut
őstag

A Halál Ellen elején, egy párbeszédben szóba került A Halál Leple Alatt, mármint a főhős tudja hogy kell dolgozni a halál leple alatt. Gondolom ez célzás erre a modra. Van köze hozza? Csak mert kipróbálnám azt is, látom van fordítása.

(#27317) SaGa59 válasza Sensut (#27316) üzenetére


SaGa59
őstag

Valószínűleg van köze hozzá, mert kifejezetten idézőjelesen szerepel az orosz szövegben a mod címe. De azt a modot nem ismerem, így nem tudom, mi a kapcsolat. A szöveg alapján a főhős...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27318) Sensut válasza SaGa59 (#27317) üzenetére


Sensut
őstag

Hát, én elindítottam, de ez minden fanatizmus tetőfoka. Ilyen pucér képernyőt én még nem láttam Stalkerben:

Semmi info sehol, s ebből következik minden egyéb, amit ezeknél a modoknál utálok (golyóállóság 0, ütésállóság 0 s az első áramütés kivégez). Mellesleg olvasgatom az angol fórumokon, hogy ez egy bughalmaz, hacsak azóta nem javítottak rajta, úgyhogy passzolom. A főhős se az, akire gondoltam, talán belekeveredik ő is valahol. Pedig jó nagynak tűnik, egy csomó helyszín van benne, újak is, de inkább nem kínozom :( .

(#27319) borovi válasza Sensut (#27318) üzenetére


borovi
aktív tag

Én próbáltam játszani vele, de elég gyorsan feladtam. Tényleg egy bughalmaz.

(#27320) Riot Gin válasza Antonius1978 (#27314) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Jó ötlet, tetszik. Ha legalább magyar fegyverek, remélem nem tettétek bele a PA63-at. Ha igen, akkor: a legrosszabb pontossággal, jó kondícióban minden 2-3 lövés után akadás, illetve hamar romló állapot intenzív használat mellett.

Esetleges javasolt területek a pripyat-i kimenekítés után:
Ózd,
8. kerület Budapest,
Mecsek hegyvidék,
Északi középhegység,
Budapest Parlament és környéke terület.
(Még páron gondolkozok)

Ajánlott Frakciók:
Kolompárok: Nem kell ecsetelnem.
Magyar Gárda: Nem kell ecsetelnem.
Szabadság, Szolgálat, Zsoldosok, Hadsereg, Banditák.

Ajánlott anomáliák:
"Kocsma anomália": Ez egy kocsmában lenne, és több fajta sör képződményt tudnál itt megtalálni, de ahhoz hogy felvedd, olyan anomáliák vannak körülötte, hogy ha belemész, vagy egy 10 rekesz sör össze passzíroz téged, vagy doboz pálinkák akarnak téged összenyomni. Hasonlóan a szellem nevű lényhez itt is ellehetne helyezni párat azokból, csak mellé kéne társítani részeges alakok hangjait, mikor megtámadnak.

Újfajta szörnyek: Mutálódott szürkemarha, Puli, Komondor, Vizslák, esetleg Hucul lovak. ( Az előbb felsoroltakból szörnyeket kéne kialakítani.)

A többin még gondolkozom.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27321) Riot Gin válasza Riot Gin (#27320) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Hmm, átgondoltam.

Budapest-et egy pályarészként kéne kezelni. A következő helyszínek lennének rajta:
Parlament,
8. Kerület,
Teve utca,
2-3 híd (pl.: Lánc Híd, ha van még ilyen, tudatlan vagyok kissé hazánk "szeretett" fővárosáról)
Keleti Pályaudvar,
Nyugati Pályaudvar,

Itt lehetnének a következő frakciók:
Kolompárok,
Magyar Gárda,
Banditák,
Zsoldosok,
Rendőrök ( Ezt most találtam ki)
Hadsereg.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27322) rétisün válasza Riot Gin (#27320) üzenetére


rétisün
veterán

a puli-szörny ellen pulitulajként tiltakozom! :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27323) Sensut válasza borovi (#27319) üzenetére


Sensut
őstag

Kár, pedig jól néz ki. Annyit csináltam, hogy belenyúltam a "kezdő tőkébe" és az immunitásokba egy kicsit, és visszaszereltem a minimapot is. Má annyiszor megszívtam a bugos modokkal, hogy semmi kedvem egy újabbal viaskodni, hogy aztán ott kellejen hagyjam valahol féluton. De talán egy próbát így csak megér :F .

(#27324) Antonius1978 válasza Riot Gin (#27320) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most nem tudom eldonteni, hogy hulyeskedsz, vagy komolyan gondolod, remelem csak elcelodsz, ugyanis nem lehet betenni ezeket a palyakat amikre gondoltal, mivel nincs a terkepuk megrajzolva, csak olyan palyakat lehet betenni, amelyeket a Stalker keszitoi megrajzoltak a Stalker harom reszeben, es azokat amelyeket megrajzoltak, de nem kerultek be egyik jatekba sem - ezekkel kulonbozo modokban talalkozhatsz.

A PA-63-at nem tettuk be, de betettuk az Attila Pisztolyt (AP9) ami a PA-63 egyik valtozata, es a modellje az orosz PMM a jatekon belul, mivel eredeti magyar megrajzolt/elkeszitett modellu fegyvert csak egyet sikerult betenni egy modder jovoltabol, az AMD-65-ot.
A tobbi magyar fegyver is mas fegyverek modelljen alapszik,mert nem volt mit tenni, mivel nincsenek eredeti magyar modellek rajzolva.Mondjuk van esely hogy bekeruljon meg par fegyver ami mar fegyverek alkotoelemeibol lesz osszerakva, es igy mondjuk 90%-ban olyanok lesznek mint az eredeti magyar fegyverek, de arra meg varnunk kell, amig az elobb emlitett fegyvermodder osszerakja nekunk.

(#27325) Riot Gin válasza Antonius1978 (#27324) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Viccelődök, de ha ehhez hasonló valósulna meg, nem lenne rossz :D
A gárdát ki kéne venni, a többi maradhatna a frakciók közül.
Jó lenne egy ehhez hasonló sztalker játék. (Stalker: A magyar zóna )

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27326) Riot Gin válasza xFreex (#27310) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Nem működik a módosítás amit csináltál. De lényegtelen, már nem vágyok rá, azért köszönöm a munkád.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27327) borovi válasza Sensut (#27323) üzenetére


borovi
aktív tag

Egy próbát mindenképp. Nekem is tetszett, de egy idő után játszhatatlanná vált. Rendszeresen kidobált, lefagyott, nem töltött vissza mentéseket (sosem gyorsmentéseket csinálok), úgyhogy beleuntam a szívásba, és fájó szívvel bár, de feladtam a küzdelmet a játékkal. Pedig nem rossz cucc, ráadásul magyarul is tud. Eh, talán a fejlesztői egyszer veszik a fáradságot, és kikalapálják belőle a hibákat...

[ Szerkesztve ]

(#27328) Antonius1978 válasza Riot Gin (#27325) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hogy oszinte legyek, en inkabb a Stalker jatekban egy zombis modra gondoltam, mivel egyes modokban szerepel egy rakas zombi, kulonfele kinezeteluek, es mivel olvastam ezt a konyvet [link] , egy ilyent kepzeltem volna el.
Mar egyszer irtam is egy kis bevezetot regebb, hogy hogyan kepzeltem el a dolgot, beutne a zombiinvazio, mi tavol elunk egy mocsarban a faterrel, es onnan kezdodne a tortenet, mondjuk az elso dolog hogy kajat meg vizet kellene gyujteni, kajat vaddissznobol keszitenenk, kapnank egy vadaszpuskat es el kellene menjunk vadaszni.Vizet pedig a szivattyutelepen tudnank kesziteni, de kellenenek ilyen olyan alkatreszek stb.Ezt a Clear Sky mocsaras palyajan kepzeltem el, a vegkifejletet meg ugy kepzeltem el, hogy egy atombombat kellene gyartsunk hogy elpusztitsuk a zombikat (nagyjabol az osszeset). Stb.

(#27329) Erdő


Erdő
tag

A halál ellen-ben, amikor átugrunk Janovba, van egy olyan feladat, hogy szedj össze 1 kisóriás szemet, 1 kiméra karmot stb., de hiába vadászom le ezeket, nem hullatják el a megfelelő testrészüket. Van ennek valami trükkje, vagy egyszerűen csak szívat a játék?
Az is zavart, hogy bizonyos fegyvereket nem lehet eladni, pedig amúgy is igen gyéren csordogál a pénzcsap, és például Thunder S14-et kapok jutalmul a Szolgálat vezetőjétől, találok rejtekhelyen, és aztán se Neon, se Kanaka (Hawaii) nem veszi meg. Szóval ezt kitúrtam, ha valakit érdekel: a ...\configs\misc\trade könyvtárban a barmen fájlnév végződésű vonatkozik Hawaii-ra, ebben kb. a harmadától jönnek a wpn_"fegyvernév" sorok, ezekben kell átírni a megjegyzéseket arra az =érték -re, ami a többi sorban is szerepel (mindenhol ugyanaz van). Utána már megveszi. Az életünket kockáztatjuk érte a terepen, megérdemeljük! :K

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27330) Sensut válasza Erdő (#27329) üzenetére


Sensut
őstag

Hát, ez A Halál Leple alatt elég felemás egy alkotás, olyan, mintha valaki unalmában össztákolt volna egy modot a régi pályákból, és hozza nem értő módon néhány feledatot is megpróbált volna beilleszteni több-kevesebb sikerrel. Csak nézzétek ezt a térképet:

Ez egyáltalán nem vall egy profi munkára, és az, hogy a játék mégis szép és Kordon buja, akár egy tündérkert, az az Absolute Nature-nek köszönhető, amit ez a verzió tartalmaz. Hülyeség volt belenyúlni a kezdő felszerelésbe, vissza is csináltam mindent, és kezdtem egy új játékot. A harci, egy lövéses halál bejött, ahogy azt gondoltam, viszont csupán 4 ereklye és egy csomó mutánsalkatrészből vettem startból egy Exot Szidorovicsnál, majd a saját parancsnokom fullra fel is fejlesztette. Még csak egyszer keveredtem harcba a banditákkal, de már a legmagasabb szintű felszerelésben kószálok. Mint mondtam, akár egy pisztolylövéssel padlóra tudnak küldeni száz méterről is, de te is ugyanúgy bármilyen fegyverrel. Azonban az ellenség elég jól átlát a sűrű bozóton, ahová te szinte be se tudsz hatolni, ezért jó előnyre tudnak szert tenni. A hatalmas mutánsokat meg egy lövéssel küldöd a másvilágra, ezért egy adott pillanatban több, mint 60 drb vadkanpatám volt a zsákban, amiből vettem egy Exot :D . Szóval, hatalmas bajok vannak az egyensúllyal, de nem csak e téren. A feladatok bugyuták, a kiosztás katasztrofális. Startból elküldött a parancsnok Agroponba, hogy találkozzam valakivel, ez a fő feladat. Agropon meg néhány területtel odébb van. A pályák üresek, csak relikviákat találni helyenként. A mutánsok nem telepednek vissza, hanem ott marad minden hulla, nem tűnnek el, mint máshol. Az anomáliák akkorát vetnek ha közel mész hozzuk, hogy leesel a székről. A szökőáram a földön már méterekről megkóstol, de akkorán, hogy azt hiszed a villám vágott a hátad mögé, és az nem a játékban történik. A csavarokat meg hiába dobálod, mert azok békésen átgurulnak köztük. A gránátok valami atombombára hasonlítanak, beleremeg a ház, olyat szól. Én nem ajánlom ezt senkinek, csak annak, aki még egyet bolyongani szeretne a régi pályákon, mert ezt a szűkszavú, átgondolatlan sztorit látva nem sok kalandra lehet számítani így az elején. És még a fent jelzett technikai problémák mind hátra vannak...

(#27331) Sensut válasza Erdő (#27329) üzenetére


Sensut
őstag

Az előző poszttal akartam válaszolni, bocsi, elnéztem.

Szóval Janovnak nincs köze a Halál Ellen-hez, normál módon nem tudsz átmenni oda. Viszont ebben a játékban a mutánsok nem mindig hagynak trófeát. Én órákig vadásztam 3 vérszopó karomra, és közben elég sokat kellett lelőnöm ahhoz, hogy begyűjthessem a 3-at.

(#27332) Antonius1978 válasza Erdő (#27329) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ugy latszik csak idokozonkent veletlenszeruen hullatjak el az adott testreszt.
En meg Zatonban vagyok, es sikerult 2 orrmanyos labat, meg egy alkutya farkat begyujtsek.
Az elejen talalunk 3 verszivo csapot, es en valahol meg talaltam valami taskaban 5 darabot.
Husi szemet es vadkanpatat meg nem talaltam...
A rongalt fegyvereket beteszed a szerelok ladajaba es akkor csokkenti a fejlesztes es javitas osszeget...
Janovba Navigatorral megyunk, vagy valaki emlitett valami teleportot az Erdogazdasag tetejen ?! :F

Sensut akkor ez olyasmi, mint a Lost Alpha 1 evvel ezelott, hogy kihalt palyak, keves mutans stb...
Mondjuk azota nem jatszodtam a LA-val, lehet hogy feltoltottek picit elettel azota az ures palyakat ?
A fegyverarzenal milyen ? jo valtozatos ?

Az elejen nem szedted ossze az antennakomplexumbol kivezeto jarat vegebol a verszivo csapokat ?

[ Szerkesztve ]

(#27333) Erdő


Erdő
tag

Kösz a tippeket, akkor folytatom a vadászatot, hátha összejönnek a szükséges trófeák.
Janovba az Erdőgazdaság legmagasabb épületének tetejéről lehet átugrani, de oda csak átállított ugrással lehet feljutni.
Szerintem érdemes átmenni, egy csomó (számomra) új fegyver jelenik meg az alfásoknál és a zsoldosoknál.
És tényleg úgy érdemes közlekedni, ahogy valaki korábban javasolta: keresővel a kézben. Csak úgy ugrálnak ki a képződmények a földből az anomáliákon kívül is.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27334) Sensut válasza Antonius1978 (#27332) üzenetére


Sensut
őstag

Phúúú barátom, azóta be is adta a kulcsot ez a Halál Leple Alatt. Ennél a LA legelső demója is jobb lehetett. Amúgy a LA utolsó verziója már abszulúte megállja a helyét a többi közt. Na de ez? Egyszerűen a fő feladatot nem lehet teljesíteni, mert... na megmutatom inkább. Ezzel a videóval rákérdeztem egy angol fórumon, hogy mi van most? Abban a dobozban egy térképnek kellene lennie, de semmi sehol. A feladat se teljesül, ami lényegében az, hogy nyissam ki a dobozt. Itt kész, behalt a dolog. Azt kérdezték, hogy hogy sikerült eljutnom idáig. Na jól van, gondoltam :D De bezzeg ezt a sz@rt le tudják fordítani az angolok. Nem is értem miért?

(#27335) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Stalker Call of pripyat 1.6.0.2 angol eredeti, S.N.I.P.E.R Mod (aka Sigerous mod 2.2 Albor addon Fantom pack)
a következő a helyzet:

Agropomon vagyok, és a két helikopter át kéne kutassam (nem fő küldi, de sárgával van jelölve). Oda megyek, kiírja, átkutatás (F). Nyomom az F-et, semmi. Mind a két helikopternél, ami itt van, sajnos ezt adja be. Feltettem rá az enotnak az Agropom helicopter fix-jét, és ugyan az.

Esetleg, valaki megtudja mondani hogy mit kell ilyenkor tenni? (Fájlban átírni xy sort, vagy valami ilyesmi, esetleg egy másik fixet keresni hozzá, ecetera.)

Előre is köszönöm a választ!

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27336) shield válasza Sensut (#27334) üzenetére


shield
Topikgazda

Jaa...erre emlékszem. Keress rá itt a topikban, Dodo leírta, hogy milyen sorrendben kell csinálni, hogy benne legyen, azt hiszem, doksi. Én is próbálom keresni a leírást.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27337) shield válasza shield (#27336) üzenetére


shield
Topikgazda

Naa...meg van.

"Megölöd a két exos zombit. Bele se nézel a hullájukba csak egyenesen a ládához mész. Megpróbálod nyitni, utána mész vissza a zombikhoz és szeded össze a kulcsokat, majd kinyitod vele a ládát.
Így próbáld meg."

Talán még ez is számít - először az épületen kívüli zombitól vedd el a kulcsot!

Valamiért abba hagytam ezt a modot, de ezen a részen jóval túl jutottam. Még itt van a gépemen, csak folytatnom kell.
További jó küzdést!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27338) Sensut válasza shield (#27337) üzenetére


Sensut
őstag

Köszi szépen, megtaláltam én is, működik. Csak annyi kell, hogy mielőtt elszednéd a kulcsokat a 2 zombitól, menj a ládához és próbáld kinyitni. Akkor kapod meg a következő feladatot, hogy "vedd el a dokumentumokat", és teljesül a "nyisd ki a ládát". Utána kulcsok, és kész. Hogy én hogy nem jöttem rá erre :F . Jól van, na...

[ Szerkesztve ]

(#27339) Antonius1978 válasza Sensut (#27334) üzenetére


Antonius1978
addikt

Halvanyan en is emlekeztem erre a leirasra, most hogy ujra lattam, de en nem jatszodtam meg ezzel a moddal, meg a Halal Leplet nyustolom.

(#27340) Sensut válasza Antonius1978 (#27339) üzenetére


Sensut
őstag

Most már tiszta, hogy ez egy félkész állapotban hagyott mod. És ez nem az egyetlen példa. Csak az a zavaró, hogy 1.0 verzióval van jelölve. Nem tudom, hogy ott Stalkeréknél hogy van, de nyugatabbra ami kap egy 1.0 megjelölést, az már egy kész, publikus termék, amin nem változtatunk többé, csak javítgatjuk. Az ilyen félkész termékek vagy 0.xx verziót viselnek, vagy egyszerűen alpha vagy beta megjelölést. Én, személy szerint egy olyannak neki se fognék, de egy 1.0, az már jöhet. Ebben a modban látszik tisztán, hogy csak épp berakták a kidolgozatlan feladatokat a helyükre, de se magyarázat, se szöveg nincs hozzuk csatolva, illetve csak vázlatosan. Remélem tovább fejlesztik, mert rengeteg lehetőség van benne, de ebben a formában kiábrándító :( . Még elbóklászok kicsit benne, de semmi komoly. Most épp arra hajtok, hogy minél több pénzt gyűjtsek össze.

(#27341) Antonius1978 válasza Sensut (#27340) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehet hogy megunta aki keszitette, vagy kiesett valaki a csapatbol aki a szkriptelest ertette, vagy ki tudja, tobb oka lehet...
Pl RobberBaron, aki nagyritkan ide is irt, o is keszitett egy modot, benne rengeteg palyaval, ugynevezett Free-Play stilusban, alapul a mas modderek szamara.
A Moddb-n viszont mar reg ota nem adott ki semmi frissitest a moddal kapcsolatban, ugyhogy nem tudom, hogy mi lehet vele...

(#27342) sklopp válasza Riot Gin (#27335) üzenetére


sklopp
őstag

Csak F-et kell nyomni, elvileg kiírja hogy feladat elvégezve, ugyanez a másiknál is. Ennyi.

(#27343) Riot Gin válasza sklopp (#27342) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

De nem csinál semmit, megnyomom, eltűnik a felirat, és slussz passz, heló. Semmi nem történik. Pont ez a bajom :(

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27344) sklopp válasza Riot Gin (#27343) üzenetére


sklopp
őstag

Próbáld meglökni a helikoptert az F gomb nyomása előtt.

[ Szerkesztve ]

(#27345) Riot Gin válasza sklopp (#27344) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Úgy sem megy. Na mind1. Megszereztem a dokumentumokat az Agropom Underground-ban.

Azért, jó lenne, ha a helikopterekkel lehetne valamit tenni.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27346) Sensut válasza Antonius1978 (#27341) üzenetére


Sensut
őstag

Ki tudja mi történt, de a lényeg az, hogy minél tovább haladsz ebben, annál inkább semmi értelme tovább menni benne. A pályák egyre üresebbek, már olyan alapvető dolgok, mint sugárzás, vagy anomáliák, eltűnnek. Néhol felbukkan egy-egy mutáns, aztán pusztaság mindenfele. Ha téli mod lenne, jól illene az idézet: "Csak tél van, és csend, és hó, és halál". Töröltem a modot, talán majd egyszer lesz valamiféle frissítse-javítása-bővítése, nevezzük aminek akarjuk, és majd akkor...

(#27347) Erdő válasza Antonius1978 (#27332) üzenetére


Erdő
tag

A kivezetőben lévő három csáp kellett Faragónak a ricinhez. Most a tudósoknak kell összegyűjteni mindenféle testrészt. De azóta, ha lassan is, gyűlnek...
A Keserű bugás küldetést valaki megoldotta? Megvannak a hozzávalók, de nem találom a szolgálatost és a Mocsári Dokinak se tudom leadni ezeket.
Egyébként, lehet, hogy Janov és Pripjaty nem tartozik a A halál ellen-hez, de miután visszatérek Janovról, Cseh-től egy csomó dolgot lehet kérdezni. Lehet, hogy másképp is előjön ez, én csak ezután láttam. Sajnos nem magyarul jelenik meg, pedig az az érzésem, hogy Strelok-ról is tudna infót adni. Vagy máskülönben hogy lehet a laboros, strelok-os küldetéseket megoldani?
A Vaserdő hátsó sarkában lévő számzáras ajtón úgy is le lehet jutni, ha átugrunk Pripjatyba, megcsináljuk az ismeretlen fegyveres küldetést, majd elhozzuk a sérült Gauss-t Kardánnak - mint az alapjátékban. Szóval, együttműködnek a pályák, bár kissé kuszálódnak a szálak.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27348) mrobes


mrobes
tag

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem, így még nem cumiztam be egy moddal se.
A szövetség ideje 2 -ben kellene vinnem a banditáknak 4db holdfény képződményt. Csináltan is szépen mindent az utasítások szerint, és odáig jutottam, hogy beszéltem Sasa-val a déli őrposzton, és átküldött az északi őrposztra, hogy odaszól rádión Vaggyimnak, beszéljek vele.
Ott viszont senki nincs, a térképen se jelöl semmit.
Visszatöltöttem egy korábbi mentést, ahol Denis-t kellett megkeresni a vírus ellenszerrel és elkísérni, végigszenvedtem újból a feladatokat, és eljutottam megint oda, hogy nincs senki az északi poszton.
Megpróbáltam egy még korábbi mentést, és akkor figyeltem meg, hogy a bár területén, ahol korábban álltak őrök, sehol nem találok senkit, mindenki felszívódott.
Mit tudnék kezdeni vele? Újból nem akarom végigtolni az egészet.
Köszi!

(#27349) morbias2


morbias2
aktív tag

Sziasztok!

Az ENOT verzióban, holt tudom kikapcsolni a belső maszk nézetet?
Köszi szépen a segítséget!
üdv.
m2

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#27350) SaGa59 válasza morbias2 (#27349) üzenetére


SaGa59
őstag

Elvileg a betöltött játékban kimész a főmenübe és ott a mod beállításainál van a HUD-ra vonatkozó beállítás. Abban egy "pipa". Ha nincs betöltve játék, akkor nem jelenik meg a mod beállító menü a főmenüben.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.