Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) cigam válasza westlake (#950) üzenetére


cigam
félisten

Azért azoknak a kedvéért, akik nem tették fel. Elmésélnétek a fejlődést/változást?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#952) Pyton


Pyton
aktív tag

Na, beizzítottam apám gépét is:

GenuineIntel
x86 Family 6 Model 5 Stepping 2
398MHz [x86 Family 6 Model 5 Stepping 2]
[fpu tsc mmx]

:DDD :C :)) :DD

Kíváncsi vagyok, mit hoz :D

(#953) westlake válasza cigam (#951) üzenetére


westlake
félisten

van preferences menupont, ahol egy csomo mindent belehet allitani.. pl. olyan dolgokat is, amiket a webes feluleteken nem (legalabbis wcg-nel igy van).. az oszlopmeretek valtoztathatoak (nem remlik, hogy ez benne volt-e az 5.8.16-ban) es meg lehet valtoztatni, hogy mikent rendezze a progi a sorokat.. talan igy erthetobb: [link] [link]

Play nice!

(#954) Pyton


Pyton
aktív tag

Apám gépe kissé fura dolgokat produkált, 1 nap alatt termelt 160 kreditet (400 MHz-es PII), mindezt kettő db csomaggal(80-80, claimed/granted: 19,97/80, és 19,86/80). Ez hogy lehet? A 2500+ os gépem csinál ennyit kb. 1 nap alatt. Valami hiba, vagy csak én nem tudok valamiről?

(#955) t1 válasza Pyton (#954) üzenetére


t1
addikt

ez lehetetlen :F

(#956) Pyton


Pyton
aktív tag

Márpedig megtörtént:
[link]

De szerintem leszedem apám gépéről, mindig leáll, visual c++ runtime error, waiting for memory, stb...
Olyankor mit kell csinéálni, amikor az állapotnál waiting for memory van, és áll? Az újraindítás sem segített, el kellett dobnom. A saját gépemen szerencsére eddig csak egyszer fordult elő.

(#957) _Oscar válasza Pyton (#956) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Valószínűleg a gép nem tud elégséges mennyiségű memóriát adni a proginak.

Nekem pillanatnyilag 166 MB fizikai és 245 MB virtuális memóriát pusztít a saját gépemen.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#958) moonguru válasza Pyton (#954) üzenetére


moonguru
őstag

<core_client_version>5.8.16</core_client_version>
<![CDATA[
<stderr_txt>
# cpu_run_time_pref: 10800
# random seed: 2304066
**********************************************************************
Rosetta score is stuck or going too long. Watchdog is ending the run!
CPU time: 44147.9 seconds. Greater than 4X preferred time: 10800 seconds
**********************************************************************
GZIP SILENT FILE: .\xx1gid.out

Tehát hiba!

Monitor Guru!

(#959) Pyton


Pyton
aktív tag

Remélem azért nem lesz semmi retorzió a ''csalás'' miatt. Tehát egy adott időn túl teljesített feladat érvénytelen? Nem 10 nap van 1 feladatra? (Jelentési határidő)

(#960) Pyton


Pyton
aktív tag

Basszus, tegnap még a 103.-ok voltunk, ma már a 104.-ek!!! TOLNI-TOLNI-TOLNI!!! A barcim 24/7 pörög...

(#961) Brae válasza Pyton (#960) üzenetére


Brae
őstag

Tőlem kihullott egy 2000+ Palomino, nem bírta ezt a hatalmas meleget :(
De ha minden igaz nemsokára beizzítok egy 3gigára tekert Core2 Duo-t, meg 2db kisebb Athlon xp-t:)

(#962) t1


t1
addikt

14knál járok :)

(#963) cigam válasza Brae (#961) üzenetére


cigam
félisten

Jajj... remélem csak vmi olcsó hibája lett, és hamar visszaál a csatasorba!
A 3G-s C2D-t és a képti Athlon-t üdvözöljük!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#964) Brae válasza cigam (#963) üzenetére


Brae
őstag

Sajnos nemkis hibája van, hanem megdöglött, több, mint 5éves CPU napi 24órába ment 100%-ra terhelve... (renderelésre használta a gazdája illetve az utóbbi pár hónapban csak Rosettat számolt) Szerintem elfáradt a szilícium. Mindenestre bőven megszolgálta az árát az biztos. Egyébként egy jóbarátom gépéről van szó és már megrendelte a cuccokat az új masinájához.

(#965) plömplöm


plömplöm
őstag

baaaz, 168MB-ot kajcsizik meg éppen... +10MB a boinc... nem volt ekkora, 100MB körülre emléxem. bele kellett tegyek az 512 mellé mégegy 256-ost...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#966) cigam válasza Brae (#964) üzenetére


cigam
félisten

Csak nem egy C2D-t?! ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#967) Brae válasza cigam (#966) üzenetére


Brae
őstag

De bizony :) Egy ''kis'' 4300-as, kíváncs leszek mennyire harapós :D

(#968) azbest


azbest
félisten

Feltettem ... leszedtem... csúnya dolgok történtek a használata közben :(
[link]

(#969) Brae válasza azbest (#968) üzenetére


Brae
őstag

Érdekes, én elég régóta nyomom több géppel és nem tapasztaltam ilyet. Még faterom régi gépén (1700+, 512, mx44) se leht észrevenni, hogy lassítana valamit átlagos használat során (ofisz, net, zene, néha film), csak bencsmarkokba mérhető némi különbség. (gondolom nemtud teljesen idle prioritással futni). Az egyedüli bug amit észrevettem, hogy ha játékok mellett futattom, akkor nem működik az élsimítás. (de ez megbocsátható nálam,ugyanis ritkán játszom, akkor meg lekapcsolom)

cigam Gratulálok a 100k+ ponthoz! :C :)

(#970) cigam válasza Brae (#969) üzenetére


cigam
félisten

Köszike!

Pedig a héten néztem, hogy lassan ünnepelni kell, de sokminden más elterelte a figyelmem...

Hurrá.... :))

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#971) Pyton


Pyton
aktív tag

Duálprocesszoros felállás esetén mind2 procit max. ki tudja használni a boinc? Tervezek üzembeállítani 2 db 233-as PII-est :DD

(#972) Brae válasza Pyton (#971) üzenetére


Brae
őstag

Természetesen full kihasználja a több cput/többmagot/Hyper Threadinget, csak a ''Preferences''-be át kell állítani az ''On multiprocessors, use at most''-ot 2-re. (vagy annyira ahány mag számol)

(#973) Pyton


Pyton
aktív tag

Köszi.

Holnaptól, reményeim szerint csatasorba áll egy 600-ra húzott Mendocino Celeron. Remélem nem fogja azt játszani, mint apám gépe...

(#974) Brae válasza Pyton (#973) üzenetére


Brae
őstag

Hátha 80 pontokat kap ez is... :D

(#975) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.2 win beta [link]
boinc 5.10.2 win x64 beta [link]
boinc 5.10.2 linux beta [link]

Play nice!

(#976) t1


t1
addikt

15k :R :)

(#977) cigam válasza westlake (#975) üzenetére


cigam
félisten

Juteszembe mivan veled? Hol tartasz? Vagy már nem nyomod?
Arra még emléxem, hogy önálóan kezdtél számolni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#978) Pyton


Pyton
aktív tag

600-as ceka szolgálatba állt, végül nem mendocino, hanem coppermine. Vajon mennyi pontot ad? :DD

(#979) cigam válasza t1 (#976) üzenetére


cigam
félisten

gratula, lessz az még 20k is!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#980) t1 válasza cigam (#979) üzenetére


t1
addikt

köcke haladok :R

(#981) Pyton


Pyton
aktív tag

Úgy tűnik, normálisan működik az újonnan beállított gép:
[link]

Ha gyengébb gépet észlel, akkor kisebb csomagot küld? Sebességéhez képest nagyon gyorsan végzett. 192 mega SD rammal öröm az élet :DDD

Elvileg én vagyok a 16000. topiklátogató :)

(#982) Brae válasza Pyton (#981) üzenetére


Brae
őstag

Nem végez gyorsabban, az idő az fix (default 3órás csomagok). Tehát egy Core 2 Duo X6800 és egy 600-as Cerka közt nincs e tekintetbe különbség. (Más kérdés, hogy a Celeron 5-6 pontot kap egy csomagra a Core 2 meg 50-60-at :D )

(#983) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.3 win32bit beta [link]
boinc 5.10.3 winx64 beta [link]
boinc 5.10.3 macosx beta [link]

enjoy ;)

Play nice!

(#984) Pyton válasza Brae (#982) üzenetére


Pyton
aktív tag

Furcsa, egyik tagnál a csapatban 2-300 pontos eredményeket láttam, pedig nem 400-as PII-vel tolja :D :DD

Tehát akkor mindegyik csomag ugyanakkora, csak a cerka nem csinál meg belőle annyit, mint egy c2d, és az elvégzett munka mennyiségére jár a pont?

[Szerkesztve]

(#985) #72042496


#72042496
törölt tag

Csatlakoztam. :)

Nem tudom, mennyit fogok hozzátenni a csapat eredményéhez, mindenesetre ha lesz normális hűtésem, tervezem, hogy alávágok a gépnek, s akkor sokat megy majd a Rosetta.
Meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok, mindenesetre akárhány pontot kapok is, az legalább a Ph! pontszámát növeli! :))

(#986) t1 válasza #72042496 (#985) üzenetére


t1
addikt

jó kis procid van ezzel odatudsz kenni :)

(#987) #72042496 válasza t1 (#986) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi. :)

Jelenleg egy inkább halkra, mint bikára épített léghűtéssel 3.2 GHz-n megy, ennél jobban nem kínzom. Hamarosan lesz víz, majd akkor. :)

(#988) Brae válasza Pyton (#984) üzenetére


Brae
őstag

Ki az a csapattag? Ha így van, akkor biztos, hogy nem az alapértelmezett 3órás csomagokat nyomja, át lehet állítani [link]

Úgy működik a dolog, hogy egységnyi idő alatt (lsd fenti linken a lehetőségeket), kell minnél nagyobb számítási teljesítményt nyújtani, tehát egy nagyonerős és egy nagyongyönge CPU-n is ugyanannyi idő alatt fut le ugyanaz a csomag, de az erős proci több pontot fog kapni (értelemszerűen több számítást végzett el ugyanannyi idő alatt)

(#989) Brae válasza #72042496 (#987) üzenetére


Brae
őstag

Üdvözlet a csapatban!:)
3.2-őn járatott Core 2 nagyon bika, nézdd meg hol jár országos szinten ritkamadar fórumtárs az egy darab 6300-asával (nem is nyomatja túl sokat mostanában):[link]

(#990) #72042496 válasza Brae (#989) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszönöm. :)

Az a baj, hogy 5-6 óránál többet nem merem egyhuzamban járatni, mert 70 fok fölé melegszik és a szobát is kegyetlenül befűti. :(
Viszont látom, impozáns eredményeket lehet elérni vele...megvan a pénz a vízre, már csak a vizsgákat kellene letudni, s bele is vágok a gépátépítésbe.

(#991) mope


mope
tag

Üdvözletem!

Én is csatlakoztam a Teamhez. Mindent bele! :R

üdv mope

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#992) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.5 win32bit beta [link]
boinc 5.10.5 winx64 beta [link]

enjoy ;)

Play nice!

(#993) t1 válasza westlake (#992) üzenetére


t1
addikt

:R

(#994) t1 válasza t1 (#993) üzenetére


t1
addikt

16k :R

(#995) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.6 win32bit beta [link]
boinc 5.10.6 winx64 beta [link]
boinc 5.10.6 macosx beta [link]

enjoy ;)

Play nice!

(#996) #72042496 válasza t1 (#994) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gratula! :)

Én még alig léptem túl a 2K-t, viszont ha hazamegyek vizsgaidőszak után, a tervek szerint hadrendbe állítok 8 db. 3.2-es és egy 3.4-es Cedar Mill-t...igaz, hogy ezek nem mennek, csak pár órát naponta, de azért jól jön a támogatás a kis Core 2-mnek. :B

(#997) Pyton


Pyton
aktív tag

Help

Számolás közben resetelnem kellett. Újraindítás után nem akart működni, persze az aktuális csomagomnak annyi, de újat nem tölt le, illetve letölt, de még 0,000%-on számolási hibával leáll. A projeketek fülön az állapotnál ennyi van: Kommunikáció elhalasztva 00:04:00, és elekezd visszaszámolni 4 percről. Ha ez letelt, megpróbál újra letölteni egy csomagot, ami számolási hibával kidob. És kezdődik az egész elölről. Továbbá az óra mellett is állandóan megjelenik egy sárga háromszög, benne egy fekete felkilátójel, majd magától eltűnik, aztán megint megjelenik. Ha rákattintok akkor is eltűnik.
Mi miatt lehet ez az egész/mi a maegolás? Boicot már próbáltam újrarakni, nem segített.

(#998) Thrawn válasza Pyton (#997) üzenetére


Thrawn
félisten

Esetleg valami hardverhiba? Nincs húzva a géped? Melegedés? WCG? ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#999) Pyton válasza Thrawn (#998) üzenetére


Pyton
aktív tag

Nem hinném, a reset szoftverhiba miatt volt szükséges (nem a boinc kavart), tuning minimális, fsb 166 helyett 174 MHz, több mint 10 napot ment így egyhuzamban a boinc mindenféle hiba nélkül.

(#1000) westlake válasza Pyton (#999) üzenetére


westlake
félisten

keves a memoria.. szerintem.. a sarga felkialtojel vagy valamilyen filehibat jelez (chkdsk c: /f -et erdemes futtatni parancssorbol), vagy azt, hogy alacsony a lapozofile merete

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.