Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) shteer válasza westlake (#600) üzenetére


shteer
titán

cserélünk? ;)

..szerintem jónak tűnik

(#602) cigam válasza westlake (#600) üzenetére


cigam
félisten

Te Tényleg húzod, vagy csak poénkodol vele. Mert ha húzva vagyon ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#603) westlake válasza cigam (#602) üzenetére


westlake
félisten

nem ertem, hogy a huzas es a tuningolas kozott mi a kulonbseg.. ugy erted, hogy csak poenbol tuningolom a gepet, nem pedig valami nemes cel erdekeben? en mar regota tuningal szorakozom, ugyhogy nem poenbol csinalom.. hidd el, hogy minket gep mar be van love stabil frekire.. 2 darab 6600-as van otthon, az egyik 3800mhz-en, a masik 3510mhz-en

Play nice!

(#604) Szőrös  válasza westlake (#603) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem lehet hogy csak az 5.8.0/1-es kliensel van vmi gond. a stabil 5.4.0-al is ilyeneket csinál ? nekem még nem volt ilyesmi problémám pedig használom gprs-es géppel meg proxy mödül is . igaz nincs húzva egyik gép sem. igaz én is az 5.8.0ást használom mindenhol. fura na.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#605) westlake válasza Szőrös  (#604) üzenetére


westlake
félisten

mar visszatetem az 5.4.11-et mindket gepre, de mar megint arra ertem haza,hogy mindket mocskos gep le volt csatlakozva.. most mar a tokom tele van.. a melohelyen bezzeg 4 napig volt online a noti..semmi mas nem fut a gepen, ami terhelne a halozatot.. tudomasom szerint semmi baj sincsen a kabelnettel.. sot, pont azert valtottam adsl-rol, mert lassu volt a csomagforgalom (magas ping - wow)

Play nice!

(#606) cigam válasza westlake (#603) üzenetére


cigam
félisten

Más szavakkal talán érthetőbb...
Arra gondoltam, hogy tényleg tuningolod (húzod) a gépeket, vagy csak itt a fórumonviccelődsz vele.
Ha tényleg tuningolva van, probáld meg 1-2 napra alapjáraton üzemeltetni, mindenféle tuning nélül. Értem Én hogy atomstabil(nak tűnik :) ) de nekem több hetes uptime, és probléma nélkül fut némelyik gépemen. Lehet ez kihoz vmi hibát, amit a tuningolt gép nem bír.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#607) westlake válasza cigam (#606) üzenetére


westlake
félisten

persze, hogy halal komolyan tuningolom a gepeket.. mar vagy 8 eve ;)
ha instabilak a gepek, akkor az nagyon jol megmutatkozik a client error-os csomagokban.. volt is ilyenre pedla, de pont addig csokkentettem a procik sebesseget, amig mar napok ota nem dobtak egy hibas csomagot sem.. nem hinnem, hogy emellett instabilak lehetnek a gepek..esetleg az megis elofordulhat, hogy a gigbite-es alaplapi halokartyak sajnos allergiasak a tuningra, csak erre meg senki nem jott ra..

Play nice!

(#608) westlake


westlake
félisten

eszembe jutott egy olyan, hogy atallitom mindket gepen a bionc-ot arra, hogy fuggessze fel a halozatifroglamat.. kivancsi vagyok erre mit lepnek..

Play nice!

(#609) tomazin válasza westlake (#608) üzenetére


tomazin
veterán

tudom,h nálad valszeg nem forráshiány esete áll fenn,de nekem akkor csinált ilyen csomagokat,amikor egy olyan gépen akartam FAH-ot nyomatni,ami gyengébb volt,mint a minimum reqben az le volt irva(nem volt annyi ram)...

(#610) shteer válasza cigam (#606) üzenetére


shteer
titán

az enyém is 2,66@3,6 és hibátlanul csinálja már egy nap óta - nem hiszem h a tuning miatt áll le

..szerintem jónak tűnik

(#611) cigam válasza shteer (#610) üzenetére


cigam
félisten

Nem valószínű, hogy az utolsó ellenálásig azonos a konfigotok, viszont egy próbát megér.
Mit veszít, ha 1-2 napig nincs pörgetve a gépe? Semmit. Viszont ha pörgetés nélkül folyamatosan tud számolni, akkor nagyobb kakaó lesz benne, mintha felhúzva félnapokat álna ...
Persze ez az Ő dolga. Én kipróbálnám. Ennyi.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#612) Brae válasza westlake (#608) üzenetére


Brae
őstag

ezt ugatom neked már mióta

(#613) kiborg


kiborg
aktív tag

Hali!

Érdekel a téma. Pontosdan miez és hogy műxik ?
A hálózati forgalmamat visszafogja ?

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#614) westlake válasza Brae (#612) üzenetére


westlake
félisten

oke-oke.. nem kell felhaborodni.. tudom, hogy mondtad, de en azt hittem, hogy felreertetted amit en irtam es azert tanacsoltad azt, amit tanacsoltal.. ugy nez ki, hogy nem disconnect-al a gep, ha le van tiltva a halozatrol, mondjuk ez egyertelmu lehetett volna szamomra, hiszen a munkahelyen ket gep is ugy ment, hogy nem volt radugva a halozatra

Play nice!

(#615) tomazin válasza kiborg (#613) üzenetére


tomazin
veterán

1.hszból sok mindent megtudsz.
Addig kell csak neten lenni,amig fel/letölti a maximum 1-2csomagokat.

(#616) westlake válasza tomazin (#615) üzenetére


westlake
félisten

..esetleg a 30-40 csomagot, mint nalam (3 day connect) ;)

Play nice!

(#617) tomazin válasza westlake (#616) üzenetére


tomazin
veterán

má megint nem tudok irni :((
1-2megás csomagokat..
majdnem megkérdeztem mely projectek mennek nálad :DDD

(#618) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Hali!
Hogyan tudok egyszerre több, mondjuk 15-20 - csomagot letölteni? Lenne egy olyan gépem, ami csak 4-5 naponta tud netre kapcsolódni és addig se pihenjen!!! :DDD
Köszi a segítséget!

Alléz Olympique de Marseille!

(#619) westlake válasza tomazin (#617) üzenetére


westlake
félisten

a 24 oras :D (ha az 1 oras 2.7mega, akkor a 24 oras 64.8 mega lenne)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#620) westlake válasza yakuza.tora (#618) üzenetére


westlake
félisten

[link] alul Edit preferences, aztan a Connect to network about every-t allitsd at 3 napra..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#621) yakuza.tora válasza westlake (#620) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszönöm szépen! :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#622) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Na, most meg megállt a számolás! ''Tevékenység felfüggesztve''

Hogyan tudom újraindítani?

[Szerkesztve]

Alléz Olympique de Marseille!

(#623) westlake válasza yakuza.tora (#622) üzenetére


westlake
félisten

magatol ilyet nem csinal a progi.. nem inditottal el valamit, ami megallitotta? egyebkent hol irta ezt ki?

Play nice!

(#624) tomazin válasza yakuza.tora (#622) üzenetére


tomazin
veterán

jobb klikk lent a boincra,és ott vagy snooze visszapipálása,vagy felfüggeszt-et átállítani mindig futra.
ha ezzel sem megy akkor csak a sok restart használ...

(#625) westlake


westlake
félisten

kicsit agressziv csomag?? lement 43 darab sima 1 oras csomag hibatlanul, erre itt egy hibas.. nem tudom mi lehet ez a csomag, mindenesetre erdekes..
[link]

Play nice!

(#626) yakuza.tora válasza westlake (#623) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A ''Projektek''-nél rányomtam a ''Frissítés''-re. Egyébként a ''Feladatok'' menü alatt a ''Feldolgozottság'' címszó alatt írta ki.

Alléz Olympique de Marseille!

(#627) yakuza.tora válasza tomazin (#624) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszi, majd otthon kipróbálom.
Egy másik gépet is hadrendbe akarok állítani, de a beállításnál az URL-t nem tudom megadni. Mit kell bemásolni? :F

Alléz Olympique de Marseille!

(#628) cigam válasza yakuza.tora (#626) üzenetére


cigam
félisten

A beállítások között(be tudod állítani mi legyen az alapértelmezett.)
-Mindíg fusson.
-Csak akkor számoljon, ha egy ideig nem használod a gépet, és függessze fel a számolást, ha megint dolgozol a géppel (kbmint a képernyővédők, és ez az alapbeállítás induláskor)
-Soha ne számoljon (Amolyan pause gomb :) )

[Szerkesztve]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#629) Thrawn válasza yakuza.tora (#627) üzenetére


Thrawn
félisten

www.worldcommunitygrid.org ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#630) cor


cor
őstag

elvileg most csatlakoztam :B

viszont majd vmi helpel kisegithentetek:)
miket kell beállitani,mit kene latnom,ilyen alapdolgogat,szájbarágos moccerrel,köcce:D

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#631) yakuza.tora válasza cigam (#628) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszi a segítséget, de a megoldás a változtatásig futott feladatok eldobása volt. :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#632) yakuza.tora válasza Thrawn (#629) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:DDD :DDD :DDD ez jópofa volt! Aztán számolgathatnám az IDEGENEK 3D-s protein alakját... :DDD :DDD :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#633) shteer válasza cor (#630) üzenetére


shteer
titán

kérdezz bátran :)

..szerintem jónak tűnik

(#634) KrAt válasza westlake (#625) üzenetére


KrAt
veterán

Tegnap nekem is volt egy olyan.. :U Nembaj..

(#635) westlake válasza KrAt (#634) üzenetére


westlake
félisten

kozben rajottem, hogy ezek valoszinuleg gyarilag hibas csomagok.. a noti is hibazott 4 nap utan egy ilyen csomagnal.. nem kell veluk torodni..

Play nice!

(#636) cor válasza shteer (#633) üzenetére


cor
őstag

ok
az a baj h tegnap elkezdtem állitgaatni dologkat :B miután itt-ott beleolvastam a a forumba
mik azal beállitások? most ugy van h van 5projekt felsorolva a felsö ''fut'' a többi ''inditásra kész'' legelöször több is futot párhuzsamosan

áh inkább azt irom mit szeretnék beállitani:
napi 1-2szer töltösön le,amit párhuzamosan számoljon( ha hülyeséget irtam bocs ;) )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#637) shteer válasza cor (#636) üzenetére


shteer
titán

egyszerre annyit tudsz futtatni, ahány procid van (pl: HT ill dual-core esetében 2)

azt az On multiprocessors, use at most értéknél kell beállítani a 2-es értéket

ha szeretnél előre letölteni több csomagot akkora a Connect to network about every értéket állítsd feljebb

..szerintem jónak tűnik

(#638) cor válasza shteer (#637) üzenetére


cor
őstag

kösz
beállitottam mind2t 2re,vagy a masik mehet feljebb,szted?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#639) Brae válasza cor (#638) üzenetére


Brae
őstag

Connect to network about every csak azt határozza meg h a géped mennyi időre spájzolja be magát csomagokkal, tökmindegy mennyire teszed

(#640) cor válasza Brae (#639) üzenetére


cor
őstag

akkor mi értelme van állitani :F
mind1 most épp 13 i.k., és 2 fut

ezek a credit dolgok mire jok?

közben megtaláltam magam a csapatban :DDD
34) cor 95.54 8.92 Hungary

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#641) Esmein


Esmein
nagyúr

Volna egy olyan gondom, hogy több számítógépet szeretnék az accountom alá rendelni, de nem megy olyan egyszerűen, mint gondoltam, mikor bejövök melóba mindig le van csatlakozva a Boinc a kliensről. Mi a helyes módja több számítógép dolgoztatásának ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#642) Thrawn


Thrawn
félisten

Ha érdekel benneteket, megjelent az újabb béta BOINC: [link]
Verzió: 5.8.2
Jó számolgatást! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#643) westlake válasza Esmein (#641) üzenetére


westlake
félisten

eloszor toltess le a progival 2 napi ''hidegelelmet'', aztan boinc-ban /menusor/ activity -> halozati forgalom felfuggesztve.. en is ezzel szivtam egy csomo ideig..

Play nice!

(#644) westlake


westlake
félisten

2000 pont felett :P [link]

Play nice!

(#645) ftc


ftc
nagyúr

pff bekapcs gép levettem a venti fordulatát és elfelejtettem,hogy fut a boinc...


feledékeny vagyok már :(

(#646) Esmein válasza westlake (#643) üzenetére


Esmein
nagyúr

Köszi :) Hátha összejön

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#647) KrAt válasza westlake (#644) üzenetére


KrAt
veterán

Állat :D Grat :R

(#648) westlake válasza KrAt (#647) üzenetére


westlake
félisten

le akarom nyomni a hungary-t, de ahhoz minimum meg egy 6600-ast be kene allitanom..

Play nice!

(#649) KrAt válasza westlake (#648) üzenetére


KrAt
veterán

Mi tart vissza? :P

[kép]

tökjó ^^

[Szerkesztve]

(#650) westlake válasza KrAt (#649) üzenetére


westlake
félisten

en is, en is!!.. ezt honnan szedted? tok jo ;)

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.