Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Szplöttyy válasza dutsh (#1499) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

0-24be megy a gép 766mhz p3, azt hogy állítsam be? hogy időre el is készüljön?

Smoke & Torque

(#1502) lyzzard válasza Szplöttyy (#1501) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Arra állitsd be, hogy 6-8 orás munkákat küldjön

(#1503) SzySza válasza lyzzard (#1502) üzenetére


SzySza
csendes tag

téves :B

[ Szerkesztve ]

(#1504) Szplöttyy válasza lyzzard (#1502) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

0,25days re volt állíva lapból, átraktam 0,35days-re :K

Smoke & Torque

(#1505) lyzzard válasza SzySza (#1503) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Pontosabban?

(#1506) lyzzard válasza Szplöttyy (#1504) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Az az, hogy mennyi idöre elegendöt küldjön. De azt is lehet, hogy egy munka mennyi ideig tartson.

(#1507) Szplöttyy válasza lyzzard (#1505) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Az a hsz is én voltam, sorry :B Csak barátnőm voltszives bejelentkezni Ph!-ra a laptopomon, és nem vettem észre, hogy ő van bejelentkezve :B

Smoke & Torque

(#1508) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Hát, lehet átnézek vmi másik project-be...Ennek is nemsok értelmét látom, hogy egésznap zúg a gép, de semmit nemtok vele kezdeni.

Smoke & Torque

(#1509) dutsh válasza Szplöttyy (#1501) üzenetére


dutsh
aktív tag

ebben az esetben nyugodtan rakhatod 3-4 naposra is a work buffert, sztem és akkor meg sem fogod érezni ezeket a kihagyásokat
nálam nagyjából a csomag letöltése utáni 7-8 napra szab meg határidőt, tehát még, ha 5 napos lenne a work buffer egy szabadnap még bele is férne a gépnek....

(#1510) Brae válasza cigam (#1497) üzenetére


Brae
őstag

Érdekes ez a támogatja nem támogatja dolog, eddig sokan bírálták az MS-t a DirectX kizárólagossága miatt, Vista-ba megszüntették a Directsoundot, helyette bevezették az OpenAl-t, mint hangvezérlő API-t, most meg ezért nyavajognak sokan, hogy nem kompatibilis a hangkártyájukkal...
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből az OpenCl-ből, legfőképp, hogy mennyire hatékonyan használja fel a GPU számítási kapacitását.

(#1511) Szplöttyy válasza dutsh (#1509) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Átraktam 4naposra!

"2009.01.04. 17:55:39|rosetta@home|Scheduler request completed: got 0 new tasks" :O

A másik, hogy nagyonsokszor "kommunikáció elhalasztva"-t ír, ezért folyton odakell másznom a p3ashoz, és maniálisa firssíteni, ezt lehet orvosolni? mert szereném teljesen monitormentessé tenni a p3ast. Esetleg valami nagyon kis erőforrásigényű linux van? Mert akkor a p3asra azt raknám és csak rosetta menne.

Smoke & Torque

(#1512) lyzzard válasza Szplöttyy (#1511) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Csak 2 napja van ilyen, hogy elfogytak a csomagok. Várj kicsit türelemmel. De még most állitsd be, hogy 3 napra elöre, 6-8órás csomagokat kapj.

(#1513) Szplöttyy válasza lyzzard (#1512) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Na várjatok! ;) Ezt a kettőt hogy állítom be? Mert azt állítottam be, hogy"Additional work buffer 4days" de azt hol állítom be hogy 6-8órás csomagokat kapjak?

Smoke & Torque

(#1514) Geller72 válasza cigam (#1497) üzenetére


Geller72
veterán

Az addig szép és jó, ameddig így van. De gondolom, nem így értette az MS, amikor kijelentette, hogy nem fogja támogatni. De mondom, ne nekem legyen igazam. Legyen egy közös gyelv.
Geller

(#1515) Geller72 válasza Szplöttyy (#1513) üzenetére


Geller72
veterán

#1438-as HSZ.. Ezt a weben kell a fiókodban állítani, hogy mekkora csomikat kapj.
Üdv:
Geller

(#1516) Szplöttyy válasza Geller72 (#1515) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm!

Smoke & Torque

(#1517) Geller72


Geller72
veterán

Ennyi volt..sajnálom. Granted creditek 6..mondom 6 egész..6 órai munka után. ez nevetséges..és nem egy, hanem majd mind..6-8 credit..mert az hagyján, hogy egy hete nem megy..mert bespájzoltam..de az elszámolás nevetséges..1150 avg-ről lementem 800-ra, annak ellenére, hogy 100%-on megy minden?...kiszálltam.

:R
Üdv:
Geller

(#1518) lyzzard válasza Geller72 (#1517) üzenetére


lyzzard
aktív tag

nemtudom miért, de nekem elég erősen darálja a kreditet. 6 órás csomagra van állítva.

(#1519) dutsh válasza Geller72 (#1517) üzenetére


dutsh
aktív tag

Azért előfordul az ilyen mással is, ezért még nem muszály föladni a harcot.

(#1520) lyzzard


lyzzard
aktív tag

kellene egy kis segítség, mert nem értem a dolgot...

járt nálam a közelmúltban egy laptop. ismerősé volt, csak jó messze lakik, így nem tudok elmenni hozzá.

felraktam rá a boincot, másfél nap alatt össze is hozott 629 kreditet. viszont ahogy hazavitte, nem fogad taskot. nem akkuról üzemel, csak a netelérésben van különbség:

nálam ADSL, nála Digi Kábelnet van. Ez befolyásolhatja valamennyire? Jha, amúgy a projekttel folyamatosan kommunikál, lgutóbb ma reggel 9:30-kor lépett kapcsolatba. Mit tehetnék? (A gépen beállítva a hálózati kommunikáció folyamatos engedélyezése, meg a "mindig fut" opciók)

(#1521) cigam válasza lyzzard (#1520) üzenetére


cigam
félisten

Nekem is diginet van, de ez nem okozhat problémát. A kliensnek min1 hogy melyik szolgáltatón keresztűl, csak érje el a net-et. A gép közvetlenül kapcsolódik a diginetre (pppoe), vagy van tűzfal? Proxy ugye nem lett beállítva?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1522) lyzzard válasza cigam (#1521) üzenetére


lyzzard
aktív tag

pppoe, és van tűzfal (AVG int. sec.), de az még nálam átengedte. majd egyszer megnézem közelebbről, csak a csajszi nem ért hozzá, és perpill 240 km-re van :)

(#1523) cigam válasza lyzzard (#1522) üzenetére


cigam
félisten

Ez miért gond?
Milyen oprencer fut nála? XP óta benne van a távvezérlés lehetősége, interneten keresztül
(Windows XP Remote Assistance)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1524) lyzzard válasza cigam (#1523) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Viszta XD Ahhoz meg nem értek távolról, hogy hogyan állítassam be vele, hogy működjön a távoli kapcsolat... (ugyanis az antivisztás fejemmel soha nem használtam fél óránál többet...)

(#1525) cigam válasza lyzzard (#1524) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg olvasd át ezt: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1526) bencesoldier


bencesoldier
tag

Hanyadik helyen a Ph! csapat? :)

(#1527) dutsh válasza bencesoldier (#1526) üzenetére


dutsh
aktív tag

(#1528) bencesoldier válasza dutsh (#1527) üzenetére


bencesoldier
tag

Hajrá! hamarosan ha lehet, én is csatlakozom, ugyen egy laptoppal, de az is ér valamit..:)

(#1529) dutsh válasza bencesoldier (#1528) üzenetére


dutsh
aktív tag

Örömmel veszünk minden kreditet :R

(#1530) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sajnálattal jelentem, nem megy Windows 7 alatt....

Smoke & Torque

(#1531) Brae válasza Szplöttyy (#1530) üzenetére


Brae
őstag

Egy béta oprendszernél ez azért benne van a pakliban...

(#1532) plömplöm válasza Szplöttyy (#1530) üzenetére


plömplöm
őstag

ööö, micsoda? mert nekem megy... 64bitesen ráadásul.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1533) Geller72 válasza Szplöttyy (#1530) üzenetére


Geller72
veterán

Ennek igazából semmi jelentősége nincs. A seven még csak béta. Majd ha kereskedelmi formában is megjelenik, a boinc is lesz abban a stádiumban, hogy fusson rajta. Éles rendszert amúgy sem pakolunk béta alapokra..szvsz.
Üdv:
G3ll3r

(#1534) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Jójó, én csak írtam, hátha valakit érdekel :B Nálam is 64bites W7-van, de a telepítő "a windows megoldástkeres a problémára" szöveggel jön, mert hogy "A program működése leállt"

Smoke & Torque

(#1535) lyzzard válasza Szplöttyy (#1530) üzenetére


lyzzard
aktív tag

már hogy ne menne? :) nekem pár napja megy vele :)

GenuineIntel
Intel(R) Celeron(R) CPU 2.60GHz [x86 Family 15 Model 2 Stepping 9] Microsoft Windows 7
x86 Editon, (06.01.7000.00) 2

[ Szerkesztve ]

(#1536) cigam válasza lyzzard (#1535) üzenetére


cigam
félisten

Nálam sem hajlandó elindulni ha sima user-ként lépek be. Adminként belépve persze fut rendben, de ezért nemfogom adminként használni. Inkább visszatettm az Ubuntu-t :)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1537) Szplöttyy válasza lyzzard (#1535) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát nálam lehalt a telepítő, sajnos, de majd megnézem rendszergazdaként.

Smoke & Torque

(#1538) Pyton válasza Geller72 (#1517) üzenetére


Pyton
aktív tag

Nekem is pont ilyen volt. Leürítettem a raktárat, újratöltöttem, és megjavult. Esetleg segíthet a program újratelepítése is.

Más: Újra visszatérnék számolgatni, de a kliens nem hajlandó települni, a fájlok másolásánál kidob egy ablakot, hogy a telepítés meglett szakítva, holott mégsem. Mi lehet a gond?

(#1539) Geller72 válasza Pyton (#1538) üzenetére


Geller72
veterán

Nem egy gépről volt szó. 3 gépen futó, eltérő oprendszerrel is ezt kaptam. 6 óra job és 10 jobnak kevesebb, mint 20 volt az átlag creditje..nevetséges. Csinálom, hébe-hóba..ennyi.
G3ll3r

(#1540) Geller72


Geller72
veterán

..kössétek föl a gatyát..:DDD. Megjött a fekete rigóm.:DDD. Phenom II X4 940 Black Edition...ma este indítom:D. Jah, meg az egyik cerka helyett beugrott egy D805 dual core 2 x 1 M. Hoppá..
De gondolom, észrevettétek, hogy megugrott a team AVG Bitrátája..A hétvégére 7000 fölé fogunk menni.

Üdv:
Geller..

(#1541) dutsh válasza Geller72 (#1540) üzenetére


dutsh
aktív tag

Kíváncsian várjuk mit tud...
Eddig kiszámolt feladatai alapján egy kb 2100-as max. napi átlagra lenne képes jelen körülmények között úgynézem, az dobna rendesen a csapaton :)

[ Szerkesztve ]

(#1542) Geller72 válasza dutsh (#1541) üzenetére


Geller72
veterán

Az első kb 20 unit erroros lett, aztán állítottam a ramokon azóta hibátlan. Nem húzom, alap 3 gigán m egy. Annyit tudott, hogy kb reggel óta a 21 es average-átlagot felhozta délutánra 100-ra.:DDD. (per gép). Reggel az össz avg-m 200 körül volt, most 400-at elkerülte és a 805-ös dual csak este fog még jelenteni, egész nap nem.:D.

Neked mennyin megy a quad?

Üdv:
Geller

(lehet, hog ylesz még eyg quad..egy kisebb..9550 (AMD)

[ Szerkesztve ]

(#1543) dutsh válasza Geller72 (#1542) üzenetére


dutsh
aktív tag

Nálam 3.2 GHz-en (8x400), elméleti napi maximum kb az új phenomoddal van így egálban, kicsivel alatta.

(#1544) Geller72 válasza dutsh (#1543) üzenetére


Geller72
veterán

Sejtettem.:D. Én is így használtam a 6600-at.:). Elővettem én is a screenshotokat az akkori adatlapról. De valahogy nekem ez a quad gyorsabbnak tűnik..Lehet, hogy meghúzom egy picit, csak hogy lássam, érdemes e egyáltalán. Ha 3750 mhz-en gyorsul 10%-ot, akkor nincs értelme szvsz. Most 100%-on 43 fokos (jelenleg gyári hűtővel), ami nem rossz.
Ez a magok egyenkénti hőmérséklete, a központi dióda 43 fokos.
Jó lesz ez..:D.

Geller

(#1545) Geller72 válasza dutsh (#1541) üzenetére


Geller72
veterán

..most nézegettem..reggel óta megvolt kb 10 óra work után csak erre a procira mostanáig a 2100 credit..reggel tízezer-párszáz volt..most meg ugye 12 fölött..

(#1546) Geller72


Geller72
veterán

Na most kukk meg a computing spedjét.:D.

Kényelmesen..lazán..:DDD.

(#1547) Geller72


Geller72
veterán

Measured floating point speed 3774.94 million ops/sec
Measured integer speed 8942.23 million ops/sec

.......:)

A ranglistában a teamunk avg creditben 123., Totalban 97.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#1548) dutsh válasza Geller72 (#1547) üzenetére


dutsh
aktív tag

Látom szépen nő a RAC-ed, de tud az a 940 még többet is :C
Sikerült belőni véglegesre vagy még teszt alatt van? Menyit fogyaszt neked? Néhány kimutatásban úgy láttam, hogy terhelve elég brutális fogyasztással bír.

(#1549) Geller72 válasza dutsh (#1548) üzenetére


Geller72
veterán

Nem kertelek. 1.4V felett eszik. Nem kicsit. Többet eszik, mint a 6600-am, ez biztos. Az is biztos, hogy többet is tud. Abszolut idleben viszont 8W-ot (!!!) eszik a proci, ha igazak az állítások. Idle a rendszer jobban teljesít fogyasztásilag, mint a p35-ös teljesített. De mikor megy idle, ugye?.:DDD.

Nem mindig megy a boinc, és nem is húzom a quadot hozzá. Ha megy, akkor 3 gigán megy, alapon, kb 70-80%-on. Mivel bejött az 1400-es tualatin helyett a D805 dual core, és a másik X2 is jól megy, nem kell hajtanom egyiket sem. Lehet, hogy még a 1.5ghz-es pénégyet is leváltom, mert igazából semmit nem dob szinte.:D. Vagy egy 3600mhz-es cedar mill lesz helyette, vagy egy 3200/2M/800-as 5-ös sorozatú pénégyes HT.
Még nemtom.

(#1550) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Na nálam megy szegény 2*1,73 ghz-s notin megy csak, de mindíg, sose volt még leállítva, csak mikor a noti se megy :)) Most még beugrik majd a p3 766mhz celeron, meg valszeg egy AMD Athlon XP 2400+ húzva 2,2ghz-re :) Tudom nem sok, de legalább valami :(

Smoke & Torque

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.