Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) westlake válasza Brae (#550) üzenetére


westlake
félisten

recent-be mar lenyomtuk oket ;) azt fogom csinalni, hogy regisztralok egy masik accot, ami alatt csak a ceges ''lassabb'' gepek fognak dolgozni, igy nem szolnak bele a gyors gepek melojaba..

Play nice!

(#552) KrAt válasza westlake (#549) üzenetére


KrAt
veterán

Grat :) Épp ma nézem, hogy hol állok, erre azt látom, első vagy.. Naháát :P :C :R

(#553) Szőrös 


Szőrös 
veterán

na sikerült a proxy problémán is túljutnom ugyhogy pár gépet még csatasorba tudok állítnai (remélem :D ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#554) westlake


westlake
félisten

arra ertem haza, hogy az egyik gepem nem dolgozik.. aztan jobban utananeztem, hogy miert.. ilyet ki latott mar?
[link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#555) tomazin válasza westlake (#554) üzenetére


tomazin
veterán

hát nem tudom itt hogy mennek a dolgok,de előfordul néha wcg alatt is,én ezért töltök le már egy rakatot,hogyha nem hajlandó kommunikálni a szerverrel akkor is menjen

(#556) westlake válasza tomazin (#555) üzenetére


westlake
félisten

ez azert erdekes, mert a tobbi gepem csont nelkul kommunikal a szerverrel..

Play nice!

(#557) Thrawn válasza westlake (#556) üzenetére


Thrawn
félisten

Message from server: (reached daily quota of 10 results)

Ezek szerint max 10 eredményt lehet beküldeni egy nap egy gépről?
Csak erre tudok tippelni, ilyet máshol én sem láttam.
WCG-nél ezt találtam a fórumban:

reached daily quota of x results

This is a local setting on the WCG server. After the holidays are over in January, we had better ask knreed what policies are currently in effect. I suspect that different computers have been registered under different maximum quotas. It is only recently that people have started talking about a hard limit of 10 work units in the forum.


Szerintem nem nálad van a hiba.

Mod: ezt most találtam:
The daily limit shrinks with each Invalid result and grows with each Valid result (up to a limit). Check your Results Status page for that computer. If it shows a problem with that computer, then take it offline and start running diagnostics.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#558) tomazin válasza westlake (#556) üzenetére


tomazin
veterán

nekem ma az én gépem állt egész nap,ami meg 10cm-re van tőle tesómé az meg tudott vele kommunikálni...ilyen ez a számítógép..

(#559) tomazin válasza Thrawn (#557) üzenetére


tomazin
veterán

gondolom azért,h ne lehessen csalni,hogy valami szemetet küldesz vissza,vagy mittomén.

(#560) westlake


westlake
félisten

rajottem mi a problema.. valamiert a gep az utolso 30 csomagot siman elrontotta 1 masodperc alatt.. 4 napig tokeletesen ment a gep, aztan ezt csinalta ;) sosem fogom kideriteni, hogy ez miert tortent... na mindegy, a biztonsag kedveert huztam meg 30mhz-et a cpu-n :D

Play nice!

(#561) tomazin válasza westlake (#560) üzenetére


tomazin
veterán

jah ugy biztos nem fogja majd elrontani,ha meg húzol rajta :DDD jaaaj de hüle vagyol :DD

(#562) westlake válasza tomazin (#561) üzenetére


westlake
félisten

jovan.. hagyjal mar.. szeritned a legyek hordtak ossze az 1200-as atlagot ;] :D

Play nice!

(#563) KrAt válasza westlake (#560) üzenetére


KrAt
veterán

Nemjó az a C2D.. Ha megszabadulsz tőle, jobblesz :P Még el is megyek érte, add nekem, nem lesz több bajod vele :P ;] :DDD

(#564) ftc


ftc
nagyúr

nah kiesett az egyik gépem ismeretlen hiba keresése folyamatban ...a notebook meg leáll mert nem tok aludni olyan hangos a venti..

(#565) westlake


westlake
félisten

nah, megint nem dolgoztak a gepeim egy fel napot ;) mar kezdem megszokni, hogy nincs egy tokeletes napom sem :O :D mindenesetre megvnan az elte ;] [link]

Play nice!

(#566) westlake válasza westlake (#565) üzenetére


westlake
félisten

a kovetkezo celom, hogy befogjam a hungary-t :DDD

Play nice!

(#567) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ha minden igaz, akkor én is csatlakoztam a PH! csapatához! :))

Alléz Olympique de Marseille!

(#568) westlake


westlake
félisten

lekapcsoltam a futest a szobamban, de meg mindig olyan meleg van, mint amikor meg ment ;) kellemesen futenek ezek a rozikazo gepek

Play nice!

(#569) Bubee82


Bubee82
őstag

Elég szépen kotródok felfelé a rangsorban :D Pedig csak egy árva géppel tolom az iparágat :U :D

(#570) westlake válasza Bubee82 (#569) üzenetére


westlake
félisten

meg sok embert kell ''lenyomnod'' ;)

Play nice!

(#571) Bubee82 válasza westlake (#570) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem gond :) Mondjuk olyanokat akik 100 szervergéppel nyomják kicsit nehéz lenne :D

(#572) westlake válasza Bubee82 (#571) üzenetére


westlake
félisten

ugy ertettem (csak) a ph csapatabol ;)

Play nice!

(#573) Bubee82 válasza westlake (#572) üzenetére


Bubee82
őstag

Én így értettem :F :D

(#574) westlake


westlake
félisten

erdekelne, hogy egy ilyen procival hogy ert el 11 nap alatt 1275 os atlagot [link]

Play nice!

(#575) Brae válasza westlake (#574) üzenetére


Brae
őstag

van egy olyan érzésem, hogy nem 2400mhz-en ment az a proci :) , sztem igencsak a 4gigát kóstolgatja ;] , van, hogy több mint 100pontot kapott egy csomagért!!!, ááállat.


De, hát nem véletlen, lebegőpontos számításban és integer számításban is egész egyszerűen aláz:
Measured floating point speed: 3384.14 million ops/sec (P4 630-asom: 1279.39 million ops/sec)
Measured integer speed 7044.5 million ops/sec (P4 630-asom: 1546.87 million ops/sec)

(#576) yakuza.tora válasza westlake (#568) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Este nekem sem kellett fűtenem... (P4 Prescott 3.06 :DDD )

Alléz Olympique de Marseille!

(#577) Bubee82 válasza westlake (#574) üzenetére


Bubee82
őstag

Te nem tudtál aludni éjjel? :U :D

(#578) westlake válasza Brae (#575) üzenetére


westlake
félisten

biztos. hogy nem 2400mhz-en ment, de akkor vess mar egy pillantast az en (egyik) gepemre [link] egy hete megy es megis csak feleakkora az atlag, mint neki.. nagyon nem ertem, hogy lehet ez..

#577: nem.. napkozben alszom ;] (de csak hetvegeken)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#579) westlake


westlake
félisten

ha valakit erdekel:
boinc manager 5.8.1 beta [link]

Play nice!

(#580) cigam válasza westlake (#578) üzenetére


cigam
félisten

Lehet trükk is a dologban. A ''Computer information'' (ahol 1 gép adatai vannak) oldal alján vagy egy merge computer menüpont, ahol a gépeket (és gondolom az eredményeiket ) össze lehet fésülni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#581) westlake válasza cigam (#580) üzenetére


westlake
félisten

a dolgoten is ismerem, de en ugy tudom, hogy csak az azonos gepeket lehet egy nev ala venni.. nalam is volt olyan, hogy amikor kileptem a ph csapatbol es beleptem a sajat team-embe, akkor a computerek listajaban mind a ket gepem 2x szerepelt.. aztan ranyomtam a merege gombra es ebbol a ket peldanybol csinalt egyet.. szeritnem nem lehet ugy kijatszani a rendszert, hogy ket kulonbozo gepnek ugyanazt a nevet adjuk, aztan osszevonjuk oket..

Play nice!

(#582) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Hi,
Beálltam westlake-t erősíteni :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#583) cigam válasza westlake (#581) üzenetére


cigam
félisten

Még1 tipp: Több gép dolgozik, de csak ez az 1 kommunikál a külvilággal (kvázi proxy) így a BOINCszerver azthiszi, ez az 1 gép számolja csak a csomagokat. Pedig lehet, hogy ez csak a le/feltöltést végzi...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#584) shteer


shteer
titán

elvileg én is csatlakoztam, most várom h beinduljon a gyártás

a gépem ált úgyis 7/24-ben megy :)

szerk: éééééés dolgozik :D

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#585) westlake válasza cigam (#583) üzenetére


westlake
félisten

hiaba van proxyn.. akkor is a gepek nevei alapjan adja le a csomagokat.. szerintem.. bar lehet tevedek.. mondjuk nem ismerem annyira a rendszert..

mod: megneztem a leadott csomagokat es csak egy gep dolgozik.. 3 oras csomagokkal dolgozik, es naponta 16-ot ad le (2 mag)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#586) westlake


westlake
félisten

kezdem mar unni, hogy naponta egyszer biztosan lecsatlakozik valamiert a gep a szerverrol...
hol cak az egyik gep, hol mindketto egyszerre.. van itt olyan, aki 5.8.0-as boinc-ot hasznal es jelentkezik (vagy nem) a hiba?

Play nice!

(#587) westlake


westlake
félisten

akkora szarok ezek a beta boinc-ok.. allandoan merevre fagy a progi (ugy kell task manager-bol kiloni oket).. teszem is vissza az 5.4.11 final-t

[Szerkesztve]

Play nice!

(#588) shteer


shteer
titán

feltettem a laptopot is számolgatni éjszakára :)

nem hiszem, hogy sokat fog dolgozni a projekten:
1. elmarad a pc-től számolásban
2. hangos (és sajnálom:DDD)

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#589) westlake


westlake
félisten

az a szerencseje a hungary-nak, hogy a melohelyen nincs annyi ac tap, hogy uzemeljen az osszes rendelkezesre allo noti ;]

Play nice!

(#590) shteer válasza westlake (#589) üzenetére


shteer
titán

az országot hol lehet beállítani? mert az kifelejtődött a reg során

..szerintem jónak tűnik

(#591) westlake válasza shteer (#590) üzenetére


westlake
félisten

[link]

Play nice!

(#592) shteer válasza westlake (#591) üzenetére


shteer
titán

:R:R:R

..szerintem jónak tűnik

(#593) shteer


shteer
titán

nos a laptop mégiscsak tartja az iramot a desktop géppel :D
marad még erre az éjszakára, had dolgozzon :))

..szerintem jónak tűnik

(#594) westlake


westlake
félisten

de idegesito, hogy allandoan disconnect-al a gep a rosetta serverrol.. hogy miert, arra meg mindig nme tudtam rajonni

Play nice!

(#595) Thrawn válasza westlake (#594) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]
Hálózati forgalom mindig engedélyezett :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#596) westlake válasza Thrawn (#595) üzenetére


westlake
félisten

nem allitottam arra, de a rosetta beallitasainal nem is korlatoztam.. megprobalom ezt a modszert.. mondjuk nekem is igazan eszembe juthatott volna ;)

Play nice!

(#597) Brae válasza westlake (#586) üzenetére


Brae
őstag

Ne engedd ki az internetre (Boincba az activity-->hálózati fotgalom felfüggesztve) csak annyi időre míg feltölti a csomagokat meg letölti az újakat.

már Thrawn leírta csak vak vagyok

[Szerkesztve]

(#598) westlake válasza Brae (#597) üzenetére


westlake
félisten

o pont az ellenkezojet irta ;)
de ugy latom nem egeszen erted a problemat.. nem az a bajom, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez es nem tud ujabb csomagokat letolteni, amivel tudna dolgozni.. mindig van a gepen kb. 40 darab 1 oras csomag... az a problema, hogy ha lecsatlakozik a rosetta szerverrol, akkor megszunik minden aktiv munka.. a boincban minden ablak szep ures.. magyarul a gep nem dolgozik semmin, mert nincs kapcsolat.. raadasul nem is csatlakozik ujra magatol, hanem tolem var egy valaszt, hogy csatlakozzon-e ujra a szerverhez.. az mar csak hab a tortan, hogy hiaba nyomok neki yes-t, nem csatlakozik sehova.. be kell zarnom a boinc-ot es ujrainditani.. igy mar csatlakozik megint a szerverhez..
a legujabb baromsagat reggel vettem eszre.. hajnali 5-kor leadott ket csomagot a gep es azota semmi.. megneztem a gepet, de szepen dolgozik ket csomagon.. arrol gozom sincs, hogy a maradek 4 oraban mit csinalt.. (esetleg a halozati forgalom mindig engedelyezett beallitas hatasara lecsatlakozas utan par oraval ujra tud valahogy csatlakozni) mint kiderult, e z nem is rosetta szerver problema, mert a melohelyen levo noti 4 napig folyamatosan online volt..

Play nice!

(#599) yakuza.tora válasza westlake (#598) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Velem is játszott ilyet!
Engem a vírusírtó automatikus frissítése miatt dobott le. Kikapcsoltam és azóta semmi gondom! (kopp-kopp)

[Szerkesztve]

Alléz Olympique de Marseille!

(#600) westlake


westlake
félisten

az erosebb gepem megint nem mukodik hajnali 5 ota.. raadasul tavoli eleressel nem is tudok csatlakozni (nem fagyott le).. kezd mar elegem lenni ;)

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.