Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Scobbyka válasza .:AnonyX:. (#196) üzenetére


Scobbyka
tag

Na rájöttem, hogyan lehet azt kiválasztani, hogy hány órás számolást szeretnél!!!!!
Akkor itt és most le is írom a lépéseit:
1. Megnyitod Boinc Managert
2. A Projektek fülön belül, Az Ön fiókjára katt (megnyílik böngészőben)
3. Felső menüsorban Participants katt
4. Majd a regelt email-cím és jelszó beírása majd katt Log in ..... **
5. Megnyíló ablakban a Preferences résznél a Rosetta@home preferences mellett katt View or edit
6. Következő ablakban kék színű szövegre katt (Edit Rosetta@home preferences)
7. Következő ablakban Target CPU run time mellett a lenyíló sorból kiválasztani a számolási időt.

** Valaki már lehet be van jelentkezve akkor ez a pont kimarad és automatikusan az 5-ös pont következik.

Jó állitgatást. :D

[Szerkesztve]

Scobby

(#202) Scobbyka


Scobbyka
tag

Légyszike majd valaki írja már meg hogy működik-e így!!
Köcce!

Scobby

(#203) hawk3ye válasza Scobbyka (#202) üzenetére


hawk3ye
csendes tag

Működik.

(#204) Scobbyka


Scobbyka
tag

Köszike!!
Akkor nem rontottam el seholsem a kattintásokat! :):)

további jó számolgatást mindenkinek!

Scobby

(#205) slett27


slett27
addikt

Csatlakoztam 1 E6400-essel a PH! Team-hez. Remélem jól csináltam...:)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#206) Senior tag válasza slett27 (#205) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Még nem kaptál pontot, de csak rajta. :C

Ugorgyunk!

(#207) slett27 válasza Senior tag (#206) üzenetére


slett27
addikt

Én nem látom magam a ''Hungary'' összesítő táblán, már 500 credit-nél járok, miért ? :F

[Szerkesztve]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#208) slett27


slett27
addikt

Jól látom hogy a 15. vagyok már ?

[link]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#209) Senior tag válasza slett27 (#208) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Milyen néven futsz? Ha ugyanez a nicked, akkor nem csatlakoztál a csapathoz.

Ugorgyunk!

(#210) slett27 válasza Senior tag (#209) üzenetére


slett27
addikt

M2so1t, nem slett :) Már 12., török felfelé mint a talajvíz. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#211) cigam


cigam
félisten

Üdv a lepénytéren....
Azt megtudnátok mondani, hogy ha ''Suspending work fetch because computer is overcommitted'' akkor mit lehet tenni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#212) slett27


slett27
addikt

Topicnyitó eltűnt, pedig igyexem... :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#213) erdoke


erdoke
titán

Ma meghaladjuk a 200e pontot! Nálam Vista RC2 alatt teljesen jól működik a dolog.

A legjobb aláírás a héten

(#214) krokk


krokk
senior tag

17. hely 6 nap alatt:D je ye je:D
beelőztem az 1-2ezer potokat:D
[link]

[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#215) cigam válasza krokk (#214) üzenetére


cigam
félisten

Milyen nick-el nyomulsz ott? (A listat 2 féleképpen is lehet rendezni, és más jön ki 17.nek így ill úgy.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#216) szevb


szevb
csendes tag

Sziasztok!!!
Csatlakoztam a csapathoz egy 2800+ barcival 24/7 ben. Remélem jól csináltam mert még a nevem nem látom, de aszem csak majd az első elküldött csomag után.

(#217) Gorneck válasza slett27 (#212) üzenetére


Gorneck
titán

Meglepődtem...:)

Gorneck#1239

(#218) slett27 válasza Gorneck (#217) üzenetére


slett27
addikt

Nemtudom mennyire komoly ez az egész. Hogy a nap 24 órájában futtassam. Nem tudom.... először az újdonság erejével hatott de nem látom a végét.... semmi visszajelzés sehonnan. Van-e értelme stb... :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#219) Scobbyka


Scobbyka
tag

Hellóka mindenkinek!

Megelőztük South Africa-t!!! 31. vagyunk!!!

Így tovább Hungary!!

[link]

Scobby

(#220) Krix válasza slett27 (#218) üzenetére


Krix
őstag

Én majdnem 5 évig nyomtam a SETI-t. (Okt. 9-én lett volna az 5. évfordulóm.) Annak nem tudom volt-e értelme. Most nyomom ezt 5 évig. Én bízom benne, hogy ez hasznos dolog. :)

If it is not broken then don't fix it!

(#221) Xpod válasza slett27 (#218) üzenetére


Xpod
addikt

Miért ne lenne komoly?
Nekem spec elfér a háttérben, mert úgyis napi 24 órát megy a gép.
Mondjuk én a koknurenciát futtatom. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#222) slett27 válasza Krix (#220) üzenetére


slett27
addikt

Én is szeretném ha az lenne. De vmi info-t adhatnának hogy hol tart a dolog, mennyi adatok sikerült feldolgozniuk az általunk beküldöttekből, stb. Vmi statisztika, érted mire gondolok.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#223) slett27 válasza Xpod (#221) üzenetére


slett27
addikt

Napi 24 órát ? Szerver vagy milyen funkciót lát el a gép ? :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#224) erdoke válasza Scobbyka (#219) üzenetére


erdoke
titán

Görögország és Vietnam könnyű prédának ígérkezik, utána keményebb ellenfelek jönnek.
Valakinek van tippje, hogy azon az országlistán ki a 9. helyezett? :F

A legjobb aláírás a héten

(#225) erdoke válasza Krix (#220) üzenetére


erdoke
titán

Ennek jó eséllyel sokkal több gyakorlati haszna lehet. A visszajelzés tényleg gyatra, ilyen szempontból a Stanford egyetem Folding@Home-ja (FAH) sokkal jobb, de ott más gondjaim voltak. Tudományos szempontból ez a projekt eléggé hasonló, úgyhogy ha kíváncsi vagy, mire használhatók a számításaink, kukkants el oda.

A legjobb aláírás a héten

(#226) erdoke válasza slett27 (#223) üzenetére


erdoke
titán

Az enyém is napi 24 órát megy évek óta, pedig semmi szerver, csak itthoni PC. ;)
Persze nem futtatok két szálon folyamatosan fehérje modellezéseket, mert a gatyám rámenne. :D

A legjobb aláírás a héten

(#227) Xpod válasza slett27 (#223) üzenetére


Xpod
addikt

Igen, ftp és web szerverként üzemel, mellete torrentezek is. Napközben meg minden más is fut a gépen.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#228) Krix válasza erdoke (#225) üzenetére


Krix
őstag

Köszi, megnézem.

If it is not broken then don't fix it!

(#229) slett27 válasza Xpod (#227) üzenetére


slett27
addikt

Thx. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#230) krokk válasza cigam (#215) üzenetére


krokk
senior tag

azért adtam a linket azthittem azt a sorrendet mutatja... squirrel néven vagyok amúgy.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#231) nemtommi válasza erdoke (#224) üzenetére


nemtommi
senior tag

Szvsz. akik nem jelöltek be országot...

(#232) Lee-der


Lee-der
tag

Hi!

Nkeem olyan problémám van, hogy letöltöttem a progit, installáltam, regeltem, viszont amikor hozzá akartam adni a rosetta projectet, akkor nem sikerült. Bővebben:

2006.10.13. 18:47:37|http://boinc.bakerlab.org/rosetta/|Scheduler request succeeded
2006.10.13. 18:47:37|http://boinc.bakerlab.org/rosetta/|Message from server: Project encountered internal error: shared memory
2006.10.13. 18:47:37|http://boinc.bakerlab.org/rosetta/|Resetting project
2006.10.13. 18:47:37||Rescheduling CPU: exit_tasks
2006.10.13. 18:47:37|http://boinc.bakerlab.org/rosetta/|Detaching from project


Szal vmi shared memory errort dob vissza. PLS help! Én is segíteni akarok számolgatni.

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#233) erdoke válasza Lee-der (#232) üzenetére


erdoke
titán

Áll a szerver, nem nálad van a gond. Valamit fejlesztenek, vagy csak behalt egy alkatrész, és cserélik.

A legjobb aláírás a héten

(#234) erdoke válasza Krix (#228) üzenetére


erdoke
titán

Ha a ''Mesage Boards''-ra kattintasz a kliensben, akkor a megnyíló fórumban az első csoport a tudománnyal foglalkozik. Vannak komoly és kevésbé tudományos magyarázatok, leírások is.

A legjobb aláírás a héten

(#235) erdoke válasza nemtommi (#231) üzenetére


erdoke
titán

Erre nem is gondoltam. Földön(_)kívüliek? :D

A legjobb aláírás a héten

(#236) cigam válasza erdoke (#234) üzenetére


cigam
félisten

Persze nem árt hozzá nyelvismeret ... :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#237) erdoke válasza cigam (#236) üzenetére


erdoke
titán

Ha valamelyik téma nagyon érdekel, akkor átolvasom, ha időm engedi, és zanzásítva beírom a tartalmát.

A legjobb aláírás a héten

(#238) Brae


Brae
őstag

Csatlakoztam én is.

(#239) Lee-der válasza erdoke (#233) üzenetére


Lee-der
tag

Hi!

Köszi, most már megy.

Beszálltam egy A64 3000+ -szal ;)

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#240) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Avg. work done. Ez pontosan mit takar? Mert ez nekem össze vissza megy. Hol felfelé hol lefelé. :F

(#241) .:AnonyX:. válasza erdoke (#225) üzenetére


.:AnonyX:.
csendes tag

Hali. Mi nem volt neked oké a Folding@Home -ban? Mi csináljuk azt is páran, kis csapatunkban, jelenleg 2084 edikek vagyunk a 46022 csapatból. De mostanság csinálgatom a Rosetta@Home ot is. [link]

A konfigom : MSI K9A2-CF (AMD790X), AMD Athlon64 X2 4000+(2.1GHz@2.4GHz), 2*1GB DDR2 800MHz Kingmax, Galaxy 7300GT 128MB DDR3 - Zalman hűtés (nagyon jó), 250GB Maxtor SATA HDD 16MB cache + 250GB WD Sata2 HDD 16MB cache

(#242) erdoke válasza .:AnonyX:. (#241) üzenetére


erdoke
titán

Összeakadt a Kaspersky IS-vel. Nem biztos, hogy a FAH hibája, sőt, de mindegy, a Kaspersky adott, a FAH kliense távozott.
Most Vista alatt végülis mehetne, mert nincs Kaspersky (csupa Beta és Free progival nyomulok ;)), de 2-3 projekthez már kevés az X2, kellene még egy gép. Ha nyerek a lottón, beállítok vagy 3-4 db 3,5 GHz-re nyúzott Core2 Duo alapú gépet a fehérjetekeredés számítására. :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#243) cigam válasza erdoke (#242) üzenetére


cigam
félisten

Inkább PS3-at. Naon ígéretesnek tűnik...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#244) erdoke válasza cigam (#243) üzenetére


erdoke
titán

Ha tényleg nyernék a lottón, akkor nem lenne jelentősége, leginkább a praktikus elhelyezhetőség és konfigurálhatóság számítana. Abban nem hiszem, hogy a PS3 labdába rúghatna, ott ugye adott a szűk ház, a melegedő processzor, a nulla bővíthetőség/variálhatóság.
Mivel másra nem használnám, nem lenne kellemes kompromisszum.

A legjobb aláírás a héten

(#245) Brae


Brae
őstag

A nagyobb csomagok számolásáért több kredit jár?
Tehát pl. 6x4 órás csomag<1x24 órás?


Egyébként már feljöttem a 17. helyre a PH!-s csapaton belül :D és most méginkább előretörök, mert beizzitottam fater 1700+ Palomino-ját :DD

(#246) cigam válasza erdoke (#244) üzenetére


cigam
félisten

Hát nemtom. Ha a PS3-al tényleg 100 gigaflops érhető el(CoreDuo ~30). Az elég nagy durranás. Arról nem is beszélve, hogy játszani is lehet vele :)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#247) Brae válasza Brae (#245) üzenetére


Brae
őstag

:F

(#248) Brae válasza Brae (#247) üzenetére


Brae
őstag

World Community Grid-es topik pörög, itt meg ilyen nagy a pangás :(

(#249) szevb


szevb
csendes tag

Sziasztok! A próbléma ma kezdődött:
Amikor elkezd egy új csomagot akkor a feldolgozottság egyből 1 re vált, majd az elvégzéshez szükséges idő szépen másodperces lépésben megy felfele 5 óra 40 perctől. Közben a feldolgozottság is alig változik: néhány óra alatt pár ezred % ot. Minen egyes projektnél ezt csinálja :F Nemértem mi lehet, nem állítottam semmit, múlt héten kezdetem el és ezidáig semmi baj sem volt. Már reinstall is megvolt.
Aki tudja h mért lehet ez kérem segítsen.

(#250) Brae válasza szevb (#249) üzenetére


Brae
őstag

A beállításoknál nem vetted nagyobbra a ''Target CPU run time''-ot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.