Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Brae válasza cigam (#1249) üzenetére


Brae
őstag

Nagyon remélem, h már nem sokáig :)) Látom részt veszel más projektekben is, szétforgácsolod az erőforrásaid, de ez nekem csak jó, annál hamarabb előzök :P :D

fm! Az avg nem nagyon mérvadó, a kitartás a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

(#1252) _Oscar válasza Brae (#1251) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Kitartás meg sok avg! Az kell! :))

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#1253) Löaci


Löaci
csendes tag

Beszálltam én is az itthoni pc-parkkal! :)

(#1254) Brae válasza Löaci (#1253) üzenetére


Brae
őstag

Üdv a csapatba! :C

(#1255) oettinger01 válasza Brae (#1254) üzenetére


oettinger01
őstag

mennyin járatod a 4300asod, hogy ilyen bitangul hasit? ;]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1256) Brae válasza oettinger01 (#1255) üzenetére


Brae
őstag

8X350=2800mhz-en hasít :)

(#1257) oettinger01 válasza Brae (#1256) üzenetére


oettinger01
őstag

az szép:) milyen ramokkal hajtod? azok mennyin mennek?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1258) Brae válasza oettinger01 (#1257) üzenetére


Brae
őstag

Egyzerű mezei 667-es Kingstonok FSB-vel szinkronba 700-on mennek 4-4-4-12-be.
Egyébként egy jóbarátom gépe, csak én raktam neki össze, meg lőttem be ezt az órajelet :)
Jó az avatarod :D

[ Szerkesztve ]

(#1259) oettinger01 válasza Brae (#1258) üzenetére


oettinger01
őstag

köszi a tiéd sem rossz :D

nekem 1066os kingmaxok vannak meg E4500. nem vagyok valami profi a tuningban, szerinted milyen beállitással próbálkozzak? most 9x290en megy de szerintem ez még messze nem a vége.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1260) Brae válasza oettinger01 (#1259) üzenetére


Brae
őstag

Ez ziher, hogy nem a vége, ráadásul neked M0 steppinges procid van, amik jobban mennek általába.
A ramokat biztos, hogy nem tudod kihajtani a procival szinkronba, ugyanis ahhoz 533-as FSB-n kéne teperni a procinak, amit biztos, h nemtud. Meg kéne nézned, h mi a max FSB amit tud a procid (legkisebb szorzón), aztán emelgetni a szorzót egyesével, hogy megtaláld, hol a proci vége. Látom frankó hűtőd van, úgyhogy a feszültségekkel sem szűkmarkűan bánnod:) A lényeg, hogy a proci ne nagyon menjen Orthos alatt 70fok fölé. Egyébként így látatlanul is sztem benne van a cuccban a 9x350 alapfeszültségekkel vagy minimális feszemeléssel. Sok sikert hozzá!

(#1261) Pyton válasza Löaci (#1253) üzenetére


Pyton
aktív tag

Üdv a csapatban! Ne feledd, kitartás! Mindennél többet ér!

(#1262) cigam


cigam
félisten

http://prohardver.hu/hir/vilagrekordot_dontott_a_playstation_3.html

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1263) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Most csatlakoztam! Igaz már régóta van tudomásom a dologról de eddig nem éreztem készen magam erre. Egyelőre a rosetta-t nyomom, úgy láttam sajna csak 1 projetktet tud 1 időben számolni, kár mert a seti jobban tetszene csak azzal mire eredmény lesz.... Most úgy látom az egészség fontosabb az idegeneknél.
Jah, a Ph! csapathoz is csatlakoztam :D

Már megint nem alszom pedig holnap mérés is van és még bele sem néztem... :DDD

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1264) Pyton válasza Finwe (#1263) üzenetére


Pyton
aktív tag

Üdv a csapatban! Seti izgalmas dolog, de annál kevesebb az értelme, jól döntöttél. És ne feledd, kitartás!

(#1265) kovy79


kovy79
őstag

Lehet, h hüle kérdésem lesz, de nem igazán tudom megoldani.
A gépen eddig rendesen futott a Boinc, de most csináltam egy wlan hálózatot és az gép is is arra csatlakozik.
Reggel rendesen ment a kliens, de mikor hazaértem, azzal fogadott, h a feldolgozott adatokat nem tudja feltölteni. Gondoltam a hálózat a nyűgös, de nem, minden ment rendesen, csak a Boinc nem tudott feltölteni.
A beállításoknál nem tudok más kapcsolatot beállítani, csak a régi vezetékes net parancsikonját látom (mivel kitöröltem, így már azt sem).
Most mi a teendő szerintetek (ráadásul amíg keresgéli a hálót, próbálna feltölteni lefagy 20-25 mp-re)??

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1266) Brae válasza kovy79 (#1265) üzenetére


Brae
őstag

Melyik BOINC verzió?

(#1267) kovy79 válasza Brae (#1266) üzenetére


kovy79
őstag

5.10.28
Jó lenne megoldást találni, mert szenvedek vele azóta is.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1268) Brae válasza kovy79 (#1267) üzenetére


Brae
őstag

Lehet, hogy érdemes lenne régebbi BOINC kliensekkel próbálkozni, nálam az 5.10.13 a legstabilabb.

(#1269) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Én is csatlakoztam "Gabor" néven.
Annyi lenne a kérdésem hogy mi az amit érdemes beállítanom? Csak mert jelenleg minden alapértelmezetten fut......
2magos procim van, ahhoz kell valami külön beállítás vagy ez az új verzió már magától rájön?

(#1270) Finwe válasza kezdő (#1269) üzenetére


Finwe
őstag

Hello!

Nekem magától 2 feladatot kezdett el számolni, ez annyit tett, hogy 2 rosetta fülecske jelent meg az egyszerű nézetben. Ha nem vagy biztos benne, h megy nézd meg feladatkezelővel, h mind a 2 magot használja-e. Én azt mondtam még neki, h max 80%-t használhatja a procinak, ha 100%-ra raktam akkor elkezdett fűteni mint a kazán :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1271) kezdő válasza Finwe (#1270) üzenetére


kezdő
senior tag

Köszi!
Nekem is 2 feladatot csinál....
Már csak abban nem vagyok biztos hogy rögtön a csapathoz fogja jóváírni a pontokat, de majd meglássuk... :)
Nekem Everest szerint mind 2 mag 63 fokos 100% mellett az sztem még bőven jó :)

(#1272) Finwe válasza kezdő (#1271) üzenetére


Finwe
őstag

Oda fogja írni csak van egy kis késés benne, én csak másnap láttam az eredményemet...

szerk:(#1273): max a csapathoz nem írja hozzá, neked meglesz a pontod

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1273) kezdő


kezdő
senior tag

Sajna ahogy nézem a 2 feladat grafikus ablakát az egyiket még nem a PH csapathoz csinálja...
Erre majd a végén rájön vagy az a számítás meheta lecsóba...?

(#1274) lime1986


lime1986
csendes tag

Én is beszálltam egy 4400+ szal.

(#1275) Loha válasza lime1986 (#1274) üzenetére


Loha
veterán

Beszáltam is a PH! teambe, de ne várjatok sok kitartást ;]

(#1276) Pyton válasza Loha (#1275) üzenetére


Pyton
aktív tag

Mert? Nem kell csinálni semmit, mégcsak a power gombot se kell megnyomni lefekvés előtt. :D

Nembaj, minden pont kell, hajrá!

(#1277) Loha válasza Pyton (#1276) üzenetére


Loha
veterán

Télen nem probléma a dolog, annyival kevesebbet kell fűtani, de nyáron tuti, hogy nem fogom járatni a progit, anélkül is biztosan meg fogok sülni a szobámban :)

(#1278) Thrawn válasza Loha (#1277) üzenetére


Thrawn
félisten

Néha locsolsz rá egy kis vizet és kész a szauna :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1279) Brae


Brae
őstag

Üdvözlet az új tagoknak! :) Nemsokára lenyomjuk a Hungary csapatot, kenjétek neki!

(#1280) Finwe


Finwe
őstag

Már elértem a 2000-et és azon gondolkozok, h a maradég képemet is be kéne fogni csak ne lenne villanyszámla :(

szerk:100% megy 2 napja, 44°c-osak a magok :DDD

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1281) Brae válasza Finwe (#1280) üzenetére


Brae
őstag

Szeretettel várjuk a másik masinát, a villanyszámlát meg nem ez fogja megdobni.

[ Szerkesztve ]

(#1282) Finwe válasza Brae (#1281) üzenetére


Finwe
őstag

Nem az a gond, h megy a gép hanem a gépek száma. Mikor függetlenedtem öcsémtől gépileg (+1 gép) akkor kb 5k körül nőtt a számla, ha most egy 3. gépet is hagyok menni 7/24-ben akkor... ez a gond, sajna.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1283) Loha válasza Brae (#1281) üzenetére


Loha
veterán

Egy C2D-s rendszernél ha minden energiatakarékossági funkció engedélyezve van, akkor akár 50W különbség is lehet fogyasztásban, az üresjárathoz képest. Persze ha vmit csinálsz is a gépen, akkor már nem ilyen nagy a különbség.

(#1284) Finwe


Finwe
őstag

Mennyire érzékeny a progi a memóriára? hasonlóan gyorsan fut 512-vel vagy inkább 1gb? Most csak 300MB-ot foglal a memóriából és max 5GB lemezterületet használhat.
Tehát pontosítom a kérdésem; tervbe vettem, hogy építek egy gépet ami csak ezzel foglalkozik, eredetileg négymagos procira gondoltam de az még drága ehhez... tehát olcsó amd int. vga-s lap, 3800+/4000+ x2, 512MB ram, 4GB pendrive linuxal, max 5k-s ház táppal.
Olvastam, h sokkal gyengébb gépen is elfut, ez természetes de csak van optimális rendszerkövetelménye (az 512 ram miatt aggódok...).

Tehát?

szerk:
jah, 7700 kreditnél tartok :D

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1285) Pyton válasza Finwe (#1284) üzenetére


Pyton
aktív tag

512 biztos elég neki, viszont az alá ne nagyon menj, én 256 + SP2-vel futtatom egy PIII-ason, és ha nagyon belemelegedik, akkor a legkisebb hozzápiszkálás is kizökkenti, új feladatot kezd hirtelen de miután befejezte, visszatér ahhoz, amit abbahagyott. Ilyenkor waiting for memory felirat virít az abbahagyott feladat mellett. A "nagygépen" 512 + normálhasználat nem zökkentette ki.

(#1286) K6000


K6000
tag

Juhééé 20000 pont felett vagyok!!! /Lumpy/

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1287) Brae válasza Finwe (#1284) üzenetére


Brae
őstag

Kétmagos proci/HTs P4 mellé szvsz mindenképp kell a giga ram, ugyanis az egyszerre 2 csomagot számol.

(#1288) cigam válasza Finwe (#1284) üzenetére


cigam
félisten

Én inkább egy ps3-at vennék.
Játszani lehet vele, DVD-t nézni, és van rá folding@home kliens
http://www.ps3folding.com/

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1289) Finwe válasza Brae (#1287) üzenetére


Finwe
őstag

Most is 2 magon számol de csak 2*150MB-ot foglal a memóriából, elvileg egy linuxal (ügyesen bállított xp-vel is) bele kell, hogy férjek az 512-be. Kérdés, h tényleg belefér-e...

cigam: a ps3 nem jön ki 40k-ból, nem szeretem a konzolt, én nem tudom kezelni. Játszani és dvd-t nézni most is tudok és pc-re is van kliens ;) :)

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1290) Brae válasza Finwe (#1289) üzenetére


Brae
őstag

Nem minden csomag 150 megás, én találkoztam már 200+ megás csomagokkal is, ott meg nem biztos beférsz az 512 mega ramba, sztem +3k-t megér a giga ram, bár távol álljon tőlem, h bármire rá akarjalak beszélni :)

(#1291) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Erre valakinek valami okos ötlet? :U

(#1292) cigam válasza tomazin (#1291) üzenetére


cigam
félisten

Nemértem mi a gond?
pl. ssh-val besétálsz, és elindítod daemon-ként

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1293) cigam


cigam
félisten

Ajjaj! Brae mindjárt beelőz :(

Nektek mostanában nem dob MS Visual C++ Runtime Library hibát a kliens?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1294) Pyton válasza cigam (#1293) üzenetére


Pyton
aktív tag

De, a minap rosszalkodott a "kisgép". Ezekszerint központi hiba volt?

(#1295) t1


t1
addikt

vissza tértem 2 maggal :Y

(#1296) Finwe


Finwe
őstag

Nektek sem megy? Nálam error-al áll :(

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1297) Pyton válasza Finwe (#1296) üzenetére


Pyton
aktív tag

Most "project is down" van nálam, a kisgép hamarosan kezdi az utolsó raktáron lévő csomagot. Se ki, se be.

(#1298) C0d3r


C0d3r
addikt

Főoldalon ez van kiírva:
"Rosetta@home is temporarily shut down for maintenance.
Please try again later."

[ Szerkesztve ]

(#1299) Finwe


Finwe
őstag

Nem haladok valami gyorsan :(
Alig várom, hogy 30k alatt legyen egy 4 magos proci és akkor duplázhatom a teljesítményemet :DDD

Vajon mennyit dob a napi krediten ha a procit 3.5GHZ-re húzom :F

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1300) Brae válasza Finwe (#1299) üzenetére


Brae
őstag

A 3.5Ghz-en járatott Core2 Quad körülbelül napi 2000-2200pont körül termelne ha 24órán keresztül számol.

cigam Helyreállt a rend a sorrendet tekintve! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.