Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1426) Geller72


Geller72
veterán

Hali. Mi a szent szar lehet?? Ugyanúgy mennek a gépeim, miközben egy project pl nem 4 óra/ proc, hanem 24 óra?? A 4 magos Q6600 quaddal egy csómót hibázik. ez miért van? Gondoltam, vmi szoft hiba, felraktam más verziókat, más oprendszert, de nem. Na jó, akkor másik 4 magos gép..felraktam egy Phenomra, hátha nem szereti az intelt. Ez még rosszabb!! AZ összes eddigi processzem rossz!!! Ha ez így megy tovváb, letörlöm a p*****a. Nem viccből futtatom szinte az összes gépemen. Ez a project egy rakás szar. Egyik hétvégén semmi nem ment. Még a weben sem tudtam belépni. Ehh, most naon mérges vagyok. Nyugtassatok meg valami elfogadható magyarázattal, mert kiszállok, ha nem javul. Nehogymár' xarabul teljesítsen plusz egy quaddal, mint két pénégyes cerka, peg egy péhármas coppermine?? Csak a coppermine-t vettem ki, helyette a quadot raktam vissza, igaz, nem az intelt, hanem egy phenomot, de akkor is..sokkal jobbak voltak az eredményeim, amíg nem volt benne a phenom (az intel quadja sem), mint most.

Szal help me pls.
Üdv:
Geller

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.