Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) Dr V válasza Silent77 (#21050) üzenetére


Dr V
őstag

Hogy lehet, h a linket megnyitva $480 árat látok? Pont ilyet keresek, de ennyiért itthon is megkapom.

(#21052) Silent77 válasza Dr V (#21051) üzenetére


Silent77
veterán

Esetleg nem írtad be, nem szerezted meg a kuponokat amik ott vannak a link alatt!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21053) Dr V válasza Silent77 (#21052) üzenetére


Dr V
őstag

De, Csak kritikán alul vált... 380 USD árfolyamon számol, nem is értem, h hogyan.

(#21054) Silent77 válasza Dr V (#21053) üzenetére


Silent77
veterán

Ha 480-as árat látsz, akkor csak nem írtad be.
$429.99 kuponokkal.
363Ft körül váltja pl revolut.
A 380ft nagyon sok, banggoodon is USD-be legyen, és a bankod váltson.

Vagy Gshoppernél 157k ajándék Xiaomi stick. [link]

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21055) Silent77


Silent77
veterán

Dreame D9 Max Robot Vacuum Cleaner 4000Pa!
EU raktárból!
Kupon: BGjune08c + $10 kupon: [link]
259.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21056) Silent77 válasza Silent77 (#21055) üzenetére


Silent77
veterán

Jobb kupon!
Kupon: BG475282 + $10 kupon: [link]
Ár: 249.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21057) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok!
Pár hónapja használok egy Xioami Dream F9 típusú porszívót.
-Azt tapasztalom, hogy feltöltöm 100%-ra az aksit és pár nap múlva használat nélkül le van merülve. (töltés után kihúzom a töltőpadot)

Másnál is így van, vagy szervizre szorul a készülék.?

-A másik jelensége, hogy feltérképezett lakás (10-15) tisztítás után is csinál olyat, hogy gondol egyet,majd elindul 45 fokba egy másik irányba, ahelyett,hogy befejezne azt a "sort" amit elkezdett.
Köszönöm a válaszotokat!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#21058) Pug válasza Krisz79 (#21057) üzenetére


Pug
veterán

Ne huzd ki a toltot ;)
A folyamatos wifi kapcsolat visszi azert a kakaot.

(#21059) olywer.smith


olywer.smith
csendes tag

Xiaomi S5 max tartozékok tudja valaki hol a legolcsóbb? Lehetőleg EU-ban.

Előre is köszönöm!

(#21060) nOvOp


nOvOp
senior tag

Ma vettem egy Dreame F9-et. Ma csak kipróbáltam a porszívózást, felmosás nélkül, de az akksi szerintem túl gyorsan merül. Nem volt teljesen feltöltve (55%) és csak ki akartam próbálni így este, szóval csak letettem a konyhába aztán az előszobába. Először standard módban ment (2 m2/7min), majd quiet módban (7 m2/10min) és 26% maradt. Reggelig persze most már hagyom a töltőn és akkor bejáratom vele a lakást, utána megnézem mennyit bír standard módban. De 17 min alatt majd 30%, az nekem sok. Tudnátok mondani egy kb. számot, hogy standard módban mennyit kellene mennie felmosás nélkül? (a gyakorlatban, nem a leírásra gondolok :) )

(#21061) Tonyk válasza nOvOp (#21060) üzenetére


Tonyk
veterán

Ugyan nem ez a típus, de nálam egy lassan 1 éves Mop Pro, 40 perces standard erősségű porszívózással ~33%-ot merül.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#21062) Silent77 válasza nOvOp (#21060) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem nincs vele semmi gond. 50%-tól általában gyorsabban merülnek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21063) nOvOp válasza Silent77 (#21062) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi! Ma csinálok egy teljes lakás feltérképezést 100%-ról, meglátjuk.

@Tonyk: köszi!

A magyar Mi Home appot érdemes feltenni? (azon kívül, hogy magyar :) ) Frissülni fog a szoftver?

(#21064) pooty válasza nOvOp (#21063) üzenetére


pooty
tag

Nálam Viomi SE ment ma:
23m2(23perc) legmagasabb fokozaton 20% csökkenés
30m2(36perc) normál fokozaton 25% csökkenés

Nálam magyar Mi home app van, de maga az app mégnem frissült, kb fél éve... (gondolom mivel nem google playből lehet telepíteni, ezért nem fog automatikusan frissülni)
Firmware pedig nem is frissült a porszívóhoz, de az mintha frissíthető lenne magyar Mi Home-on keresztül is.

(#21065) nOvOp válasza pooty (#21064) üzenetére


nOvOp
senior tag

Na, végigment a lakáson: 32m2, 44min, 22% ment le. Szóval így már teljesen jó, köszi!
Ha már egyszer feltérképezte a lakást, akkor a Map Saving módot kapcsoljam ki?
Illetve, ha áthelyezem a dokkolót, akkor kell egy újabb feltérképezés neki?

(#21066) pooty válasza nOvOp (#21065) üzenetére


pooty
tag

Map Saving: ha ez ugyanaz mint nálam a memora map :), akkor nem érdemes kikapcsolni, mert nálam ilyenkor újra térképezte a lakást. szóval szerintem maradhat bekapcsolva.

A dokkoló áthelyezés passz. Ha egy próba belefér, akkor úgy is kiderül, hogy át tudja-e helyezni teljes újratérképezés nélkül. Úgyis látszódni fog az elején, hogy meg tudja-e oldani.

(#21067) nOvOp válasza pooty (#21066) üzenetére


nOvOp
senior tag

A dokkolót kb fél méterrel arrébb tettem, de végül megtalálta. Keresem, de nem találom, hogyan tudok csak felmosást indítani? Ha szobát választok, akkor csak a seprű jelenik meg (1x,2x). A mopot akkor tegyem be, mikor dokkolón van? Ez a felmosás nincs meg, hogyan működik. Ha beteszem a mopot, egyből húzza a csíkot. Vagy előtte mop nélkül porszívózás, majd inditok egy újabb takarítást, csak előtte tegyem be a mopot?

(#21068) pooty válasza nOvOp (#21067) üzenetére


pooty
tag

Felmosás csak akkor megy ha rajta van a mop, értem ezalatt, hogy nem tudsz anélkül felmosást kivalasztani. Elvileg ha rajta van a mop, akkor lehet választani, hogy felmosás + porszívózást (ilyenkor egyszerre porszívózik és megy a víz a mopra)szeretnél vagy csak felmosást(porszívó nem megy csak nyomja a vizet a mopra). Nálam a szívóerő beállításánál lehet ezt kiválasztani

Amire nem emlékszem, hogy lehet e csak porszívózni moppal.

[ Szerkesztve ]

(#21069) nOvOp válasza pooty (#21068) üzenetére


nOvOp
senior tag

Ez a régebbi verzió? Az újban nincs ilyen :(( legalábbis én nem találtam. Azt hittem, ha beteszem a mopot, akkor a seprűnél választható lesz. De továbbra is csak az 1x, 2x seprűt lehet választani. De betettem a mopot, és elindítottam egy room takarítást és felmosott, használta a tartályban lévő vizet.
szerk.

[ Szerkesztve ]

(#21070) xcamper


xcamper
csendes tag

Nagy nehezen csak megjött/megszereztem (magyar posta...). Tesztelni nem fogom tudni még egy hónapig. Első ránézésre ami furcsa, hogy a mop része belelóg a kerékbe, kíváncsi leszek, hogy működik így....netes videókon nem csináltak ebből problémát, remélem itt se lesz.
Amint sikerül tesztelni, írok róla pár sort.

(#21071) humigabi válasza xcamper (#21070) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Ha a padlón lesz, már nem fog belelógni, mert most más pozícióba húzza a kerekeket a rugó. Én nagyon kíváncsian várom a tesztedet és a véleményedet a gépről.

humigabi

(#21072) bcsarli válasza Silent77 (#21050) üzenetére


bcsarli
tag

Hülye kérdés, de mi van ha nem rakom fel az oldalkefét?

(#21073) bcsarli válasza humigabi (#21071) üzenetére


bcsarli
tag

Vagy mindíg szép tiszták lesznek a kerekek :)

(#21074) pooty válasza nOvOp (#21069) üzenetére


pooty
tag

Ez már a robot porszívó saját menüje. Akkor lehetséges, hogy a tiéd nem tud ilyet. :F

(#21075) pooty válasza bcsarli (#21072) üzenetére


pooty
tag

Morzsa összeszedésben nem lesz olyan hatékony.

(#21076) Pug válasza bcsarli (#21072) üzenetére


Pug
veterán

Nem szedi ossze a falak mellol a dolgokat, plusz vekony por/morzsa csikok fognak maradni, nem javasolt megoldas.

(#21077) nOvOp válasza pooty (#21074) üzenetére


nOvOp
senior tag

Az lehet. Esetleg akinek dreame f9 van, meg tudná mondani, hogy lehet-e külön indítani csak felmosást?

(#21078) daver88 válasza nOvOp (#21077) üzenetére


daver88
aktív tag

nem

(#21079) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Sziasztok, Xiaomi Viomi S9-UV porszívó mennyire ajanlott?
Mi játszik vele egy ligában ami inkabb ajanlott?

[ Szerkesztve ]

(#21080) Silent77


Silent77
veterán

Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGCZSMT + 5% [link]
265.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21081) wolfm87


wolfm87
csendes tag

Sziasztok!
Nézegetem egy ideje a csoportot, de most jutottam oda, hogy az asszony unszolására veszek egy robotporszívót.
Több kiszemeltem van, remélem tudtok segíteni.
90 m2 lakást kéne takarítania, ahol padlófűtés miatt ,csak 1 helyen van 1x2 m szőnyeg (oda nem is kell feltétlen bemennie). Szóval járólap van mindenütt és van egy kis gyerkőc, ami jelenleg a porszívó helyett söpri fel a padlót.
A kiszemeltjeim:
Roborock S7 (jelenlegi favorit, a jobb felmosás miatt, ami járólapnál fontosabb lehet a szívó teljesítménynél)
Roborock Q7 (esetleg porleszívó dokkolóval, a nagyobb kényelem miatt)
Roborock S5 max ("ár-érték" kategória)
Ti mit mondtok?

(#21082) MBalu0001 válasza wolfm87 (#21081) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Igazából szerintem egyikkel se lősz mellé, annyi hogy a q7-el még kevesebb a tapasztalat.
Az s7hez is tudsz "porleszívó" dokkolót venni ;) .

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#21083) Dr V válasza wolfm87 (#21081) üzenetére


Dr V
őstag

Ma jött meg nekem az S7, egyelőre nagyon tetszik, elsőre hatásosnak tűnik, nagyon pontosan kerüli ki a bútorokat és szépen takarít. Sebességre egyáltalán nem érzem lassúnak, első alkalomra 36m² 49 perc volt, de ebben volt cipők kerülgetése, pár lábtörlő is megviccelte, de ezt a kész térkép módosításával meg lehet oldani. Hangja 2es fokozaton nem volt zavaró, maxon már volt hangja, nem tudom, h a Q7 mennyivel lehet ettől hangosabb.
Azzal számolok, h egy rendes felmosást egyik ilyen gép sem helyettesít, de nem kell olyan gyakran megejteni.

(#21084) -Mercator- válasza csocsioko (#19765) üzenetére


-Mercator-
újonc

Hali! Látom nem mai a poszt, de eselteg megírnád mi lett a megoldás arra hogy a viztartály nem nedvesitette a feltörlőt? Ugyanez a problémám, a tartályból csöpög a víz ha a dugó nyitva van, szóval eltömődve nincs. Köszönöm

(#21085) Luigi962 válasza Dr V (#21083) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem is S7 van egy ideje és úgy mosatok fel vele, hogy a mopot beáztatom vízbe,kicsit kicsavarom és 1 kupak padlóápolót szétlocsolok rajta és ezután teszem fel. Deep felmosásra rakom és így a rezegtetéssel a foltok is eltűnnek.

(#21086) Dr V válasza Luigi962 (#21085) üzenetére


Dr V
őstag

Köszi a tippet, majd ki fogom próbálni.
Olyat lehet, h egyszerre csinál porszívózást és deep felmosást?

(#21087) MBalu0001 válasza Dr V (#21086) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Nem, van standard felmosás mód ezzel lehet összevariálni a porszívózást, a deep-nél csak felmos lekapcsolja a porszívást.

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#21088) Luigi962 válasza MBalu0001 (#21087) üzenetére


Luigi962
őstag

2 frissítéssel ezelőttig így volt, de azóta már megy az együtt állítód a porszívó erejét és a Mop módot is.

(#21089) lionshamlet válasza lionshamlet (#21079) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Erre valaki?

(#21090) Silent77


Silent77
veterán

csak a mai nap S7 akció.

Roborock S7 Robot Vacuum Cleaner with Sonic Mopping Auto Mop!
EU raktárból!
Kupon: [link] + 5% [link]
$388.00

Dreame V11 Cordless Stick Handheld Vacuum Cleaner 25000Pa!
EU raktárból.
Kupon: BGSERWD11 + 5% [link]
169.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21091) wolfm87 válasza Silent77 (#21090) üzenetére


wolfm87
csendes tag

Ezt az S7-et most megrendeltem, köszi! :R

(#21092) bcsarli válasza Silent77 (#21090) üzenetére


bcsarli
tag

Kevesebb mint 155 ezerért én is beneveztem :)
Köszi :R :R :R

(#21093) Silent77


Silent77
veterán

Aki lemaradt, pici drágábban.

Roborock S7 Robot Vacuum Cleaner with Sonic Mopping Auto Mop!
EU raktárból!
Kupon: BGFDSUT6 + 5% [link]
$395.00

bcsarli, wolfm87 Nagyon szívesen! :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21094) Silent77 válasza Silent77 (#21093) üzenetére


Silent77
veterán

Roborock Auto-Empty Dock for Roborock S7 Automatic Suction Station!
EU raktárból!
Kupon: BGCZSERA + 5% [link]
$222.99

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21095) Silent77


Silent77
veterán

JIMMY HW8 Pro Cordless Wet Dry Smart Vacuum Cleaner.
EU raktárból!
Kupon: BGWHW8P + 5% [link]
159.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21096) Dillis


Dillis
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje már tervezem egy robotporszívó beszerzését és ebben kérném a segítségeteket, mert itt a fórumban se kaptam rá számomra egyértelmű választ. Szóval két nagyon különböző modelt szemeltem ki, egy olcsóbb Xiaomi Roidmi Eve Plus-t és egy drágább Xiaomi Roborock S7 (vagy S6 MaxV).A puszta adatok alapján mindkettő megfelelő lehet, a kérdés az, hogy megéri-e e felárat az S7 vagy az S6 MaxV? A lakás 86 nm és a legtöbb helyen kemény a felület, csak három szönyeg van a lakásban. MI szólna a dupla ár mellett (automata ürítővel)?

Egyáltalán melyik a jobb az S7 vagy az S6 MaxV?

Köszönöm!

(#21097) toeki válasza SteveBeard (#20985) üzenetére


toeki
senior tag

És akkor én is beállok a MideaM7 kerékproblémások sorába, fél évig flottul működött de most az egyik kereke megadta magát. Sokkal nehezebben forog mint a másik , emiatt amikor elindulna csak körbe-körbe forog mint a búgócsiga. Nemtudom, hogy alapból nehezebben forgott-e és emiatt a motor adta meg magát , vagy a kerékmechanika az ami nagyon sz*r minőségű...
Gondoltam h szétszedem de a kerék műanyagfogaskereivel úgysem tudok mit kezdeni , max a motorját tudnám javíttatni ha az halt be, de akkor ugyanott leszek h pár hónap múlva a nehezen mozgó kerék megöli a motort.

Szóval Gshopper-es garanciális ügyintézésben jártas-e valaki?

(#21098) V.T. válasza toeki (#21097) üzenetére


V.T.
aktív tag

Szia. Több mint egy 1.5 hónapja küzdök a garanciális ügyintézéssel de semmire se jutottam. 1 hete írtam nekik egy üzenetet hogy nem fer ahogy kezelik a helyzetet és hogy itthon már bezarattam volna a boltot. Azóta sem válaszoltak rá. Elvileg a Midea hivatalos válaszára várunk. De a videót amit küldtem is nehezen tudták megnézni. Elég fogyatékosok szerintem.

Szerintem aki teheti Ne Vásároljon itt mert nem lehet a garanciát érvényesíteni.
Nekem 2 hónapig ment a gép... Ennyiért ez pénz kidobás volt....

(#21099) toeki válasza V.T. (#21098) üzenetére


toeki
senior tag

Hát az frankó... Azért megpróbálom én is hátha válaszolnak...
Jelezd légyszives ha valamilyen fronton van eredmény

(#21100) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Ez a kerék probléma sorozatosan előjön, óvatosan a vásárlással, inkább bevált típusokat válasszatok. Legyen plusz két hónap gyűjtögetés, megéri a drágább készülék, hiába szívjuk a fogunk a magasabb árak miatt, megéri.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.