Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) KSparrow válasza bunkomen (#32142) üzenetére


KSparrow
senior tag

Ezen semmi nem látszik. Volt nálam jó klón, amin csak a menüjén látszott.
Nem tudom, több kép, vagy személyes kellene.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32152) arkades válasza Dr Dee (#32150) üzenetére


arkades
aktív tag

Rendben, még dolgozok rajta egy kicsit.

Каждый дрочит как он хочет.

(#32153) Dr Dee


Dr Dee
újonc

Megvan az összes telefon amit szerettem volna!
Ez volt az utolsó😉

[ Szerkesztve ]

(#32154) Dr Dee válasza Dr Dee (#32153) üzenetére


Dr Dee
újonc

(#32155) Dr Dee válasza Dr Dee (#32154) üzenetére


Dr Dee
újonc

(#32156) bunkomen


bunkomen
tag

Mi a teljes listád? Esetleg egy bandafotót dobhatsz róluk. Amik eladóak, azokat miért vetted meg, ha mégsem kell? :D

Üdv

(#32157) Dr Dee válasza bunkomen (#32156) üzenetére


Dr Dee
újonc

Ha nem nekem szóltál, válaszolok😉
Eleinte csak azt vettem amik voltak és szerettem. Aztán párat csak úgy,higy legyen. Na ezeket adom el!
Linkeltem az eladó dolgaimat,ott megtudod nézni!

(#32158) Dr Dee válasza Dr Dee (#32155) üzenetére


Dr Dee
újonc

(#32159) T0rnad0 válasza Dr Dee (#32158) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én is várom már ,hogy legyen egy :) [link]

Z Fold 4

(#32160) bunkomen


bunkomen
tag

Napi okos: ILYET NEM TALÁLSZ!!

Illetve tegnap találtam ezt az E70-et 1999ft-ért.... de nem írtam rá. Hát jól is tettem:D Úgy jártam volna, mint amikor már majdnem lebeszéltem 1250-ért egy E61-et, amikor kiderült, hogy 12500ft valójában. Könyörgöm, nem lehet átfutni azt a hirdetést mielőtt leokézzuk?

Üdv

(#32161) ferret77 válasza bunkomen (#32160) üzenetére


ferret77
tag

Ezt az E70-et én is 1999-ért láttam, gyorsan el is mentettem, de nem tudtam ráírni, mert melóztam. Aztán később ránéztem és már 19990 volt. Hirtelen nem tudtam, hogy rosszul láttam korábban az árat, vagy átírta. Ennyiért soha nem fogja tudni eladni, főleg, hogy ilyen kopott.

(#32162) Vangelis válasza T0rnad0 (#32159) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyen nekem is volt sokáig.
Pannonál vettem. A doboza még talán meg is van. Vagyis a kapszula vagy mi :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32163) Dr Dee válasza bunkomen (#32160) üzenetére


Dr Dee
újonc

Ilyen 3410-est dobozában,szinte makkulátlan állapotban adtam el 3500ft-ért😀😉

(#32164) Dr Dee válasza bunkomen (#32160) üzenetére


Dr Dee
újonc

Erről nem is beszélve:
[link]

(#32165) bunkomen válasza ferret77 (#32161) üzenetére


bunkomen
tag

Ennyiért nem, de azért 2-ért igen csak rámoccantunk volna :D Azért nem is értettem, hogy mit akar ez tabletre cserélni :D

Üdv

(#32166) zorzy4 válasza Dr Dee (#32164) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem is tolhatnál egy választ a pü re. :K

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32167) KSparrow válasza Dr Dee (#32164) üzenetére


KSparrow
senior tag

ez még egész jó. Én 10-ért vettem egy dobozosat, ami rozzant volt, aztán amikor lett a sajátom, amiben van 2 perc, akkor a dobozt lenyúltam, és a kopott telefont adtam el 10-ért.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32168) ferret77 válasza Dr Dee (#32164) üzenetére


ferret77
tag

Ez is felfelé viszi az árát. Először egy ezressel kevesebb volt. Nem is értem, ilyenkor azt gondolják, hogy ha annyiért nem vitték, akkor drágábban jobban elviszik?

(#32169) sz.balazs.95 válasza ferret77 (#32168) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja hát ne is mondd. :( Én szívesen megvenném, de ez az ár baromi alacsony nekem. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32170) bunkomen válasza sz.balazs.95 (#32169) üzenetére


bunkomen
tag

Írj neki, hogy legyen 20 :DDD

Üdv

(#32171) T0rnad0 válasza sz.balazs.95 (#32169) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem írj neki, hogy biztos azért ilyen olcsó, mert valami hibája van... Illetve hogy felfelé alkudni lehet-e? ;]

Z Fold 4

(#32172) sz.balazs.95 válasza T0rnad0 (#32171) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Rögtön fel is vinné 25-re az árát. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32173) T0rnad0 válasza sz.balazs.95 (#32172) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ahogy bunkomen írta, szerintem 20 a nyerő... :)

Z Fold 4

(#32174) sz.balazs.95 válasza T0rnad0 (#32173) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:DD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32175) bunkomen


bunkomen
tag

Erre kíváncsi leszek, kár hogy 20 nap... Utálom az ilyen hosszú aukciókat :)

Üdv

(#32176) bunkomen


bunkomen
tag

Mai random vétel: Nokia X3 500ft
Vakon vettem sötétben. Eladó semmit sem tudott róla. Töltőre téve bekapcsol, fehér kijelző. Asszem itt az ideje bevásárolni szalagkábelekből :D

Üdv

(#32177) orion1025


orion1025
őstag

Ismét hozzátok fordulnék segítségért!

Van egy Nokia N900-am, amin beállítottam az email fiókot, de megnyitni nem tudom a leveleket, mert azt dobja ki mindig, hogy xy ˝nincs a kiszolgálón˝.Tudja valaki mit kell csinálni vele?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#32178) KSparrow


KSparrow
senior tag

Ezt nevezem multikultinak: egy finn tervezésű, németországi gyártású Nokia 5110-est használtam, hogy egy német telefonszámot megkeressek egy magyar SIM-en. A szóban forgó 5110-est Angliában vettem.
Amúgy amikor kerestem a telefont, a telefonos szekrény előtt állva hangosan feltettem a kérdést: "Hol van itt egy régi telefon?" Mire anya: Itt csak régi telefon van!
(Persze nyilván olyat kerestem, ami könnyen beolvassa a SIM-et.)

Amúgy lesz megint pár eladó telefonom-1-2 jön eladósorba, és a már beígérteket is meghirdetem. Lesz pl.: N-gage, N71, 9500, halott X5 (a jó már nincs meg), 6260, 7380, N93, RinGo1, meg pár másik. Reális, de nem elszállt árakkal. Ha érdekel valakit így típus alapján, akkor írjon privátot. Fórumon nincs biznisz.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32179) bunkomen válasza KSparrow (#32178) üzenetére


bunkomen
tag

Gyanítván egyik sem az én árkategóriám (max 3000ft) :D Miért válsz meg tőlük? Több darab van belőlük?

Üdv

(#32180) quailstorm válasza orion1025 (#32177) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fel van-e rakva az összes CSSU-testing, CSSU-thumb2 kernel-power 53 meg a többi bizgerák?
Mert másképp nem fog menni, anno néztem a changelogot, elavult az e-mail kliens.

(#32181) KSparrow válasza bunkomen (#32179) üzenetére


KSparrow
senior tag

Csere is érdekelhet. De ha valamelyik érdekel, akkor írj privátot. Azért adom el, mert lesz/van helyette másik, és egy-mit egy, vagy 4 doboz tele van ilyenekkel. Kell a hely.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32182) sz.balazs.95 válasza KSparrow (#32181) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én szívesen szabadítok fel helyet ingyen és bérmentve, ha csak ezen múlik. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32183) orion1025 válasza quailstorm (#32180) üzenetére


orion1025
őstag

Már idő közben rátaláltam, meglátom mire jutok vele.Igazából elég vicces a maemo support és a sok barkácsolás, már megfordult a fejemben a kalapács alkalmazása....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#32184) KSparrow válasza orion1025 (#32183) üzenetére


KSparrow
senior tag

Na megint jött pár új telefon! :)

Új Nokia 701 (a néha mellette (bal) oldalon lévő C7 már megvolt, csak a hasonlóság miatt került a képre)




Itt az Amoled és LCD van egymás mellett. A Belle refresh és Belle között is vannak eltérések, de részletesen nem hasonlítottam össze még.

Új Nokia 7360 Csoki:


És még valami:






Amire büszke vagyok, az az, hogy a képeken csak minimális az utómunka:
1: a színeket néha kell korrigálni, mert az energiatakarékos lámpával nem lehet fehéregyensúlyt állítani;
2: néhány esetben vágni kell a képeket;
3: a méretet leveszem 6000*4000-ről 600*400-ra, a gyorsabb feltöltés érdekében :)
Élességet, elmosódást nem állítok, azt a DSLR-rel már "így követem el"- vagyis nem én takarom ki az IMEI-t, csak nem hagyom élesre :)

Majd ha ráérek, és nagyon unatkozom, lehet csinálok pár művészképet is, csak hogy legyen és boldogítsalak vele benneteket :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32185) sz.balazs.95 válasza KSparrow (#32184) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A kép alapján a 701-nek sokkal szebb a képe, mint a C7-nek.
Nem vesznek el annyira a finom részletek.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32186) T0rnad0 válasza KSparrow (#32184) üzenetére


T0rnad0
addikt

Jó képek :R Mondjuk 808-al lett volna az igazi :)

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#32187) ferret77


ferret77
tag

EZT már egyszer hirdették, de most mintha valaki más hirdetné.

(#32188) Dr Dee


Dr Dee
újonc

N70 dobozos független,makulátlan állapotú,5000ft-ért valakinek?

(#32189) KSparrow válasza T0rnad0 (#32186) üzenetére


KSparrow
senior tag

Az kompaktokat lever, de DSLR-t nem.

Ferret: a ház ugy, fogásra rettenetes, plusz a csatlakozót is meg kell csinálni, és nem biztos, hogy csak az a baj.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32190) bunkomen válasza ferret77 (#32187) üzenetére


bunkomen
tag

Akkoriban is alkudoztam rá, de 4 alá nem ment :D Ha nem ilyen sötétkék lenne a ház, hanem szép fehér akkor elhoznám 3 körül, beleépíteném az enyémet. A másik meg menne vaterára 1ft-ról...

Üdv

(#32191) bunkomen válasza Dr Dee (#32188) üzenetére


bunkomen
tag

Nokia 7610 dobozos szép 5000ft! Te szereted az ilyen szépségeket :)

Üdv

(#32192) KSparrow válasza bunkomen (#32191) üzenetére


KSparrow
senior tag

Azt álmodtam, kaptam egyet... így, dobozosan. :D ingyen.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#32193) ferret77 válasza bunkomen (#32191) üzenetére


ferret77
tag

Nekem volt egy full dobozos, 0 perces, ugyanilyen színű 7610-em. Pont ilyen tokot vettem hozzá.
A gond csak az, hogy ez kb. 10 évvel ezelőtt volt. :D Mára már csak a leírása maradt meg.

(#32194) bunkomen válasza ferret77 (#32193) üzenetére


bunkomen
tag

Szerencsére én jól állok 7610-el :) Már csak a fehér van meg. A fekete elkelt anno egy 5-ösért, de van fekete elő és hátlapom is hozzá, csak a fehér hibátlan, így az van "használatban"

Üdv

(#32195) puputewe


puputewe
újonc

Tisztelt Hölgyek, Urak, előbb hazaértem (tegnap) kiküldetésemből, s mivel szétszedtek a gyűjteményem miatt, hát nekiálltam tesztelni a fontosabb darabokat . A gyűjtemény döntő többsége működik - ami már megvan, képpel együtt kitettem a Vaterára külön bejegyzésként. Ahol hiba vagy tudnivaló van, azt is mellé tettem. Ha esetleg Titeket is érdekel továbbra is valami, kérdezzetek bátran. Hamarosan lejárnak a licitek, úgy látom, sokan sok finomságot fognak olcsón megszerezni :) Az fontosabb Nokiákkal nagyrészt megvagyok, jönnek az "Erik", estére remélhetőleg azok is meglesznek.Ha licitáltok, sok szerencsét hozzá ! A gyűjtő link : http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=tukorfoncsor

(#32196) Dr Dee válasza bunkomen (#32191) üzenetére


Dr Dee
újonc

Köszi,de innen valaki megvette😃
Amúgy mindenem megvan amit szerettem volna! Így amiket csak úgy vettem azokat eladom!

Ezek eladóak:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32197) bunkomen


bunkomen
tag

Ma sem jött meg az N71.... rohadjon meg a posta az elsőbbségijével együtt! Folyamatosan csak drágul, a szolgáltatás pedig egyre szarabb :((( Vigaszomra szóljon, hogy haverom viszont meglepett egy félhalott 6700c-vel :)

Üdv

(#32198) bunkomen


bunkomen
tag

(#32199) sz.balazs.95 válasza bunkomen (#32198) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk 400 Ft nem rossz érte. Ráadásul bontatlan csomagolású! :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32200) stufen2 válasza bunkomen (#32198) üzenetére


stufen2
tag

;] ;] ;] ;] katt

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.