Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Plata


Plata
félisten

Nekem el sem indul.

(#952) Dani82 válasza Patrick (#942) üzenetére


Dani82
senior tag

nekem azt irja az experience hogy a RDR2 nem optimalizalhato. Be kell lenni lepve hozza?

(#953) zsolti_20 válasza Plata (#951) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Ugyan ez a hiba nekem is es rengeteg mas embernek. Nincs ra jelenleg fix csak annyit tudsz tenni h megprobalod kikapcsolni a virusirtot

(#954) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Úgy látom streamben, hogy dx 11 nincs, helyette van Vulkan és Dx 12, és Vulkanon jobban fut valamivel egyelőre. Az fpsek terén nem látok nagyon magas számokat.
1070el 1440p felbontáson közepes-high beállítások között milyen fpsre számítsak?

(#955) retroid


retroid
senior tag

Minden ultra fokozaton
Stabilan fut 21:9 2560x1080
RTX 2070
RYZEN 2600X
16GB RAM
M.2 SSD
ASUS TUF B450 Plus lap

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#956) negyven2


negyven2
veterán

Reddit-es összefoglaló az Online-ról.

Ahogyan nézem nem mindenben 100%-os, illetve vannak benne elavult infók is, de kb. indulásnak jó.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#957) Fitzgerald válasza syIex (#904) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez tényleg az, kb. a GTA4 pécés portjára emlékeztet. Akkor ez most kimarad, legyen bármilyen jó is a játék.
Nekem "csak" 8700-am van RX 5700 (XT)-vel.

(#958) mettek válasza retroid (#955) üzenetére


mettek
addikt

Na jo de hány fps-sel? Nem mindegy. Lehet neked a 30 is stabil...nekem kifolyik tőle a szemem. Ha nincs meg a 60 fps, kuka.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#959) Patrick válasza Dani82 (#952) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, be kell jelentkezni.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#960) beef válasza Plata (#951) üzenetére


beef
őstag

Te már lv2 felhasználó vagy akkor, nekem a play gomb lenyomása után a launcher simán crash és bezár, mielőtt a játék elindulhatna. (rockstar launcher unexpected error).

(#961) sixpak válasza mettek (#958) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát ja.... na indítom én is... ha elindul. :D
Refund van amúgy?
Az első globális benyomások alapján szerintem minden idők legnagyobb példányban refundolt terméke lesz, ha ez így marad. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#962) Gubu0101 válasza wjbhbdux (#935) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jaja,már megtaláltam :D

Nekem is az lett a vége,hogy most low-on nyomom(így is úgy is) :((( :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#963) gyimger válasza mettek (#958) üzenetére


gyimger
őstag

Én bekapcsoltam a v-syncet, és még a hegyekben, a hóban vadászok, és elég folyamatos a 60. Már-már igazságtalannak érzem a rengeteg kritikát, de ne volna néha az a pár másodperces fagyás.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#964) vtomi2 válasza sixpak (#961) üzenetére


vtomi2
őstag

Azért 1. napról beszélünk, és azok írnak ide, akiknek nem megy.

Nálam is érik a refund, azért rendeltem elő, hogy MÁTÓL játszhassam, majd megveszem féláron pár hónap múlva sztem.

(#965) D013 válasza vtomi2 (#964) üzenetére


D013
aktív tag

Kb 1-2 hét és az első patchek és a driverek szerintem rendbehozzák.

(#966) KRoy19


KRoy19
őstag

Rtx 2070 super, i7 8700. Mindent ultrára rakva 30 fps.(ffa antialiasing)

(#967) vtomi2 válasza D013 (#965) üzenetére


vtomi2
őstag

De akkor miért nem adták ki akkor. Kíváncsi lennék hogyan tesztelték, mert szerintem a felhasználok nagy %-ánál nem indul el. :W

(#968) b1sti


b1sti
senior tag

A launcherből való kijelentkezés majd vissza belépés nem működik... :( :W

(#969) Redneck


Redneck
veterán

Sajnálom hogy így indul, bíztam benne hogy jó startot vesznek. A Steamesre várok, de ha addig nem patchelik ki, akkor meg sem veszem. Komolyan nem értem, hogy tudnak így kiadni valamit... :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#970) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Akinek elindult a játék, tudna pár sort irni a hálózati dolgairól? Leginkább az érdekelne, hogy milyen vírusírtó fut a gépen, vezetékes, vagy vezeték nélküli hálózatot használ, esetleg VPN vagy anélkül. NVIDIA vagy AMD kártya? driver a legfrisebb?

(#971) warcat


warcat
veterán

El nem tudom képzelni, hogy miért segített, de legfrissebb amd chipset + AMD AGESA 1.0.0.4 B-t tartalmazó bios felrakása után pöccre indult a játék (előtte Rockstar launcher crashelt).

Először egy sima újraindítást javaslok, akinél meg Intel van... érdeklődjön redditen :)

EA: It's in the crate!

(#972) sixpak


sixpak
nagyúr

Na, nekem egyből indult, a vga drivert még nem frissítettem, benchmarkot toltam kettőt, az elsőnél mindent hagytam úgy, ahogy beállította, texture quality ultra, a többi medium és high között, több volt a high.
A másodikon texture maradt ultra, minden mást high-ra raktam, AA mindkét esetben OFF.

GTX 1070, i7 8700, 2560x1080.

Szerk.: most felrakom a legfrisebb drivert, hátha még rosszabb lesz. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#973) tray86


tray86
csendes tag

Esetleg van vmilyen NEM msi afterburn-os megoldas arra, h a real-time fps-t kirakja a sarokba?
ugy kicsit egyszerubb lenne beallitanom a grafikat...

(#974) haverkulum válasza zsolti_20 (#970) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szia, nekem MikroTik router, vezetékes hálózaton (200/20-as kábeltv-s internetszolgáltató), Avira víruskergető fut, VPN nincs, Windows tűzfal bekapcsolva (első indításnál rákérdezett a játékra, átengedtem), nVidia EVGA 980Ti GPU, Intel i7 4790k CPU, legfrissebb nvidia driver (tegnap jelent meg kifejezetten rdr2-höz).

Nem tudom ezek segítenek-e neked valamit, de hátha :R

(#975) tray86 válasza zsolti_20 (#970) üzenetére


tray86
csendes tag

Szia! gond nelkul, azonnal indult a fajlok dekodolasa (decrypt) utan. Nincs xtra virusirto a gepen, csak a win10-es alap, win10-bol minden aktualis update fent, 1Gbit net (nem wifi), nincs VPN, nvidia kartya 436.48 driverrel

(#976) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Üdv all

Itthon vagyok. amíg Decryptel vagy mi a tökömet csinál a játék addig itt hagyom ezt

Discord PHHU részleg!
Mindenkit várunk szeretettel ha nem 14 éves nyivákolós majom :D
https://discord.gg/6SY8Uqy

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#977) Patrick válasza zsolti_20 (#970) üzenetére


Patrick
addikt

Eset Internet Security, vezetékes 150/15 upc, vpn nélkül, nvidia kari, driver legfrissebb.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#978) gyvince


gyvince
senior tag

valaki akinek 1060 van írhatna hány fpst bír fullon...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#979) gyimger válasza sixpak (#972) üzenetére


gyimger
őstag

Érdekes, nekem volt 0.0 FPS-em is, ezt a pár másodperces fagyást több helyen is írják, nyilván neked nem fog előjönni. Csak nehogy az új driver csinálja :DDD

Amúgy befejeztem a küldetést, amiben őzeket kell vadászni. Egyszerűen gyönyörű, ahogy a havas hegyoldalon lovagolunk, az őz tetemek bundái egyre csak gyűjtik a hópelyheket és mire visszaérünk a táborba, mindenünk tiszta hó. Nem lesz itt nagy baj, még ha most egyelőre nagy is az ijedtség.

Akinek nem akarná aktiválni a játékot, a ki- és bejelentkezések mellett én töröltem a Rockstar Launcher és a Red Dead Redemption 2 bejegyzéseket a tűzfalban, majd újraindításnál átengedtem (megint) a tűzfalon, utána továbblépett.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#980) Cifu válasza syIex (#904) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sokadszorra: Annyi beállítási lehetőség van, hogy bőven be lehet lőni megfelelő FPS-re és igény szerinti szépségre.

Ha mindent ultrára állítasz, akkor ezen nem kell csodálkozni.

Crysis effekt, akkor is ez ment...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#981) sixpak válasza gyimger (#979) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jááájjjj.... tényleg, a fagyás. :D
Na az nekem nem volt, most tuti lesz, mindjárt felmászik az új driver, elszívok egy cigit addig, aztán próba.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#982) Patrick


Patrick
addikt

Amúgy tiszta Django elszabadul :DD

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#983) The IT guy válasza Dani82 (#939) üzenetére


The IT guy
tag

Hi, ugyanez a fos jelentkezett nálam is... tök random jön elő. Néha percekig nem, néha percenként. Default grafikai beállítások mellett (Lenovo y520-ról nyomom)

(#984) kwzatz válasza Cifu (#980) üzenetére


kwzatz
őstag

Az a baj, hogy a stutterrel nem tudsz semmit kezdeni. Nézem az egyik streamert, új driverekkel tesztelte 1050Ti-vel, 1060-nal, RX570-nel mindenféle grafikai beállítással (még 720p low/medium is), stutter mindig volt, CPU 40-50% között pörög neki. Nekem a Yakuza 0-nál volt hasonló, bár közel sem ennyire durva.

(#985) Fitzgerald válasza Cifu (#980) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért egy 2080 Ti az legyen már elég még 2 évig 1440p ultrához...

(#986) Cifu válasza Fitzgerald (#985) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miért? Miért elvárás, hogy a max. részletesség, max. látótávolság, max. minden esetén egy aktuális csúcskártya vajsimán fusson?

Ennyire lusták lettek a userek, hogy beállítsák a grafikát a hardvernek megfelelően?

Én inkább támogatom azt, hogy adják meg a kismillió beállítási lehetőséget (megadták), és mindenki belőhesse úgy, hogy jól fusson. Nem, nem vitatom, hogy ezen még lehet dolgozni kellett volna. Esélyesen lesz ez még jobb.

De ezzel együtt azzal nem értek egyet, hogy a grafikai beállításokat lebutítsák olyan szintre (levágják a felső opciókat), hogy a legújabb - legdrágább aktuális hardvereken vajsimán fussanak, mert a felhasználók egy része ezt várja el. :(((

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#987) Heller2 válasza Cifu (#986) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én szeretem, hogy mostanában nem sokat kell buzgerálnom a beállításokat.
Lusta lettem na... ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#988) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Meglett a megoldás. Az alaplap BIOS frissítése oldotta meg a gondot.
Ryzen 5 3600
RX5700 XT

Köszi mindenkinek. :R

(#989) DiszNóÓl válasza zsolti_20 (#970) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

W10 kikapcsolt update es driver update is, nincs virusirto az alapon kivul, 436 os nv driver. 150/15 telekom net alap routerrel.

HATER

(#990) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali...erre van valami megoldás, más játék tökéletesen megy(gtav,maxpayne,stb) de ha rányomok az rdr2-re rögtön ezt kapom:

(#991) zsolti_20 válasza ScomComputer (#990) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Bios frissites az alaplapnak es chipset driverbol a legfrisebb plussz vga driver frissites.

(#992) Heller2 válasza ScomComputer (#990) üzenetére


Heller2
aktív tag

Most még nekem is ez van (minden friss) majd megjavul.. :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#993) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Köszi a válaszokat ,látom már így utána olvasgatva,hogy sok embernél is ez a hiba,nálam is friss minden,akkor várunk... :K

[ Szerkesztve ]

(#994) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Engem story gomb megnyomása után dob ki az asztalra :P Gyanús is volt, hogy a bejelentés után 1 hónappal már ki is jött, biztos nem volt pénzt béta testerekre :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#995) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem sikerult elinditanom.
Szoval :

1.
x570 lapon kellett bios frissites 1.0.0.4B-re azzal mar a launcher lehalastol eljutott addig hogy a jatek halt le rogton inditaskor

2.
VGA driver frissitese legujabbra. Ezzel eljutott az elso animacioig ott rohadt le.

3.
Virusirto kikapcsolasa. Ezzel mar elindult rendesen

[ Szerkesztve ]

(#996) Plata válasza zsolti_20 (#991) üzenetére


Plata
félisten

Halvány gőzöm sincs hogy kell bios-t frissíteni meg chipset-et.
Ha nem indul akkor bassza meg a jó édes. Szal azt.

(#997) Heller2 válasza Plata (#996) üzenetére


Heller2
aktív tag

Köszi a huszast, puszi... :P
Rockstar

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#998) Walter_White válasza Cifu (#986) üzenetére


Walter_White
senior tag

Azért elvárás, mert egy 400eFt-os kártyáról van szó, ha már ennyit elkérnek a kártyáért akkor igenis menjen maxon fullra tekerve minden. Hiszen pont hogy azért veszi meg az ember a csúcs hardvert, hogy a játékot teljes pompájában tudja futtatni, főleg 1440P-ben. Bátran lehessen minden csúszkát, gondolkodás nélkül felhúzni. Bár az is igaz, hogy vannak olyan elemek, sőt a legtöbb játékban van ilyen állítási lehetőség ami zabálja a gépet, de semmi extrát nem tesz hozzá a grafikához, max ha nagyítóval keressük.

(#999) syIex válasza Cifu (#980) üzenetére


syIex
veterán

Nem csodálkozom túlságosan és elég ez a 70-9 FPS közötti ugrálás nekem úgy, hogy minden Maxon van MSAA kivételével. :K
Egyébként egyszerűen brutálisan szép ez a játék az már egyszer biztos. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1000) Cifu válasza Walter_White (#998) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mondom, hogy Crysis-effekt... :U

Nem a kártyagyártó csinálja a játékot. Ha a fejlesztő pedig előre gondolkodik, akkor egyszerűen úgy csinálja meg a játékot, hogy későbbi hardverek lehetőségeit is opcióként fenntartja. Tehát nem érdekli, hogy XY kártyával hogyan fut a játék, ad neked egy csomó opciót, és általában vagy automatán, vagy kézzel belőheted, hogy jól fusson nálad. Később pedig, ha újra akarod esetleg játszani, meglesz a lehetőséged arra, hogy még szebb, még látványosabb grafikával játszd végig új hardveren.

Most butítsák le a beállításokat csak azért, mert a felhasználók egy része nem képes feldolgozni ezt?

Azért mondom Crysis-effektnek, mert ott volt először talán igazán nagy felhördülés abból, hogy az megjelenéskori hardverek se tudták simán futtatni minden maximális beállítás mellett. Cserébe álomszép játék volt. Ahogy az RDR2 is az.

@sylex1: Ez esetben elnézést, ha megsértettelek. Úgy látom esetedben egy korrekt és felvilágosult felhasználóról beszélhetünk. :R

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.