Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Segal válasza Kiskokó (#300) üzenetére


Segal
veterán

Én felkészült vagyok :DDD
2Tb ssd
3x8Tb hdd
Sajna így is rohamosan fogy a hely :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#302) Plata


Plata
félisten

Ha igaz huszonkilencedikétől lehet előtölteni a játékot

(#303) gabo91


gabo91
aktív tag

Itt is lehet crew-et/klánt/bandát csinálni mint GTA-van?

Adnám, ha lenne majd idővel itt is "CEO" :D vehtsz farmot/ültetvényt dohányt termeszthetsz, vagy moonshine pancsolás és terítés :D aranybánya kirablása... pénzhamisítás is adná magát (kötvény/tulajdoni lapok)

train heist,
bank rablás Heistek :D --> kuruma helyett, páncélozott postakocsi :D
Van itt is potenciál, sok jó dolgot ki lehetne ide találni onlineba :)
yacht helyett vehetsz saját vonatot :D

[ Szerkesztve ]

(#304) gyimger válasza gabo91 (#303) üzenetére


gyimger
őstag

Az itteni "PHHU" csapatban benne vagyok, de most nézem, hogy annak a teljes neve "ProhardverGTA5" :D , amúgy szerintem a Social Clubban van "átjárás" játékok között.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#305) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Várom már hogy szervezhessem a PHHU Ló szépségversenyeket :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#306) gabo91 válasza Kiskokó (#305) üzenetére


gabo91
aktív tag

gumi füstölés helyett patkó dobogás és motorbőgés helyett írdatlan nyerítés :DDD :DD :C

(#307) Makola válasza Kiskokó (#305) üzenetére


Makola
kezdő

vagy fegyver szépségverseny :DDD

(#308) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Mivel itt is rinya lesz egyszer úgyis a sok kép miatt, ezért ide lehet majd jönni képekkel spamelni.
[link]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#309) CactuS válasza Kiskokó (#308) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondosz vagy, csak azért nyitottad, hogy Syd ne mondhassa magáénak a topikot? :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#310) Kiskokó válasza CactuS (#309) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez RDR nem GTA hogy jön ide Syd? :DDD
A ló szépségversenyről jutott eszembe, meg arról hogy ha már új gépem van biztos csinálok majd képeket, hogy mit tud a játék meg a gép is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#311) CactuS válasza Kiskokó (#310) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, én remélem, hogy az 580 és a 2700X elég lesz neki, nem tervezek nagy bővítést.

A lovas rázkódást majd gyakorlom, hogy ne legyen hányingerem a start után, a soroksári úton a külsőben megyek ezentúl a twingo RSsel. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#312) Mike válasza Kiskokó (#310) üzenetére


Mike
veterán

akarsz képeket? :)

(#313) Mike válasza gabo91 (#303) üzenetére


Mike
veterán

nem lehet
vannak posse-k, mindenkinek sajátja
de egymáséba be lehet lépni
ez azért is jó, mert látjátok egymást a térképen

nem lesz farm, legalábbis jó ideig biztosan nem

a páncélozott postakocsit is kell vezetni
heistek lesznek, de ahhoz nem kell páncél
vannak helyette piák amik gyógyítanak, vagy több eséllyel maradsz életben

(#314) gyimger


gyimger
őstag

Mától viszonteladóknál is lehet kapni a RDR 2-t, ezzel együtt a standard változat is. Például GMG-n már 12% kedvezménnyel adják mindhárom kiadást, de ahogy az árakat nézem, mintha még így is drágább lenne, mint korábban volt. Akkor ez volt a "free upgrade".

Természetesen Rockstar Store kulcsot ad.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#315) CactuS válasza gyimger (#314) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, drágább, leárazás után is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#316) gyimger


gyimger
őstag

Amíg várunk, egy újabb összehasonlító videó. Kicsit alaposabb.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#317) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

GTA Onlineban összeszedett 54 kártya után látom valahol, hogy unlockoltam a collectors bag-et? Vagy majd meglesz és annyi?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#318) negyven2 válasza CactuS (#317) üzenetére


negyven2
veterán

Madam Nazar-hoz kell elmenni (jelzi majd a térkép), és nála lehet majd 0 aranyért megvenni

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#319) CactuS válasza negyven2 (#318) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kk, köszi. Közben néztem GTAOban is megkaptam a rucit, gondolom akkor majd RDR2ben is rendben lesz. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#320) negyven2 válasza CactuS (#319) üzenetére


negyven2
veterán

Kivéve ha ez az akció nem vonatkozik a PC-s kiadásra... amit persze nem tudni.

Ami mondjuk poén, hogy van nekem egy másik Xbox Account-om is amin soha nem szedtem össze a GTA-s kártyákat, mégis ingyenes nekem ott a Collector...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#321) Plata


Plata
félisten

Gémsztáros hír.
De maszkokat lehet kapni halloweeenre.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#322) Triathlete


Triathlete
senior tag

A kalapnak van bármi funkcionalitása, vesz le a sebzésből bármit bizonyos fegyverek esetén? Vagy mindegy a HS az HS?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#323) Mike válasza Triathlete (#322) üzenetére


Mike
veterán

volt, de már elmúlt

(#324) Dlite


Dlite
tag

Nem is tudom mikor vártam játékot így utoljára...talán a WoW Battle for Azeroth-ot. Igaz azt jól beoptuk, mert olyan szar volt hogy csak na :D Ha lenne szabim tuti otthon maradnék 5.-e után :D

RTX2060 I5-9500

(#325) Mike válasza Dlite (#324) üzenetére


Mike
veterán

Már egy éve játszhatnál vele...

(#326) Dlite válasza Mike (#325) üzenetére


Dlite
tag

Ha nem adom el a boxot, mert csak a port fogta :D :D

RTX2060 I5-9500

(#327) syIex válasza Mike (#325) üzenetére


syIex
veterán

Nem mindneki tud konzolon játszani. Én is írtam, hogy csak emiatt vettem anno PS4 Pro-t, de egyszerűen nem tudtam kényelmesen irányítani, mert mindig is egér és billentyűzet volt a kezem alatt. :U
Igy is tettem bele pár órát, de feladtam utána, mert nem élveztem hanem küszködtem vele. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#328) szTotyy válasza Mike (#325) üzenetére


szTotyy
őstag

Mike, te tuti kapsz valakitől jutalékot a konzolok eladása után. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#329) negyven2 válasza Triathlete (#322) üzenetére


negyven2
veterán

Online-ban van rá kettő Ability card

Az egyik egy Dead Eye kártya (a Dead Eye kártyák aktív kártyák, vagyis csak akkor fejtik ki a képességüket amikor aktiváljuk a Dead Eye-t) a "Slow And Steady" (24-es rank-tól tudjuk megvenni), ami annyit tud, hogy amíg aktiválva van addig a fejlövésbe közvetlenül nem halunk bele, csak csökken az életerőnk, de nem lesz halálos a fejlövés (egy két kivételtöl eltekintve, de azokba amúgy is belehalunk). Ezek mellet amíg aktiválva van addig jobban bírjuk a kapott lövéseket. Viszont ilyenkor nem tudunk futni, és ha találatot kapunk akkor eléggé csökken a Dead Eye csíkunk is.

A másik egy Defense kártya (ez és még másik kártya passzív kártyák, vagyis folyamatosan fejezik ki képességüket, viszont van amikhez bizonyos feltételek tartoznak) a "Never Without One" (46-os rank-tól tudjuk megvenni), ami annyit csinál, hogy ha kalap van a fejünkön és eltalálják a kalapunkat, akkor az lerepül, így védve minket a fejlövéstől. Persze miután lerepült, utána már a következő fejlövésbe bele is halunk. Fontos, hogy ez csak akkor véd meg minket, ha a kalapunkat találják el. Ha arcba, vagy nagyra kapjuk a fejlövést akkor hatástalan. Illetve ott van még, hogy amíg a fejünkön van a kalap addig jobban bírjuk a lövéseket (kevesebbet sebződik a karterünk), viszont amikor nem viseljük a kalapot (mert pl. lelőtték rólunk), akkor viszont jobban fogunk sebződni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#330) szTotyy válasza negyven2 (#329) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez a "Never Without One" jó. :K Ha hihetünk a westernfilmeknek, akkoriban a kalap számított a legfontosabb ruhadarabnak. Ezzel itt is elérték, hogy a játékosoknak is fontos legyen és ha leröpül a fejünkről, akkor menjünk és szerezzük vissza! Ez tetszik. :C Ilyen kis részletek miatt egyre várósabb már tényleg a játék.

(#331) Kiskokó válasza szTotyy (#328) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akartam már én is mondani, hogy mi vagyunk a cink " pc mászterrész" de azé állandóan a konzolon rugózik :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#332) Triathlete válasza negyven2 (#329) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszi a kimerítő választ! :R
Azért kérdeztem mert több PVP-s videóban láttam, hogy kalap nélkül veretik, és hát női karakteren nekem nem is nagyon tetszik.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#333) negyven2 válasza szTotyy (#330) üzenetére


negyven2
veterán

Minden esetben le lehet lőni a kalapot az NPC-k és a játékosok fejéről. Csupán a kalap legtetejére kell célozni, ahol már valószínűleg véget ért a karakter feje. Plusz ilyenkor ha felveszed, akkor látszik rajta a lövésnyom is. Ha viszont a Never Withou One-t használod, és egy játékos lövi le a fejedről a kalapot (ilyenkor olyan hang hallatszik, mintha valami fém edényt lőttek volna meg), akkor nem tudod felszedni a földről, max. ha közelben van a lovad akkor ott újra magadra teheted, vagy váltasz az előre beállított Persistent Posse outfittek között. Sajnos viszont ilyenkor, ezekre valószínűleg már nem lesz rá lehetőséged (hamarabb leölnek téged mintsem megcsinálod valamelyiket)

Triathlete: Azért esetek döntő többségébe halálos a fejlövés, ez a kettő kártya van amelyik megvédhet valamennyire tőle, ha éppen úgy áll a helyzet. Illetve van még a "Slippery Bastard" Deaed Eye kártya, ami játékosok ellen jó, és azt csinálja, hogy amíg aktív addig nehezebb becélozni a téged, de te is nehezebben célzod be az ellenfelet. Ha valaki becéloz téged, vagy te valakit akkor a fegyver szórása nagyon nagy lesz.
Plusz a eldobható fegyverekkel (kés, balta, tomahawk), és a a nyíllal lőtt fejesek azonnal halálosak minden esetben.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#334) Mike válasza syIex (#327) üzenetére


Mike
veterán

De tud. Csak akarás kérdése. Ezt 27 évnyi billentyűzet nyomogatás utána állítom neked

(#335) Mike válasza szTotyy (#328) üzenetére


Mike
veterán

Bár úgy lenne :)

(#336) Mike válasza negyven2 (#329) üzenetére


Mike
veterán

A kalapkártya ma már nem véd a fejlövéstől. Ennyi.
Ok, néha megvéd. De erre építeni úgy mint fél éve, nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#337) Triathlete válasza negyven2 (#333) üzenetére


Triathlete
senior tag

Világos! Még valami. Netes videók alapján lehet furcsaságot látni. Van, hogy valaki mellé lőnek és instant halál, gondolom a fegyver félrehordás, vagy szórás épp kiadta :) De ami még durvább az a térkép. Sokszor látom, hogy nem is jelzi az ellenfélt és távolról lőnek le, esélyed sincs észrevenni. :Y

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#338) negyven2 válasza Mike (#336) üzenetére


negyven2
veterán

Direkt azért írtam úgy, hogy a kalapot találják el (régen volt, hogy a fejlövést is). De, hogy pontosabban írjam le. Ha a kalap azon részét találják el ami takarja az adott fej, akkor véd, ha arcon, nyakon lőnek, akkor nem

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#339) Mike válasza Triathlete (#337) üzenetére


Mike
veterán

Nem free roamban kell lövöldözni.

(#340) Mike válasza Kiskokó (#331) üzenetére


Mike
veterán

Jaja, gonosz vagyok ;]

(#341) Mike válasza negyven2 (#338) üzenetére


Mike
veterán

Ebben teljesen igazad van, éppen emiatt nem használja ma már senki.

(#342) syIex válasza Mike (#334) üzenetére


syIex
veterán

Saját tapasztalatból mondom, hogy nem. Én igaz csak 26 után mondom, de nekem egyszerűen nem tud át jönni ez a konzol hiába próbáltam már jó pár alkalommal több konzolt is pár 10 órám volt bennük, de egyszerűen közel sem tudja azt adni amit a billentyűzet és egér pontossága. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#343) Triathlete válasza Mike (#339) üzenetére


Triathlete
senior tag

Dehogynem! Belekötni mindenkibe, ok nélkül, tönkretenni azt amivel éppen foglalatoskodik és addig hajtani amíg maradandó lelki sérülést nem okozok neki egy életre. Csak ez lehet az értelme az egésznek! /s

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#344) Mike válasza syIex (#342) üzenetére


Mike
veterán

Pár 10 óra alatt ne is várj csodát. Nem kell elvarni olyan pontosságot, igaz konzollal nem is játszom fpst

(#345) Mike válasza Triathlete (#343) üzenetére


Mike
veterán

Gyorsan el fogják kenni a szád :D

(#346) Triathlete válasza Mike (#345) üzenetére


Triathlete
senior tag

Talán így!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#347) szTotyy


szTotyy
őstag

Ha már érintettük a pvp-t: a GTA-ban ugyebár a minimapon nemcsak hogy látszódnak az idegenek, de még azt is mutatja merre néz éppen ( :((( ). Nem mintha nagy pvp-s lennék, de ez szerintem baromira ront az élményen.
Ahogy láttam képeken, a Red Dead-ben egy pötty ugyan mutatja a közeli ellent, de legalább az nem derül ki, hogy merre néz. Ez valóban így van, nem látni merre van az orra?

(#348) Mike válasza szTotyy (#347) üzenetére


Mike
veterán

így

(#349) negyven2 válasza Triathlete (#337) üzenetére


negyven2
veterán

Régen voltak olyan glitchek, hogy nem látszódtál a térképen, de ezeket már javították. Ezen felül itt csak egy adott távolságon belül látszanak a játékosok, de ez akkora távolság, hogy mesterlövés puskával ezen kívül már nem igazán tudsz lőni. Ami még lehet, az a PVP részekben van, hogy ha az ellenfél lopakodik, és nem nézel rá (pl mögötted van) akkor nem jelzi a térkép.

A félrehordás meg sok mindentől lehet. Nagy részük valószínűleg szinkronizációs késletelés. De lehet, hogy az assited aim nyúl bele az ilyenekbe. Én is tapasztaltam ennek mindkettő végletét (legyen NPC vagy Player), hogy van amikor csak ellövök mellette és meghal, máskor meg telitalálat és nem jelez semmit. De én hajlok a szerver lag-ra. Leginkább akkor vehető észre mikor fedezékbe vagy, kinézel, majd visszatérve már a fal mögött kapod a fejlövést (csíterek nincsenek).

Amúgy itt sokkal nehezebb azt megcsinálni mint GTAO-ban, hogy szétgriffered a lobby-t. Ugyanis eleve csak egy bizonyos távolságon belül látszódik a játékos. Plusz ott van a parley rendszer. Vagyis csak akkor van tűzharc, ha beleállsz egy ilyenbe.

szTotyy:GTAO-ban ez úgy van megmagyarázva, hogy a minimap a map a telefonod térképe, amin megjelenik mások telefonjának a helyzete, és a nézés iránnyá. 1898-ban ilyen még nagyon volt (kivéve a rendfenntartó erőknek és az ellenfeleknek akik mindig tudják, hogy merre mész :D)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#350) Anulu79 válasza Segal (#301) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi tárolsz te ennyi helyen? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.