Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) rup1u5


rup1u5
nagyúr

:DDD Külön öröm lehet azoknak akik szabit vettek ki ezért, hogy otthon szopjanak a day1 bugokkal.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#902) Prosector


Prosector
addikt

Most nyomott a srac benchet a streamben: 16/25/59 fps, 2560x1440, minden koppon, ahogy lattam.

9900k/2080ti/64g ram

(#903) ron8


ron8
senior tag

Ps4re megvettem a játékot, pc-re is terveztem,de ha megint igy elcseszték mint anno a gta4et plusz még egyéb idegesítő dolgok is vannak pl nem indul el akk tuti nem fogok többet költeni az rdr-re. Rockstar miért vagy ilyen béna?

(#904) syIex válasza syIex (#896) üzenetére


syIex
veterán

Nos végülis a R* Launcher-t kellett újra indítani egy frissitésig és azóta már megy a játék és a Benchmark is.
Kellenek a patchek, mert harmada van az FPS-nek, mint amire számítottam.. :o
A 144 az ne tévesszen meg senkit, mert fekete képernyőnél volt annyi... :DDD
2560x1440p és 144 Hz monitor.

Ez valami szörnyű, ahhoz képest, hogy egy i9-9900K + 2080 Ti kombó alatt fut.... :Y

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#905) VágniValó


VágniValó
addikt

na igen, 2. streamertől hallom, hogy a 4K okozza a problémákat. "Levéve" 1080P-re megszűntek az issuek és simán megy a játék.

Nekem ez csak azért jó hír, mert a Division 2 szinte maxon van nálam 1080P-ben és ezt is ebben akarom, mégha medium-low kompromisszumokkal is.

ezzel: i7-9750H, 16 GB DDR (2666Mhz-dual channel), RTX 2060 (6GB), IPS panel (144Hz), 512 GB-s SSD-re megy a játék.egyelőre bizakodok, hogy egetrengető problémáim nem lesznek ;)

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#906) syIex válasza VágniValó (#905) üzenetére


syIex
veterán

Nekem nem 4K hanem 2k? és mégis katasztrófa eredmény...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#907) afflect_


afflect_
újonc

Ryzen 5 3600, RTX 2060S, 2x8GB 3200-on nekem csak annyi számít, hogy este, mikor hazaérek, legyen meg a 60 fps, minél magasabb beállításokon.

Addig meg szörnyülködök a topikot olvasva, és inkább meg se nyitom twitchet. :D

szerk.: ofc 1080p-ben.

[ Szerkesztve ]

(#908) keIdor válasza NagyonTitok (#900) üzenetére


keIdor
titán

Ja letörölte a Launchert aztán most már az se látja a telepített játékot.
Jó bugos, kell ez a sok szar launcher a piacra, miért nem elég egy...? :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#909) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Bedobott pár live-ot a yt, s volt akinek megy. Igaz, most kattintottam vmi ruszkira, akinek nem tudom, mi a baja, de folyamatosan káromkodik és a 2080ti-t emlegeti egyfolytában.

Never ever drink and drive!

(#910) rup1u5 válasza syIex (#904) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mérnél egyet Vulcan alatt is?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#911) keIdor válasza syIex (#904) üzenetére


keIdor
titán

Attól jobb hardvert játékra ma, 2019 novemberében nem tudsz venni. Az a legjobb.
De ezek szerint hiába... csak a videókártya három(!) konzol ára és így fut nálad. Ezért ment el a PC-től a kedvem már sokszor. Jövőre akarok egy Ampere-t (RTX-3000) de most megint elment a kedvem. :D 30fps a One X-en is megvolt és stabilan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#912) gyimger


gyimger
őstag

Esküszöm, a benchmark olyan, mint egy diavetítés, pedig a gép mintha nem is dolgozna.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#913) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

gtx970 26FPS 1080P LOW nyugodjanak békében a népkártyák.

/s

(#914) vtomi2


vtomi2
őstag

Feladtam, yt-on nézek vkit ugyanezzel a hibával hátha neki sikerül, ha estig nem sikerül megoldani, akkor refundolok :W

(#915) Patrick


Patrick
addikt

Én már online-ba tolom. :D
Biztosan lesz majd patch és jön majd új vga driver, amd-hez is és nvidia-hoz is.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#916) n3m3r3 válasza gyimger (#912) üzenetére


n3m3r3
tag

Gyakorlatilag csak a VGA-t eszi, de azt ahogy a csövön kifér.

(#917) mettek


mettek
addikt

En még nem estem neki de ezek alapján nem a gépigény ennyire durva hanem valami komoly hiba van a játékkal. 2080super volt megadva a 4k-hoz szóval itt komoly hiba van amit nyilván javítani fognak.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#918) NagyonTitok válasza vtomi2 (#914) üzenetére


NagyonTitok
tag

Sokan streamelik, úgyhogy nem túl jó reklám ez a R*-nak, s erősítik azt a nézeted, hogy érdemes megvárni a virágbolti verziót, és ha valóban teszik a játék (vagy elve az online része a hangsúlyos), csak akkor pénzt adni érte. :((

Never ever drink and drive!

(#919) ron8 válasza NagyonTitok (#918) üzenetére


ron8
senior tag

Valahol ez érthető. Nem értem hogyha a gta5nél már nem követték el azt a hibát amut a gta4nél hogy lehettek megint ekkora barmok?

(#920) syIex válasza keIdor (#911) üzenetére


syIex
veterán

A 30 fps az stabil, de amint írtam ez teljes mértékben full ultra volt minden.
Most az MSAA-t levettem x8-rol x2-re és egyből 65-75 között van már hóban is az fps. Így már tűrhető, de vicc, hogy ez kell alá ennyi fpshez. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#921) n3m3r3


n3m3r3
tag

Jó lesz ez, majd jönnek a tényleg szép screenshotok, ez majd előkészíti a pénztárcát a 3080Ti-nek. ;]

(#922) gyimger


gyimger
őstag

Elkezdtem a bevezetőt, itt szépen megy (high beállítások mellett), de néha 1-2 másodpercre megakad. Amúgy egyenletes, szép.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#923) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Üdv emberek! Elővásároltam a játékot de a szokásos hibaüzenetet kapok amit rengeteg más ember is. Újra telepítettem a rockstar launchert, de utána nem látta a játékot. Erre a megoldás az hogy elkezdjük letölteni a játékot újra majd megállítjuk és bezárjuk a rockstar launchert. Ebbe az új mappába bemásoljuk az előzőleg letöltött 110gb-ot, majd a launchert ujra indítva már a telepítés 100%-os lesz.
Néhány embernek megoldotta hogy kikapcsolta a vírusirtot, illetrve a kivételek közé bepakolta a filekat. De fix megoldás nincs rá, így csak várok én is. :W

(#924) warcat


warcat
veterán

Későn jött meg a kódom ,de annak ellenére, hogy most van a launch:

EA: It's in the crate!

(#925) ron8 válasza syIex (#920) üzenetére


ron8
senior tag

Nemsok játék van amelyikben jol megvan oldva az elsimítás. Általában nagyon gépigényes. De jo hír hogy levéve kicsit jobb a dolog.

(#926) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem meg gond nélkül.Viszont,hogy a billentyűzet kiosztást nem lehet átállítani... :W

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#927) Triathlete válasza zsolti_20 (#923) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mit jelent a "szokásos"? És hol?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#928) Mike válasza Gubu0101 (#926) üzenetére


Mike
veterán

ki tudod rakni hogy mi a bill kiosztás?

(#929) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Lehet, hogy nekem sem fog elindulni otthon a game, úgyhogy addig itt kérdezősködök:
az online kb olyan lesz, mint a GTAV-ben? Bárkivel összefuthatok a pályán, aki simán lelőhet vagy van afféle passzív mód is?

Never ever drink and drive!

(#930) Mike válasza NagyonTitok (#929) üzenetére


Mike
veterán

van defensive mod
de nem tudom hogy mit segít azoknál akik egereznek
igen le tud lőni
de tudsz rá nyomni parleyt, és otthagyni
sosem fog megtalálni
egymást sem lehet látni csak nagyon kicsi körben, kivéve ha azonos posseban vagytok

(#931) kwzatz


kwzatz
őstag

Eza start a videók alapján inkább a GTA IV-re emlékeztet, mint a GTA V-re. Majd egyszer patchekkel, mert ez megint inkább bétatesztnek tűnik.

(#932) Lord Myn válasza syIex (#904) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Azért ez elkeserítő... 8700 + 2070-nel akkor próbáljam meg először 720p-ben? (Ha egyáltalán elindul) :O

"War does not determine who is right - only who is left."

(#933) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Most belekukkantottam egy streambe:
Alaplap : Asus ROG Strix X570-F Gaming
Processzor: AMD Ryzen 5 3600X 6 Cores 4.4 Ghz
Memória: .SKILL F4 Trident Z DDR4 3200 MHz 2x8Gb.
Videókártya: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8Gb 256Bit
high és ultra beállításokkal nyomja (a felbontásról lemaradtam).

Van magyar félvér paci is! :C

Never ever drink and drive!

(#934) negyven2 válasza NagyonTitok (#929) üzenetére


negyven2
veterán

Bárkivel össze tudsz futni, viszont itt csak egy bizonyos távolságon belül látható, hogy ki van a térképen (kb. maximum 200m-en belül lévőket jelzi a térkép. Olyan passzív mód mint GTA-ban nincs. Helyette van a defensive Mode amiben nyugodtan csinálhatsz bármit ami nem PvP. Viszont ugyan úgy le tudnak lőni, bár amikor rádcéloznak akkor jelzi nekik egy pajzs, hogy nem szeretnél harcolni. Ha esetleg mégis megölnek, meglönek akkor te vissza tudsz támadni anélkül (tűz vörös lesz ilyenkor a támadó jele), hogy kivenne defensive mode-ból (RDO-s passive). Ugye a másik előny PC-n nagyon nem játszik, mert konzolon ha defensive-be vagy akkor nem fog be az assisted aim, de te se tudsz más játékost befogni...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#935) wjbhbdux válasza Gubu0101 (#926) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Játék közbe át lehet állítani a billentyűket, csak a főmenüben nem..

/s

(#936) zsolti_20 válasza Triathlete (#927) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Most nem tudok kepet kesziteni rola de ezzel van tele a net hogy tobb szaz usernek nem indult el. Ha jol emlekszem valami olyat ir hogy unexpected launcer

Kozben meg is talaltam.
[link]

Ez a gondja mindenkinek pc-n es nem tudni mi ra a fix.

[ Szerkesztve ]

(#937) gyimger


gyimger
őstag

Ha nem akadna meg néha, egy szavam se lenne. Néha másodpercekre megáll (bár a hang megy tovább), de amúgy stabilan fut és gyönyörű. Ráfér egy pár javítás még, természetesen.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#938) NagyonTitok válasza negyven2 (#934) üzenetére


NagyonTitok
tag

Szóval, akkor hiába lovagolnék békésen vagy intézném az ügyes-bajos dolgaimat, simán trollkodhat vki azzal, hogy folyton lelő, elkap lasszóval, vagy csak simán nekem jön a lóval, hogy leessek?!
Háááát, ez nem túl jó hír. GTAV-ben a passzív simán afféle ghost mode volt. (Ezt jobban lett volna azelőtt megkérdeznem, hogy megvettem.) :O

Never ever drink and drive!

(#939) Dani82 válasza gyimger (#937) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem is megakad ilyen 3-4mp-re. megy tovább a szöveg, aztán egyszercsak behozza magát a kép és lepörög az eddig elmondott felirat. elég zavaró, mert sűrűn van. azt ihttem vmi grafikia beallitas miatt van :F

(#940) vtomi2 válasza NagyonTitok (#938) üzenetére


vtomi2
őstag

De van single módja is a játéknak, minek akarsz online játszani "egyedül"

(#941) VágniValó


VágniValó
addikt

Fél-off kérdésem lenne, mivel Rockstar Launchert nem használok jó ideje.

Steam és Uplay esetén az F12 tol screenshotot, itt is van erre bármi mód? Google alapján nem találtam a billentyűt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#942) Patrick


Patrick
addikt

Feltettem az experience-t, hogy megnézzem mennyi fps-em van, egyenlőre 40-60 között, automatice betolta a szerinte legjobb beállításokat, amit elbír és most nincs az a megakadás, ami volt 30 másodpercenként. + a grafika is kurva szép, egy kis med, high, ultra cuccokat állított be. Pedig picsa gépem van. :D FHD, 4460, 8 gb ram, 1070, ssd azt jonapot...

Épp lovagolok a naplementébe. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#943) NagyonTitok válasza vtomi2 (#940) üzenetére


NagyonTitok
tag

Küldetések csapatban, stb.
S nem azt mondta, hogy folyton passzív módaban lennék, de anno GTV-ben is nagyon hasznos volt, amikor küldetés között csak úgy repkedtem vagy akár kocsikat loptam, s amikor jött egy cheater, engem nem tudott megölni.

Never ever drink and drive!

(#944) Create.


Create.
addikt

látom jól sikerült a start. :D Akkor nem is bánom, hogy ma nem lesz idöm max csak elindítani pár percre.

(#945) negyven2 válasza NagyonTitok (#938) üzenetére


negyven2
veterán

Nem tudnak meg meglasszózni defensive-be. De amúgy igen itt sebezhető vagy, nem úgy mint GTA-ban, viszont ott a parley Amit akkor ajánl fel amikor megöl valaki téged és akkor 10 percig nem tudnak bántani (te se őt).

A defensive mode annyiban jobb, hogy itt ugyan úgy tudsz lőni meg mindent mint amikor nem vagy "passzív módban"

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#946) zsolti_20 válasza Create. (#944) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Igrn nagyon jol sikerult, rengeteg embernek elsem indul a jatek. Neki keszultek a streamerek is aztan annaknis hamar vege lett, mert nem fut a jatek.

(#947) Mike válasza NagyonTitok (#938) üzenetére


Mike
veterán

nem. parley, elrak máshova, sosem talál meg többet ha nem akarod.
elején szerintem mindenki vérpisti, de aztán elmúlik

plusz aki nagyon nem bír magával, és emiatt magas a hostilityje, messziről vöröslik, így el tudod kerülni

[ Szerkesztve ]

(#948) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Ismét kösz az infót. Majd kiderül, számomra mennyire vad az a onlienyugat.
...feltéve, ha elindul a játék. :DDD

GTAV-ben volt olyan csaló, aki felrobbantott minden aktív módban játszót az adott sessionben. Ugyanaz a cég, szóval nem hinném, itt nagyobb lesz a csalás elleni védelem. Hacsak úgy nem, hogy a vásárlók felének el sem indul a játék. :D

[ Szerkesztve ]

Never ever drink and drive!

(#949) p a s s e r


p a s s e r
őstag

én fhd-ban elindítottam, a grafikai beállításokhoz nem nyúltam, de belenéztem... volt, amit levett, de pl. a textúrákat hagyta ultrán...

fx 3850/r9 380 és én bőven elégedett vagyok a sebességgel és a látvánnyal is...

sajnos a benchmark nem indult el nálam sem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#950) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Gondoltam megosztom az esetem, hátha valaki hasonlóan jár...

Mikor elindítottam a játékot akkor a Rockstar intro és az EULA szövegek után azzal fogadott, hogy aktiválni kell a játékot és ez nem sikerült, vegyem fel a kapcsolatot a supporttal és ezután csak kilépni tudtam. Az imént redditen megtaláltam a megoldást, a launcherből ki kell jelentkezni és vissza, utána működik az aktiválás :))

Majd még jelentkezem FPS értékekkel, kíváncsi vagyok mit tud kihozni belőle az EVGA 980Ti Superclocked, remélem valami elfogadható grafika mellett lesz 1080p60fps, nincsenek nagyobb igényeim :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.