Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) syIex válasza tray86 (#800) üzenetére


syIex
veterán

Azóta már adott ki twitteren hivatalos közleményt. Itthon délután 2 óra. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#802) Gubu0101 válasza tray86 (#800) üzenetére


Gubu0101
veterán

A supportokat hagyuk ;] Délutánig még van idő :((( Addig tolom az MK 11-et :D

(#801) sylex1 Igen,én is ott szoktam informálódni.A 8 óra kicsit becsapós :DD

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#803) syIex válasza Gubu0101 (#802) üzenetére


syIex
veterán

Így igaz. :D
Nagyon kiváncsi leszek mostmár az optimalizációra, mert a gép igény igen szépnek ígérkezett, de az nvidia mégis a legújabb kártyákat ajánlja és nem is Ultra hanem High beállítások mellett 60 FPS-re... :Y
Erdekes, de hátha menni fog szépen gyengébb gépek esetén is. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#804) syIex


syIex
veterán

Csak, hogy mind aki lemaradt és nem tiszta a pontos kezdés. Senki ne essen pánikba, ha meg nem tudja nyomni. :D

Délután 2 óra nálunk! :DD

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#805) Triathlete válasza syIex (#801) üzenetére


Triathlete
senior tag

törölve

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#806) syIex válasza Triathlete (#805) üzenetére


syIex
veterán

1 PM GMT. :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#807) Triathlete válasza syIex (#806) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen mikor elküldtem már láttam a kommented amit egy mp-el korábban írtál! :B Csak arra alapoztam, hogy tegnap vki linkelt egy képet ahol HTML kódok közepette még mást láttam. Na kíváncsi leszek mennyire fog átjönni, ma még futni is kéne, meg holnap reggel korán kelni úszásra :))

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#808) syIex válasza Triathlete (#807) üzenetére


syIex
veterán

Én ezeket a játékban tervezem ma. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#809) gyimger


gyimger
őstag

Nézegetem ezeket a videókat az online-ról, és én valószínűleg a bounty huntert választom majd, esetleg a cigányasszonynak gyűjtögetést, de a kereskedős-szállítós dolog nem jön be, meg valószínűleg más játékosok hazavágják a dolgot. Ha lesz valamilyen formában egy helyi csapat, mehetünk együtt skalpvadászatra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#810) syIex válasza gyimger (#809) üzenetére


syIex
veterán

Nekem is az tetszik legjobban és ez valóban jó ötlet. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#811) Gubu0101 válasza syIex (#803) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem sincs egy atom erős gépem,azért csak el futkározik az 1060/3GB-on is valahogy :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#812) pendre54


pendre54
addikt

Nem épp élet-halál kérdés, de valaki árulja már el, hogy a játék címének van valami értelmes magyar fordítása, mert a Google fordító által kidobott "Piros halál megváltás" nekem valahogy túl hülyén hangzik. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#813) gyimger válasza pendre54 (#812) üzenetére


gyimger
őstag

Haverom is így szokta hívni a játékot, hiába mondom, hogy annak semmi értelme, azt szokta rá mondani, hogy "tudom".

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#814) negyven2 válasza gyimger (#809) üzenetére


negyven2
veterán

A Bounty Hunter Role fejlődik a leglassabb abban. Mind XP szinten, mind pénzügyileg. Ráadásul ezt a legnehezebb egyedül csinálni (főleg az elején, ha többen vannak (ugyanis lehet egyszerre 1, 2, 4 vagy 6 célpont is).

Valamint ha elérhető lesz a RDO battle pass rendszere (Outlaw Pass) és előre tudod, hogy nagyon sok időt fogtok belerakni az Online-ba, akkor azt is érdemes megvenni, vagy max 18-án megvenni ha lesz rá 35 aranyunk és megvan benne a 70-es szint, mert akkor visszajár az arany és mellé még sok minden más is

pendre54: a Red Dead Revolver (aka. az első rész) főhőse Red Harlow aki a halott apja Revolverével áll bosszút. Vagyis a Red rész itt valószínűleg ide utal vissza. Vagyis ezt nem szó szerint kell fordítani hanem egy ilyen összetett értelmezés lehet (van) mögötte.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#815) gyimger válasza negyven2 (#814) üzenetére


gyimger
őstag

Ha már többet is lehet felvenni, akkor két célpont között belefér egy kis gyűjtögetés. Önmagában az ide-oda utazgatás unalmasan hangzik, de még mindig inkább az, mint a rizikós szállítás.

Pendre54:
Vérvörös megváltás?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#816) Xeon7 válasza gyimger (#809) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Ha összejön én szívesen benne lennék a csapatjátékba.

(#817) Prosector


Prosector
addikt

Ha vki tolja fhdben, 1080ti-jal, kivancsi lennek majd a tapasztalataira :R

(#818) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Nem terveztem, hogy éjszaka nekiállok, s mivel napközben dolgozok, ezért nekem bőven jó du-i kezdés. Az viszont továbbra sem teszi szimpatikussá a R* csapatot, hogy csupán most nyögi ki, mikor lehet kezdeni a játékot!A bolti megvásárlás lehetőségéről pedig infómorzsával sem szolgál a földi halandóknak. Tudom, lesz...rják, hiszen így is megvettem a játékot. :DDD

Never ever drink and drive!

(#819) CactuS válasza negyven2 (#814) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az outlaw pass az IRL pénzes dolog vagy játékon belül lehet aktiválni játék valutával?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#820) negyven2 válasza gyimger (#815) üzenetére


negyven2
veterán

Egyszerre egy Bounty Hunter küldetést lehet felvenni aminek lehet több célpontja. Erre írtam az 1, 2, 4, 6-ot. Bár általában a 4 és 6 célpontos az már magasabb szintű (vagyis el kell érni azt a Role-on belül).

Ráadásul amint felveszitek a küldetést, indul is az, azonnal, időre!

Amúgy kezdéshez inkább ugorjatok neki a Online Sztori küldetésnek (első teljesítésére nagyon sok pénzt add mindegyik), akinek az első küldetése a tutorial maga.

CactuS: 35 arany (minden előrendelő minimum 50 arannyal kezd). Az arany in-game is megszerezhető, de ezt lehet venni is,mint prémium valuta. Vagyis is is-is.

Viszont a mostani Outlaw Pass November 18-án véget ér.
Amúgy ez igazából a játékon belüli Club Reward premium része, vagyis magát a rendszert előre tudod unlock-olni (70 szint, szintenként 1000 Xp), és a "free" battle pass-ban is járnak dolgok.

Ezek vannak benne

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#821) NagyonTitok válasza gyimger (#815) üzenetére


NagyonTitok
tag

A linkelt video alapján a szállítás viszont nem igényel aranyat kezdő tőkének.
A fejvadászosdi és a cigánykodás megkezdéséhez be kell fizetni 35 aranyat. Játékbeli tapasztalok nélkül én nem ezekkel fogok kezdeni. :)
Igaz, az előrendelő szerencsejátékosok kapnak 50 aranyrudat és amennyire hallottam (nem nagyon olvasok utána, nehogy túl sok spoilerbe fussak) RDO-ban is lehet szerezni aranyrudakat, de nem teremnek minden bokorban.

Never ever drink and drive!

(#822) Mike válasza gyimger (#809) üzenetére


Mike
veterán

Nem akarok beleokoskodni, de első körben a HP/Stamina/Dead eye-t maxolnám ki (level 10). A bounty hunteres küldikben jelentősen növeli a túlélés esélyét.
A dead eye kártyák közül a slow and steady sem jön rosszul.
Plusz a piák sem olcsók. Egy potent healing tonic 4 dollár, egy potent miracle tonic 7 dollár
A bounty hunteres küldiken az ellenfelek sokan vannak, és erősek.

A HP-t horgászással,, vagy egymás íjjal fejbelövögetésével lehet növelni. A stamina egyszerű, futkosni kell. Dead eye pedig nyúzás.

[ Szerkesztve ]

(#823) negyven2 válasza NagyonTitok (#821) üzenetére


negyven2
veterán

Minden Tőle 15 aranyba kerül!

A Bounty Hunter akkor ingyenes, ha rendelkezünk Twitch Prime-al.

A Collector akkor, ha összeszedtük az 54 kártyát. Ez majd kiderül, hogy így lesz PC-n is.

A Trader PS4-en volt ingyenes a Update után 30 napig.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#824) Mike


Mike
veterán

Ja és még egy fontos. Első körben, amint van pénzetek, cseréljétek le a lovat egy vörös arabra. csak 250 dollár, nincs szinthez kötve. ha meg valaki jó lovat akar, akkor a collectornak essen neki, ugyanis 20-as szinten megveheti a foxtrotterhez mérhető lovat, ugyancsak szintelvárás nélkül.

(#825) negyven2 válasza Mike (#824) üzenetére


negyven2
veterán

Az Ultimate kiadásos ingyenes ló is jó lesz egy ideig, legalábbis jobb mint amit induláskor kapnak

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#826) Mike válasza negyven2 (#825) üzenetére


Mike
veterán

ja ultimate-re odaadják azt, amit mi kaptunk ps-re?

(#827) gyimger válasza negyven2 (#825) üzenetére


gyimger
őstag

Köszönjük a tippeket, úgyis eleinte single prológus lesz, ismerkedés a mechanikával, az online-t is bevezetővel indul, úgyhogy nem ugrok fejest. Bár más nevében nem beszélhetek. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#828) negyven2 válasza Mike (#826) üzenetére


negyven2
veterán

Ez az ingyenes Ultimate-es ló

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#829) Kiskokó válasza negyven2 (#828) üzenetére


Kiskokó
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Nemááááááárrr XD

" Handling Type : Race "
Hát én ezen úgy röhögök heeeeeeeeee :DDD :DDD :DDD

Sör behűtve, cigi bekészítve már csak 5ig kell várnom, zsa haza és GÓ!

Aki akar jöjjön Discord, 5 után teszek linket. (Bár akkor a mikorfont is ki kell hoznom a szobából a nappaliba)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#830) Mike válasza negyven2 (#828) üzenetére


Mike
veterán

online szerintem nem

(#831) Mike válasza Kiskokó (#829) üzenetére


Mike
veterán

nem nagyon érezni a standard és a race között a különbséget. vagyis úgy mondom, én nem érzem

(#832) negyven2 válasza Mike (#830) üzenetére


negyven2
veterán

De-de (nekem is volt). Plusz talán még az alap Breton is ingyenes Ultimate-el

De amúgy az igaz, hogy kb max 10-15% van a lovak végsebességet illetően

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#833) Triathlete


Triathlete
senior tag

Női karakternél valóban kisebb a hitbox?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#834) negyven2 válasza Triathlete (#833) üzenetére


negyven2
veterán

A női karakterek fizikailag kisebbek mint a férfi karakterek (alacsonyabbak is). De ők. ugye lehet kövér télapó férfi karakter is, mert itt már meg lehet adni, hogy milyen legyen a karakterünk testalkata

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#835) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Frissült nálam a RGL. Nem tudom eddig volt e de most van külön beállítás a RDR2 -höz a beállítások fülön.

(#836) VágniValó


VágniValó
addikt

Kérdeznék. Mutatom: [link]

Ha a honlapjukon veszem, akkor a mai 14:00-ás debütálás után is ennyibe fog kerülni + egy ingyé game, vagy felejtsem el, mert utána az akció megszűnik?

Mindenképp megvenném, de pár live streamet bevárnék youtube-on, hogy nincs-e valami orbitális crashelős vagy egyéb problémája a gémnek.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#837) gyugyo79 válasza VágniValó (#836) üzenetére


gyugyo79
addikt

Max más akció lesz szerintem mert elővételnek hívni utána már elég fura lenne. Max lesz más + amit adnak és itt is a elővétel miatti akciós dolgokat bukod csak legrosszabb esetben.

[ Szerkesztve ]

(#838) VágniValó válasza gyugyo79 (#837) üzenetére


VágniValó
addikt

Köszi szépen! Akkor nincs mese, nem zsákbamacskázok, hanem veszem is. Ezzel az RDR2 lett hivatalosan is életem első pre-ordere, mégha megjelenés napján is rendeltem:D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#839) Black_Sheep válasza negyven2 (#823) üzenetére


Black_Sheep
tag

Tudnál segíteni infóval a Twitch Prime kapcsán? Ha most regisztrálok a free 7 napos twitch-re, akkor ingyenes lesz a bounty hunter küldetéssorozat? Hogyan adódik hozzá a twitch fiókom a RDR2 Rockstar-os fiókomhoz? Ha felveszem a játékban a BH küldiket, akkor már le is mondhatom a TP-t? Előre is köszi.

(#840) gyimger válasza Black_Sheep (#839) üzenetére


gyimger
őstag

Hát csak tipp, de: twitch.tv/prime-on beregisztrálsz egy trialt, utána socialclub.rockstargames.com-on a profilodon (settings/linked accounts) hozzáadod a twitch-et. Még nem csináltam meg, de miért ne.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#841) negyven2 válasza Black_Sheep (#839) üzenetére


negyven2
veterán

Social Club x Twitch Prime Benefits

Itt végigvezet téged az egészen folyamaton.

A Twitch Prime mellé jár az Amazon Prime Video szolgáltatása is és fordítva (ez az első 6 hónapban havi 2.99€ utána 5.99€). Természetesen a trial megrendelése után le is mondhatod a megújítást, akkor is megkapod. viszont az összekapcsolás után lehet nem biztos, hogy azonnal jár az ingyenes Bounty Hunter, mert hivatalosan 72 óra az átfutási idő.
Ezt is, mint minden másik Role, kvázi egy adott helyen meg kell majd venni, csak ha van ilyen előfizetésed akkor 0 aranyba fog ez kerülni 15 helyett.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#842) syIex válasza negyven2 (#841) üzenetére


syIex
veterán

Megéri kuszkodni vele vagy ez csak az online részben éri meg?
Mert én Single részt tervezek inkább nyomni főleg az elején. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#843) negyven2 válasza syIex (#842) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem a Prime Video miatt eleve nem került plusz költségbe, így használom ezt, és amiket még (ugyanis nem csak a Bounty Hunter-t adja ingyen, hanem korábban mást is adott és majd később add plusz dolgokat ide is, GTAO-ba is meg sok játékhoz is. Annyiból megéri, hogy bár most sztorizni szeretnél de lehet nem sokáig lesz ez az akció és utána fizetős lesz ez a Role (15 arany).
Amúgy igen ez csak Online-ban add plusz dolgokat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#844) Black_Sheep válasza negyven2 (#841) üzenetére


Black_Sheep
tag

Köszönöm a válaszokat! Tehát megcsinálom a tutorialt, utána hová kell mennem, hogy felvehessem a BH küldiket?

(#845) negyven2 válasza Black_Sheep (#844) üzenetére


negyven2
veterán

Mindegyik Role-nál jelzi majd a térkép, hogy hova kell menni és mit kell csinálni. De a főmenüben az Online résznél egyből oda is tudsz menni. Amúgy egy Rhodes nevű településen indul, lehet megvenni a Bounty Hunter engedélyt .

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#846) syIex


syIex
veterán

Fokozódnak az indulatok “gyerekek” ?! :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#847) sixpak válasza Kiskokó (#782) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mire te hazaérsz, én már tolom 1070-el.... de azért köszi. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#848) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Pár óráig én még a munkahelyemen gubbasztok, úgyhogy csak azért izgulok, nehogy komolyabb fennakadásokat produkáljon, s tucatnyi patch-re kelljen várni a normális játszhatóság érdekében.

Never ever drink and drive!

(#849) rup1u5 válasza sixpak (#847) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Látom te is 2560*1080-on fogod tolni! Én is 1070-el, ugyan ezen a felbontáson várom.
Majd számolj be légyszi az első benyomásaidról, hogy milyen beállítások mellett, hogyan fut nálad! Ma este aludnom kéne de félő, hogy ha leülök a gép elé akkor elindítom és akkor lőttek az alvásnak is. :O Csütörtök délutánig még várnom kéne.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#850) gyimger


gyimger
őstag

Gyerünk már! :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.