Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) CactuS válasza Triathlete (#67) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kéne ezen rugóznod, de látom maradt bent egy kis tüske. Pedig látod, azóta pörög a GTA V tartalom a topikban. :U Az megvan amúgy, hogy lehet rendezni a könyvjelzőket? De ettől még nem lesz látható, hogy melyik melyik és vizuálisan zavaró.

Nem ezt mondtam, de az is érdekes, hogy rajtad kívül más értette, hogy mire gondoltam...

Mike #62: Rossz embernek címezted, soha nem mondtam, hogy kell neki külön topik, már csak azért sem, mert sok év után a GTA Vnél is mindig van valaki, aki felhozza, hogy anno az volt a konzolos topik (más kérdés, hogy szerintem joggal, mert akkor kellett volna új GTA V PC topikot létrehozni). Viszont azt is megértem, hogy a konzolosok, akik nem szívnak a 450 féle különböző hardver miatti inkompatibilitással, azok nem akarják azokat a siralmakat hallgatni. Részemről nincs konzol sértődés, gyerekek miatt egyszer biztos lesz és szívni is fogok vele, mint a torkos borz, mert kontrollerrel teljesen béna vagyok. GTAban is ha lövöldözni kell, akkor egyből váltok egérre és billentyűzetre. :D

Plata #75: Arra elég sokáig kell majd akkor várnod. Ha belegondolsz, akkor ebben a játékban is rengeteg tartalom lesz, talán bőven több az online lehetőség, mint a GTA Vben, szóval minden rétegnek lesz bőven mit csinálnia. Sokáig, nagyon sokáig.

___
On: Az online rész hogy működik? Az SP részt el kell vinni egy darabig, hogy tudj online játszani?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#102) CactuS válasza Kiskokó (#99) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha már vadnyugat és hátba veregetjük egymást. ;] Ha különböző embereknek válaszolsz, akkor nem "kötelező" már 1 hozzászólásba betenni, mert könnyebb a visszakövetése a beszélgetésnek. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#103) negyven2 válasza CactuS (#101) üzenetére


negyven2
veterán

Egyből tudsz Online menni nem kell Stoty-t indítani se. A játék indításnál ugyanis egy választó felölet jön be, hogy mit szeretnél indítani. (vagyis itt nem gombnyomással működik mint GTA V-nél). Ha elszáll az online (vagyis kidob) akkor is ebbe a menübe tesz vissza.

Ráadásul homár RDO. Itt szerencsére már jobb már a hálózati része a játéknak, mert a P2P alapú Social Clubb szerverek elé berakták az Akamai edge szervereit. Aminek köszönhetően az onilne-on belüli csatlakozások piszok gyorsak, sőt van amikor nem is látható. Ha fent írt menübe belépve váltasz lobby-t akkor újratölt mindent a játék (ez One X-en olyan standard másfél perc). Ha viszont online-on belül csatlakozol másik loobby-ban lévő barátra, posse tagra akkor max. 10-15mp a töltés (kb mint egy gyors utazás miatti textúrabetöltés). Sőt arra is képes, hogy ha kevesen vannak egy lobby-ban akkor a háttérben minden töltés, látható jel nélkül összerak több lobby-t egybe (ami látható, az az maximum, hogy a táborod más helyre, felszedésre kerül)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#104) gyimger válasza negyven2 (#100) üzenetére


gyimger
őstag

ERRŐL van szó? A játék megléte nélkül is beadja a küldetést?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#105) negyven2 válasza gyimger (#104) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt most hogy érted? Ha GTA-ban megcsináltad akkor automatikusan hozzáadódik a SC Account-hoz és mindegyik platformon megkapod (már ha GTA-ban nem volt időhöz kötve, hogy meddig lehet megcsinálni).

Red Dead Redemption 2 - How to Unlock the Stone Hatchet and Double-Action Revolver

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#106) szTotyy válasza negyven2 (#103) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezt a táborhelyet akartam már kérdezni. Ennek a lehelyezése úgy működik kb., mint a gta-ban a jachté? Vannak fix helyek ahova le tudod rakni? Ha a becsatlakozott sessionben már foglalt a hely, akkor átrakja a legközelebbi szabad helyre?

(#107) Mike válasza szTotyy (#91) üzenetére


Mike
veterán

A lovak szintfüggők

(#108) Mike válasza szTotyy (#106) üzenetére


Mike
veterán

Biztos vannak fix helyek de rengeteg. Ezekből rakja le valahova vagy amelyik nagyobb területre nevezzük megyének, kéred. De mostanában leginkább sehova nem rakja le. Régebben mániákusan át is pakolgatta, most inkább megszűnteti.

[ Szerkesztve ]

(#109) Mike válasza CactuS (#101) üzenetére


Mike
veterán

Ne vedd magadra, nem neked szólt

Én már erről hsz összefüzésről teljesen leszoktam, plusz mobilon elég körülményes is

Nem fogsz szívni vele, könnyű raszokni :) de azért van amire nem jó, pl stratégia. De arrs ott a pc

[ Szerkesztve ]

(#110) negyven2 válasza szTotyy (#106) üzenetére


negyven2
veterán

Igen a Yacht az alapja működik. Kiválasztod az adott régiót hogy hol legyen és azon belül a több elérhető hely közül megpróbálja a hozzád legközelebbibe letenni azt. Vagyis egy kiválasztott területen több helyszín is van külön a kicsit tábornak és külön a nagy tábornak. Alapvetően ha belépsz az online-ban és az adott régióban van szabad táborhely akkor lerakja. Ha az adott régióban nincs, akkor viszont nem rakja át máshová hanem neked kell lerakatni azt. Mondjuk ez a camp lerakási rendszer a szeptemberi update óta nagyon bugos.

Viszont megjegyzem, hogy a játékban jelenleg még nem lehet konkrét adott helyen (így a Camp-ben sem) ébredni. Vagy oda kb. ahonnan kiléptél Online, vagy pedig az 5 fő terület közül választva, azon belül valahova lerak.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#111) Mike válasza negyven2 (#110) üzenetére


Mike
veterán

Lehet régen is bugos volt, de akkor kb dísznek volt a camp

(#112) negyven2 válasza Mike (#111) üzenetére


negyven2
veterán

Ennyire azért nem. Én azt vettem észre, hogy a lobby létszáma 14-16 fölé emelkedik akkor kezdi el leginkább ezt a bugot, meg ekkor tűnnek el az állatok online. A Camp dolog mögött valószínűleg valami helykeresési algoritmus bug van. Mert minél távolabbi területre rakod le magadhoz képest annál valószínűbb a gyors lerakás.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#113) Plata


Plata
félisten

Rdr online kari készítője milyen?
Olyan vacak mint Gta?
Vagy jobb?

(#114) ForRedGlory válasza CactuS (#57) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze és a sablon válasz, hogy olvass vissza, már ezerszer le lett írva. Erre nincs szerintem szüksége senkinek (PC-s tábornak).

[ Szerkesztve ]

(#115) negyven2 válasza Plata (#113) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem jobb (viszont a legutolsó update óta ez is bugos lett, mert szerkesztés után átállít egy jó pár beállítást).

Én ezt hoztam ki belőle (viszont ezen is alakitott magától utólag a bug, ugyhogy még nem a végleges)

Link 1, Link 2, Link 3

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#116) Plata válasza negyven2 (#115) üzenetére


Plata
félisten

Köszi.
Ha hazaérek megnézem.

(#117) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Adott a kérdés, mit kell csinálni ahhoz hogy a k.vák-at a Campbe lehessen hívni ? :DDD
Sok bundát kell adni a nőknek a kocsmában ? ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#118) CactuS válasza Kiskokó (#117) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem simán elkapod a lasszóval, aztán spuri vele a lovon. Olcsóbb, mint a bunda. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#119) szTotyy válasza Kiskokó (#117) üzenetére


szTotyy
őstag

Invite player ---> PlataC :DDD

(#120) negyven2 válasza Kiskokó (#117) üzenetére


negyven2
veterán

Arthur, bár egy törvényen kívül bandita, azért elég erős erkölcsi kódex szerint él. Alantas dolgoknak tartja a prostitúciót, ahogy a rasszizmust is (ettől függetlenül le lehetett lőni mindenkit nemtől és bőrszinttől függetlenül). Vagyis k*rvázni nem lehet (Online se).

Amúgy van egy jó kis társ lalkalmazás a játékhoz, amiben a statisztikák megnézésén felül bent van a Story/Online katalógus. Van benne térkép is ami valós időben szinkronizál a játékkal (vagyis pl. telefonon, tablet-en keresztül is látható valós időben a játékbeli térképen történő dolgok. Illetve ezen keresztül megvehetjük a játék elég részletes bemutatóját (Official Guide).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#121) rup1u5 válasza negyven2 (#115) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Van lehetőség később teljesen átszabni az online karakterem vagy GTA5-höz hasonlóan amit egyszer létrehoztál az marad veled örökre?
Gondolkozom, hogy esetleg venném a bátorságot, hogy egy csajt készítek de azt hiszem hamar megbánnám.
Én aki spagetti western-eken nőtt fel és Morricone válogatás volt az első CD amit vettem 92-ben, az autentikus western feelingre fogok rámenni. Nem hiszem hogy ehhez egy női karakter passzolna számomra.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#122) negyven2 válasza rup1u5 (#121) üzenetére


negyven2
veterán

Utólag lehet szerkeszteni a karaktert, de a nemét nem lehet megváltoztatni. Maximum ha töröld a karaktered (az el nem költött pénz és arany megmarad karakter törlés után is).

Amúgy ha végig viszed a sztorit, akkor meglátod, hogy azért a vadnyugaton is létezhet jól működő badass női karakter (Sadie).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#123) Dlite válasza Mike (#74) üzenetére


Dlite
tag

Pontosan így. 1998 óta van klasszikus PC-m (az 1986-os commodore 64-et nem számolom :D ), volt xBoxom is..de egyszerüen 20 év alatt annyira megszoktam a PC-t hogy nem szeretem a konzolt. Így a box is eladásra került, mert csak a port fogta......

RTX2060 I5-9500

(#124) Triathlete válasza rup1u5 (#121) üzenetére


Triathlete
senior tag

"Morricone válogatás volt az első CD amit vettem" -Mai napig ott van a kocsiban a 2007-es plantinum lemez, és ez pörög a legtöbbet! :)

Én 100%, hogy női karaktert fogok csinálni, szerintem próbálj rá te is, biztosan nem fogod megbánni. Youtube-on van rengeteg videó, igényesen megkreált női karakterekről. Más mint a többségben lévő férfi, és esztétikusabb. Persze Bambinoval is poén lenne igazságot osztani :)
#122 +1

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#125) syIex válasza Dlite (#123) üzenetére


syIex
veterán

Teljesen át érzem, szerintem dátumokkal együtt. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#126) Mike válasza Dlite (#123) üzenetére


Mike
veterán

Én meg 1 év alatt 2x kapcsoltam be az asztalit, mert kellett vmi file. (munkára van noti)

[ Szerkesztve ]

(#127) negyven2


negyven2
veterán

Ezt azóta már leszedték a hivatalos oldalról. Vagy azért mert nem igaz, vagy pedig nem volt még szabad elmondani ezt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#128) syIex válasza negyven2 (#127) üzenetére


syIex
veterán

Ez mi akar lenni?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#129) negyven2 válasza syIex (#128) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg ezen tweet alapján Google Stadia-án 4K/60fps-el fog futni a RDR2.

Ez a Stadia hardveres felépítése:

-Custom x86 processor clocked at 2.7GHz w/ AVX2 SIMD and 9.5MB of L2+L3 cache
-Custom AMD GPU w/ HBM2 memory, 56 compute units, and 10.7TFLOPs
-16GB of RAM (shared between CPU and GPU), up to 484GB/s of bandwidth
-SSD cloud storage

Elvileg ezen a egyedi hardveren Vulcan alatt képes 4K/60fps-re a játék.

Annyit azért még érdemes tudni hogy a fenti hardver az egy Stadia egységet jelent, de a játékok használhatnak több ilyen egységet is egy időben.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#130) Mike válasza syIex (#128) üzenetére


Mike
veterán

vedd meg stadián is. én azt gondolom ilyen streamelt szarok korábban is voltak. de azért mások csak próbálgassák.

(#131) rup1u5 válasza negyven2 (#129) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Cloud gaming, tehát nem azon a hardveren fog futni maga a játék hanem a google szerverein.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#132) negyven2 válasza rup1u5 (#131) üzenetére


negyven2
veterán

A Stadia Cloud szerverei állnak ezekből a hardverekből, ha csak a bejelentés óta nem történt változás ez ügyben. Sőt, ha jól emlékszem akkor az is elhangzott, hogy a fejlesztőknek azért lesz könnyű rá fejleszteni mert nagyon közel van a normál PC-s felépítéséhez.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#133) rup1u5 válasza negyven2 (#132) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Gondolom van ezekből csilliárd darab és nem egy kliens - egy ilyen hardware setup alapon fog eloszlani a terhelés hanem skálázódik. Nyilván 4K/60FPS-t majd 2-3 ilyen gép számol egyszerre.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#134) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Most már kivárom a megjelenést és megnézem hogyan fut nálam a 1070-esen 2560*1080-on és ha elbírja a konfig akkor váltok 3440*1440-re.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#135) negyven2


negyven2
veterán

Red Dead Redemption 2 PC Trailer

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#136) syIex válasza Mike (#130) üzenetére


syIex
veterán

Nem igazán van rá szükségem, mert 1440p-ben játszom.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#137) gyimger válasza negyven2 (#135) üzenetére


gyimger
őstag

Hú, ez gyönyörű. Tényleg aggódom, hogy jól fut-e majd.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#138) syIex válasza negyven2 (#135) üzenetére


syIex
veterán

Fufuff az a 60FPS azért 60FPS :C
Kíváncsi leszek én is, hogyan fog futni, de remélem lesz olyan szépen optimalizálva, mint a GTA V! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#139) negyven2 válasza syIex (#138) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt már a hír alatt írtam, hogy valószínűleg ez a videó a játék maximális grafikai beállítások mellet készült 4K/60fps-el (legalábbis így lenn értelme). Illetve azért a Rockstar szereti úgy megcsinálni ezeket a videókat, hogy (ez most furcsán lesz fogalmazva), jobban néz ki mint amit valójában tudd (manuális kamera és fény beállítások).
A félreértések elkerülése véget baromi jól fog kinézni így is (és a videó alapján is), de pl. a konzolos hivatalos videók is jobban néztek ki a legtöbb esetben, mint magában a játékban (persze aztán voltak olyan helyzetek is amikor nemcsak hozták, de meg is haladták azt a látványvilágot. Ugyanis azt nagyon észre lehet venni a játékban (One X-en), hogy számít, hogy éppen milyen a környezeti bevilágítás. Voltak olyan pl. hogy egy adott helyen egy adott napszakban, fények mellett olyan volt a játék mint valami középszerű prevGen játék, (jó, ez azért túlzás :DDD) pár órával később meg az államat kerestem a látványtól ugyan ott (de ez már GTA V-nél is így volt).
Illetve a nekem One X után olyan ez a videó mintha PC-n a medium/high után mindent maxra húztam volna mind a játékban mind a driverben.

De mint mondtam, ez saját tapasztalat. Majd a nextGen-en ugyis hozza ezt a szintet (ha nem többet), az meg kb. egy év (már ha premierben elérhető lesz rá)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#140) syIex válasza negyven2 (#139) üzenetére


syIex
veterán

Hát igen, de szerintem azérzt konzolon is gyönyörű volt legalábbis nekem PS4-en (slim és pro később) nagyon durván adta.
Csakhát az FPS korlát az nekem bántja a szemem és az irányítás ahogy többször is írtam nekem a klaviatúra marad 4eva... :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#141) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Online a fegyverek szinthez vannak kötve vagy meg kell őket találni? Ha meg kell, akkor fix helyen vannak vagy random?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#142) Kiskokó válasza negyven2 (#139) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez tök releváns azért Trailer és nem gameplay... a mai világban már ezt is el kell magyarázni ? :DDD
Minden rossz szándék nélkül... csak úgy mondom :B

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#143) negyven2 válasza Kiskokó (#142) üzenetére


negyven2
veterán

Az a poén, hogy igen, sok embernek el kell magyarázni sokaknak, azt, hogy a trailer nem biztos, hogy tükrözi a valós végeredményt.

CactuS: szinthez vannak kötve a fegyverek Online. Sztoriban meg a történethez. De sztoriban sok fegyvert lehet random is találni (mind egyedi, és van amit csak egy bizonyos mellékküldetés után veheted fel)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#144) CactuS válasza negyven2 (#143) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tehát az kvázi GTA rendszerű?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#145) Kiskokó válasza negyven2 (#143) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja hát ja...
A mai generáció csúnyán hangzik de pusztulásra érett... ezeknek még egy kenyeret se bírnak megkenni... :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#146) Mike válasza negyven2 (#139) üzenetére


Mike
veterán

Teljesen mindegy. Ez a játék full HD alatt is egyszerűen gyönyörű. Szeretnémk ezzel a motorral ilyen részletgazdag tájpn kalandozni egy hegyes fülű tündével

(#147) Mike válasza Kiskokó (#145) üzenetére


Mike
veterán

Melyik, a tied? :)

(#148) Kiskokó válasza Mike (#147) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen az enyém, deehhh én már 30 vagyok.
Inkább a 2000 utániak vagy olyan 95-től.

Fiatal én is voltam de szenvtelen sose. ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#149) Redneck


Redneck
veterán

Eredetileg Steamre akartam megvenni a játékot, és lehet meg is várom azt a verziót, de egy L.A. Noire és a Max Payne 3 is jól jönne, ezért és az RDR extrák miatt elgondolkodtam a Rockstaroson. Milyenek mostanában a szerverek? Tényleg problémás a Social Club?
Haverom utálta mert állandóan kiléptette, és írhatta be újra a kódját.

Nincs vele tapasztalatom, Steames GTA V-öm van, 1 másodpercre szokott felvillanni a Social Club ha elindítom.

Más:
Tudom hogy a fórumon belül a PC játékok között van ez a topik, de a topik nevébe is elférne a PC szerintem, mivel így két egyforma nevű van. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#150) #13056512


#13056512
törölt tag

Ezen a Rockstar kliensen milyen a letöltési sebesség, stabil kihasználja a gyorsabb sávszélt ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.