Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Triathlete válasza syIex (#498) üzenetére


Triathlete
senior tag

:DDD
Jogos, hisz ez a lényeg tényleg!! Én úgy gondolom, hogy közepesre elég lesz az ajánlott.
Xboxos kollégám említette, hogy azért ott is van drop.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#502) keIdor válasza syIex (#498) üzenetére


keIdor
titán

Vegyetek VRR kijelzőt.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#503) mrgregoryan válasza gyimger (#485) üzenetére


mrgregoryan
tag

egy Kaszinó?

:) mit vársz tőle...

a Perk Kártyarendszerről, tud valaki valami közelebbit még mondani? tegnbap volt szó az aktiv passziv kartyakról, de hogy van az, miért van az..mármint a rendszer egyaltalan? ez ilyen Fallout 76 game aor az űrben? :D :D

(#504) paltom


paltom
tag

[link]Szóval előtőltés se lesz...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#505) negyven2 válasza paltom (#504) üzenetére


negyven2
veterán

Triathlete: Story mode-ban nagyon ritkán találkoztam drop-al One X-en. Nem azt mondom, hogy nem volt de végig stabilan tartotta a 30fps-t. Maximum a nagyvárosban volt random, hogy, hogy lecsökkent olyan 27-re.

Viszont az Online az más tészta. Elviekben ott is 30-as ,ock van konzolon, viszont ott befolyásolja a szerver állapota is, meg más játékos is. Pl. volt olyan, hogy vágtatok a prérin és egyszer-csak 3-4 mp-ként beakad a játék, úgy, hogy 2-3fp között megy egy nagyon rövid ideig. De ilyen nagyon ritkán van, és totál random, hogy hol vagy és mikor. A kérdés ilyen esetben, hogy kikkel vagy egy lobby-ban. Ugyanis, ha valaki nagyon laggol (legyen az Burger King-böl loppt net, vagy lagswitch miatt), akkor itt is mint GTAO-nál (konzol legalábbis) be tudja fps droppolni a szervert.

De amúgy az ilyeneket eltekintve az Online is stabil ilyen ügyben (na jó, ha 5-en lőnek rád egyszerre dinamitos nyilat akkor be tud szaggatni, de általában azt már csak félholtan látod).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#506) gyimger válasza paltom (#504) üzenetére


gyimger
őstag

Pedig én másban reménykedtem:

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#507) Triathlete válasza negyven2 (#505) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszi az infót!
Nem vagyok FPS-junkie, együtt tudok élni ezekkel a dolgokkal és el is fogadom őket. PC-n még számítok is rá :). GTA nálam nem okozott csalódást, ha azt a stabilitást fogja hozni nekem teljesen megfelel.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#508) negyven2 válasza mrgregoryan (#503) üzenetére


negyven2
veterán

33 Ability Card van a játékban jelenleg. Ahogy fogalmaztam korábban, kettő felé lehet őket csoportosítani alapvetően. Az egyikek az aktív kártyák, amik csak Dead Eye használata közben fejtik ki képességüket, míg a másik a passzívnak mondható csoport, amiket bár alapvetően külön nem kell aktiválni, viszont ettől függetlenül vannak követelmények, hogy mikor fejtik ki hatásukat.

4 kártyánk lehet majd maximum (1 Dead Eye és 3 passzív kártya). Az első kártyát (ami egy Dead Eye) a kötelező tuturial idején ingyen kapjuk meg,pontosabban mi választjuk ki az ezen a szinten elérhető 3 közül. Ugyanis igen, a kártyák pénzbe kerülnek, és szinthez vannak kötve. A további 3 kártyahelyeket 10-es, 20-as majd az utolsó kártyahelyet 40-es szinten kapjuk meg. A legutolsó megszerverezhető kártyát pedig 50-es szinten ulockolja a játék.

Írtam, hogy az első kivételével pénzbe kerülnek a kártyák. Nos egyrészt minden további kártya darabja 50$. viszont ezen felül minden kártya rendelkezik 3 szinttel és az alap 50$-os vásárlás csak az elsőt nyitja meg.
Minden kártya második szintjéhez össze kell szednünk 10 000 XP-ét és 350$-t, míg a harmadik szinthez ezen felül plusz 15 000 XP-ét és 500$-t.
Vagyis egy kártya teljes félhúzása 3-as szintre, legkevesebb 25 000 XP-re és 900$-ra lesz szükségünk. Igen ez azért sok pénz.
Az XP-t szerencsére nem külön kell gyűjteni hozzá, hanem amíg az adott kártya be van rakva valamelyik slot-ba, akkor az idő alatt oda is számolja a játékban elért XP-t. Viszont amint eléritek az upgrade határt, akkor onnan nem számolja többé az adott kártyára azt addig amíg nem upgrade-eled azt a kártyát. Ugyanígy a nem berakott kártyákra se számolja. Viszont mivel 40-es szint után már 4 kártya lehet bent egyszerre ezért ha ilyenkor 4 kártyánk van akkor értelemszerűek minden bent lévő kártya megkapja a szerzett XP-t.

Kis magyarázat arra, hogy mi a Dead Eye. Nos, ez egy olyan képességünk a játékban amit egy gomb lenyomásával tudunk aktiválni. Story mode-ban ilyenkor bevörösödik a kép, lelassul a játék ideje (mint Max Payne-ben) és a fegyverek célzása tűpontos lesz, vagyis könnyeben tudjuk lelőni az ellenfeleket. Ráadásul ez egy fejleszthető képesség ami idővel több pluszt is ad hozzá, mint hogy meg tudod jelölni az ellenfeleket (többet is egyszerre) és akkor automatikusan oda fog löni egy animációt kísérően, vagy később arra is képes lesz, hogy megjelöli az ellenfeleken az azonnali hálát okozó szerveket (pl. szív).

Ez a képesség viszont Online-ban le van korlátozva kicsit, ugyanis a fegyverek ilyenkor nem lesznek tűpontosak (ugyan azt tudják célzásban mind Dead Eye nélkül), és az idő se lassul be. Viszont a szerveket kijelzi. Manuálisan bejelölni se tudod az ellenfeleket, kivéve ha megvan a Paint it Black nevű kártya.

És akkor végre elérkeztem a konkrét válaszhoz.
A kártyák alapvetően egy Perk rendszer, vagyis azok berakása után különböző bónusz képességeket kapunk, mint a nagyobb sebzés, pontosabb lövés, vagy a nagyobb sebzésellenállást add nekünk, és némely kártya esetén a velünk együtt lévőknek is.

A jelenlegi 6 Dead Eye kártya csak akkor és addig addig fejti ki hatását amíg Dead Eye módban vagyunk (ez aktiválás után folyamatosan fogy (külön kis piktogram jelzi ezt is ahogyan az életet és stamina-t). Feltölteni ugyan úgy tonikokkal tudjuk, vagy pedig Dead Eye nélküli ölések, fejlövések töltik vissza.

A maradék 27 passzív kártya 3 kategóriába van sorolva (combat, recovery, defense), és alapvetően folyamosan fejtik ki képességüket. Már ha megvan hozzá a megfelelő követelmény. Pl. van amelyik plusz sebzést add, ha lovon vagyunk, de ló nélkül visszaáll normálra. Van amelyik dupla pisztoly, revolver esetén bonusz sebzést, védelmet és pontosságot add, de ha nem ezt használjuk akkor nem jár semmi bonusz más fegyverre. De van olyan is ami pl. Minden lövésünk után a következő lövés nagyobbat sebez, ha futunk/fedezékben vagyunk/vagy nincs nálunk max. melee fegyver (kés, balta, etc.) akkor jobban bírjuk a lövéseket. De van olyan is ami pl. a Dead Eye/életerőt tölti fel, vagy lassabban merül ha be van téve.
Ráadásul ugye ezek kombinálhatók. Pl. most van egy olyan összeállítás, ami esetén kvázi tankként (már-már God mode), tudsz végigmenni a pályán, ha közben folyamatosan nyomod a tonikokat.

Úgyhogy a kártyát konkrét játékstílust tudd hozzáadni a Red Dead Online-hoz. Ami komolyan tudja befolyásolni a PvP/PvE harcokat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#509) KRoy19


KRoy19
őstag

Na megy a preload :C

(#510) #13056512 válasza KRoy19 (#509) üzenetére


#13056512
törölt tag

És milyen sebességgel ki tudja használni a nagyobb sávszélességet ez a kliens ?

(#511) KRoy19 válasza #13056512 (#510) üzenetére


KRoy19
őstag

60mb/sec-el hasít... ( 110gb )

[ Szerkesztve ]

(#512) tothjozsi96 válasza KRoy19 (#511) üzenetére


tothjozsi96
addikt

A verzió számot nem írja ki?

Kíváncsi vagyok hogy 1.0-val jelenik meg, vagy pedig azonos verzió számmal mint PS4-en.

Aztak*rva, kicsit nagy lett. Akkor rendelek még egy SSD-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#513) gyugyo79


gyugyo79
addikt

(#514) yozsee11 válasza gyugyo79 (#513) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Már csak azt lenne jó tudni, hogy itt is titkosítva vannak-e a fájlok mint Steam játékok preloadja esetében, és kell-e neki még egyszer ugyanannyi hely (és sok idő) majd megjelenéskori kicsomagolásnál.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#515) Triathlete


Triathlete
senior tag

A 110GB ismeretében a 150GB-t, hogy kell értelmezni amit rendszerkövetelményként adtak meg?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#516) gyugyo79 válasza yozsee11 (#514) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én azt olvastam, hogy igen.
DE !!! Ez lehet ugyan akkora hülyeség mint a nem lesz előtöltés és a többi tippelgetés.Viszont pár perc múlva lent lesz és bele tudok nézni a könyvtárba.
szerk.: Eddig a fájlok 95% *.rpf kiterjesztésű (RAGE Engine Package File) mint a GRA -nál....

Amúgy ezért is érdekelt, hogy állítható e a telepítés helye.
Most már ezt is biztosra, tudom, hogy ennek is választható volt, hogy hova menjen a pre-load.

Triathlete
Ez most ennyi aztán lehet jön még hozzá ez az + a GTA5 is az idővel hízott ahogy jöttek a + tartalmak lehet azt is belekalkulálták.

[ Szerkesztve ]

(#517) szTotyy válasza negyven2 (#508) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezeket a kártyákat akár egy tűzharc közepén is lehet cserélgetni (remélem nem), vagy van valami szabály a cserélgetésekre?

:C a letöltésre.

(#518) Anonymus23 válasza yozsee11 (#514) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyelőre ez látszik:

100 Mbites nettel fullon tölt lefelé...

;) - The Power of the Light Side

(#519) p a s s e r


p a s s e r
őstag

nálam 75-120 MB-tal jött...
24 perc alatt leszáguldott... i love digi!

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#520) szTotyy


szTotyy
őstag

Hova száguldotok annyira a letöltéssel? :DDD

(#521) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#516) üzenetére


gyugyo79
addikt

GRA= GTA :)
Tehát elsőre azt mondom, hogy nem lesz dupla hely foglalva az első induláskor ez 100% ...

(#522) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na akkor csak azért jött az az Update.
Fasza haza megyek és töltöm is le.
Ja nem előbb helyet kell csinálnom XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#523) gyimger válasza Kiskokó (#522) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor ezennel letörlöm a GTA V 86 GB-ját.

Ú, a Hitman 2 149 GB. De az marad.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#524) negyven2 válasza Triathlete (#515) üzenetére


negyven2
veterán

Xbox-on (One X) a jelenlegi letöltésméret 98,8GB, viszont 116,6GB-ot foglal le. Ugyanis van itt egy egy 18GB-os Reserved space nevű plusz tárterület (GTA V esetén is van, de ott csak 14GB). Ahogy utánanéztem, ez egy cache, virtuális memória szerű terület, ami azért van, hogy ha megtelik a tárhely, akkor ne legyen probléma a játék futtatása közben.

Vagyis egy biztonsági tartalék lénygében, hasonlóan mint pl. ahogy az Xbox One oprendszer is működik. Ott is lefoglal vagy 120GB-ot, viszont pl egy full OS image csak 3.6-3.8GB. a maradék azért kell, hogy bármely esetben tudjon működni a rendszer (meg ugye ide kerülnek rögzített videók és egyéb dolgok)

szTotyy: Bármikor lehet cserélni, viszont nem 2-3mp alatt. ha nagyon gyors vagy és tudod, hogy mit szeretnél beállítani akkor megvan 15mp körül, viszont közben nem látsz semmit a játékból mert egy teljesképernyős menüben vagy ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#525) sixpak


sixpak
nagyúr

A fantasztikus Rockstar launcher másnál is tekeri a vga-t?
Ha tálcára dobom, akkor is...pofám leszakad.... :((

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#526) Anonymus23 válasza sixpak (#525) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, meg se moccan a GPU:

;) - The Power of the Light Side

(#527) gyimger válasza sixpak (#525) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem sem csinál semmit, biztos vagy benne, hogy az okozza?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#528) RoMix85 válasza sixpak (#525) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nálam alapon megy, nincs ilyen anomália.

(#529) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, igen a launcher okozza, ha kikapcsolom, akkor nem produkálja.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#530) Kiskokó válasza gyimger (#523) üzenetére


Kiskokó
veterán

Á GTA marad minden nap elindítom.

Elkedztem letölteni HDD-re de amúgy va na fiókban 2db 256-os SSD még csak lusta vagyok berakni a gépbe :D

Nálam 11mb-al jön lefelé amúgy. 3 órát ír hátra

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#531) Plata válasza sixpak (#525) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem,szinte aludt a gépem,sőt most hogy tolom a Dominion kampányt és megy a nagy banzáj így is 37%-on van csak.Pedig elég sok hajó van a képernyőn,minimum vagy 60 hur'q hajó plussz a dominium flotta.Az a jó hogy a letöltés sem okoz gondot,ciki lenne ha be lagolna nagyon a játék a letöltés miatt.Bár a ratyi szerverek miatt a játék néha amúgy is lagol.De azt megszoktam.

(#530) Kiskokó
Lol,nekem is 11-el jön,pedig nem ennyi a netem.
Steamről 80-100 gigás játék lejön kb félóra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#532) rup1u5 válasza Kiskokó (#530) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Csak úgy lobog a nemlétező hajam ettől a sebességtől! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#533) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Én már régóta megakartam venni PS-re, de lehet inkább PC-re kellene. ;]

Kíváncsi leszek az első PC-s gameplay-ekre hogy mekkora a különbség!

(#534) myckey válasza rup1u5 (#532) üzenetére


myckey
veterán

Az már valami......

Nem szabad elsietni semmit sem, pláne nem a jó dolgokat !

Ízlelgesd csak .. :D :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#535) syIex válasza tothjozsi96 (#533) üzenetére


syIex
veterán

Ha erős vasad van, akkor mindenképp PC. :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#536) rup1u5 válasza myckey (#534) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Azóta már eljutott 10.5GB-ig :D

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#537) Segal válasza rup1u5 (#536) üzenetére


Segal
veterán

november 5-ig leér.
Ha lesz day1 pöcs akkor besz*ptad :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#538) Redcaster


Redcaster
őstag

Nekem is elindult az előtöltés, viszont 2 percenként error-t dob, és minden egyes alkalommal retry-ra kell nyomnom hogy folytatódjon... Így 3,5 mb/seces letöltéssel kicsit macerás lesz :(

szerk.:
Lekorlátoztam 2 mb/secre, úgy tűnik így jó :K

[ Szerkesztve ]

(#539) Methionyl


Methionyl
senior tag

Nálam végig csutkán nyomta a gigás netet. :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#540) Achar


Achar
tag

Akkor várok a preloaddal asszem. Türelmes ember vagyok. :D

(#541) rup1u5 válasza Segal (#537) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Úgysem fogok tudni játszani vele megjelenés napján, úgyhogy mindegy.
majd talàn egy héttel később lesz időm leülni és megnézni az intro-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#542) mrgregoryan válasza negyven2 (#508) üzenetére


mrgregoryan
tag

Úhhhhh
Hallod, nagyon köszönöm ezt a velős választ! Istenkirályos vagy!
Könyvet mikor írsz? komolyan élvezet volt olvasni :)

(#543) Hansomester


Hansomester
tag

A játék pontban 5-én 0:00 kor indul helyi idő szerint vagy van vmi hivatalos start időpont?

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#544) mrgregoryan válasza Hansomester (#543) üzenetére


mrgregoryan
tag

Na erre én is nagyon kiváncsi lennék, mert úgy tervezem az életemet, hogy mennyi pizzzát kell rendelni, mikorra rendeljem a táncoslányokat, és mikor kell asztalt bontani velük, hogy MOSTMÁR menjetek, mert dolgom van :))

(#545) Plata válasza mrgregoryan (#544) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem inkább 10-11 óra,mindent akkoriban indítanak.

(#546) Kiskokó válasza Methionyl (#539) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nálam is Gigás Digi van de pár óra alatt fixen 11mb-al szedte.

Viszont már este le ért és csapattam is, gyorsan elindítottam mit mutat....

.... ;] ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#547) gyimger válasza Kiskokó (#546) üzenetére


gyimger
őstag

Ki is dobott egy ikont az asztalra a jövőbeni exe helyével, azzal indítottad? :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#548) Gawamatsu válasza Kiskokó (#546) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Hmm, 5-én hozzák az előszoba bútort összerakni.
Mivel úgyse kell segíteni benne, jó a korai kezdás:)

Nem kell valakinek egy szekrény?

[ Szerkesztve ]

(#549) CactuS válasza Gawamatsu (#548) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én nem vagyok ennyire optimista, 5.-én még dolgozom, utána vettem ki pár nap szabit, ha épp nem lesz beteg egyik lurkó sem, akkor majd onnan tolom.

Mondjuk a benti gépem is lazán elvinné a játékot, nagy a kísértés. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#550) Redneck


Redneck
veterán

Jó játékot szeretnék kívánni mindenkinek, aki bevállalta az elővételt!

Én gyáva voltam, inkább megvárom a Steamest, sőt a Winter Salet, hátha fogok rajta pár eurót, és addigra az első bugokat is kigyomlálják. December végén csatlakozok, addig is a vadnyugat ereje legyen veletek! ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.