Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) szasanyi


szasanyi
félisten

DualSIM témában nincs semmi tapasztalatom, ebben kérnék - elsősorban tapasuztalaton alapuló - segítséget! :R
A jelenlegi előfizetésemet (Vodafone) át akarom módosíttatni feltötőkártyásra, és másodlagos SIM-ként tovább hasznáni, hogy az erre a számra érkező hívások és SMS-ek továbbra is elérjenek. Új mobilelőfizu a Telekomnál lesz, az lenne az elsődleges SIM (hívás és mobilnet is). Ez így működne egyszerre, zökkenőmentesen?

[ Szerkesztve ]

(#7302) csongi válasza Godimodi (#7300) üzenetére


csongi
veterán

Probalj ki egy EU romot

szasanyi: igen

[ Szerkesztve ]

(#7303) gombasm válasza Godimodi (#7300) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nekem a kijelző jobb felső sarkában van egy "beégés", ezt (illetve ehhez hasonló hibát)a fórumban többen is jeleztek már: az LCD rétegeinek ragasztása enged el, az eredményezi ezt az elszíneződést. Nekem nem lett rosszabb és csak bizonyos színek esetén feltűnő igazán.
Érintési hibát soha nem tapasztaltam, de simán lehet szoftveres gond is - én kezdettől az eu fejlesztői romot használom.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7304) Boldy_Jarre válasza szasanyi (#7301) üzenetére


Boldy_Jarre
csendes tag

Minden további nélkül megy, de értelem szerűen a mobilinternetes kártya legyen az első (belső).

(#7305) szasanyi válasza Boldy_Jarre (#7304) üzenetére


szasanyi
félisten

& csongi: köszi a válaszokat!

(#7306) kardos1993


kardos1993
csendes tag

Üdv
A kérdésem a következő lenne. Redmi 5 Plus telefonomat szeretném a legelső Android verzióra visszarakni amivel kijött 7.1 vagy mi is volt rajta mikor megvettem. Ebben kérném segítségeteket. Miként lehetséges. Azzal a androiddal sokkal de sokkal jobb volt a telefon,mint a legfrissebb androiddal ami most van fent.

(#7307) Googie


Googie
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék. Be üzemeltek egy xiaomi mi 4A routert. A problémám az hogy a telóm csak a 2.4ghz-es wifit látja.A fiam one plus 6-a a 2.4 és az 5ghz-es wifit is érzékeli. Mi lehet a gond? Valaki tudna segiteni? Előre is köszönöm!

(#7308) Gubek-Einste válasza Googie (#7307) üzenetére

IDE való kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7309) frankstork válasza Googie (#7307) üzenetére


frankstork
aktív tag

Rendi 5 plus-od van?

(#7310) Googie válasza Gubek-Einste (#7308) üzenetére


Googie
csendes tag

Köszönöm!

(#7311) szasanyi


szasanyi
félisten

Van arről ifó, hogy ezekre a készülékekre jön-e (ha igen mikor) az Amdroid 9-es verziója? :R

(#7312) trebrona válasza szasanyi (#7311) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem lesz rá, kár várni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7313) szasanyi válasza trebrona (#7312) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Meg van az valahol, hogy melyik típusok kapják? Esetleg már a 10-et is... ha van ilyen, mint pölö a Samsungok esetében..

(#7314) trebrona válasza szasanyi (#7313) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7315) szasanyi válasza trebrona (#7314) üzenetére


szasanyi
félisten

:R

(#7316) lck


lck
senior tag

Frissült a gyári launcher. Most már tud 5 oszlopos ikon elrendezést, illetve szebbek lettek az animációk. :)

(#7317) kerekx válasza szasanyi (#7311) üzenetére


kerekx
csendes tag

Már van PIE
https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5/development/port-miui-10-eu-pie-rom-redmi-5-plus-t3923767

(#7318) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!

Melyik gcam-ot ajánlanátok 4/64-re?

Előre is köszi! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#7319) trebrona válasza szasanyi (#7313) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7320) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
Egy halvány narancssárga folt jelent meg a Redmi 5 Plus-om kijelzőjén.
Érzékeli az érintést, úgymond esztétikatlag zavaró csak.
Ha egy ilyet rendelek és kicseréltetem az megoldja ezt a problémát?
[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7321) Boldy_Jarre válasza Pferi (#7320) üzenetére


Boldy_Jarre
csendes tag

Ha nem akarsz nagy szívást kerettel együtt rendeld, de akkor már akár új hátlapot is rendelnék, és lenne egy kvázi "új " telód. szerintem 15-20k-ból kijön. De ha mindezt Te csinálod olcsóbb is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7322) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

A xiaomi.eu romot lehet majd a beállításokból frissíteni, vagy mindig a recoveryben kell majd? Jelenleg a 10.3-as stabil romot használom.

(#7323) Zsoleszhun válasza pulyka jocó (#7322) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Lehet. Mindig jelez az updater app, ha jött frissítés. Letölti, újraindul recoveryben és telepíti automatán.

¯\_(ツ)_/¯

(#7324) szenesember


szenesember
aktív tag

Tudna valaki segíteni?
Megválnék ettől a készüléktől. Mi az eljárás ilyenkor MIUI esetén? Miket kell törölni, honnan kell kijelentkezni? Mikre kell egyáltalán figyelni, hogy a factory ereset után ne kérjen semmilyen kódot, ne legyen használhatatlan a teló? (Valahol olvastam ilyet...)
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#7325) trebrona válasza szenesember (#7324) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglaló=>GYIK=>Mit tegyek, ha el akarom adni a telefonom?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7326) szenesember válasza trebrona (#7325) üzenetére


szenesember
aktív tag

Első dolgom volt, hogy áfussam az összefoglalót. Eszerint elsiklottam fölötte. :W
Köszönöm! :R

(#7327) MPeter87 válasza trebrona (#7325) üzenetére


MPeter87
őstag

Lehet csak telon nem latszik (nem hinnem), de ilyet en sem talaltam benne.

(#7328) hhheni válasza MPeter87 (#7327) üzenetére


hhheni
tag

ne a "saját" GYIK-jét nézd, hanem picivel lejjebb, a pirosat [link], ott a listában alulról a második

(#7329) pulyka jocó válasza Zsoleszhun (#7323) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi!
Eddig még nem jött, bár a stabil van rajta, szóval érthető. Következő frissítés gondolom a miui 11 lesz ősszel.

(#7330) dr.laci1


dr.laci1
tag

Sziasztok.Most a Miui global 8.11.15 béta van fent.ha fríssiteném a V10.2.1.0oegmixm re.akkor minden törlődne a telefonról?

(#7331) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Sziasztok,
Random beugrik teljes képernyős hírdetés... Nem raktam fel csak market alkalmazásokat, sőt nincs is új app amióta ez van.
Hogyan lehet kinyírni ezt ?
köszönöm

(#7332) Pferi válasza rodeo74 (#7331) üzenetére


Pferi
senior tag

Próbáld meg ez alapján:
[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7333) rodeo74 válasza Pferi (#7332) üzenetére


rodeo74
csendes tag

Köszi, ez megvolt, és nem is alkalmazásban jelenik meg. Van hogy simán csak a főképen van. és teljes képernyős, mindent lefed bár van x a sarokban 😐

(#7334) trebrona válasza rodeo74 (#7333) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akár utólag telepített launcher, vagy tárcsázó is okozhatja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7335) rodeo74 válasza trebrona (#7334) üzenetére


rodeo74
csendes tag

pont ez a fura hogy semmit nem telepítettem, egyszer csak elindult a cunami...

(#7336) trebrona válasza rodeo74 (#7335) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt nem ezt írtad: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7337) rodeo74 válasza trebrona (#7336) üzenetére


rodeo74
csendes tag

Ja, eredetileg csak market... azóta hogy van ez (és előtte hónapokkal) semmit 😁 "nincs is új app amióta ez van"

[ Szerkesztve ]

(#7338) trebrona válasza rodeo74 (#7337) üzenetére


trebrona
nagyúr

Frissülhetett a hónapokkal ezelőtt feltett alkalmazás is. Play áruházban ingyenes alkalmazások nagy százaléka tartalmaz reklámot, úgyhogy semmit nem jelent az, hogy csak onnan telepítettél.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7339) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Mi lehet az oka hogy csak wifin tudok letölteni? Nem csak alkalmazást hanem más egyéb fájlt sem. Frissíteni is csak wifin lehet. Régebben bárhol lehetett.Nem tudok róla hogy bármit állítottam volna ami miatt most ez van.

(#7340) szasanyi


szasanyi
félisten

Kis segítség kellene: hogyan (és hova) lehet lementeni az SMS-eket? :F

(#7341) trebrona válasza szasanyi (#7340) üzenetére


trebrona
nagyúr

SMS Backup & Restore

De mehet MiCloud-ba is.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7342) szasanyi válasza trebrona (#7341) üzenetére


szasanyi
félisten

:R

(#7343) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

gyors kérdés: A telom nem látja a JBL bluetooth hangfalakat (2-t próbáltam sikertelenül)

mi az oka?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7344) trebrona válasza Fuvaros (#7343) üzenetére


trebrona
nagyúr

Be van kapcsolva a láthatóság a hangszórókon?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7346) Fuvaros válasza trebrona (#7344) üzenetére


Fuvaros
senior tag

idáig azért eljutottunk...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7347) trebrona válasza Fuvaros (#7346) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én kérek elnézést... :)

A kérdésedből nem derült ki.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7348) zsola91


zsola91
újonc

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy global verzióval rendelkezem T-mobile előfizetéssel és egy pár hónapja rendszeresen eldobálja a térerőt a telefon. Telefonálás közben is megszakad, elmegy a térerő stb. SIM kártya csere volt már és nem oldotta meg a problémát. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel vagy amíg még garanciás gyorsan megcsináltatni?

(#7349) Fuvaros válasza zsola91 (#7348) üzenetére


Fuvaros
senior tag

miért nem adod be a szervizbe?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7350) zsola91 válasza Fuvaros (#7349) üzenetére


zsola91
újonc

Ez lesz valószínűleg a lépés csak hogy valaki találkozott e már ilyen problémával és csak ez volt e rá a megoldás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.