Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) csongi válasza szenesember (#6050) üzenetére


csongi
veterán

Én nem tudom értelmezni, mit hol találtál.

(#6052) szenesember válasza csongi (#6051) üzenetére


szenesember
aktív tag

Elnézést kérek, ha nem voltam egyértelmű! Korán van még. :D Belső tárhely - /sdcard gyökérkönyvtárában vannak az említett mappák/file-ok:

(#6053) csongi válasza szenesember (#6052) üzenetére


csongi
veterán

Kitoroltem, ennyi :).

(#6054) szenesember válasza csongi (#6053) üzenetére


szenesember
aktív tag

Szóval simán törölhető.
Köszönöm a választ! :R

(#6055) totyak


totyak
aktív tag

Sziasztok!

Leírom mi a fejlemény a lötyögő sim tálcával kapcsolatban.

Visszavittem a telefont, elirányítottak a telefonos részlegre. Mutatom az eladónak, ő mutatja egy kollégájának, egyikük sem látott még ilyet. Jó, semmi probléma, garanciális csere. Mondom nekik, hogy nekem elég csak a sim tálca csere is. Nem, az egész telefon megy cserére. Nekem ok.

Nézi a rendszerben, még van náluk 2db fekete 64gb modell. Hú, mondom, de szuper. Visszajön, hoz egy kék 64-est, meg egy fekete 32-est. Ezekre tudná cserélni. Hát mondom, nekem egyik sem felel meg. Akkor vissza tudja adni az árát és rendeljek újat. Na, nekem az sem felel meg, mert egy nagyon jó akciót fogtam ki, jóval olcsóbban vettem meg a telót, mint most árulják.

Elment, megnézte, hogy van e még a rendelésekkel foglalkozó kolléga, ő már nem volt benn. Akkor adjak egy telszámot, holnap felhívnak. De szerintem inkább holnap ebédidőben megpróbálok kimenni és intézni valamit.

Egy dolgot sajnálok, de holnap nem tágítok. Adjanak egy jegyzőkönyvet, amiben le van írva, hogy 3 napon belül visszavittem a készüléket és a felajánlott csere készülék színe miatt nem felelt meg. Nehogy az legyen, hogy mondjuk 2 hét múlva érkezik egy új fekete 64-es, mennék cseréltetni és azt mondják, hogy már nem vagyok a 3 napban. Onnantól már nem érdekelne, ha 2-3 hét a csere, addig marad nálam ez.

A készülék egyébként nyilván maradt nálam, várom a fejleményeket.

(#6056) Male válasza totyak (#6055) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem a csere, vagy visszaadják az árát ajánlat... erre hiába vetetsz fel jegyzőkönyvet, meg bármi, ezzel eleget tesznek minden előírásnak.
( lehet, hogy nem véletlenül volt az akciós példány amit vettél... sok helyen így passzolják el azt, ami nem tökéletes... )
( a 3 nap tudtommal már nem létezik :F )

[ Szerkesztve ]

(#6057) csongi válasza totyak (#6055) üzenetére


csongi
veterán

Mi bajod van a kekkel?
Ugyis tokot teszel ra nem? :).
Nekem fekete, de kek tokkal hasznalom :)

(#6058) totyak válasza Male (#6056) üzenetére


totyak
aktív tag

Lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg. Nem az ajánlatukra akarok jegyzőkönyvet felvenni, ők próbálkoztak, de hát nem véletlenül rendeltem feketét, mert az tetszik.

Jegyzőkönyv azért kellene, hogy leírjuk, én ott voltam 3 munkanapon belül, visszavittem hozzájuk a készüléket és tudattam őket a hibáról. az, hogy szóban megbeszélünk valamit, nem biztos, hogy elég lesz, amikor 2 hét múlva lesz egy fekete készülék, én meg viszem vissza az enyémet, hogy akkor cseréljük. Szerintem azt mondanák, hogy nincs csere, kiestem a 3 napból, javításra elküldik. Van 3 munkanapos csere, ők mondták.

Nem bolti akciós volt, neten akciózták le és vártam rá pár hetet, mire ideért. Bontatlan, fóliás doboz volt.

csongi: Nem csúnya a kék sem egyébként. Egy másik Xiaomi telefonban láttam kirakva, jól néz ki a fehér előlappal.Valahogy én ilyen maradi vagyok, fekete telefonokat veszek. Ha nem tudnak feketét szerezni, lehet belemegyek más színbe, de azért előbb még fussunk egy kört azzal a feketével. Nem olyan régi készülék, biztos, hogy még nem kifutó széria. Amúgy igen, egyértelmű, hogy tokba lenne, mert a kamerája miatt szerintem muszáj is.

(#6059) csongi válasza totyak (#6058) üzenetére


csongi
veterán

A Plus mar nem gyartodik, helyette ott a Not5.
Rovid gyartasi ciklusa volt.

(#6060) totyak válasza csongi (#6059) üzenetére


totyak
aktív tag

Ezt is megpendítettem, hogy nekem egy kategóriával jobb telefon is jó lesz cserébe (ez lenne a Note 5), de azt nem tudták odaadni ilyen áron. Pedig, ha az üzletvezető akarja, oda tudja. De mindegy, egyelőre megvárom holnap miben egyezünk meg. Akkor nem sokáig gyártották ezt a készüléket.

(#6061) stellaz válasza totyak (#6060) üzenetére


stellaz
addikt

Ha nem tudnak másik ugyanilyet adni, akkor el kell fogadnod a pénzvisszafizetést. Amúgy mennyire volt leakciózva?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6062) totyak válasza stellaz (#6061) üzenetére


totyak
aktív tag

Tudnak másikat adni, csak kékben :))
Megnéztem, országosan több boltjuk készlete is mutat fekete készüléket, valamelyikből kérjék le és meg van oldva. De ma megyek a boltba, megbeszélem velük a dolgot.

54-re volt leakciózva (független), de nem is egy kis garázs mobilboltban vettem.

(#6063) kazsmerlaca válasza csongi (#6057) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

A kéknek fehér az eleje, a feketének pedig fekete az eleje. Ezért nem mindegy milyen színű.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#6064) totyak


totyak
aktív tag

Új fejlemény. Rendeltek új készüléket, illetve egyet átkértek egy másik boltjukból. Kettőből már valamelyik csak jó lesz. A másik telefon, a lötyögős, náluk maradt, kaptam lerontott blokkot, illetve az összeget ajándékkártyára rátöltötték. Ígéretet kaptam továbbá, hogy ugyanezen az áron megkapom a cserekészüléket, bár ezt számomra érthetetlen okból elég nehéz volt kivasalni belőlük. Ha nem így lesz...

Kb. 1 hét és itt van az új, ígéretük szerint hívni fognak. remélhetőleg a blokkok, meg papírok, amiket adtak, elegendők lesznek és nem lesz probléma.

(#6065) totyak


totyak
aktív tag

Hölgyek, urak, egy kérdés.

A google fiók törlődik a készülékről, ha teljes gyári visszaállítást csinálunk? Írom a szitut.

Ma visszavittem a telefonom, eladó nem nagyon tudta hol kell deaktiválni a fiókot. Talált valami menüt, rányomott. Ott én már rosszat sejtettem. A fiók továbbra is aktívnak látszott a telefon google menüjében. Aztán a Szinkronizáció beállításoknál sikerült deszinkronizálni a fiókot a telótól.

Ámbár, az első mozzanatával konkrétan törölte a teljes gmail fiókom. Nem tudom hogy csinálta, megtette. Szerencsére melóban egy PC-ről még vissza tudtam állítani.

Na most ugye először törölte a teljes fiókom, utána volt egy deszinkron és utána egy teljes gyári visszaállítás. Kérdés, hogy a fióktörlés után még fogta e a teló, hogy deszinkronizálni kell, vagy miután én PC-n visszaállítottam, majd a telefonon is visszaáll a fiók? Elvileg a deszinkron után a google beállítási rész már nem mutatta a fiókomat.

Jó vagyok, vagy sem?
Köszi

(#6066) Male válasza totyak (#6065) üzenetére


Male
nagyúr

Esetleg változtasd meg a google jelszavadat... ha rajta is maradt, nem fogja elérni, kéri az új jelszót. ( azért valaki erősítsen meg, hogy így van, és ezzel ki lehet zárni ha rajta maradt egy telefon :) )

(#6067) Sungoo válasza totyak (#6065) üzenetére


Sungoo
addikt

PC-n lépj be a Google fiókodba, és válaszd le az eszközt a fiókodról.

(#6068) totyak válasza Sungoo (#6067) üzenetére


totyak
aktív tag

Elnavigálnál kérlek, hogy merre keressem a fiókomban?

(#6069) Sungoo válasza totyak (#6068) üzenetére


Sungoo
addikt

Bejelentkezés és biztonság-legutóbb használt eszközök. Ehhez görgetni kell lefele. Ott rátapicskolsz az eszközre.

[ Szerkesztve ]

(#6070) totyak válasza Sungoo (#6069) üzenetére


totyak
aktív tag

Ezer hála. itt még rámentem az eltávolításra, biztos, ami biztos alapon. De azt írja, hogy legutóbbi szinkronizálás 12:52-kor. Kb. akkor lett kilőve a boltban belőle. Remélem így már nem lesz gond.

Köszönöm

(#6071) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Olcsó megint a QC3.0-as töltő

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6072) stellaz válasza Ciccuka (#6071) üzenetére


stellaz
addikt

Köszi, rendeltem is egyet.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6073) MPeter87 válasza Ciccuka (#6071) üzenetére


MPeter87
őstag

Többet ilyen sz@rt tuti nem veszek. Mikor rádugom a telót, 1-2 másodpercig olyan, mintha szikrázna belül valami. Ha kéri vki és eljön érte, viheti ingyen, én nem kísérletezem vele. BW-S5
Banggood videó alapján elhajtott vele melegebb éghajlatra, h használjam nyugodtan, hibátlan..

(#6074) Ciccuka válasza MPeter87 (#6073) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az biztosan hibás lehet. PP-n próbáld meg a case-t.

A BW-S9 szuperül működik nálam.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6075) CsabaSteel válasza Ciccuka (#6071) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Szia! Nézegetem ezeket a blitzwolf QC töltőket. Mennyire megbízhatóak? Van tapasztalatod?

Csé

(#6076) csongi


csongi
veterán

En vettem egy Lidl toltot.2*2mA +konnektor aljzat.
Csendben teszi a dolgat, de a gyari is megfelel.

(#6077) Ciccuka válasza CsabaSteel (#6075) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen teljesen megbízhatók szerintem. Többféle kütyüm van ebből a márkából és eddig elégedett vagyok vele.

Itt írtam róla pár sort és itt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6078) david_97


david_97
senior tag

Miui 10 global bet utolsó frissítés óta brutálisan halk az első hangszóróm(amin hallani amivel ugye telefonálok) alig hallom amit a masik fél mond. Hangerő maxon. Ez valami bug? Nem érte semilyen behatas a telót. Egyik napról a másikra lett ilyen. :(

(#6079) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Kérdés: az 5 Plus és a Note 5 ugyanakkora méretekkel rendelkezik?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6080) MPeter87 válasza AxBattler (#6079) üzenetére


MPeter87
őstag

A Note 5 Pro egy picit vékonyabb és szögletesebb, de amúgy kb egyformák.

(#6081) Sungoo válasza AxBattler (#6079) üzenetére


Sungoo
addikt

(#6082) AxBattler


AxBattler
félisten

Ugyanakkorának tűnnek, csak persze a lencse van eltérő helyen. Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6083) stellaz válasza david_97 (#6078) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem az utolsó stabil rom van rajta és nekem is halkabb az utolsó frissítés óta

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6084) totyak


totyak
aktív tag

Urak!

Redmi 5 Plus-ra érkezik majd a droid 8.1, lehet tudni valamit? Csak azért kérdezem, mert most olvasom, hogy Nokia minden készülékére kiadja a 9-et is, a leggyengébbekre is, ez a xiaomi meg kicsit azért újabb a legtöbb Nokianál. Persze tudom, hogy Nokia sima, gyári droidot dob ki, xiaomi meg variálja.

Valaki tud valami hivatalos infót?

(#6085) csongi válasza totyak (#6084) üzenetére


csongi
veterán

Hónap vége vagy köv hónapba.
MIUI-nál a biztonsági update a fontos, a Stock droid kevesebbet tud mint a MIUI.
Csak pár dolog kerül be a főverzióból a MIUI-ba.

(#6086) Sgr_A válasza Sungoo (#6081) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ugyan azt a 2 telót linkelted
Egyik a globál a másik az indiai verzió
A proci elárulja mindkettőben sd625 van
A globál note 5 sd 636-tal van szerelve
A redmi note 5 pro-t kel választani
Jó a xiaomi névválasztása :D
Méretben nem sok különbség van pár tized mm meg pár gramm

[ Szerkesztve ]

(#6087) totyak válasza csongi (#6085) üzenetére


totyak
aktív tag

Értem, köszi. De gondolom 9-es droidra esély sincs. Bár nem tudom lenne-e értelme egyáltalán.

(#6088) david_97 válasza stellaz (#6083) üzenetére


david_97
senior tag

De nekem radikálisan. Ha van valami háttérzaj konkrétan egyáltalán nem hallom mit mondanak

(#6089) Sungoo válasza Sgr_A (#6086) üzenetére


Sungoo
addikt

Upsz! :D Tényleg!

(#6090) csongi válasza totyak (#6087) üzenetére


csongi
veterán

7-el jött ki. 9-es lesza vége, vagy 8-as és miui11.
Mire ez meg lesz eltelik egy év. A8-as még két évig nem lesz elavult, főleg MIUIval.
Nem kell ezzel foglalkozni :) a MIUI10 a fontos, remélhetőleg pattogós lesz.

(#6091) stellaz válasza david_97 (#6088) üzenetére


stellaz
addikt

Én is folyamatosan nyomogatom a hangerő gombot, mert utcán alig hallok valamit.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6092) david_97 válasza stellaz (#6091) üzenetére


david_97
senior tag

És te vagy esetleg valaki más tudja hogyan jöjjek rá ez szoftveres vagy hardveres hiba? Feleslegesen nem vinném szervizbe. Éjjel jött egy frissítés, az sem segített

(#6093) trebrona válasza totyak (#6084) üzenetére


trebrona
nagyúr

Oreo 8.1

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6094) vendingo


vendingo
veterán

Szerintetek kb mennyi idő a wayteq-nél egy lc, vsgy érintő csere? Garis javításom lenne.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6095) vendingo válasza vendingo (#6094) üzenetére


vendingo
veterán

Na ezért érdekel a csere. Félre érzékel, vagy nem is érzékel. Gépelni is alig tudok.
Lcd vagy érintő csere kellene.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6096) AxBattler válasza trebrona (#6093) üzenetére


AxBattler
félisten

Kamera, és az üzemidő milyen lett?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6097) totyak válasza trebrona (#6093) üzenetére


totyak
aktív tag

Ez hivatalos frissítés, tehát a telefon letölti magától? Sajnos az angol nem a legjobb barátom :-(

Egyébként éppen most telefonáltak a boltból, hogy mehetek az új készülékemért. Remélem átvétel előtt kibonthatom és megnézhetem a sim tálcáját.

(#6098) topyjo válasza trebrona (#6093) üzenetére


topyjo
aktív tag

Arcfelismerés vajon benne van?
Másfél óra a letöltés, kicsit terhelt a szerverük.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#6099) trebrona válasza totyak (#6097) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hivatalos, de developer rom, stable verzió nem fogja "letölteni magától". Ajánlom átolvasásra az oldal tetején az Összefoglalót! :)

Na tessék, mire válaszoltam kitiltották eg napra. ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6100) trebrona


trebrona
nagyúr

@Mindenki,

nem tudok személyes tapasztalatokat írni az újabb romokról, már régen eladtam a telefont. Csak tesztelésre vettem, néhány hónap után tovább is adtam. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.