Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) zolya1973 válasza szenesember (#7200) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Tudsz olyan témát ahol nagyobbak a karakterek az értesítési sávban???

(#7202) szenesember válasza zolya1973 (#7201) üzenetére


szenesember
aktív tag

Ez furcsa... Volt olyan témám, ahol nagyobbak voltak a dolgok, most megpróbáltam átnézni őket, de a frissítés óta nem változtat az állapotsávon a téma, még újraindítás után sem. :F

Amúgy van két téma, ami elég klassz, átlátszó, ha lehúzod az értesítéseket: eXtreme UI V10, és SIMPLY THEME 2.0.(ez variálható témaszerkesztővel, ha csak az értesítéseket akarod megváltoztatni, ha esetleg zavaró a téma többi része.)

[ Szerkesztve ]

(#7203) Tökimanó válasza zolya1973 (#7201) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Még nem frissült,ezért nem tudom hogy utána milyen. Alaphelyzetben ez elég nagy az állapotsávon. Belinkelni nem tudom ,de talán így is rá tudsz keresni. : Night5Plus10

[ Szerkesztve ]

(#7204) zolya1973 válasza Tökimanó (#7203) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Azt használom én is.Más ilyet nem nagyon találtam még.

(#7205) hallador


hallador
addikt

Sziasztok,

Van egy ilyen telefon a családban, és van amikor óránként újraindulgat, pin kódot kér. Valaki belefutott már ebbe? Mert eléggé idegesítő a dolog, valamit segíthet ezek, most megpróbálom resetelni a telefont, de ha esetleg valaki futott bele ilyenbe, akkor szívesen veszem a véleményeket.

Köszönöm szépen.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7206) zolya1973 válasza hallador (#7205) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Biztos,hogy újraindul?? Az enyém is kér néha pin kódot de nem indul újra.Ujjlenyomattal szoktam bekapcsolni de néha rájön valami és kódot kér.

(#7207) hallador válasza zolya1973 (#7206) üzenetére


hallador
addikt

Köszönöm szépen ezt megnézem, hogy tényleg újra indul -e.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7208) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Hátha találkozott már valaki ezzel a problémával.
Amikor zenét hallgatok, egyszer csak magától elhallgat, vagy hirtelen magától számot vált a telefon, és amikor bekapcsolom a képernyőt betölti a Google keresőt (mint amikor hosszan nyomja az ember a home gombot). R#hadt idegesítő, van amikor csinálja, van amikor nem. A fülhallgatóm se százas, az tény, de már az előző telefonon is csinálta. Ezt beállításokban kilehet kapcsolni, vagy ez más probléma?

[ Szerkesztve ]

(#7209) Efreet válasza pulyka jocó (#7208) üzenetére


Efreet
senior tag

Ez teljesen olyan, mintha bekapcsolna valamitől a beszéd alapú keresés (OK Google).

Ha valami miatt nem érintkezik tökéletesen a füles a csatlakozóaljzatba (pl. tok miatt nem megy bele teljesen), akkor random dolgokat küldhet a telefon felé, ez lehet ilyesminek a forrása.

Emellett érdemes megnézni a Google appot (aminek simán ez a neve), ott jobb alul a ...(több) -> beállítások -> hang -> és ott a hangalapú keresést beállítani ízlés szerint.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#7210) pulyka jocó válasza Efreet (#7209) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen ezt már megtaláltam, két kapcsoló van ott, mindkettő kikapcsolva. Amúgy is lassan ideje lesz másik füles után nézni, ez már a halálán van ami most van...

(#7211) Efreet válasza pulyka jocó (#7210) üzenetére


Efreet
senior tag

Egy olyat találtam még, hogy az alkalmazásengedélyeknél a Google apptól meg lehet vonni a mikrofonhoz hozzáférést - egy próbát megér.

(máshol különféle zenejátszó appokat ajánlottak, bár ezt kétkedéssel olvastam)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#7212) pulyka jocó válasza Efreet (#7211) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ezt kipróbálom, köszönöm.
Tegnap levettem a tokot, úgy hallgattam a zenét, nem volt vele gondom. Ma ugyan ez volt a helyzet, viszont megállt magától, ugrált a zenék között... :W nem értem miért :F

[ Szerkesztve ]

(#7213) zolya1973


zolya1973
aktív tag

A legutólsó frissítés óta nem jelez vissza a telefonom az elküldött sms-ek után. Szerintetek hogyan lehetne ezt visszavarázsolni?

(#7214) watchfun válasza zolya1973 (#7213) üzenetére


watchfun
tag

Beállítások-Rendszeralkalmazások-üzenetek-kézbesítési jelentés(be)

(#7215) BB9000


BB9000
senior tag

Nem frissül egy ideje a teló. MIUI Global 10.0 Stabil 10.0.4.0 (OEGMIFH) van rajta.
Android verzió: 8.1.0 OPM1.1710 19.019
Android biztonsági hibajavító csomag: 2018-11-01
Mit kell tennem, hogy megkapjam normálisan a frissítéseket?

(#7216) Male válasza BB9000 (#7215) üzenetére


Male
nagyúr

Ha visszanézel, ez jön majd elvileg: 10.2.1.0 OEGMIXM Pár embernek frissült rá, gondolom most várják, hogy vannak-e panaszok, aztán megy ki mindenkinek. ( nekem sem frissült még )

(#7217) vendingo


vendingo
veterán

Az új ROMban hogyan tudok widgetet kitenni? Eddig nem sikerült a szokásos módon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7218) csongi válasza BB9000 (#7215) üzenetére


csongi
veterán

Vagy felteszed az EU-s dev romot.

(#7219) BB9000 válasza csongi (#7218) üzenetére


BB9000
senior tag

A stabil ROM nekem fontos. Nem szeretnék kínlódni a fejlesztői rommal. Tavaly májusban vettem a telót. Az első időben még rendszeresen frissült, de már 5 hónapja nincs semmilyen frissítés. Samsung-nál megszoktam, hogy minden hónapban van biztonsági csomag. Itt is meg tudnám szokni.

(#7220) lacko0123


lacko0123
tag

Sziasztok.
8.11.15 ota nem erkezett meg mindig frissites. Kinai dev romot hasznal valaki?
Vagy jon erre meg valaha frissites? 🤔

(#7221) csongi válasza lacko0123 (#7220) üzenetére


csongi
veterán

Eu dev szinte minden héten jön. Kínai dev az alapja.

(#7222) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv.

Megérkezett a frissítés, és megjelent ez a figyelmeztetés. Hol lehet ezt kikapcsolni? A nagykockázatú figyelmeztetésre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7223) Tökimanó


Tökimanó
senior tag


Sziasztok! megjótt a frissítés a telefonra . Sajnos hogy mi változott azt nem tudom megnézni. A változásoknál csak ennyi jelenik meg ami a képen látható. Másnál is így van? Esetleg tudja valaki hogy lett valami új, vagy mi az ami más lett ?

(#7224) Gubek-Einste

Nálam is megjött a frissítést de rendesen ráhozta a frászt!
Szépen végig megy a frissítés, utána se kép, se hang, nem reagál semmire sem. Nagy nehezen be tudtam kapcsolni és úgy tűnik minden rendben van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7225) szenesember válasza Tökimanó (#7223) üzenetére


szenesember
aktív tag

Változások listája:

A lista nem teljes, mivel sok dolog változott még ezen kívül. (Pl értesítési sáv, alkalmazásváltó, biztonság nevű app, stb)

(#7226) Tökimanó válasza szenesember (#7225) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Sajnos az akku % kijelzés sokkal kisebb lett. Ennek nem örülök.

(#7227) Dan-szan válasza Dan-szan (#7222) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Közben megtaláltam a megoldást a problémára.
Újból végig kellett nyomkodni hogy a fejlesztői rész aktív legyen, és aztán már csak kikapcsolni az értesítést :) .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7228) Forestjo válasza Tökimanó (#7226) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia! És ez a kisebb százalékos akku ikon nem változtatható úgy, hogy ne benne, hanem mellette legyen a szám, mint korábban? Miért kell így elrontani azt ami jó? Olyan pici, hogy sokan ezért nem látják majd.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#7229) trebrona válasza Forestjo (#7228) üzenetére


trebrona
nagyúr

Majd a következő verzióban. Dev-ben már visszaállították.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7230) vihartigris válasza Forestjo (#7228) üzenetére


vihartigris
őstag

Egy képernyő fotót tudnál feltenni az új akkukijelzésről?

bármi reciproka a semmi

(#7231) Dan-szan válasza vihartigris (#7230) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Fölötted vagy hárommal szenesember tett be képet,azon jól látható az akkukijelzés

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7232) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Na most meg ez is! Szeretnék másik témát letölteni, de semmit nem tudok. Rányomok a telepítésre aztán kiírja hogy várakozás. 1 pillanatra rá meg hogy szünet. És kész, ennyi. Tovább nincs.Semmit nem hajlandó tölteni. Próbáltam több régióban is, de mindenhol ez van.Vajon ez is a frissítés miatt van?

[ Szerkesztve ]

(#7233) vihartigris válasza Dan-szan (#7231) üzenetére


vihartigris
őstag

:R

bármi reciproka a semmi

(#7234) gycs02


gycs02
tag

Sziasztok!
Itt is és más fórumon is ajánlották, hogy nagyobb frissítéseknél érdemes egy rendszer alaphelyzetbe állítást elvégezni, s újra belakni a telót. Egy két láma kérdésem lenne. Tényleg érdemes? Mi a menete, sorrend? S gondolom a telefont teljesen gyalulja, előtte mindent menteni kell.

Köszi gycs

(#7235) Abus2 válasza Tökimanó (#7232) üzenetére


Abus2
tag

Próbaképpen letöltöttem 1 témát: OnePlus 6T. Nekem probléma nélkül települt. Legutóbbi rendszer van telepítve a stable-ból, indiai régió beállítással.

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#7236) Tökimanó válasza Abus2 (#7235) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Most megpróbáltam Indiát én is. Azon kívül hogy jött egy pár fölösleges alkalmazás a telefonra az eredmény ugyanaz. Közben kiderült hogy a rendszer alkalmazásokat sem tudom frissíteni, hiába jött az értesítés. Viszont a play alkalmazásokat tudom frissíteni. Kezdek kiakadni. A biztonsági frissítés óta meg van kergülve a telefon. Vajon mi lehet az oka?

(#7237) Zsoleszhun válasza Tökimanó (#7236) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Újraindítás volt már?

¯\_(ツ)_/¯

(#7238) Tökimanó válasza Zsoleszhun (#7237) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Persze. Az volt az első amikor nem sikerültek téma letöltések.

(#7239) Tökimanó válasza Tökimanó (#7238) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem értem de most már mindegy is. Gondolt egyet a telefon és egyszer csak minden rendben van. Hogy mitől, az rejtély.

(#7240) Szekizoli79


Szekizoli79
újonc

Sziasztok!

A fejlesztői room már 5 hónapja nem kap frissítést.Viszont ma láttam,hogy a stabil igen.Érdemes visszatenni a stabil roomot,vagy a fejlesztői még így is jobb.

(#7241) Szekizoli79


Szekizoli79
újonc

Bocsánat ez kérdés akart lenni.Tehát érdemes vissza rakni a stabil roomot?

(#7242) lck válasza Szekizoli79 (#7241) üzenetére


lck
senior tag

Nálam a Stabil teljesen stabil.Tehát ezért le nem cserélném semmi pénzért. Igaz sosem volt más rajta. :)

(#7243) csongi válasza Szekizoli79 (#7240) üzenetére


csongi
veterán

Nálam eu dev van fent, megy mint a villám.

(#7244) Zsoleszhun válasza Szekizoli79 (#7241) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

+1 az eu dev mellett, a lányomnak is azt tettem fel.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#7245) KFORboy


KFORboy
senior tag

Nekem volt akku cserém... Elméletileg gyári, MI logó meg minden szar rajta van.

Ellenben mintha néha azt tapasztalnám, hogy a kelleténél gyorsabban merül...de így össze vissza.

Van mikor rendesen megy, a megjelenés kori képernyő időt is túlszárnyalja (10 óra akár)
Van mikor óránként 20%

Egy viszont fix, a készenléti ideje pocsék.
Korábban is egy éjszaka alatt 5-6%-ot merült, most ez jelentősen több.
Kb mint üzemben képernyővel, tehát úgy egy este alatt (6 óra max) 20% is.

Wifi on persze...

Valami appra gyanakszom, de totál nem tudom kiszűrni a belső akku menedzsment álltal se semmi álltal.

Tán a messenger ? :F

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#7246) Szekizoli79 válasza csongi (#7243) üzenetére


Szekizoli79
újonc

Köszönöm.Ehhez is kell a bootloader nyitás.Ugye?

(#7247) csongi válasza Szekizoli79 (#7246) üzenetére


csongi
veterán

Igen kell

(#7248) Fulár válasza KFORboy (#7245) üzenetére


Fulár
senior tag

Próbâld ki!Gyaluld le a Messengert és teszteld le úgy!Benne van a pakliban mert az cidâzza az aksit mint âllat!

(#7249) szenesember válasza KFORboy (#7245) üzenetére


szenesember
aktív tag

Root-olva van a teló? Ha igen, meg lehet találni a wakelock-ot, és ki lehet lőni. Ha nincs, próbáld meg törölni a gyorsítótárat, (vagy a messengert, ahogy azt Fulár is írta,) vagy próbálj meg egy teljes visszaállítást. Messenger-ből én inkább a lite-ot ajánlanám, mert a nagytesója olyan rosszul van megírva, h akkor is zabálja az akkut, ha "normálisan" működik. Nálam 2-3 %-ot merül egy éjszaka alatt (wi-fi on, messenger lite)

(#7250) KFORboy válasza szenesember (#7249) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nincs rootolva se semmi mókányolás...
A messengert meg nem törölhetem le, mert szükségem van rá, a Lite túl karcsú, még lebegő fej sincs meg egy csomó funkció hiányzik.

Wake lock meg mit tesz ?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.