Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) #73029888 válasza FoLey-v (#7050) üzenetére


#73029888
törölt tag

Note 5 van ismimnek.

(#7052) #73029888


#73029888
törölt tag

Megvan a telefon,MIUI 10 v10.0.4.0 verzióval. Az előlapi kameránál van mélységélesség de a hátlapival nem,pedig ezzel volt a MIUI 10 beharangozva. Lehet nyitni fogom a BL-t.

(#7053) csongi


csongi
veterán

Jo a Miui hu oldal.
Emlekesztetonel nincs az adatbazisba az emilcimem.
Regisztracional meg hasznalatban van. :).

(#7054) #73029888 válasza csongi (#7053) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nálam működik....[link]

[ Szerkesztve ]

(#7055) csongi


csongi
veterán

Hogy a túróba lehet telepíteni a Mi falsht win 10-re?
Nod minden letilt.
Firefoxal akarja megnyitni az msi.html fájlt.

(#7056) csongi


csongi
veterán

Összefoglalóba ez sem értem.
Root

Ha már van TWRP recovery, SuperSU flashelésével:

Mit flashelek itt mivel?

(#7057) trebrona válasza csongi (#7056) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nem érted, nincs is szükséged root-ra.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7058) csongi válasza trebrona (#7057) üzenetére


csongi
veterán

Akkor a Su-t flashelem a twrp-vel?

(#7059) trebrona válasza csongi (#7058) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így van. De már inkább a magisk az ajánlottabb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7060) csongi válasza trebrona (#7059) üzenetére


csongi
veterán

Köszi! :R

Ha már van TWRP recovery, SuperSU flashelésével:
Szerintem.
Ha már van TWRP recovery, SuperSU flasheléséhez:
Vagy
SuperSU flashelése TWRP recoveryvel.
Vagy ilyesmi :)

(#7061) #73029888


#73029888
törölt tag

Felflasheltem az AEX v9.0 ROM-ot és telepítéskor valami Vendor image is felrakott,és ha én szeretnék utána a Xiaomi.EU-ra menni akkor működni fog vagy nem?

(#7062) lacko0123 válasza ubul23 (#7047) üzenetére


lacko0123
tag

Hol lehet informálódni, hogy mikor kap újabb fejlesztői verziót? Azt hittem csak nekem 11.15 az utolsó.

(#7063) #73029888 válasza lacko0123 (#7062) üzenetére


#73029888
törölt tag

Xiaomi.eu 12.13/20-nál jár.

(#7064) ubul23 válasza lacko0123 (#7062) üzenetére


ubul23
senior tag

Nem tudom, telegram csoportokat nézegettem de ott is csak annyit írnak, hogy ismét nem lett kiadva frissítés. EU rom azért jár 12.20-nál mert annak a kínai rom az alapja. A kínai rom most is kapott frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#7065) #73029888 válasza ubul23 (#7064) üzenetére


#73029888
törölt tag

Lehet tudni az okát,miért nem kap a telefon újabb Global DEV verziókat?

(#7066) ubul23 válasza #73029888 (#7065) üzenetére


ubul23
senior tag

Én csak annyit tudok, hogy fel van függesztve a frissítés. Mindenhol csak ezt lehet olvasni. Nem értem, hogy miért mikor a gyengéb redmi 5, a régebbi redmi 4, redmi note 4 és hasonló telefonok is megkapják a frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#7067) Donki Hóte válasza ubul23 (#7066) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem gyengébb a Redmi5, csak jóval kevesebbet adtak el belőle, mint a 4-es verzióból.

A Redmi5 valami átmeneti modell, nagyon rövid ideig gyártották és forgalmazták, ezért nem éri meg minden frissítést kihozni rá :(

Egyébként nekem semmi bajom azzal, hogy döcögős a frissítés, nem látok különösebb problémát a most használt verzióval.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7068) ubul23 válasza Donki Hóte (#7067) üzenetére


ubul23
senior tag

Redmi 5 minden héten kap frissítés míg a redmi 5 plus 1 hónapja nem kapott, a redmi 5 gyengébb mint a redmi 5 plus.

(#7069) totyak


totyak
aktív tag

Ti milyen kijelzővédőt használtok? Linkelnétek párat ebay-ről? Nem vagyok benne biztos, ha beírom a keresőbe: xiaomi redmi 5 plus, akkor valóban erre a telefonra kapok. Más régiókban, ha jól tudom nem ez a telefon neve.

Kamera lencséjére használtok valamit?

[ Szerkesztve ]

(#7070) MPeter87 válasza totyak (#7069) üzenetére


MPeter87
őstag

(#7071) totyak válasza MPeter87 (#7070) üzenetére


totyak
aktív tag

Köszönöm. És akkor ebayen milyen néven keressem? Nem drága egy ilyen üveglap, de lassan ér ide, nincs kedvem mellényúlni. Képek viszont nem a valóságot mutagják.

(#7072) Robi060423 válasza FoLey-v (#7050) üzenetére


Robi060423
csendes tag

Szasztok Én redmi 5 pluson Xiaomi.eu.8.12.20-as romot használok és nagyon meg vagyok vele elégedve több mint 1 éve és a kamera is hibátlan úgyan úgy a hangszóró és minden más :) :DD

(#7073) ubul23 válasza Robi060423 (#7072) üzenetére


ubul23
senior tag

Én is szerettem volna feltenni, nyitva van a bootloader, próbáltam telepíteni twrp-t de valami miatt nem marad meg újraindítás után. Így nem tudom telepíteni a romot.

(#7074) lacko0123 válasza ubul23 (#7073) üzenetére


lacko0123
tag

Nálam is ez a probléma.

(#7075) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Talált már valaki 10-re olyan témát amiben az állapotsor kicsit nagyobb karaktereket használ???

(#7076) Tökimanó válasza zolya1973 (#7075) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Tessék! :K

A képen felül jól látható hogy milyen. Én is ezt használom mert a szemem már nem a régi :D

[ Szerkesztve ]

(#7077) ubul23 válasza zolya1973 (#7075) üzenetére


ubul23
senior tag

[link]Poco theme Ebben is elég nagyok az ikonok és az értesítési felület.

(#7078) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Köszönöm, letöltöttem mindkettőt. Mindjárt ki is próbálom.

(#7079) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

hát jó nehéz volt belőne a zenelejátszót, hogy újra véletlenszerüen játsza le az mp3 zenéket, mindig előadó szerint erőltette...lehetne kicsit intelligensebb a menű e tekintetben

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7080) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Törölni szeretném magamat a telefonról. A Mi fiók törlése ment is rendben, de sehogyan sem találom, hogy a Google fiókomat hogyan tudom törölni a telefonról.

Akinek már sikerült törölni a Google fiókot, az írja meg legyen szíves, hogy hogyan kell ezt csinálni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7081) MPeter87 válasza Donki Hóte (#7080) üzenetére


MPeter87
őstag

Beállítások > Szinkronizálás > Google > itt kiválasztod a fiókod > Egyebek legalul > Fiók törlése
Ha csak 1 fiókod van és ilyen opció nem lenne, a gyári adatok visszaállításával minden törlődik.

(#7082) Donki Hóte válasza MPeter87 (#7081) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi szépen, sikerült törölni a fiókomat. Nem akartam az egész telefont törölni a gyári adatok visszaállításával, ezért kerestem a lehetőséget a Gmail fiók törlésére.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7083) Gyuszab


Gyuszab
csendes tag

Amit nem írnak róla, fogja a GALILEO műholdakat is!!!!

(#7084) lacko0123


lacko0123
tag

Sziasztok.
Nem találok semmi hírt a heti frissítéssel kapcsolatban, csak annyit tudok, hogy leállították. Nem lesz több? Az utolsó az 11.15-ös...

[ Szerkesztve ]

(#7085) ubul23 válasza lacko0123 (#7084) üzenetére


ubul23
senior tag

Valami olyasmit olvastam, hogy rendszer stabilitási gondok vannak a frissítésekel és nehezen tudják javítani. Csak azt nem értem akkor a kínai romot hogyan tudják frissíteni? Ott minden héten van frissítés.

(#7086) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nálam a naptárban csak márciusig mutatja az ünnepnapokat, letöltöttem másikat próbaképpen de ott szintén ez a helyzet. Erre van valakinek ötlete, netán megoldása?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7087) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném nyitni a teló bootloaderét root miatt meg downgrade végett de sajna azt írja 30napot kell várnom mivel nemrég nyitottam a másik Xiaomi telóm bootloaderét... Van ennek módja esetleg hogy megkerüljem a 30napot?

[ Szerkesztve ]

(#7088) pvt.peter válasza zekk007 (#7087) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nincs, ha jol tudom.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#7089) Hanzika


Hanzika
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy mobilnettel nem kapom meg értesítéseket, üzeneteket (Gmail, Viber,...)
Gyári rom (MIUI10). Ha belépek az adott alkalmazásba, frissítek, akkor megjön az üzenet. Ha van wifi, akkor nincs ilyen probléma, jön rendesen minden, tehát az értesítések is rendben be vannak állítva. Mobilnet elérés (háttérben történő kommunikáció) nincs tiltva.
Van esetleg valami egyéb beállítás, vagy ez valami bug?
Előre is köszi!

(#7090) ubul23 válasza Hanzika (#7089) üzenetére


ubul23
senior tag

Beállítások, szinkronizálás, csak wi-fi-n biztosan be van kapcsolva, ezt próbáld kikapcsolni.

(#7091) Hanzika válasza ubul23 (#7090) üzenetére


Hanzika
csendes tag

Sajnos nem az a baj.
Azért gyanakodtam valami bug-ra, mert nem állítottam át semmit, és a Viber működni kezdett... :F
De a Gmail továbbra sem. A szinkronizálást, az energia beállításokat (nincs akku kímélő beállítva), és az értesítéseket átnéztem. Van még valahol beállítási lehetőség?

(#7092) janakbacsi válasza zekk007 (#7087) üzenetére


janakbacsi
őstag

Csinálj egy másik mi accountot! Azzal nem kell várni 30 napot.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#7093) gabosz02


gabosz02
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom van a telefonnal, hogy a beállított ébresztő nem szólal meg, nem rezeg se semmi.
Valaki tudja, hogy mi lehet az oka?
Előre is köszönöm. :)

(#7094) MPeter87 válasza gabosz02 (#7093) üzenetére


MPeter87
őstag

Próbáltad már újraindítani vagy kikapcsolni és vissza? Viccen kívül.

(#7095) Hanzika válasza gabosz02 (#7093) üzenetére


Hanzika
csendes tag

Van, hogy a MIUI kilő olyan alkalmazást, ami a háttérben fut, de nem nyitottad meg hosszabb ideje...
Próbáld meg ezt:
Beállítások / Akkumulátor és teljesítmény / Alkalmazások korlátozása / 3 pont a jobb felső sarokban / Rendszeralkalmazások mutatása / kiválasztod az órát a listából / Nincs korlátozás
Lehet még az, hogy az alkalmazásváltóban hosszan nyomsz az órára, és a felugró 3 ikonból a felső lakatra rányomsz, ezzel talán a memóriában marad...

(#7096) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok!

Ismét megpróbálkoznék a TWRP-jelszó problémára megoldást keresni.

Ugye jön mindig a frissítés, és csak akkor tudom telepíteni, ha teljesen wipe-olom a telefont, és sd kártyára rakom a rom-ot, mert mindig jelszót kér a TWRP, de eddig senki se árulta el, hogy van-e valamilyen mód megtudni, hogy milyen jelszót kér.

TWRP 3.x.x.x. verzióval próbáltam, mindegyikkel kér jelszót. Több fórumon olvastam hogy a képernyőzár pinkódja/minta"kódja" nyitja. Természetesen nálam ezek se működnek.

Valakinek van valami tippje ezeken felül?

TWRP-Team-nek írtam már levelet, de azok se válaszolnak...

Előre is köszönöm a segítséget.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#7097) trebrona válasza MrYoniko (#7096) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbálkozz a képernyőzár jelszóval! :)

Format data után nem fog kérni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7098) MrYoniko válasza trebrona (#7097) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Format data után a rom sincs meg, max sd kártyán...

De kösz a semmit.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#7099) trebrona válasza MrYoniko (#7098) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pont az a lényeg...
Data partíció formázása után fog megszűnni a titkosítás.

Utána mehet SD-ről és a továbbiakban jó lesz. De elnézésedet kérem, hogy mertem segíteni. :U

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7100) MrYoniko válasza trebrona (#7099) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Akkor légyszíves ne csak az első sort olvasd el, mert olyan megoldást javasolsz amit jelenleg is használok, le is van írva.
Nekem a jelszóval van problémám, amit nem kikerülni szeretnék, hanem megtudni, hogy honnan ásom elő. (Ha nem lett volna világos).

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.