Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) zolya1973 válasza szenesember (#6950) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Nem tudom mit lehetne tenni ilyenkor. Én sem OTA-n telepítettem.

(#6952) kerekx


kerekx
csendes tag

Egyre több PIE romba botlani VIncehez.. Valaki próbált már 9 droidot? Mik a tapasztalatok?

(#6953) stellaz válasza zolya1973 (#6949) üzenetére


stellaz
addikt

Nem rendszer alkalmazás frissítés jött?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6954) gycs02 válasza Efreet (#6947) üzenetére


gycs02
tag

Amikor lentről fel húzással előhozod a háttérben futó alkalmazásokat, akkor a kívánt alkalmazásra hosszan nyom és ott lehet ki be kapcsolni.

(#6955) Efreet válasza gycs02 (#6954) üzenetére


Efreet
senior tag

Nem jönnek elő a futó alkalmazások, egy üres képernyőn, annyit ír ki, hogy a rögzítés feloldásához "tartsa lenyomva a Home és Power gombot"

Nem a lakatos rögzítésről van szó, hogy a memóriában maradjon a program, hanem a tüskéről, amivel az előtérben lehet rögzíteni valamit - és nem nehéz véletlenül is rányomni.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#6956) gycs02 válasza Efreet (#6955) üzenetére


gycs02
tag

Bocs félreértettelek.

(#6957) cbatesz


cbatesz
tag

Jött egy OTA frissítés 10.0.4.0.

(#6958) Dan-szan válasza cbatesz (#6957) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nálam már fel is kúszott a telóra, de szinte ebben a pillanatban így még semmit sem tudok mondani. Az értesítésre leszek kíváncsi,nekem is többet jelzett mint a valós állapot.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#6959) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nos akkor meg is van úgy tűnik az eredménye a frissítésnek nálam - az értesítések megjavult , a valós állapotot mutatja.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#6960) cbatesz válasza Dan-szan (#6959) üzenetére


cbatesz
tag

Na az jó, nálam nem volt gond vele

(#6961) FoLey-v válasza cbatesz (#6957) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem tegnapelőtt feldobta ezt a frissítést,de utána el is tünt. Most megint feldobta és tudom is frissíteni. :F

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6962) cbatesz válasza FoLey-v (#6961) üzenetére


cbatesz
tag

Visszatértem gesztusvezérlésre, most mintha flottabb lenne :)

(#6963) kazsmerlaca válasza cbatesz (#6962) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Sose volt vele gond szerintem... :))

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#6964) cbatesz válasza kazsmerlaca (#6963) üzenetére


cbatesz
tag

Nekem akadozott

(#6965) stellaz


stellaz
addikt

Nekem az új frissítés szerencsére megoldotta a dupla értesítés problémáját.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6966) Male válasza fido1983 (#5828) üzenetére


Male
nagyúr

Tegnap nekem újra jelentkezett ez a hiba... 10.0.2.0-as gyári ROM, tehát nem csak a 9. akárhányasokkal csinálja. Egyszerűen lefagyott a képernyő, nem lehet lapozni, appot indítani... ha lenyomom a kijelzőt, és vissza, akkor a pin kódig érzékel rendben, aztán utána ugyan úgy csak nézegetni lehet... újraindítás megoldotta most is.
Ami gyanús, hogy most is, mint eddig mindig, épp ment a gyári böngésző is. Mondjuk hónapokkal ezelőtt jelentkezett utoljára, most a 10-esen pl először... szóval nem vészes a dolog, de azért zavaró, és elég furcsa, hogy egy Android főverzió váltás és egy MIUI főverzió váltás után is megvan egy ilyen bug :F

(#6967) lck válasza Male (#6966) üzenetére


lck
senior tag

Nálam az utóbbi 2 hétben 2x előfordult. Korábban soha.
Ebben az időszakban a truecaller-t raktam fel. Azon agyalok hogy esetleg az okozhat e ilyet ??

(#6968) Ciccuka válasza Blamazs (#6927) üzenetére


Ciccuka
veterán

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Teszt:
Xiaomi Redmi Note 6 Pro - elszigetelt eset

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6969) stellaz válasza Male (#6966) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem is tegnap fagyott le először, mióta felment a 10-es.... Valami itt gyanús :-)

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6970) Ciccuka válasza stellaz (#6969) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tegnap 10.0.2.0-el lefagyott a telefon képernyő. Korábban is néhányszor már előfordult. Újraindítás mindig segített. Most jött ki ma a 10.0.4.0 lehet ez megoldja ezt a problémát. MIUI 9-el nem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6971) Male válasza lck (#6967) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem az nincs fent... szóval nem hinném, hogy az okozza. Este Skype és böngésző futott, azok között váltogattam amikor megállt így.

stellaz: Központilag fagyasztanak? :DDD

Ciccuka: Nekem a 9-essel is volt, azért is írtam a nagyon régi hszre válaszul, mert akkor is szó volt erről a gondról. Nagyon furcsa, hogy ennyi szoftveres változás után is megmaradt.

(#6972) FoLey-v válasza cbatesz (#6962) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem idáig is flottán ment a gesztus vezérlés. :)
Bár amióta MIUI 10-re frissítettem mintha akksi állapota kevesebb lenne,érdekes a 9-el kihúztam 2-3 napot,a 10-el meg kettő napot,de lehet csak MIUI első verzió ilyen majd orvosolják.
A kamera minőség fejlődés egy picit fejlődhetne,de lehet hogy Google Camera apit ráteszem,mert azt dicsérik csak ugye rootolnom is kell. :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6973) macilaci válasza stellaz (#6969) üzenetére


macilaci
csendes tag

Nálam is fagyott, a tízes most először. Valszeg frissítés előtt kikényszerítettek valamiért egy tömeges újraindítást.

(#6974) Sigiusz


Sigiusz
tag

Sziasztok! Valaki jatszik vele Pubg-t? Hogy fut rajta es milyen grafon?

(#6975) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Ezzel mit lehet tenni?
Nem ragal semmire.

(#6976) csongi


csongi
veterán

Erdemes feltenni a Global stbil helyett az eu,stabilt?

(#6977) totyak


totyak
aktív tag

Ma már megint eljátszotta a telefonom, hogy ujjlenyomat feloldás után nem oldott fel, hanem pin kódot kért. Nem vágom ez mi a rossebtől van.

(#6978) csongi válasza totyak (#6977) üzenetére


csongi
veterán

Nincs veletlen beallitva az automatikus frissites?
Mert akkor ujra indul szepen, es akkor veszed eszre mikor feloldanad a kijelzot.

(#6979) keszo válasza csongi (#6978) üzenetére


keszo
őstag

Csak olyankor sim pint is kérne.

Attila

(#6980) msaca01 válasza keszo (#6979) üzenetére


msaca01
tag

Csak ha nincs kikapcsolva.

(#6981) BB9000


BB9000
senior tag

Tegnap este felmászott a telefonra a MIUI 10.0.4.0 (OEGMIFH). Egyenlőre nincs vele gond.

(#6982) totyak válasza csongi (#6978) üzenetére


totyak
aktív tag

Szerintem nincs. Hol találom a beállításokban, rácsekkolok?

(#6983) fido1983


fido1983
csendes tag

Sziasztok! Az arcfelismerés csak Hongkong régiónál elérhető? Ha igen van valami hátrányom ha átállítom?

(#6984) vendingo válasza fido1983 (#6983) üzenetére


vendingo
veterán

Indiain is működik, semmi hátrányt nem tapasztaltam eddig.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6985) dniki88 válasza csongi (#6975) üzenetére


dniki88
tag

Szia
Ugyanez a helyzet

Beállítások - Rendszeralkalmazások - Böngésző - Verzióadatok - Frissítések keresése.
Itt is megtalálja az új verziót, kéri az ismeretlen források engedélyezését....feltelepíti, és kész.

(#6986) csongi válasza totyak (#6982) üzenetére


csongi
veterán

Ime.

dniki88: Rendszer frissitest kovetoen sikerult magat lefrissiteni.

[ Szerkesztve ]

(#6987) david_97


david_97
senior tag

Srácok nem tudtok valami jó ram managment appot? Folyton dobálja el a programokat, miközben mindig van 1gb szabad ram mindig. Szeretném kicsit jobban testre szabni az egészet, az app kezelőben ha lakatot teszek az appra, az sem sokat javít a helyzetemen.

(#6988) stellaz válasza fido1983 (#6983) üzenetére


stellaz
addikt

Mivel az EU adatvédelmi törvény miatt van így, ezért gondolom ott ez lazább. Hogy ebből mi következik, azt nem tudom.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6989) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Redmi 5 Plus (Global, 4/64GB) készülék, mint ami a címben is van.

Megtörtént a BL nyitás (izgalmas 720 óra várakozás után).
Sikeresen lecseréltem a recoveryt TWRP-re 3.2.3.-0-vince [link].
Persze be is álítottam, hogy végleges legyen ez a recovery.
Felraktam a Magisk-et, még itt se volt gond, viszont a SaftyNet check-nél kidobja hibára a ctsProfile: false-ot.

Aztán tegnap jött a magisk frissítése, és ugye azt is recovery-ben lehet frissíteni, de jelszót kér, persze nem fogad el semmit amit külföldi oldalakon találtam. Erre valakinek valami tippje van?

Másik problémám, hogy a buherált rendszer miatt nem megy pl az otp smart bank.

Harmadik kérdésem:
A linkben szereplő app [link] egy képernyő felvevő, ami elvileg már támogatja a belső hang felvételét (mert a gyári app még mindig nem támogatja), de ehez valami modult kéne leszedni, amit sehol se találok.

Köszönöm előre is a válaszokat, lehet már volt ilyen jellegű kérdés, de ~óra angol fórum bogarászás után már nem volt energiám ~7k hsz-t átnyálazni.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#6990) sanyie70 válasza MrYoniko (#6989) üzenetére


sanyie70
tag

A smart bankra tudok megoldást. A magisk-ben van olyan, hogy magisk hide. Kiválasztod a smart bankot és akkor elrejti előle a buherálást. A jelszóra én is kíváncsi lennék, bár én már egy ideje nem piszkálom, tökéletes így a telo.

(#6991) Ciccuka válasza Steve1207 (#5347) üzenetére


Ciccuka
veterán

Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB
(MIUI 10.0.4.0) Android 8.1.2
Antutu 7.1.0 78337 pont

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6992) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok! Magánszámokat, hogyan tudok letíltani??

(#6993) cbatesz


cbatesz
tag

Valaki használ okostokot hozzá? Hogy működik vele, mit tud? Ebay en láttam, lehet rendelek egyet.

(#6994) dniki88 válasza zolya1973 (#6992) üzenetére


dniki88
tag

Szia

Beállítások - Rendszeralkalmazások - Hívásbeállítások - Tiltólista - Hívás tiltólista - Rejtett számról érkező hívások tiltása.

Vagy

Zöld kagyló - Bal oldalt 3 vízszintes vonal - Tiltólista - Többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#6995) zolya1973 válasza dniki88 (#6994) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Oké!! Köszönöm szépen! Így már sikerült.

(#6996) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok! Hol tudom beállítani, hogy arcfelismerés ne oldjon fel egyből hanem csak suhintasra? Nem feltétlen akarom feloldani a képernyőt csak megnezni az értesítéseket.

Battletag: Myth#1775

(#6997) stellaz


stellaz
addikt

Rendeltem qc3-as gyorstöltőt, ki is jelzi szépen, hogy éppen gyorstölt. Ami viszont érdekes, hogy ha be van kapcsolva a készülék, akkor 10 perc alatt tölt ~ 9%-ot, míg ha ki van kapcsolva a készülék, akkor ~12%-ot.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6998) Ciccuka válasza stellaz (#6997) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez teljesen normális. Ha ki van kapcsolva értelemszerűen nem merül és csak tölteni kell.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6999) stellaz válasza Ciccuka (#6998) üzenetére


stellaz
addikt

Ok, de azért 10 perc alatt nem merült 3 százalékot :-)

Amúgy én sem lepődtem meg nagyon, de azért érdekes volt látni.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#7000) Myth válasza Myth (#6996) üzenetére


Myth
aktív tag

Vagy ilyen lehetőség nincs miuiba?

Valamint itt mi lehet a gond? Ranyomok, hogy ok de hibàt dob.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.