Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) megabor


megabor
tag

Sziasztok!
Eu.dev romom van. Időnként az "Aranyoldalak" app leáll. Ez mi a gyík?
Más: a MiDrop alkalmazás a rendszeralkalmazások között látszik, hogy indítható?

(#2452) #73029888 válasza counterbill (#2441) üzenetére


#73029888
törölt tag

[link]

Itt is ki kell unlockolni a bootloadert,a programot nem néztem meg,de valszeg nem is fogom mert A1 van :(

(#2453) Male válasza Oldman2 (#2443) üzenetére


Male
nagyúr

Korábban egy androidos cikknél pont ezt hoztam fel, hogy nekem úgy tűnik erre tartanak... igazam lett :)

(#2454) Khelben válasza Imurai (#2447) üzenetére


Khelben
nagyúr

Állítsd át a régiót Dél Koreára, tedd fel a skint majd állítsd vissza magyarra.

[ Szerkesztve ]

(#2455) #63534592


#63534592
törölt tag

Imádom ezt a telefont :)




(#2456) KamuMazsola válasza #63534592 (#2455) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az első képen ott a telefonszámod, sőt mindegyiken. Nem baj?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#2457) KFORboy


KFORboy
senior tag

Minap volt egy bazi nagy qrv@anyázásom magamban...

Azon kívül, hogy az EuStocknak nagyon bóvli a weboldala, nem lehet változtatni postázási címet.
Illetve DE
Csak hogy kamu, nem veszi tudomásul a rendszer.

Rendeléskor megadtam a munkahelyem, aztán a beomra ránézve, kiderült, hogy aznap nem is vagyok benn, ezért gyors visszamentem, és átszerkesztettem az otthoni címre...
Minden bejegyzett címet töröltem és csakis az otthonit hagytam benn, 5x is ellenőriztem.
Minap jön az SMS, hogy a GLS-nek átadták, GLS átvette a csomagot.
GLS küldi a mailt, hogy holnap kihozzák...

PERSZEHOGY a rossz címre... azaz melóhelyemre adták fel a srácok.

GLS webfelületére belépve, módosítom a kiszállítási címet, erre meg jön a visszaigazoló mail, hogy holnapután jön a csomag.
Felhívom a GLS-t, mondják, hogy nekik kell még plusz egy nap az újra átválogatás néven, hogy a másik címre küldjenek egy olyan csomagot, ami valószínűleg még be sem ért az átadásból a válogatásra... :(((
Persze visszacsinálni nincs lehetőségem, (mert inkább bementem volna az átvételhez a melóhelyemre mintsem elessek egy naptól) tehát most fel vagyok ültetve a szopórollerre.

Egyszerre sikerült igen csak megharagudnom a két cégre.

Szerencsére holnapután is szabad vagyok, de akkor is el van cseszve az időm arra, hogy várhatok a futárra ami persze nem fog 8-kor beköszönni... utána az szofver frissítés és a szükséges dolgok felpakolása mert másnapra már kelleni fog, és persze ezt az időt is a párommal töltött szabadidőmből kell lecsípnem ha úgy jönnek össze a dolgok... : /

1 óráig azon gondolkodtam, hogy akkor már hagyom a francba az egészet és megrendelem máshonnan, ne csak nekem legyen szar...

Tehát; NE csesszétek el a szállítási címet EuStockon, mert nincs korrigálási lehetőség a weboldalon !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#2458) Sungoo válasza KFORboy (#2457) üzenetére


Sungoo
addikt

"aztán a beomra ránézve, kiderült, hogy aznap nem is vagyok benn"
Eszembe jutott egy régi klasszikus: "Azért, mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye".
Gondolom az EU stockot nem is próbáltad elérni...

[ Szerkesztve ]

(#2459) Oldman2 válasza KFORboy (#2457) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem védeni akarom a Stock-ot, téged sem b...gatni, de gondold át.

A postázási cím alapból ugyan a profilodban rögzített, de az egyes megrendelésekkor ezek módosulhatnak.

Azaz ha van már egy megrendelésed adott címmel, a profilodban lévő címet hiába módosítod... A már élő megrendelésedet kellett volna pl. egy telefonhívással módosítani.

Szerintem

(#2460) South Velen


South Velen
addikt

MIUI 9.5 - Ah basszus végre lecserélték az értesítések megjelenítését AOSP-hoz közelebb állóra.

Utáltam, hogy eddig két ujjal kell lehúzni, és az ikon elveszi a fél területet....de végre, ez is jó irányt vett.

(#2461) Male válasza KFORboy (#2457) üzenetére


Male
nagyúr

Ahogy Oldman2 is írja, ez kb az összes normális webshopban így működik... a megrendeléskor beállított cím rögzül a megrendeléshez, utána az adataidat bármire átírod, az már nem hat a korábbi rendelésre... az Eustockot kellett volna keresned az adott rendeléssel kapcsolatban, ha még esetleg nem adták fel, akkor változtassanak a címen. A GLS-nél pedig ez le van írva, ha moddolsz a kiszállítási címen, akkor az plusz nap... ellenben megadják a futár számát, amit így reggel fel tudsz hívni, és meg tudod vele beszélni, hogy esetleg másik ponton adja át... én is vetem már át tőlük hazafelé sétálva egy útba eső buszmegállóban csomagot :DDD

(#2462) Oldman2 válasza Male (#2461) üzenetére


Oldman2
veterán

Vagy, mint én az utóbbi időben, adott GLS csomagpontra irányítod az egyébként tökmindegy hová rendelt csomagot. Oda meg akkor mész érte, amikor akarsz.

Én a bankkártyás fizetés miatt (is) csomagpontra kérem a GLS csomagokat.

(#2463) tonerz válasza South Velen (#2460) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én annyira nem örülök ennek, a régi nekem sokkal kényelmesebb volt.
Ezt is meglehet szokni, de igazán benne hagyhatták volna a Választás lehetőségét.

(#2464) eustock válasza KFORboy (#2457) üzenetére


eustock
tag

Üdvözlet!

A csomagok kiszállítását külső logisztikai partner végzi, a szállítási címet, ha eltér a számlázási címtől, az iLogistic ablakban kell megadni.
Amennyiben téves/hibás cím kerül rögzítésre, nyugodtan lehet felénk jelezni, és a lehető leggyorsabban korrigálásra kerül.

A rendelés sikeres leadása után a rendelés lezárásra kerül, így a számlázási/szállítási címet sem tudja a vásárló megváltoztatni, ami azért hasznos, mert a rendelések feldolgozása több szálon történik, így egy esetleges módosítás a rendelésben, ami jelzés nélkül történik szintén problémát okozna.

A futárszolgálat rendszerében elvégzett cím módosítások, átirányítások további +1 nappal meghosszabbítják a rendelések kiszállítását, ez minden futárszolgálat esetén így történik.

Amennyiben úgy érzed, a rendelés visszamondható a GLS értesítőben megadott módon, vagy a futárnál személyesen is, így két szállítási költség mínuszban leszünk, de amit jobban sajnálunk, hogy nem lettél elégedett vásárlónk.

A kellemetlenségek miatt elnézést kérünk. :R

Üdvözlettel: EU Stock

(#2471) South Velen válasza tonerz (#2463) üzenetére


South Velen
addikt

Ez igaz, benne hagyhatták volna. Nekem viszont ez volt az eddigi legnagyobb gondom kb a MIUI-val.
A régi kicsit jobban illik design-ilag a MIUI-hoz, de ez funkcionálisan sokkal előnyösebb... szerintem

(#2474) Steve1207


Steve1207
veterán

Nos végre itt is megvan, RN3P után azt kell mondjam kb ugyanazt a teljesítményt hozza. Semmi extra, de nem is érzem azt a nagy különbséget, ami miatt a SoC-t okolhatnánk. 4GB RAM-ot nem érzem kirívóan szükségesnek, de azért elfér. Hynix ram ez is.

VR támogatás: videónál rosszul használja a codec-eket, mint minden MIUI. (Részben jól használja, csak lebutítja a képet és MIUI alatt ki se lehet játszani, hogy rendesen menjen, ellenben egy LOS-on simán megoldható, hogy tűéles legyen a kép, ne egy elmosott vacak.)

Kamera végre nem lag-ol be preview képen se sötétebb részen, ez nekem Xiaomi telón csoda :DDD
IMX486 itt is a hátsó, front kamera OV5675.
Nekem az jön le, hogy a Xiaomi beraktározott rengeteget az OV modulból, de elfogyott és Sony-ra cserélte. Kifuttatta a 3GB-os készletekkel az OV-t és ment a 4GB-os telókba az IMX486.

Egyébként nagyon dinamikus képeket csinál, egy percig se sírom vissza az f2-es szutyok samsung modult az előzőből. Itt +2 EV-vel stabilabb, bemozdulásmentesebb képeket lehet lőni, mint ott alapból.

.

(#2476) AxBattler válasza grafnet (#2428) üzenetére


AxBattler
félisten

Amazing LifeHack - Dual Sim and MicroSD card working Same time :)

A kivitelezés nem szebb, viszont a végeredmény annál inkább. :K
Mondjuk pillanatragasztó helyett inkább valami vékonyabb, kevésbé agresszív, kétoldalú ragasztószalagot használnék, hogy utólag a SIM chip-et le lehessen operálni a memóriakártyáról.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2479) Steve1207


Steve1207
veterán

Ez a gesztusvezérlés baromi jó srácok élesben is. Igaz néha megtorpanok még, hogy "hol a gomb", de király, hogy már benne van ebben a frissítésben :DD

.

(#2480) Jeami


Jeami
tag

Volt valakinek olyan hogy az új frissítés után eltűnt a témák alkalmazás??? :(

Sehol nincs már kínomban. Apk-ből telepítettem de akkor is csak frissíti a programnak sehol semmi nyoma... Ez mi?

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#2483) vegyszer válasza Jeami (#2480) üzenetére


vegyszer
addikt

Olvass vissza. Igen, kivették bizonyos régiókból. Az okot nem vágom, de bizonyos régiókból megy.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2484) csongi válasza grafnet (#2414) üzenetére


csongi
veterán

Kivancsi vagyok, neked ad e allandoan ertesitest a kartyaval kapcsolatba. :)
Igaz nalam bent van a slotba minden.
2sim+32Gb msd

(#2486) Jeami válasza vegyszer (#2483) üzenetére


Jeami
tag

Köszönöm, az a vicces hogy amikor rákeresek akkor kiírja hogy az ön régiójában a témák támogatott de se ikon se program... :)

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#2487) Sungoo válasza Jeami (#2486) üzenetére


Sungoo
addikt

Állítsd át Bosznia-Hercegovinára, és minden megoldva. :)

(#2489) AxBattler válasza csongi (#2484) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz nalam bent van a slotba minden.
2sim+32Gb msd

Te hogy oldottad meg? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2493) vendingo válasza KFORboy (#2492) üzenetére


vendingo
veterán

Légyszíves fáradj át ide, mert nem ide való a téma függetlenül attól, hogy mit rendeltél: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
Köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2499) grafnet válasza csongi (#2484) üzenetére


grafnet
veterán

Ha, az Imitált SD-re gondolsz, az nálam be van kapcsolva.
Semmilyen értesítést nem ad fel!

Ha neked a melegítős - ragasztós történettel van megcsinálva, lehet az kavar valamit.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2500) Jeami válasza Sungoo (#2487) üzenetére


Jeami
tag

Oké, kipróbálom... De azért remélem hamarosan visszakerül "normálisan"...

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.