Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) TpS válasza gyuri1979 (#5348) üzenetére


TpS
őstag

Érdemes meghirdetni a telefont. Annak idején a samu note1-m elég rendesen összetört, mert megtaposta egy kisteherautó. Teljesen meglepődtem, amikor elvitték a vaterán, felverték az árát 30 ropira, holott szerintem semmi sem maradt ép benne. Szerintem volt biztosítása valakinek ilyen telefonra és ezért vette meg.

(#5352) gyuri1979 válasza TpS (#5350) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Hát igen,van benne valami. Néha az emberi hülyeség az egeket veri....Pár hete voltunk helyszínelni egy BKV balesetenél,a kiscsaj(ha jól emlékszem 16éves volt) nyomkodta telt,meg telefonált fulessel,és besetalt a szerelvény elé,a többit meg már sejtitek... De akár napi szinten látom a munkámból is kifolyólag,hogy nézi a telt,bámul a föld fele,és lazán megindul a piroson,és mikor jön a bunti, meg háborog.....

(#5353) DonLaca@ válasza TpS (#5346) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Félre értesz, engem sem az zavar hogy másnak is olyan a telefonja mint az enyém. Hanem az hogy esztétikailag egy csak kijelzőből álló telefont nem tartok szépnek.
Lehet félreérthető voltam az előbb.

[ Szerkesztve ]

(#5354) gyuri1979 válasza TpS (#5351) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Egy próbát megér,veszteni valója nincs,végülis lehet hogy van akit nem zavar a sárga csík,és ad elfogadható árat érte.

(#5355) TpS válasza gyuri1979 (#5354) üzenetére


TpS
őstag

Így van. Ha csak 15-öt kap érte, az is 15-tel több, mintha kidobná.

[ Szerkesztve ]

(#5356) gyuri1979 válasza TpS (#5355) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

👍

(#5357) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

https://helloxiaomi.hu/kiszivargott-kepek-es-video-a-xiaomi-mi-max-3-rol/

(#5358) *Mukeey* válasza gyuri1979 (#5357) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Olvastam én is ma már...hát,pont erre számítottam.Sd636 amúgy eléggé odaver,semmi lassulást nem érzek az S8am után,sőt,maga a rendszer a Samun eléggé laggolt,itt miuin nagyon szépen viszi.Pedig az antutuban 200k felett gurít,ez meg 110-120között.(Jó tudom,antutu semmit se számít,de mégis...)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5361) gyuri1979 válasza *Mukeey* (#5358) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Szerintem lessz egy 636-os,és a pro vezioban egy 710-el,vagy esetleg 660-al. Itt már csak az ár lessz meg kérdés,de szerintem bőven 100 felett lessz. (Persze a Kínai ár az más)dehát ezt megszoktuk már. Igaz ott sem az szokott lenni,amit bemutatáskor mondanak. Azért ott sem ingyen árulnak a kereskedések. (Kivéve az Mi storok)

(#5362) *Mukeey* válasza gyuri1979 (#5361) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahogy nézegetem,ez 1az1ben egy Note 5 arányosan növelve,5.99 helyett 6.99 méretben.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5363) gyuri1979 válasza *Mukeey* (#5362) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Igen,total ua. Csak pl a Hello Xiaomi oldalán a fekete színnél a leírásban honnan veszi hogy kisebb a káva,mint a fehér szinunel? Mert én fekete keret és kijelző mellett még a kávát sem látom,nemhogy megtudjam állapítani,hogy kissebb-nagyobb a káva. A fehérnel meg csodálkozva írja hogy milyen nagy.

(#5364) *Mukeey* válasza gyuri1979 (#5363) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Xiaomibol ezért szoktam csak feketét venni,mert a fehérnél mind van egy vékony csík még a keret és a kijelző között,ami nekem nagyon nem jön be.

Viszont ha a max3 ilyen lesz,mint a note5öm,akkor nagyon ajánlott kategória.Lehet el se adom ezt,annyira bejön most.S8 után megváltás...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5365) lovi27 válasza *Mukeey* (#5309) üzenetére


lovi27
addikt

A két sikertelen cserénél mi volt a probléma a kijelzővel?

(#5359) SztipitsA
Nyomhattad volna egy csöves kezébe is...

(#5366) *Mukeey* válasza lovi27 (#5365) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az egyik egy gagyi utángyártott panel volt.Összerakta a srác és ilyen zöldes volt a fehér,a színek borzalmasak voltak.
Másikat barátnőm betörte sajnos,egyszer kérte el telefonálni,nem érezte a méretét😂
Most is megvan amúgy,melóba tabletként funkcionál,főleg zenét hallgatok róla kábellal egy erősítőre kötve,néha stream spotyról vagy soundcloudról.A rekord 50óra zene vele😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5367) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Bár ez nagy off,de tegnap este óta van global beta a Note5re miui10.Fel is dobtam,elég jó lett.Valami atom gyors,akku is jobbnak tűnik.Pár bug azért akad még,a font kezelése nem tökéletes,sok helyen van benne hiba,főleg értesítési sáv egy katyvasz...

Viszont mennyire naprakész már?Pixel szint,júniusi bizt.,android 8.1....mi kell még😂

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5368) lovi27 válasza *Mukeey* (#5366) üzenetére


lovi27
addikt

Akkor egyszer kaptál fake kijelzőt - persze az is sok. Az érdekelt az utángyártottnál a szerelvény lett pontatlan vagy gagyi volt a kijelző, mert valaki például úgy gondolta, hogy a minőségi ellenőrzésen megbukott kijelző azért még használható. :W Mert különben kinek gyártanának ilyen vacakot. A sufniműhelyeknek meg túl bonyolult az előállítása.

MIUI béta
Itt szavaztatják róla a jó népet,. és nem igazán siránkoznak! Ha nyilvánossá merték tenni már nagyon kész közeli lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5369) *Mukeey* válasza lovi27 (#5368) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Inkább ilyen minőség beli probléma lehetett vele.Ilyen zöldes árnyalat volt a fehér és nehezen érzékelte az érintéseket.Gyártási hibás valószínű.Beépítésnél nem volt gond.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5370) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Nem ide tartozik,de az Mi fiók-ba történő belepesnel,meglehet változtatni az email címet,a tel számra ? Sorozatba kiléptet,utánna meg nem enged vissza egy ideig.

(#5371) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5370) üzenetére


Milestone2
nagyúr

i.mi.com weboldalon lépj be, jobb felső sarokba újra belépés, és állíts be mindent.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5372) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5371) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Köszönöm

(#5373) RMZ250


RMZ250
senior tag

Jó kis reklám 😀
https://www.telefonguru.hu/hir/Xiaomi_Mi_Max_3_promo_video_2018-07-06

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#5374) TpS válasza RMZ250 (#5373) üzenetére


TpS
őstag

Azért remélem nem csak erre lehet majd használni! :DDD

(#5375) lovi27 válasza *Mukeey* (#5369) üzenetére


lovi27
addikt

Így nem tudok másra gondolni, csak tudatos átverésre. Hiába, ott is vannak simlis alakok... :D Nekünk marad az igazság: más kárán tanul az....

Ez a Lei Jun CEO lehetett volna már annyival konkrétabb, hogy megnevezi a napot is és akkor nem kéne naponta reménykedni, hogy majd holnap. Talán holnap... ;] :DDD

(#5376) gyuri1979 válasza lovi27 (#5375) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Július 25-én mutatják be az MI8 globál változatát Spanyolországban,én arra tippelek lehet ott mutatják be. Igaz a remény hal meg utoljára.........

(#5377) *Mukeey* válasza lovi27 (#5375) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tya ennyi,csak megbízható forrásból szabad beszerezni.De a szervizeltetés se egyszerű,gsm boltok nem szívesen válallják el ha máshonnan hozott alkatrészt kell beszerelniük.Érthető persze,így ha valami van,nem tudsz reklamálni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5378) lovi27 válasza *Mukeey* (#5377) üzenetére


lovi27
addikt

Ha hasonló helyzetbe kerülnék - ami még lehet, mert szoktam Kínából vásárolni, - a kijelzőn, okulva az eseteden már nem spórolnék, a cserét pedig megpróbálnám magam. A mostani mobilom fórumában is többen írták, hogy nem olyan vészes, és itt is nem rég írt valaki hasonlót.

Unalom űzésre: Xiaomi Black Shark teszt

(#5379) *Mukeey* válasza lovi27 (#5378) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Elég ütős a shark...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5380) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szóval...ha már van ilyen Facebook oldal
https://androbit.net/amp/M3813
Xiaomi Magyarország...
...akkor az netán/talán/remélhetőleg jót jelent.

(Mivel én nem használom az FB-t, így ez nekem új hír
ha már elavult, vagy volt a főbb híroldalakon, akkor Sorry)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5381) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5380) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Igazabol nem láttam még én sem....
De tegnap este egy ismerős mesélte(pletyka szinten hallotta a cégnél ahol dolgozik) hogy egy terjeszkedő nagy kínai mobilgyártó Mo-i kepviselete üzlethelyiségeket keres Pesten,és vidéken saját,és franchise üzemeltetésre.

(#5382) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Amúgy meg tök mindegy,ki nyit hivatalos boltot,mert az osztrák scs-es boltból kiindulva botrány áraik lesznek.
Pl a wifi repeater2 itthon edigitalnál és társainál ~3500ft,kinnt 25€...Mindenre számoljunk rá nyugodtan vagy 20-30%-ot.
Mi mix 2 alap kiszerelésben 500€,annyiért itthon mix2s van...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5383) gyuri1979 válasza *Mukeey* (#5382) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Jogos. Itt a csodás magyar áfa,artisjus díj a memóriák után,haszon a boltnak,stb,stb.az arak a magasban lesznek. Lásd ahol már nyílt mistore... Elonye lesz ,hogy legalabb megtudunk tapizni mindent vasarlas elott...Nemvéletlen hogy én is mindig egy magán embertől szerzem be,a telefonokat a baráti körömnek,családnak. Csak viszonyításképp egy mix2s. 128Gb-os,150e nála,míg itthon általában 175korul kezdődik. (Kivéve eustock)

(#5384) Milestone2 válasza *Mukeey* (#5382) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyedül csak a garancia és annak hossza lehet kedvező.
De azt gondolom én is kintről fogom továbbra is beszerezni
Ha igazak a pletykák őszre számíthatunk a nyitásra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5385) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5384) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Igen a gyári gari az ami számít,viszont az hogy 20-40e Ft-al, esetleg többel drágább lessz,annyit nem ér.

(#5386) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5385) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt már mindenki eldönti majd magában...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5387) lovi27


lovi27
addikt

Imám meghallgatásra talált! ;] Nem kell többet találgatni, egymás torkának esni, lehullott a lepel a megjelenés dátumáról: Thursday on July 19, at 19:30 PM (GMT+8) A bakitól most tekintsünk el, mert vagy 19:30 vagy 7:30 PM, de úgy együtt nem használják. Ez magyar idő szerint délután fél kettő.
Már csak ötöt kell aludni... :DD

[ Szerkesztve ]

(#5388) Milestone2 válasza lovi27 (#5387) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5389) gyuri1979 válasza lovi27 (#5387) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Szupi,na végre egy jó hír.....
De az alvás az kicsit több lessz🤣

(#5390) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5386) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Pontossan, ahogy mondod,és kinek mit enged a pénztárcája....

(#5391) lovi27 válasza gyuri1979 (#5389) üzenetére


lovi27
addikt

Hiába, a keddet meg a csütörtököt kezdetektől fogva cserélem az angolban. Jaj, csak most még hétig el tudjak számolni... :D Kösz! :R

(#5392) gyuri1979 válasza lovi27 (#5391) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Néha én is keverem a napokat,de valahogy már csak kibirjuk ha már ennyit vártunk ra😁

(#5393) novoszath


novoszath
senior tag

Max 2 global dev

ezt dobta fel az update :Y

UI: a epic romos kep ne tevesszen meg senkit az csak egy tema

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#5394) Milestone2 válasza novoszath (#5393) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne csodálkozz.
Eljött a Max2 ideje a sorban...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5395) novoszath válasza Milestone2 (#5394) üzenetére


novoszath
senior tag

erdemes tisztatelepitessel inkabb felrakni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#5396) Milestone2 válasza novoszath (#5395) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Max1 Heliumra is megjött.
Letöltöm.
Elmentek minden fontosat.
Utána engedem a frissítést.
Ha működik, minden okay.
Ha nem, akkor Gyári adatok visszaállítása után helyrejön az agya.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5397) *Mukeey* válasza Milestone2 (#5396) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én felraktam,eddig semmi gáz vele...kopkopkop

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5398) lovi27 válasza *Mukeey* (#5397) üzenetére


lovi27
addikt

Működjön is, mert azt olvastam a te (Redmi Note 5) MIUI10-es ROM-odba már beletette a Xiaomi az Oreo rollback-protection védelmét, így nem lehet egy régebbi ROM-ra visszaváltani.

Gondolom, így szó szerint azért nem igaz, mert ez csak annyit jelent, hogy majd egyszerűen nem lehet downgrade-delni. A művelet minden adat (user és system) elvesztésével fog járni. Végül is ezért találta ki a Google - védeni a felhasználók adatait, ha elveszti vagy ellopják a mobilját.

(#5399) *Mukeey* válasza lovi27 (#5398) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Simán vissza lehet menni 9re recoveryvel updaterből is.Természetesen mindent gyalul szokásosan.Szóval nem tom mi ez a riadalom.Tegnap feltettem 10perc alatt a 9 stabilt,de visszaváltottam éjjel a 10es betára.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5400) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Nálam is jelzett a max1-em.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.