Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Milestone2 válasza TpS (#4600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha igaz a pletyka.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4602) TpS válasza Milestone2 (#4601) üzenetére


TpS
őstag

Ha igaz, akkor végre rájött valaki, hogy annak semmi értelme, hogy faltól-falig telefon, de a kijelző méretét nem növelik, és így a telefon is kisebb lesz, mert minek lenne kisebb?! :Y

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4603) gghrtz


gghrtz
őstag

Ha lesz benne B20, akkor instant buy. A Max2-t csak ezért nem vettem meg.

(#4604) BladePocok válasza gghrtz (#4603) üzenetére


BladePocok
tag

Eddig nem volt, miért most lenne ?

Amúgy az akksit eléggé lezabálná ez az upgrade szerintem, nem tudom tartani tudnák-e az 5k+-os akkut.

[ Szerkesztve ]

(#4605) lovi27 válasza TpS (#4600) üzenetére


lovi27
addikt

Ha jól látom ez 18:9 képarányú lesz és azért úgy más a 7". De, ha a B20-at ebből is kispórolják, akkor... inkább nem mondok semmit.

Több ilyen mobil előzetest olvastam már, de mire megjelentek a paraméterek csak vágyak maradtak. De ez biztos más lesz, mert már megkapja a Samsung új grafén akkuját is.... :D

(#4606) TpS válasza BladePocok (#4604) üzenetére


TpS
őstag

Terjeszkedik az eu-ban is, így már akár indokolt is lehetne.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4607) BladePocok válasza TpS (#4606) üzenetére


BladePocok
tag

Ezekre az új releasekre tavasz előtt (április környékén) ne is számítsunk kb, jól gondolom?

(#4608) TpS válasza BladePocok (#4607) üzenetére


TpS
őstag

Én is így tippelném.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4609) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok.
Most du. letöltődött a 3/64GB Maxomra a Global stable MIUI.
9.1.2.0 verzió.

(#4610) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Nekem meg 3/32 van,Dev.rommal,mai ota után nem enged belépni a telepített alkalmazások a,hibával leáll.

[ Szerkesztve ]

(#4611) Milestone2 válasza gyuri1979 (#4610) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja.
China Dev nem áll le
Global dev leáll..

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4612) gyuri1979 válasza Milestone2 (#4611) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Hát ezt elq🤣......nem kicsit nagyon!

(#4613) Kiki18 válasza gyuri1979 (#4610) üzenetére


Kiki18
őstag

Mármint a beállításokon belül nem tudsz bemeni a telepített alkalmazások menübe, vagy csak hasraütés szerűen egy általad telepítet alkalmazásba nem enged be?

Én mindkettőt próbáltam, egyiknél se jött elő hiba.

(#4614) gyuri1979 válasza Kiki18 (#4613) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Pontosan! Mikor belépnék a telepített alkalmazasokba,és már nem enged belepni,fura mód azt írja ki hogy a biztonsági alkalmazás állandóan leáll. Aminek semmi köze hozzá,de az amúgy működik rendesen

[ Szerkesztve ]

(#4615) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Mindenhol szidják a xiaomit,a mai ota-k valahogy nem jöttek össze neki.

(#4616) Milestone2 válasza gyuri1979 (#4615) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Más készülékeknél ennél nagyobb galibát okozott a mai OTA...
Kezdőképernyő helyett csak nagy feketeség...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4617) gyuri1979 válasza Milestone2 (#4616) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Olvastam,erre értettem hogy ma nem jött össze a xaiominak! A sógornőm mix2-je total behalt pl.majd holnap próbálok leleket lehelni bele.

(#4618) Milestone2 válasza gyuri1979 (#4617) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megoldás:
1. PC-n googleplay, Nova launcher letölt
2. telefonon értesítősávból elindít
3. alapértelmezetté tesz, örül.

vagy

Vagy egy másik módszer: home gomb hosszan nyomásával el lehet indítani a Google appot, abban is rá lehet keresni egy launcherre vagy akár a Play áruházra és onnan letölteni valamit.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4619) gyuri1979 válasza Milestone2 (#4618) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Köszönöm!

(#4620) Milestone2 válasza zsloti (#4589) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már publikusan is kint van:
http://en.miui.com/thread-1001529-1-1.html

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4621) joelke HU


joelke HU
senior tag

Wow... Láttátok, hogy a mi max 2 már az ediginél is van? Igaz, elég jó áron... Valamiért azt írják az adatlapon, hogy b20 van benne, de gondolom az csak elírás. Bárcsak az eustocknál is lenne...

Motorola G51

(#4622) zsloti válasza Milestone2 (#4620) üzenetére


zsloti
senior tag

Fel merjem rakni vagy ez is olyan bugos mint a hó elején kijött verzió?
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#4623) Milestone2 válasza zsloti (#4622) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No, hát erre mit mondjak?
Fejlesztőit használok, ergo nem tudom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4624) Milestone2 válasza joelke HU (#4621) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem fals info van az adatlapon.
Tudtommal egyik verzióban sincs B20.
A webshopok a gyártó tudtával a Global rommal kijövő készüléket Global matricával árulják, s ez sok boltot megzavar s úgy árusítják tovább a felhasználó felé, hogy B20-as, mert Global...de az a ROM-tól még nem lesz B20 képes...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4625) lovi27


lovi27
addikt

Nem tudom mennyire kacsa, de végül is összevág az eddigi infókkal:
Mi Max 3

(#4626) BladePocok válasza lovi27 (#4625) üzenetére


BladePocok
tag

Akkor valszeg az ár is felugrik 300-350 euró környékére ugye?

[ Szerkesztve ]

(#4627) lovi27 válasza BladePocok (#4626) üzenetére


lovi27
addikt

Nem tudom, nincs infóm, de elég valószínű, hogy többe fog kerülni.

(#4628) TpS válasza lovi27 (#4625) üzenetére


TpS
őstag

Azért érdemes fenntartással kezelni, mert a max 2-ra a 625 mellett 660-as processzor is szerepelt a pletykában, a mix 2-re meg 6.2-es amoled volt "beharangozva", aztán egyik se lett igaz. Majd ha hivatalosan bemutatják, akkor elhiszem, addig csak kacsának tekintem.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4629) lovi27 válasza TpS (#4628) üzenetére


lovi27
addikt

Nem igyekeztem senkivel sem elhitetni, hogy ez tuti. Csak mint ahogy írtam is több adata összevág az itt linkelt hírrel, így akár ilyen is lehet. Persze ezeket a videókat, híreket fenntartással kell kezelni, mert többnyire csak vágyakat fejeznek ki vagy nyomást szeretnének gyakorolni a gyártóra. De akár fordítva is elképzelhető, a gyártó előzetesen kíváncsi a felhasználók véleményére, reakcióira.

Még annyit, hogy nekem az a legfontosabb, hogy végre legyen B20 benne!

[ Szerkesztve ]

(#4630) TpS válasza lovi27 (#4629) üzenetére


TpS
őstag

Mivel a Xiaomi terjeszkedik az EU-ban is, hátha végre a b20-at is belesuvasztják, és nem csak egy-két típusba. Amúgy ha tényleg ilyen lenne a max 3, akkor remélem a mix 3 is hasonló méretekkel és kinézettel jön, mert a mix 2 nekem nagyon nagy csalódás volt. Ilyen mix 3-ra vevő lennék.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4631) fisi


fisi
senior tag

Sziasztok Max és Max 2 tulajok. Még bírja az Xperia Z Ultra de már itt ott láthatóak az öregedés jelei. Újra képben a Max 2 így inkább ez ügyben kérdeznék.
GPS része mennyire jó offline-ban ez az egyik sarkalatos rész. Mivel a Z Ultra is sokat utazik motoron de nyáron elég rosszul látható, ahhoz képest sacc mennyivel jobb, rosszabb a Max 2 fényereje?

A B 20 hiányát kezdem érteni jelenleg a Sony egy Vodas mifi stick - el netezezik a Vodafone tol megszokott szédületes átlag 8mb le 0.8-1 MB fel sebesseggel.
Ehhez képest az említett Hsdpaxyz nem tudom micsoda mennyivel lassabb? :D

Néztem egy boltot ott árulnak hozzá üveget stb a készülék 75890 Ft körül van. Ahogy nézem fekete készülékért ez egy átlag ár.

Más, netezés pl aki használ Dolphin browsert mennyire stabil? Az ultra sokszor kilép egy combosabb oldal betoltese közben hibával.

Ki jelző színei rendben vannak?
Ha jól emlékszem van gyorstoltes a max 2-ben ehhez kell valami extra? Gondolom vezeték nélküli töltési mód nincs benne.
Valaszaitokat előre is köszönöm! :R :R

(#4633) forzaroma


forzaroma
tag

Sziasztok!
Beírom mi a problémámat, hátha valaki tud segíteni-hogyha esetleg volt már róla szó elnézést, de nincsen időm visszaolvasni!
Szóval a feleségem Mi Max telefonja 2 napja egy kis nedvességet kapott, ami miatt torzabban és halkabban szólt a csengőhang és a beszédhang is. Mostanra úgy gondolom ki kellett már h száradjon, a beszédhang minőségével és hangerejével már nincs is probléma, viszont a csengőhangot alig lehet hallani, bár azt tisztán.
Természetesen a csengőhangerő maximumra van állítva. Van valakinek ötlete mit kellene tenni, hogy megfelelő hangerőn szóljon a csengés?
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#4634) *Mukeey* válasza forzaroma (#4633) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát ez nem túl jó jel sajnos.Nézesd meg szervizben sztem😏

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4635) *Mukeey* válasza fisi (#4631) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálad a b20 nélküli teló is ugyanazt a sebességet fogja tudni,mint a stickel,mivel voda az 3g-ben erős országosan!
B20 az 4g sáv.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4636) fisi válasza *Mukeey* (#4635) üzenetére


fisi
senior tag

Köszi a választ! :R

Esetleg a GPS- re és a kijelző fényerőre is tudsz mondani valamit?

(#4637) *Mukeey* válasza fisi (#4636) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gps-el xiaominál nem szokott gond lenni,max2-t nem használtam huzamosabb ideig,csak kölcsönben volt nálam.Dolphin browser nekem nem tetszik sajna,nem használom.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4638) SRII


SRII
őstag

Xiaomi Mi Max ha valakinek van eladó új vagy "alig használt garanciával kitűnő állapotban" kérem jelezzen.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4639) TpS válasza SRII (#4638) üzenetére


TpS
őstag

Az apróhirdetések között van pár.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4640) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Nijel8 frissítette a TWRP-t 3.2.1-3 verzióra
Letöltési hely: https://androidfilehost.com/?fid=889964283620772764

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4641) fisi válasza *Mukeey* (#4637) üzenetére


fisi
senior tag

Köszönöm a választ!

Utánam az özönvíz megrendeltem a telefont- remélem lesz olyan hű mint az Xperia Z ultra volt. Még egy gyors kérdés, a Play áruház felrakása mennyire nehéz? A Xiaominál a gyári programokat mindenféle bootloader meg nyitogatás nélkül ki lehet törölni a telóból- vagy mint általában különféle cselekkel lehetséges?
A 8- as androidot rá fogják tenni még ezekre?

(#4642) gyuri1979 válasza fisi (#4641) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Van globál verzios amit nem kell mokolgatni,és minden rajta van. Ota frissül minden. Én múlt héten vettem 67ert a kollégáknak.

(#4643) Milestone2 válasza gyuri1979 (#4642) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ha gyári programot le akarsz szedni róla root szükséges, root meg csak nyitott bl...
...csak azért írom, mert az eredeti kérdésben ez is benne volt, nem csak a G.Play Store.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4644) gyuri1979 válasza Milestone2 (#4643) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Úgy igen. Én csak arra értettem,ha nem akar mokolgatni,akkor globál verzios. A mokolgatas már más.....

(#4645) TpS válasza fisi (#4641) üzenetére


TpS
őstag

Nincsen olyan sok gyárilag felrakott program, hogy szúrja az ember szemét, és mindenképp le szeretné takarítani. Még egyet sem töröltem, mert nem zavarnak, sőt még jó is van. :DDD

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4646) *Mukeey* válasza fisi (#4641) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Valszeg úgyis global romos lesz,nem lesz semmi dolgod vele.Használod és örülsz a bomba üzemidőnek👌☺

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4647) TpS


TpS
őstag

Camera2 API engedélyezés (köszönet Pistike1985-nek) bekerült az összefoglalóba [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4648) fisi válasza *Mukeey* (#4646) üzenetére


fisi
senior tag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. :R

Kérdéseim lennének még..

Ugye a Max 2 USB - je type C ha jól olvasom, igen ám de hogy dugom ebbe bele a frissen vásárolt USB-as SanDisk Otg - s pendriveot? :F
A másik pedig a két kártyás használatra vonatkozna. A kártyák, mindkettő micro Sim? Hirtelen azt se tudom a Z Ultraban mi van olyan rég szedtem ki :)

[ Szerkesztve ]

(#4649) TpS válasza fisi (#4648) üzenetére


TpS
őstag

A leírásokban egy nano és egy micro van sim van.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#4650) *Mukeey* válasza fisi (#4648) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen egy nano egy micro.Bővíthető sdvel.
Usbhez meg tudsz talán venni átalakítót.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.