Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Keresztapper válasza TpS (#5450) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Vajon megy vele a dirty flash? Valaki tette már rá MIUI 9-re?

http://palscoffeetech.com/

(#5452) Milestone2 válasza lovi27 (#5448) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam is csütörtök óta fent van és semmi baj vele.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5453) Milestone2 válasza Keresztapper (#5451) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Updaterrel 1.5GB teljes ROM jött le, de ne csinált teljes törlést, "dirty"-ként ment rá.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5454) Keresztapper válasza Milestone2 (#5453) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Szuper, este kipróbálom!

http://palscoffeetech.com/

(#5455) lovi27


lovi27
addikt

Ahhoz képest, hogy a MIUI 10-et mennyien próbáljátok, itt nem volt téma. Különben nem tettem volna be a hírt olyan rémisztő figyelmeztetéssel. :DDD
Egyedül a szegény hajótörött barátunk jelezte. :D

Na jó, bevallom, volt egy kis hátsó szándék is benne. Mivel remélem a Max 3-at már nem adják ki mással csak MIUI 10-el, így a fiúknak segítettem tesztelőket toborozni, hogy azt a csúnya 'beta' szót minél előbb törölhessék a névből. :U

[ Szerkesztve ]

(#5456) gyuri1979 válasza lovi27 (#5455) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Mert egyenlőre jól megy....
Legalábbis eddig nincs gond vele. A Max3-at meg csúnya lenne ha nem Miui10-el adnak ki... De.....

(#5457) TpS válasza Keresztapper (#5451) üzenetére


TpS
őstag

Mix1-en 7-es alapú eu romra is dirty módon frissítettem 8-as alapú, de még 9-es miui-t, majd arra is dirty ment a miui 10. Viszont amikor a 8-asról a 7-esre visszaálltam, mert az elején még piszkosul bugzott, ott kellett wipe-olni rendesen. :DDD

(#5458) *Mukeey* válasza lovi27 (#5455) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én azt használom,nálam minden ok,kivéve az ékezetes bug-ot.Nagyon pattogós,jó az akkuidő is.Marad.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5459) Milestone2 válasza lovi27 (#5455) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem fogják.
A fejlesztőit ők beta ROM-nak hívják.
A betából van publikus és zárt és alfa is.
A Globalban most kértünk engedélyt hogy fejlesztőinek fordíthassuk a beta szót.
8.7.12-ben ideiglenesen engedélyezték,

mivel elég fafejűek lehet hamar újra ott lesz a Beta szó...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5460) Milestone2 válasza lovi27 (#5455) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyelőre a Redmi 5 / Redmi Note 5 sorozatnál vezették be ezt az új hülyeséget, hogy nem lehet downgrade-lni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5461) *Mukeey* válasza Milestone2 (#5460) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Amúgy nem értem,hogy miért akarna bárki miui10 helyett 9re visszamenni.Nincsenek a napi használatot akadályozó bugok.Mint írtam,az akkuidő totál okés,rendszer fluid.
A 9 stable se volt jobb vagy rosszabb.Teszi a dolgát.Dizájnban meg nekem bejön az újabb😊

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5462) robi222


robi222
senior tag

Sziasztok.
Ma vetem egy max 2 telefont,de nem talaltam neki kulon topikot.Hatha megtudjatok mondani,hogy az aljan levo jobb es bal oldalon is kellene szolnia a hangszoronak vagy csak a jobb oldaliba van beépítve?

(#5463) *Mukeey* válasza robi222 (#5462) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Csak az egyik,nem sztereó hangszórós.A másik alatt a beszéd mikrofon van.Amúgy ez a nem hivatalos topikja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5464) Milestone2 válasza *Mukeey* (#5461) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy gondolom -nem tudom, hiszen ezekkel a készülékekkel nem rendelkezem- hogy az Updater/Frissítés alkalmazással való Downgrade került tiltásra. Mi Flash-sel vagy kínai MiPCSuite-vel simán downgradelhető...

De lehet tévedek...

Egyébként miért ne akarhatna valaki visszalépni...nosztalgiából Mi3-on még néha visszateszem a 4.4.4-et. ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5465) lovi27 válasza Milestone2 (#5459) üzenetére


lovi27
addikt

Sorry fiúk, ezt a tesztelési és béta dolgot csak poénnak szántam, arra célozva hogy fejezzék már be minél előbb és jöjjön a végleges változat. Ezért volt csak "csúnya" a béta. Sajnálom, ha nem voltam egyértelmű. :W

Igen, egyelőre csak egy típuson tesztelik, de a Google erőltetni fogja a többibe is. A globálisokba szinte biztosra vehető. Nekem nem hiányzik, csak plusz munkát okoz a hatástalanítása. :DDD

(#5466) *Mukeey* válasza Milestone2 (#5464) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jó te speciális vagy😉

Emlékszem Miui 2-t raktam anno a Sony Xperia X10emre,már akkoriban nagyon bejött a Miui.Tök egyszerű volt flash-elni,pár kattintással felment.Asszem a kicsit gyengébb dizájnja miatt raktam vissza a gyárit.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5467) *Mukeey* válasza lovi27 (#5465) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mivel engem érint a dolog(Note5),ezért a topikjában is nagy téma ez most.Elvileg úgy néz ki,hogy a 8.7.5ről vissza lehet még állni,a .12ről már nem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5468) Milestone2 válasza *Mukeey* (#5467) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kérdezem még egyszer:

Updaterrel nem?

Vagy Mi Flash-sel sem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5469) lovi27 válasza *Mukeey* (#5467) üzenetére


lovi27
addikt

Ezt értem, meg már írtad is. Arról van infó, hogy az egyéb ROM-okra ez milyen hatása van? Ha nem DG-ni, hanem más gyártójúra akarok váltan?

(#5470) *Mukeey* válasza Milestone2 (#5468) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egyikkel sem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5471) *Mukeey* válasza lovi27 (#5469) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Momentán csak a Redmi5 és Note5 modelleket érinti,csak a 8.7.12es verziótól.Ha más romot fel lehet rakni nyitott bl-el,nem érinti.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5472) lovi27 válasza *Mukeey* (#5471) üzenetére


lovi27
addikt

Nem értjük egymást. Ha a 8.7.12 van fent és azt akarom másra cserélni, akkor hogy lehet?

(#5473) lovi27


lovi27
addikt

(#5474) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

https://youtu.be/vcjVeMBl8Kk

(#5475) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Álmodozzunk.......

(#5476) novoszath


novoszath
senior tag

Nem lehetne esetleg a max2 nek nyitni egy kulon topikot hogy ne keveredjen a szezon a fazonal?

jobban at lathato legyen :R

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#5477) Keresztapper válasza novoszath (#5476) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Eddig szerintem senkit sem kevert meg a dolog és ahogy látom, egyre kevésbé készülékspecifikusak a témák.

Ettől függetlenül a lehetőség adott, ha gondolod, vágj bele!

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#5478) TpS


TpS
őstag

Van arra mód a mix-ről áthozzak 2 témát. Sajnos már nincsenek fent a témaboltban, viszont nagyon szeretem őket. Azt hittem a miui szinkron menti a témákat is, és azokat is áttölti másik telefonra, de csak azonosra töltötte vissza (mikor csereberéltem a 7-es és 8-as alapú eu dev-et a mix-re visszatöltötte), vagy valamit elbénáztam.

(#5479) Milestone2 válasza TpS (#5478) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Accountba azokat menti amiket kedvencnek jelöltél (szív a jele) de nem hozza magával, ha már nem kompatibilis a rendszerrel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5480) TpS válasza Milestone2 (#5479) üzenetére


TpS
őstag

Köszi szépen, sajnos ezek már tuti nem kompatibilisek. Megjött a 2S, és arra szerettem volna átgyógyítani, akkor sajnos nem igen fog menni.

(#5481) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

https://helloxiaomi.hu/xiaomi-mi-max-3-hivatalos-specifikacio/

(#5482) TpS válasza gyuri1979 (#5481) üzenetére


TpS
őstag

Kíváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e 710-es is, vagy ez is csak olyan felhasználói remény marad, mint a max 2 esetén is ki tudja ki által csöpögtetett erősebb kiszerelés, ami csak remény maradt csupán.

(#5483) gyuri1979 válasza TpS (#5482) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Holnap ilyenkor már mindent tudni fogunk...
És vagy sírunk,vagy nevetünk.

(#5484) TpS válasza gyuri1979 (#5483) üzenetére


TpS
őstag

Érdekes, hogy ennyire titkolóznak. A mix 2s-nek a megjelenésére már minden infót tudtunk róla.

(#5485) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5483) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem biztos, mert az utóbbi időben volt pár telefon, ahol a Pro 2-3 het késéssel került bejelentésre...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5486) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5485) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Igen volt,meg olyan is hogy nem is tudtunk a telefonról,csak a bejelentéskor.

(#5487) gyuri1979 válasza TpS (#5484) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Itt,más minden régen nem várta ennyire az ember az új dolgokat. Ma meg már a jövő évit akarjuk tudni...

(#5488) lovi27


lovi27
addikt

Játszanak a Xiaomi-nál: "The Xiaomi Mi Max 3 has hinted that pricing will start at 1_99 yuan without revealing the second digit."
Megmondták a kínai kezdő árat, de a százas helyi értékét még nem árulták el. Így legolcsóbban 1099 jüantól (163 USD), legdrágábban 1999 jüantól (298 USD) lesz kapható Kínában. Ez ránk nézve, forintra vetítve nem sejtet túl olcsó árat. De már csak egyet kell aludni...

(#5489) *Mukeey* válasza lovi27 (#5488) üzenetére


*Mukeey*
addikt

300$ körül lesz az...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5490) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Úgy néz ki bejön a 100-120e Ft körüli ár,amit tippeltem.

(#5491) BladePocok válasza gyuri1979 (#5490) üzenetére


BladePocok
tag

+100k ? Akkor a Pro 130 alatt meg se áll.. gyönyörü b+.

(#5492) gyuri1979 válasza BladePocok (#5491) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Hát holnap minden kiderül. De ezekre az árakra még nem lehet alapozni,sosem annyival nyit,meg kint sem,mint amit bejelentenek. De azért remélem ha lessz pro verzió,az 120 alatt megáll.

(#5494) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szép lett, jó lett, szinte mindent tudtunk róla előre
http://en.miui.com/thread-3165205-1-1.html

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5495) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5494) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Pro verzió csak nem lessz,vagy majd 2-3 hét múlva hirtelen előbukkan.

(#5496) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5495) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én is csak annyit tudok ami a linken olvasható...
...csak a tippelésem lehet hogy kis idő elteltével megjelenik a Pro...
(vagy soha)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5497) lovi27 válasza Milestone2 (#5494) üzenetére


lovi27
addikt

A kiírás szerint egy fél óra múlva lenne a hivatalos bemutató. Ezeket az információkat már a magyar site-ok is átvették, lefordították Sőt, kicsomagolási videók is vannak már, de például Xiaomi-nál még nincs semmi hivatalos specifikáció a Max 3-ról.

(#5498) Milestone2 válasza lovi27 (#5497) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát nem tudom, az árról szóló játékot pont te linkelted, itt meg konkrét ár van...
Abban igazad van, hogy 13:30 a bemutató, ami egyanezen az általam linkelt oldalon fog képekkel megtörténni, de live is lehet nézni biztos valahol.
Mindig így szokták az en.miui.com-on hogy már jóval előbb megkezdik a cikk írását, aztán a bemutató friss képeivel folyamatosan frissítik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5499) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5496) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Így sem lett rossz! És a kékek szín,nekem nagyon bejön. Azért kételkedek a pro verzióban,mert most 6/128-as kiszerelese is lessz az "alapnak". A pro a 710-el,meg nem akkora durranás így,hacsak valamit még nem rejtegetnek........

(#5500) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mivel Note5öt használom már pár hete,tapasztalatbol mondom,hogy bármire elég a sd636,mellé nagyon jó a fogyasztása.Felesleges a sd710...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.