Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5850) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt is eladtam...oda is csak be-benézek...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5852) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5851) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Azt nem tudtam....
Én is gondolkozok hogy elpasszolom,mert nagyon fáj a fogam,a Mi9,vagy mix3 5G változatára. A max 3 megtartom rommolgatni,az 1-et meg ha elmegy az jó,ha nem akkor meg tartalék teló marad.

(#5853) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5852) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A MAX3-at pont azért adtam el mert NEM romolható (nálam az nem romolás, hogy fel tudok tenni rá 1db xiaomi.eu romot...vagy a még egy létező AOSP Trebled-et.)

Mi9 egyáltalán nem fogott meg...5G-s MIX3 igen...de még kint sem kapható.

...alapjaiban elgondolkoztam, hogy feltétlen a legfrissebb telefonok kellenek-e nekem? vagy inkább kivárni, meglátni melyiken van nagy élet (romolás) és azt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5854) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5853) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Úgy vagyok vele,hogy előbb utobb,majd lessznek rá romok,addig ami van... Igaz a Saomi, eléggé lekorlátozott,ebben igazad van. A mix 3(5G) elméletileg májustól kapható lessz,de az ára.... 😏

(#5855) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5854) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Véleményem (és tapasztalataim) szerint, ha ennyi idő alatt nem lettek....akkor már nem is lesznek.
(Volt is, lesz is a Sáominak olyan telefonja nem egy, amit szinte a kiadás után "elengedtek", mert rájöttek valami hiányosságára)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5856) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5855) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Igazad van,de szoktak történni csodák... Most nagyban a terjeszkedés diktál náluk mindent, és naponta dobnak ki új termékeket ( ami szerintem nem jó dolog) és inkább hamarabb lezárják egy készülék támogatását,mert nincs kapacitásuk fentartani. Amúgy is a max 3 utolsó frissítését elcseszték.

(#5857) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5856) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én errefelé keresem az új utamat: https://puri.sm/products/librem-5/

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5858) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5857) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Érdekes,de voltak már hasonló próbálkozások...és mind elültek.

(#5859) Milestone2 válasza gyuri1979 (#5858) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Várjuk ki az áprilist, valóban megjelenik-e
2. Várjunk róla véleményeket, főleg a CPU-ra leszek kíváncsi. Olyan proci van említve a leírásban, ami eddig ebook readereket hajtott...

3. Várjunk egy évet míg a 650 dolláros ára jóval lejjebb megy
4. Vagy vegyünk akkor már egyet használtan.

Nem tudom. Valós Linux-phone (tudtommal) 4 darab volt.
2db BQ Ubuntu edition, meg 2db Meizu Ubuntu edition.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5860) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Jahh...ha valakinek kell ingyen 2db üvegfólia és 1db átlátszó szilikonbugyi, jöhet érte napközben 3.ker, du5 után 14.ker. Oda akartam adni a vevőnek, aki elvitte Max1-est, de azt mondta nem kell neki. Így megmaradt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5861) pepimama


pepimama
tag

Tudan vki segíteni, hogyan vonom meg egy alkalmazástól a jogosultságot, hogy mobilnetet is használjon és legyen csak Wifi-s?
(podcast -alkalmazás leszedett egy 200 MB-os anyagot :( )

Beállítások-Adathasználatnál nem találtam, pedig pár hónapja valahol megcsináltam :(

Előre is KÖSZ!

(#5862) gyuri1979 válasza pepimama (#5861) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Bállítások- alkalmazáskezelő-adatforgalom korlátozás

(#5863) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Végleg megadta magát a Max-unk, igaz már csak tablet funkciót töltött be rég óta. Úgyh búcsúzok a topiktól :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5864) malomszék


malomszék
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni!

Hol tudom kikapcsolni a pin kódot?

Nemrég raktam bele digis kártyát , hol tudom bekapcsolni a vowifit és a voLTE-t?

(#5865) Keresztapper válasza malomszék (#5864) üzenetére


Keresztapper
senior tag

1. SIM Lock: settings/additional setting/privacy/szolgáltatód neve alatt
2. vowifi-ről nem hallottam eddig, de a VoLTE a setting/SIM cards & mobile networks/szolgáltatód neve alatt

http://palscoffeetech.com/

(#5866) malomszék válasza Keresztapper (#5865) üzenetére


malomszék
csendes tag

Köszi!

(#5867) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Lassan eljön az ideje hogy lecseréljem a Max 2 telefonom. Vártam nagyon a Max 4 megjelenését erre a Xiaomi elkaszálja a szériát. :((
Hasonló tulajdonságokkal bíró készülékek közül ti mit ajánlanátok?
Sem üzemidőben, sem pedig kijelzőméretben nem szeretnék visszább lépni.

[ Szerkesztve ]

(#5868) AttilaMvh válasza DonLaca@ (#5867) üzenetére


AttilaMvh
tag

Szia, én a Max1-em elhalálozása után Max3-ra tértem át. 7 colos a képernyő, messze jobb, AI kamerája van F1.9 aperture, így kevés fénynél is valamennyire elfogadható képeket lő, USB type C csatlakozója van, 5500 MAh akku, bármely nyaggatás esetén 2 nap, 8 óra SOT. Személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve. B20 van, GPS gyors, jel erős ott is ahol a középkategóriás Samsungok behalnak, hangszóró telefonálásra megfelel mint hangminőség, hangerő, mikrofon ok, partner hallja amit mondasz. Zenére jobb fülessel használni. NFC nincs.

[ Szerkesztve ]

(#5869) pepimama válasza DonLaca@ (#5867) üzenetére


pepimama
tag

http://xiaomishop.hu/mi-telefonok/mi-9-t/mi-9-t-okostelefon-6-128gb-karbonfekete

(#5870) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Köszi mindenkinek.
5000mAh kisebb akkumulátorral szerelt telefont nem szeretnék venni a munkám miatt.

(#5871) pepimama


pepimama
tag

Segítenétek? Azt írja, hogy a főképernyő zárolásra került, ezért nem tudom mozgatni az alkalmazásokat, hogy lehet ezt feloldani? Előre is KÖSZ!

(#5872) bertokl válasza pepimama (#5871) üzenetére


bertokl
tag

Talán ez: hosszú tapi az képernyőn -> Beállítások -> Kezdőképernyő-elrendezés zárolása ki.

(#5873) pepimama válasza bertokl (#5872) üzenetére


pepimama
tag

:W :R
KÖSZ szépen!

(#5874) krampoosz


krampoosz
tag

Sziasztok, help, a legutolsó frissítés óta nem látom az értesítések szövegét: fekete a szöveg is és a háttér is, csatolom a screen shot-ot. Előre is köszönöm a segítséget !

(#5875) krampoosz válasza krampoosz (#5874) üzenetére


krampoosz
tag

[ Szerkesztve ]

(#5876) hbooo


hbooo
csendes tag

11.0.2

(#5877) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy a mi max telefon ag teljesen kihalt mar nem lessz ilyen jo telefon mit lehet helyette venni ami ugyan ilyen teljes fem es nagy kijelzos? :O :O

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#5878) Trianta


Trianta
tag

Sziasztok!
Van itt valakinek eladó, tökéletesen működő Mi Max telefonja?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.