Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) TpS válasza Milestone2 (#5496) üzenetére


TpS
őstag

Szerintem nem lesz abból semmi, pedig ütős lett volna.

(#5502) TpS válasza *Mukeey* (#5500) üzenetére


TpS
őstag

Az antutu huszárok nem így gondolják. :DD

(#5503) Milestone2 válasza TpS (#5501) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(Most mondjam, hogy nekem mindeggggggyyyyé vált a Max3, mert eldurrant a kertben az 500 éves vízcső?
És ez a vízórától-házbekötésig lévő kb 35méter biztos elviszi a kuporgatott filléreimet...úgyhogy csak a sírás és a sóvárgás marad számomra)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5504) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5503) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Nem írígyellek! Mi tavaly ujítattuk fel a házat,és és be....s hogy mennyit kérték a vizesek. Igaz lakáson belül is cseréltek mindent.

(#5505) lovi27 válasza Milestone2 (#5498) üzenetére


lovi27
addikt

Nem tudom mit nem tudsz. Nem a tartalommal van gondom, ezeket az infókat több hete tudjuk. Viszont semmilyen infó nincs a pro verzióról. Se pro, se kontra. Egy bemutatón erre biztos, hogy rákérdeznek. Nekem egyáltalán nem hiányzik(!!!), de a nyafogás emiatt megy a kommentekben.

Amit viszont én is nagyon szeretnék tudni, hogy les-ez végre a Max-ból is globális kiadás. Egy bemutatón általában ezeket is megkérdezik. Ráadásul azért is érdekelne, mert kedvenc technikai oldalaim közül kettő is úgy jelzi, hogy van benne B20. Csak nem honnan a fenéből vették, és jó volna egy hivatalos megerősítés.

Amúgy azért is elképzelhető, mert ezt akár lehetne Redmi Note 5 Max-nak is hívni, annyira hasonlóak kívül, belül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5506) lovi27


lovi27
addikt

Akkor mégis jól gondoltam. Állítólag már megy a bemutató.

(#5507) TpS válasza Milestone2 (#5503) üzenetére


TpS
őstag

Hát ez elég elszomorító hír, sajnálom!

(#5509) lovi27 válasza lovi27 (#5506) üzenetére


lovi27
addikt

Véget ért a bemutató. Van olyan oldal mely szerint beszéltek a Pro verzióról és lesz az is. Meglátjuk. Persze a kínai nyelv miatt nehézkesen áramlik az információ. Így a B20 örömmel is meg kell várni a rendes fordítást, mert még egyáltalán nem biztos, hogy minden verzióban megjelenik. De, legyen úgy!

(#5510) Milestone2 válasza lovi27 (#5505) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vannak emberek akik nem kompatibilisek egymással

Mi ketten ilyenek vagyunk...

Nem írtam semmi olyat, amit írsz, nem nyafogtam Pro-ért...

Van ez így...nem beszélünk egy nyelvet.

Próbálok majd úgy kommentet írni hogy ne tudj belekötni

Bár leginkább nem fogok inkább...semmit se.

Abban nem lehet hiba.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5511) TpS válasza lovi27 (#5509) üzenetére


TpS
őstag

Nézegetni kell a rendelési oldalakat, hamarosan elindul az előrendelés, és hátha az infóban már ott lesz vagy nem a B20. Persze azért ezeket is fenntartással kell fogadni.

(#5512) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Van OTA frissítés ,legalábbis a max1-re,ha valakit érdekel.
A pro verzióért meg senki nem nyafogott,csak beszélgetünk róla.....
Hogy hátha lessz specibb kiadás is....

(#5513) lovi27 válasza Milestone2 (#5510) üzenetére


lovi27
addikt

Inkább olvasd el még egyszer. Nincs benne egyáltalán amit belemagyarázol! :N
Csináld úgy, ahogy jónak látod. Írjál vagy ne írjál ahogy jól esik. Nem tartozol magyarázattal.

(#5514) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ne vitázzatok egy ilyen huleségen✌️

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5515) gyuri1979 válasza *Mukeey* (#5514) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Gearbesten fent van a max3 4/64 verzióban, és 130e Ft. Ez kicsit sok,meg amennyit én gondoltam,ez annál is több. Hát az itthoni ár ,akkor elég gáz lessz....

(#5517) TpS válasza gyuri1979 (#5515) üzenetére


TpS
őstag

Akkor a 173 eFt-os ár a mix 2s 8/256-ért egész baráti volt.

(#5518) gytacs válasza gyuri1979 (#5515) üzenetére


gytacs
tag

Spemallon is van. Ott nekem 98k-ra jön ki a vége szállítással stb-vel együtt.

(#5519) gytacs válasza gyuri1979 (#5515) üzenetére


gytacs
tag

120k alin dhl-el a 128gb-os.

(#5522) TpS válasza gytacs (#5521) üzenetére


TpS
őstag

Ez még csak előrendelés. A mix-et is szállítással, 2 év eu garanciával 700$-ért előrendeltem, aztán amikor már készleten is volt már 800$-ért, akkor mindig csak ígérgették meg elnézést kértek, aztán meguntam és visszamondtam. Azóta tőlük előrendeléssel semmit se rendelek.

(#5523) gytacs válasza TpS (#5522) üzenetére


gytacs
tag

Ok. Csak infonak szántam. Spemallról még nem rendeltem. Aliról már 5 telót.

(#5524) TpS válasza gytacs (#5523) üzenetére


TpS
őstag

Ha készleten van, akkor minden rendben, úgy rendeltem többször is tőlük.
Úgy tudom, hogy van itthoni garanciás ügyintézésük is, de a részletekre már nem emlékszem, meg szükségem se volt szerencsére, remélem majd valaki a részleteket megosztja.

[ Szerkesztve ]

(#5525) gytacs válasza TpS (#5522) üzenetére


gytacs
tag

Akkor még várunk a végleges árakra. Mondjuk engem a 6/128 - as érdekel.

(#5526) gytacs válasza TpS (#5524) üzenetére


gytacs
tag

Mondjuk én nem látom rajta, hogy pre-order, de valszeg én vagyok a vaksi. :)

(#5527) TpS válasza gytacs (#5526) üzenetére


TpS
őstag

Amíg nem írják ki a telefon infó fölé, hogy van készleten és azonnal tudják küldeni, addig nincs készleten, így preorder. :D
Sajnos erre figyelni kell náluk, mert simán el lehet utalni a pénzt, amit le is vesznek a számláról anélkül, hogy lenne készleten, amit rendeltél. Ezt nem tartom korrektnek a részükről, ugyanis erre vonatkozóan se láttam semmilyen figyelmeztetést. Nekem 2,5 hónapos projekt volt, aminek a végén elfogyott a türelmem, a 700$ meg addig náluk pihent.
Vagy legalábbis korábban így volt, aztán persze lehet, hogy ez már változott a sok morcos vevő miatt. :DDD

Pl. Xiaomi Mi Max 2/Max2 4GB: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5528) gytacs válasza TpS (#5527) üzenetére


gytacs
tag

Ahamm. Ok. Köszi!

(#5530) gyuri1979 válasza TpS (#5517) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Megérte az biztos....

(#5531) lovi27


lovi27
addikt

Még mindig olvasható pletyka arról, hogy a 710-el a Pro verzió is jönni fog.
Ha kicserélik az LCD-t AMOLED-re tökéletes lesz... :D

[ Szerkesztve ]

(#5532) TpS


TpS
őstag

(#5533) Keresztapper válasza TpS (#5532) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én a MAX-ból PRO-t (Helium) vettem, de a 3-ból nem azt fogok. Az erősebb CPU-ra nincs szükségem, a 6 GB RAM több, mint elég lesz és a MAX1 esetében a PRO nem kapott például hivatalos CM támogatást sem.

Nekem bőven jó lesz a "tömegtermék" alapváltozat is.

http://palscoffeetech.com/

(#5534) lovi27 válasza Keresztapper (#5533) üzenetére


lovi27
addikt

Azért CM-ből sincs annyira elhanyagolva a Max Pro se. Most, 19-én frissítették!
OFFICIAL Resurrection Remix Oreo for Xiaomi Mi Max Pro – helium

(#5535) Keresztapper válasza lovi27 (#5534) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én magáról az official CM-ről, később a LinageOS-ről beszélek. Ez a release csak az RR Official változata, ami nem azt jelenti, hogy az official Lineage-re épül, mivel ilyen a Heliumra nincs. Amúgy meg volt ebből korábban is official, ami egyszer csak megszűnt, aztán volt olyan, amiben nem volt OTA update, most meg van ez, de ennek a frissítése sem garanciális.

http://palscoffeetech.com/

(#5536) lovi27 válasza Keresztapper (#5535) üzenetére


lovi27
addikt

Mint ahogy egyik ingyenes szoftveré sem. Így az official CM (LOS)-é sem! Ebben nincs különbség köztük.

(#5537) Keresztapper válasza lovi27 (#5536) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Azon szerintem kár vitázni, hogy melyik frissítése inkább garanciális jellegű, a CM-re épülő RRé, vagy magáé a CM-é.

http://palscoffeetech.com/

(#5538) RMZ250


RMZ250
senior tag

Rendelt már valaki valahonnan? Oké a bemutató megvolt, de mikor vehetem már meg :DDD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#5540) lovi27


lovi27
addikt

Egy nem létező garancián minek vitatkozni, egy nem létező készülékre kár várni. :DDD
Egy friss hír szerint 'megölték a pletykát.' :D Az SD710-es változat nem létezik:
"Zhi Zhiyuan who is the product marketing director with Xiaomi has confirmed that the Mi Max 3 Pro does not exist"
A termék marketing igazgatója megerősítette a Mi Max 3 Pro nem létezik.

(#5541) BladePocok válasza lovi27 (#5540) üzenetére


BladePocok
tag

Szóval egy notche-os kisebb telefon miatt nem lesz 710-es Pro :D értem

(#5542) lovi27 válasza BladePocok (#5541) üzenetére


lovi27
addikt

Mondhatjuk úgyis! :DDD De, sebaj! Kapunk ellenfeleket kifektető Pocophone-t.. :DD

(#5543) lovi27 válasza lovi27 (#5542) üzenetére


lovi27
addikt

Itt helyesen: Mondhatjuk úgy is! De benne van az is, hogy fel akarják pörgetni a sima eladását. A bizonytalankodók ne várjanak rá tovább.

[ Szerkesztve ]

(#5544) TpS válasza lovi27 (#5543) üzenetére


TpS
őstag

Erre számítottam én is, már a max 2-nél is eljátszották ezt az erősebb soc verziót, és ott se lett semmi belőle. Nem igazán értem, hogy ebben mi a jó, hogy valakik vagy célzottan, vagy nem, ilyen hamis infókat csöpögtetnek, és reményt keltenek a bivalyerős vasra vágyok körében. :W

(#5545) lovi27 válasza TpS (#5544) üzenetére


lovi27
addikt

Remélem, hogy most amikor feljövőben van a cég és világviszonylatban is erősen nyomul, tisztességtelen eszközökkel nem rombolják megszerzett jó hírnevüket. Utólag nem fog kiderülni semmi turpisság.

(#5546) t.roby90


t.roby90
tag

A legfrisebb global dev-ben másnak is fejjel lefele csinálja a képeket? vagy csak nekem...

(#5547) gyuri1979 válasza t.roby90 (#5546) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Az öcsém telefonja csinált ilyet,180 fokban elforditotta az elkészült képet. A fényképező visszaállítása az alkalmazásokban megoldotta neki.

(#5548) *Mukeey* válasza TpS (#5544) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem kötözködésből,de mire nem elég a sd636?Nagyon jó soc az,elégedetten használom Note5öm.Atom fluid vele a rendszer,az meg,hogy 3mp-el lassabban nyitja meg a real racingot,pont nem érdekes sztem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5549) BladePocok válasza *Mukeey* (#5548) üzenetére


BladePocok
tag

Sokan nem úgy terveznek hogy másfél-2 év múlva telócsere, hanem egy bő 3-4 évig akarják nyúzni, és sokaknak prio az, hogy ami most esetleg "elmegy"/"türhető"/"kiváló", az álljon helyt akkor is (ami persze nettó baromság, hisz gyengébb relatíve, de pont ez a lényeg, hogy ne legyen annyival rosszabb, hogy használhatatlanra lassuljon)

(#5550) TpS válasza *Mukeey* (#5548) üzenetére


TpS
őstag

A mix 6.44 után a mix2 6"-t érezhetően kisebbnek érzem, és azért fordult meg a fejemben, hogy ha lesz 710-es, akkor egy olyat kipróbálnék. Abban a vas kb. olyan erős, mint a mix1, vagy még erősebb is. Szeretem, ha erős vas van a kezemben, amúgy biztos, hogy a 636-t is mindenre elég, csak szeretem a csúcs vasat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.