Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) lovi27 válasza Milestone2 (#5298) üzenetére


lovi27
addikt

Hagyjuk, de te kezdtél fröcsögni, mikor a hírek onnan származnak ahonnan te szeretsz villogni. ;]
Remélem a felsőbbrendűséged (hess) odáig terjed, hogy legközelebb a kötözködést mellőzöd. :K

(#5304) Milestone2 válasza lovi27 (#5301) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ok. Soha többé nem zavarom szent és sérthetetlen köreidet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5305) pepimama


pepimama
tag

Mi Max 1-esem 1,5 év után elég lassan tölthető mindkét Xiaomi-s kábellel (az egyik egy régebbi telefonból maradt).
Próbáltam másik Samsunk-kábellel is, azzal is baromi lassú kb. 2-3 óra alatt 30 %, ennyi idő alatta régivel 100%-ra töltött.
Kábelhiba lehet, hogy soxor, ha csatlakoztatom nem kezd el tölteni, hanem csak ha igazgatom egy darabig a kábelt (újra bedugom stb.) akkor érzékeli, hogy töltsön?
Van vmi 5letetek mi lehet a baj? Előre is KÖSZ!

(#5306) gyuri1979 válasza pepimama (#5305) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Megoldás egyszerű,próbáld ki új kábellel (esetleg tőltőfejjel is) ,és utánna tovább lehet lépni hogy mi a gond ha ugyanez a probléma fennáll meg....

(#5309) *Mukeey* válasza TpS (#5300) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én cseréltettem,de háromszor😂
3.ra a miuiszerviz cserélte,asszem 25-30ezer körül volt gyári minőségű kijelzővel.Nagyon sok a kacat alin és tàrsain,2.ra egy ilyenbe futottam bele sajnos,ezért kellett a 3.kijelző😁

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5310) Milestone2 válasza Kiki18 (#5308) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak árulja el a nagyközönségnek, hogy HOL AZ A KUKA, AHOVÁ KIDOBJA...
Nagy sorállás lenne...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5311) Kiki18 válasza Milestone2 (#5310) üzenetére


Kiki18
őstag

Nyilván erre ment ki a játék a hszemmel :P

(#5312) Milestone2 válasza Kiki18 (#5311) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5314) Kiki18 válasza Milestone2 (#5313) üzenetére


Kiki18
őstag

Ne nyomd fel az árát pls, már majdnem bekapta a csalit. :D

[ Szerkesztve ]

(#5315) novoszath


novoszath
senior tag

v.ki valalkozo szelemmu meg nezne ezt a romot max2 re?

[link]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#5317) TpS válasza Kiki18 (#5308) üzenetére


TpS
őstag

Besárgult, nem betört.

(#5325) gyuri1979 válasza Criminal017 (#5324) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

👍

(#5329) Milestone2 válasza Criminal017 (#5324) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De, egyre inkább ez a hangnem játszik...
Ezért is fogom hanyagolni a logout-ot.
Max1 úgy is kimegy a divatból hamarosan.
A sok túlpénzelt, szülőkedvence felhasználótól származó "jajjvettemtelefontdenemolvastamelésezszarkínai" féle hozzászólás meg... inkább hagyjuk.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5330) Kiki18 válasza Milestone2 (#5329) üzenetére


Kiki18
őstag

Rá kell hagyni. Vegyen samsungot vagy iphonet, az is alternatíva.
Csak ott a kijelzőcsere sem lesz 30k.

(#5331) gyuri1979 válasza Kiki18 (#5330) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Én jót mosolygok rajta srácok...amúgy nem volt kötelező ezt a telt venni,van bőven alternatíva. Most egy 20 napos regisztrációval beesett ide,és ocsárol mindent,hát ez minősíti magát....
Ezen a fórumon nem volt szokás szerintem eddig... Itt inkább segítőkészség volt,van mindenki felé.
Amúgy meg ha Samsung,iPhone kijelzőt kellene cserelnie 100e ft-ert akkor mit szólna... Mert pl a kollégám s8-at 95 e cserélte a Samu szervíz,miközben 170ert már újat is tudott venni..
Kérdés kinek mi a jobb alternatíva?
Vannak tipikus hibák,IPS-nel a sargulas,amolednel a beeges. Ez nem telefon gyártó függő,de ha nem jó neki,ahogy feljebb irta egyikünk,vegyen Samsung stb.keszuleket.

(#5332) TpS


TpS
őstag

A mix 2s fórumban bedobtak pár képet a mix 3-ról. Kérdés, hogy valós-e?
Ha ilyen lenne, azért az nagyon állat lenne! (szeptemberben jön pop-up selfie kamerával)

[ Szerkesztve ]

(#5333) gyuri1979 válasza TpS (#5332) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Ez "dögös" csak kérdés,hogy a kép tényleg mennyire valós...
Nem látok elől kamerát,(igaz hely sem nagyon van neki)lehet hogy a vivo next-hez hasonló megoldás lessz a kamerának.!?

[ Szerkesztve ]

(#5334) TpS válasza gyuri1979 (#5333) üzenetére


TpS
őstag

pop-up selfie kamera lesz, már ha ilyen lesz

[ Szerkesztve ]

(#5335) *Mukeey* válasza TpS (#5332) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ah,ez túl jól néz ki,hogy igaz legyen,főleg az ár tekintetében.Ez legalabb lenne 200k igy elsőre,az meg egy másik liga sajnos...
De a render egy vadállat😁

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5336) Keresztapper válasza TpS (#5332) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én nem szeretem a bonyolítást. Ha a kamerát egy mechanika mozgatja, az bizony el is fog romlani. A mostani MIX megoldása szerintem már teljesen OK.

http://palscoffeetech.com/

(#5337) TpS válasza Keresztapper (#5336) üzenetére


TpS
őstag

Engem azért nem zavarna, mert sose használom a szelfit, így nálam vadi új lesz a mechanika, amikor majd eladom. :DDD

(#5338) Milestone2 válasza TpS (#5332) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ehh, ez a legújabb őrület.
Ez a kicsusszanó kamera.
Halok meg tőle, mert ahogy az előző hsz írta, a rohadék Murphy törvénye szerint ami elromolhat, az el is romlik...

...aztán majd jön a hajlítható / szétnyitható képernyő...ami baromira érdekel, de épp úgy új hibalehetőségek tárháza.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5339) TpS válasza *Mukeey* (#5335) üzenetére


TpS
őstag

Ha az itthoni árakat nézzük, akkor a mix 2s sem egy olcsó kategória, előrendelésben veszem az enyémet, talán jövő héten megjön (3 hónapra) 173 ropi, a "rendes" ár az akció kifutásakor 273, most olyan 220 körül van, így tuti nem lesz olcsó a mix 3 sem, de olcsóbb lesz, mint a hasonló kategóriájú pl. samsung, lg ...

(#5340) TpS válasza Milestone2 (#5338) üzenetére


TpS
őstag

Mert amúgy te is selfie bajnok vagy? :DD

(#5345) DonLaca@ válasza TpS (#5332) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem az a bajom ezzel a kávamentes dizájnnal hogy ha elterjed akkor tényleg minden telefon teljesen egyforma lesz.
Kapunk egy LCD kijelzőt és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5346) TpS válasza DonLaca@ (#5345) üzenetére


TpS
őstag

Az engem nem zavar, hogy a többi telefon is olyan lesz, mint az enyém. Nekem tetszik, és akkor végre lehet 7"-os telefonokat gyártani, ami nem nagyobb, mint egy mostani 6-os. A szelfi nem érdekel, a nagy kijelző viszont igen. A kihajtható, ha lesz egyáltalán normális, úgyis aranyárban lesz, meg szerintem az még odébb lesz.

(#5347) TpS válasza TpS (#5346) üzenetére


TpS
őstag

Viszont még egy előnye lesz a teljes képernyőnek: nem lesz arany a hátulja és fehér az eleje. :D

(#5349) gyuri1979 válasza Milestone2 (#5338) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

És előbb utóbb jön az átlátszó telefon,meg majd a kihúzható kijelzős stb....
Meg a tudom is milyen futurisztikus kijelzok

https://m.mobilarena.hu/hir/digitalis_toll_kihuzhato_kepernyovel.html

(#5350) TpS válasza gyuri1979 (#5349) üzenetére


TpS
őstag

Az átlátszó telefonnak az lenne az előnye, hogy csökkenne azoknak a gyíkarcoknak a száma, akiket elüt valami, vagy aknába esnek, mert nem tudnak leszakadni a faszbukról. Biztos ezt akarjuk? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.