Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) ricogsm válasza rigoberto (#6250) üzenetére


ricogsm
őstag

Őő nincs, :N

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6252) ricogsm válasza siskad (#6248) üzenetére


ricogsm
őstag

Jah hát az nesze fogd meg jól ....

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6253) ricogsm válasza jonnyjoker01 (#6249) üzenetére


ricogsm
őstag

Lehet életre kelt.... :DD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6254) rigoberto válasza ricogsm (#6251) üzenetére


rigoberto
őstag

Mi van most?

(#6255) ricogsm válasza rigoberto (#6254) üzenetére


ricogsm
őstag

Mi 10T pro

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6256) Tomi_Ohl válasza ricogsm (#6243) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hali, az imei24 tud egész jó infókat adni. Az ország és a vásárlás dátuma ott van, de az nem, hogy a garancia érvényes-e.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6257) ricogsm válasza Tomi_Ohl (#6256) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi
Annyi derült ki hogy Magyarországi eladás.
És friss vásárlás

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6258) jonnyjoker01 válasza ricogsm (#6253) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az új Mi AI 12.5-ben kicsit túl jóra sikeredett és próbál kitörni a telefonból :DDD

Üdv. Johnny

(#6259) ricogsm válasza jonnyjoker01 (#6258) üzenetére


ricogsm
őstag

:DD :DDD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6260) ricogsm válasza jonnyjoker01 (#6258) üzenetére


ricogsm
őstag

Neked fent van már?
Én várom a béta tesztet.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6261) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Sziasztok!
Mintha gyengélkedne az akkuja a telómnak. Cserélte már valaki? Milyen megbízható márkát/forrást tudtok ajánlani?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#6262) jonnyjoker01 válasza ricogsm (#6260) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen én kínai bétát használok. Egyenlőre ez a háttérkép probléma az egyedüli amivel találkoztam, de semmit nem csináltam, tényleg egyik nap csak véletlenszerűen elkezdte csinálni ezt. Sebességben a rendszer fényévekkel jobb mint a sima 12, merem azt állítani, hogy AOSP szintjén van.

A rendszer ráncfelvarrások is szépre sikerültek, értesítések áttetszőek lettek, megújult a power menu stb, elég pofásan néz ki.

Szerk.: ja igen, elfelejtettem de az értesítések kicsit bugosak lettek az új 'nem fontos' menü miatt, néha beragadnak a rendes értesítések miatta, de ezt biztos rendbe rakják hamar. Amúgy tök hasznos funkció, közösségi média és sorozat követő app meg YouTube értesítéseket raktam be oda, nap közben így nem zavarnak és esténként megnyitom a menüt és szépen ott van minden ami közül csemegézhetek lefekvés előtt :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#6263) ricogsm válasza jonnyjoker01 (#6262) üzenetére


ricogsm
őstag

Kíváncsian várom én is!
Jelentkeztem béta tesztelőnek.
Mit szoktál csemegézni?
Sorozat követő app?( Gondolom hasonló mint a Netflix )

Tudod mit jelent a Miui optimalizáció ?
Vanced tube ezt kéri kapcsolják ki ha nem rootolt a készülék.

:)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6264) kelly416 válasza Kisbatyu75 (#6261) üzenetére


kelly416
veterán

A sima 9T topikban most kapta vissza a fórumtárs a telóját, Nála érdeklődj.

(#6265) Lathronos válasza user26 (#6241) üzenetére


Lathronos
őstag

Én ezt használom, szvsz ez a legjobb. LINK

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#6266) jonnyjoker01 válasza ricogsm (#6263) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Arra értettem a csemegézést, hogy esténként egy helyen van így egy csomó értesítés, pl új youtube videók, külföldi fórumokon üzenetek és válaszok, új sorozatrész értesítések vagy azon belüli fórum üzenetek is (TVTime-ot használom) ilyenek. Aztán eldönthetem mit akarok közülük csinálni amihez épp kedvem van és kitörölhetem a többit, vagy meghagyhatom későbbre, ha máskor akarok foglalkozni velük. Az a jó, hogy nem úgy működnek mint az értesítések, hanem újraindítás stb után is mindig megmaradnak, egyfajta értesítés tárhely szerűség.

Üdv. Johnny

(#6267) porse válasza MADcat (#6240) üzenetére


porse
senior tag

Na engem is utolért, mégis. Bluetooth tal alapból felezi a netet 2,4 ghz es wifin, ezért ha azon hallgatok zenét át szoktam tenni az 5 ghz re. Na azon vannak a problémák a nettel, megáll, percekig gondolkodik nem történik semmi. 2.4 es wifin nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#6268) MADcat válasza porse (#6267) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát remek. Lassan idegállapotba kerülök mint Mónika...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6269) rigoberto válasza MADcat (#6268) üzenetére


rigoberto
őstag

Most ez tényleg ennyire gázos sztori? :F
Nem javult semmit azóta a helyzet e téren amióta frissitetted?

(#6270) MADcat válasza rigoberto (#6269) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hol jobb, hol rosszabb.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6271) rigoberto válasza MADcat (#6270) üzenetére


rigoberto
őstag

Én még mindig nem frisítettem, kinek hiányzik ez. :/

(#6272) balint18 válasza MADcat (#6240) üzenetére


balint18
csendes tag

Nekem azt csinálja (mondjuk Chrome-nál vettem észre leginkább), hogy konkrét befagy a telefon. Betölt, animáció minden van, csak éppen nem tudok görgetni, írni, rányomni semmire. Leteszem "asztalra", vissza a programba, és utána jó. Nem tudom mi ez, frissítés hozta-e, de agyrákot kapok sokszor tőle. Na arról meg ne is beszéljünk, hogy telefonálás közben az internet megkotlik. Samu S9-nél nem volt ilyen. Lassú volt, de ilyen nem. :W

(#6273) MADcat válasza balint18 (#6272) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Valami el van baxva. Nem kicsit. Nagyon. :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6274) kelly416 válasza balint18 (#6272) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a króm rég ilyen. Írok, villog a bill. de a szövegdoboz nem telik, aztán nyomok egy alkalmazásváltót és máris látszik minden amit addig pötyögtem. Görgetek, nagyítok, de semmi, alkalmazásváltó és minden ok. De kb. egy éve ilyen, csak én letojom. De a nethibát nem tonom le, bár mostanában sokkal jobb már. Tényleg segített a privátDNS kikapcsolása.

(#6275) Sumptuous válasza kelly416 (#6274) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én most végül ezt használom, tehetsz egy próbát. Sokkal kevesebb vele a nyűg, mint az adguard-al. [kép]

Szerk: Bemásolom, hogy egyszerűbb legyen. ;)

dot-de.blahdns.com

[ Szerkesztve ]

(#6276) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nektek most melyik verzióval van a baj? Én 12.5 kínai bétán nem találkoztam semmilyen hasonló buggal.

Üdv. Johnny

(#6277) kelly416 válasza Sumptuous (#6275) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi, rápróbálok. Mondjuk egyébként sincs sok bajom a reklámokkal, csak a youtube-on mondjuk egy sem jött ideig-óráig, aztán adguard mellett is egyre több volt. Máshol nem igazán zavarnak, kevés olyan app-om van szerintem.

(#6278) MADcat válasza kelly416 (#6274) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hallod. Ugyan ez egy éve. Már le se írtam, mert azt hittem én vagyok szerencsétlen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6279) kelly416 válasza MADcat (#6278) üzenetére


kelly416
veterán

Sőt, nálam a képek kezelésével sem stimmel valami, de ez lehet, az én balekságom. Felosztja négyzetekre a legtöbb képet a teló mondjuk quickpic-el nézve és némelyik négyzet inverz vagy torz lesz lesz, de ma pl. az egész képet invertálta. Ugyanez feleségem telóján. Ez egyébként lehet, sötét mód hozománya valahogy, de gyári galériában nem csinálja.
Másik képek, csak egy négyzet fura, egész sok torzul.
De pc-n is ok minden.

(#6280) Dare2Live válasza MADcat (#6278) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nálam is legalább fél éve.

a lerakom újrahozom már automatice megy.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6281) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#6279) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Quickpic és Messengernél kapcsold ki a globális sötét módot (sötét mód beállításaiban találod meg az apponkénti beállításokat). 100% hogy az kavar be.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#6282) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6281) üzenetére


kelly416
veterán

Betojok. Tényleg! Ezer hála és köszönet. :R

(#6283) MADcat válasza Dare2Live (#6280) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rosszra válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6284) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudna kicsit segíteni ? Mi a kettő közt a különbség? Telefonra akarok védőfóliát / üveget.
1, [Karcálló,ütésálló kijelzővédő üvegfólia]
2, [Karcálló,ütésálló kijelzővédő üvegfólia]

Vagy mi mást javasolnál ? Hm?!
Köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#6285) jonnyjoker01 válasza user26 (#6284) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nincs odaírva hogy milyen márkájúak úgyhogy ezt így nem lehet megmondani szerintem. Én a picit drágábbat venném, hátha egy kicsit jobb minőségű :DDD

Üdv. Johnny

(#6286) rigoberto válasza user26 (#6284) üzenetére


rigoberto
őstag

A drágább 5D üvegnek tűnik, legalábbis grafika alapján. Ami elvileg nem sík kivitel, kissé oldalánál lekerekített.
A másik sima (ablak)üveg. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6287) Balzak83 válasza user26 (#6284) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nillkin amazing h+pro Aliról, de itthon is találni. $10 körül van. Iphone-ra most vettem itthon egy "Cellect" névre hallgató üveget, annak is egész rendben volt a minősége. Még az xpro üvegekről van pozitív tapasztalatom, de hogy kapni-e erre a tipusra, fogalmam sincs. Általában az olcsók a széleken szarul tapadnak, és felválnak.

(#6288) user26 válasza rigoberto (#6286) üzenetére


user26
aktív tag

A lekerekített az patentul passzolna rajt? Vagy e kettő közül inkább a másik?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#6289) rigoberto válasza user26 (#6288) üzenetére


rigoberto
őstag

Passz.
Én speciel sose tennék rá üveget.

(#6290) jonnyjoker01 válasza user26 (#6288) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem a hidrogél vált be. Annak tökéletes az illeszkedése. A sima lap üveg nagyon rossz, bemegy alá a kosz mert nem illeszkedik a széleken, azt biztosan ne vegyél.

Üdv. Johnny

(#6291) kelly416 válasza user26 (#6288) üzenetére


kelly416
veterán

Én is hydrogel-t teszek már rég a telóra, előtte meg uv-s üveget tettem a nem sík kijelzős készülékekre csak, mert a "sima" 4D-s 5D-s ... 13D-s üvegek mindegyike lutri, még ha ugyanazon gyártótól is van. Sőt, feleségemnek RN4-e van még mindig, valamikor nekem is volt. Az az üveg, aminek a széle körbe levegős volt az én telómón, az Ő telóján tökéletes volt. (Vagy fordítva, erre már nem emlékszem, de a lényegen mit sem változtat.) Konkrétan ugyanaz az üveg.

(#6292) user26 válasza kelly416 (#6291) üzenetére


user26
aktív tag

Sziasztok! Rendben köszönöm.
Itthon hol tudok venni hydrogel-t? Kintről nem igazán akarok mostanság vásárolni.
Nézőpont kérdése, h ki tesz rá ki nem. A gyerek se tesz rá, a szomszéd se. Én magam is vigyázok rá, de sajnos ennek ellenére egyszer kétszer kiszállva az autóból ki esett a zsebemből. (nem farmer) Nem esett nagyott, de már itt ott karcos és sajnálnám ha nagyobb lenne a gond. Munkában mi szintén könnyebb nadrágba (melegitőféle) dolgozunk, mindig kikandikál egy része a telefonnak. Lehajolok teszem a dolgom ect néha ott is ki esik. Le tudom tenni tény és való de jobb ha az embernél van... Kinyitható össze hajlítható, ide oda forgatható tok nem tetszik soha nem használtam és nem is fogok. Amit használok tok az bevállt mindig. Kijelző védő mindig volt korábbi modellen ezen sajna nem.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#6293) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

linkelne vki ali/ebay...os hydrogelt ami bevált?

Én belefutottam egy hibás darabba...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6294) SSlyTR válasza Dare2Live (#6293) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

De ez a sima fólia?
Nagyon régen szenvedtem már vele, csak rossz emlékeim vannak róla. Leginkább, hogy buborékos marad.

A második üvegfólia van a telómon és ez is körben levegős, kb 2-3mm keretben.

Talán a fekete szélű jobb...

(#6295) Sumptuous válasza SSlyTR (#6294) üzenetére


Sumptuous
senior tag

+1 a hidrogélre. Nem kényes. Ha szépen letakarítod a telefont, felrakás előtt, az sem baj, ha buborékos marad. Kb. 4 nap múlva teljesen eltűnnek az egészen nagy buborékok is. Csak azt nem szerettem, hogy nagyon vigyázni kell magára a fóliára is.. Könnyen sérül. (A kínai/aliexpress fajta. Ami a médiában van, az nem annyira. Csak 100 másik kijön az árából.. :U )

(#6296) rigoberto válasza user26 (#6292) üzenetére


rigoberto
őstag

Hydrogel az én ajánlásom is.
Viszont ha így hordod a telót, akkor jó eséllyel fog még zuhanni, amiben mindig benne van a törés lehetősége.
Attól viszont csak a jó minőségű (pl. Nillkin) üveg védi meg.

(#6297) kelly416 válasza Dare2Live (#6293) üzenetére


kelly416
veterán

Én ezt használom, tökéletes, főleg a kis műanyag pöcökkel karöltve ami segít felhelyezni.

(#6298) jonnyjoker01 válasza Dare2Live (#6293) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem ő vált be. Ha kell hátlapi fólia is akkor készüléknél a Xiaomi Mi 9T Pro-t kell kiválasztani, a K20 Pro-nál valamiért nem hozza fel (pedig ugyanaz a készülék).

Legjobban a keményebb tárgyaktól tud sérülni. A hajszálkarcok pár óra/nap alatt eltűnnek mélységtől függően, ha viszont körömmel, kulccsal, stb belekapsz véletlenül akkor az sosem fog kisimulni rendesen. Ahogy korábban említették a levegőbuborékoktól nem kell félni, magától kisimul pár óra/ nap alatt, ha nem maradt koszos a kijelző.

Szerk.: az anti-fingerprint marketing jelző sem áll nagyon messze a valóságtól, nagyon könnyű letörölni róla az ujjlenyomatokat és annyira nem is "ragad" rá mint az üvegre.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#6299) jonnyjoker01 válasza user26 (#6292) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha bemész a média markt-ba, helyben elkészítenek rá fóliát de elég húzós ára van (azért jobb minőségű is mint a kínai). Kínából rendelve azért jó ez mert párszáz forintokba kerülnek és kb 20db-ot megtudsz venni ugyanannyiért mint amiből médiában felraknak egyet.

Üdv. Johnny

(#6300) user26 válasza jonnyjoker01 (#6299) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi!

Más: [OrangeFox-raphael-stable@R11.0_1] ezt letöltöm, mivel Eu 12.5 -t szeretnék a telefonra. Korábban TWRP-vel (sajnos nem tudom, mi volt a verzió száma) raktam fel ROM-t/kat a telefonra. Pik-pak, ment minden, rendszer szaladt.
A linkelt finomságot felteszem, Format Data opciót kiválasztom, megcsinálom, hogy az új szépen felmásolódjon a telefonra. Na de olyan gondom akadt, hogy formázás után a PC a telefont nem látja. Azaz ha rá megyek a telefon meghajtóra egy üres mappa jön be, bele akarom másolni a ROM-t, másolás elindul, de csak áll. Várakozik, semmi nem történik.
Hiba: lefordítva emberi nyelve a partició hibás és vagy nem létezik, ezért nem lehet fel tenni rá.
Jön a gondolat, hogy akkor az OF-t a telefonon újra indítom, hátha most kell ez neki, és jó lesz. MI történik ? Telefon FASTBOOT-ba van.

1 megoldás segít ebből ki: Flesselés, ha ez meg van, akkor egy doboz cigit elszívok, mert a fenti leírt újra elő fog jönni. Akkor nem, talán?!? ha korábbi OF-t teszek fel, ami android 10 vagy régebbi alapú.

Nos, ezt a finomságot: R11.0_1 -t hogy kell jóll felvarázsolni a telefonra, hogy jó legyen vele a formázás ?
Rossz lehet a fájl, hibásan töltöttem le ? 2 gépen is próbáltam.
Jó kérdésre jó a válsz! Tudom, ezért elnézést, ha a kérdésem rosszul lett feltéve.
Kivel tudnám ezt megbeszélni ?

(Előélet: telefonon USB debug engedélyzése, majd fastboot, parancssorból felteszem a recovery.img-t, OF elindul, itt OF11.0_1.zip telepít, Wipelek, majd formzázom a particiót, és itt akadtam el. Rom telepítés előtt telepíteni kell az OF-t, ezért csináltam ezt javasolták. Parancssoros recovery.img, az = R11.0_1 OF recovery. Ha OF-ba nem telepítem "újra" az R11.0_1-t, akkor is a formázás után ott vagyok, ahol fent írtam. Ismerős azt írta nála jó az R11.0_1, de szerintem nem jó és ez a gondom. Tévedhetek! Vagy valamit máshogy kell csinálni vele...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.