Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) rigoberto


rigoberto
őstag

Hagyjuk már Rlacit örülni ennek a telefonnak, ne bombázzuk itt mindenféle negatív kommenttel.
Jó ez a telefon, mindannyian tudjuk, és ha ennyibe került, akkor mi van.
A lényeg, hogy jól működjön, akkor is ha új és akkor is ha nem..
Ha nekem kellene ez a telefon és valaki 100ért hirdetné, akkor is megvenném, persze csak ha jó állapotban van, mert mivel nem gyártják már, máshonnan úgysem tudnám beszerezni.

(#6502) *RLaci* válasza rigoberto (#6501) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1000 Ennyi, köszönöm. blueye Ide is.

[ Szerkesztve ]

(#6503) blueye válasza kelly416 (#6500) üzenetére


blueye
veterán

Tudom h joindulatbol irod, de nem mindegy mar? Megvette, orul, szereti :)
Az enyem viseltes, olcson is hirdettem, nem vettek meg, marad vitorlazos telefonnak vizallo tokban. Jobb is lesz mint egy strapatelefon :)

[ Szerkesztve ]

(#6504) kelly416 válasza blueye (#6503) üzenetére


kelly416
veterán

Azt sem tudom, mennyiért vette (vissza sem olvastam, mert hiába is látom, nem tudom elhelyezni a mostani piaci árak között), meg semmi közöm hozzá. Mindenkinek annyit ér, amennyit ad érte, ha nem érte volna meg, nem fizeti ki. Örüljön neki,használja boldogan. Ha eddig használták is, akkor is jó telefon, úgyhogy nem akartam bántani. Csak a saját lelke megnyugtatása miatt talán hasznos infó ez.
Egy jobb telefont találtam én is, az f2pro-t, és csak azért váltottam, mert nekem 120-at megért egy 256gigás úgy, hogy feleségem megkapta a 9t pro-t (így legalább tud szebb képeket csinálni a másfél éves gyerekről) és az Ő redmi note4-ét megkapta a lányom. Így a 3as csere jó volt, egyébként én is sokalltam volna a 120-at az f2pro-ért. Mindig kereslet-kínálat határozza a piacot. Ők egymásra találtak ilyen szempontból.

*RLaci*
Gratula hozzá, nagyon jó teló! Használd egészséggel, boldogan.

(#6505) *RLaci* válasza kelly416 (#6504) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszönöm.

(#6506) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Nekem hajnali 4 - kor jött meg a frissítés !
Most nyomjatok rá ! ( Lurdy-s ha számít ez valamit)
Szép napot! :)

(#6507) bear_ válasza Szoke1982 (#6506) üzenetére


bear_
aktív tag

Megvárom még más leteszteli mennyire kúrja szét a fogyaszást :D

(#6508) Cane válasza bear_ (#6507) üzenetére


Cane
őstag

Mivel másfél hónapja használom a 12.0.5-öt, bátran mondhatom, hogy az akkuidő nem lett jobb. Igaz okosórák mennek felváltva bluetooth-on de volt az üzemidő jobb is.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6509) Tomi_Ohl válasza bear_ (#6507) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

19 órája frissítettem, egyelőre úgy néz ki, hasonló, mint ezelőtt.
Számokban, ez jött most ki tegnap este óta:

És a heti átlagom:

Egy picit ugyan jobbnak tűnhet az új verzióval, de ez csak abból adódik, hogy ma nem jártam sehol, így nem növelte mobilnet/magas fényerő a fogyasztást. Átlagos, július óta ugyanilyen adott felhasználási mód mellett.
Persze ezek még csak az első adataim, később jöhet valami nem várt probléma. De nem hiszem, nem egy nagy frissítés.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6510) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#6500) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem a két év után az egyetlen bajom a telefonnal, hogy elkezdett leválni a hátlapi ragasztás :DDD Viszem is szevizbe lassan, mert kezd egyre rosszabb lenni a helyzet. Mondjuk ez szerintem azért van mert nagyon túlhasználom szegényt, GPU 750mhz-re húzva, Genshin csak úgy eszi az energiát forrósodik tőle a telefon. Akksi életerő 84%-on van, már lassan cserélném, bár mostanában agyon használom a telefont, naponta töltöm.

Üdv. Johnny

(#6511) blueye válasza jonnyjoker01 (#6510) üzenetére


blueye
veterán

"bár mostanában agyon használom a telefont, naponta töltöm." - szvsz ez teljesen normalis hasznalat, nekem sokszor volt hogy napkozben is kellett tolenem. Igaz hasznaltam beszedre, adatra is boven.

(#6512) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6510) üzenetére


kelly416
veterán

Jézusom! Mit csináltok vele, hogy ennyire kell a vas, ennyire pörög a gép?

(#6513) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#6512) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Genshin Impact nevű játék a ludas, kb 1,5 óra alatt lemeríti ezt a bitang akksit annyira használja az erőforrásokat (és ahogy írtam overclock miatt még többet használ, mint gyárilag).

Üdv. Johnny

(#6514) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6513) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Akkor én a pubg-val elbújhatok, 3-4 órát lehet játszani vele és le sem szívja 0-ra az akkut.

Szerk.:
Rá néztem play-en, már értem az igények okát. Szép.

[ Szerkesztve ]

(#6515) Cane válasza jonnyjoker01 (#6510) üzenetére


Cane
őstag

Lehet downclockolni a vasat, akár undervoltage-val? Nekem sokszor még ez a teljesítmény is "sok" manapság, viszont nyerhetnék extra üzemidőt. ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6516) jonnyjoker01 válasza Cane (#6515) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lehetséges persze. Root kell hozzá, meg egy app ami tudja a maximum CPU/GPU frekvenciát állítani (én a Franco Kernel Managert használom).

Üdv. Johnny

(#6517) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#6514) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen nagyon gyönyörű még mobilon is, breath of the wildhoz hasonló csak még szebb :DD

Foglalja a helyet is rendesen :D

Üdv. Johnny

(#6518) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6517) üzenetére


kelly416
veterán

A pubg 6,87 giga és azt hittem, az a sok. :))

(#6519) trouble


trouble
senior tag

Hali !
Most vettem egy ilyen telót,hol találom az átköltözést ? Köszönöm :R

(#6520) blueye válasza trouble (#6519) üzenetére


blueye
veterán

(#6521) trouble válasza blueye (#6520) üzenetére


trouble
senior tag

Köszönöm, szívtam eleget Rn4-ről, hú de nehezen ment :(((

(#6522) blueye válasza trouble (#6521) üzenetére


blueye
veterán

De sikerult minden?
Azt hiszem minel kozelebb van idoben a ket telefon annal konnyebben megy a koltozes.

(#6523) trouble válasza blueye (#6522) üzenetére


trouble
senior tag

Igen, forditottan arányos mint ahogy leírtad :)

(#6524) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Mennyire nehéz kicserélni a hátlapot? Valaki cserélte má :R r?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#6525) blueye válasza Strauss (#6524) üzenetére


blueye
veterán

Ha jol tudom melegiteni kell, en szervizbe vinnem de en bena vagyok mar ezen a szinten :)

(#6526) mizoli válasza Strauss (#6524) üzenetére


mizoli
addikt

Pont ezt a típust nem, de sokat szedtem már szét.
Körben megmelegíted a hátlap szélét, pl. hajszárítóval. Az akkut ne nagyon melegítsd. Egy vékony, rugalmas acél lapot a keret és a hátlap közé dugsz, de csak pár mm mélyen. Kicsit megemeled a hátlapot, odébbhúzod az acél lemezt, a helyére bedugsz egy műanyag lapot, és azt húzod tovább. Az acél lemezt általában ki lehet szedni, elég a műanyag.
Szeret visszaragadni, ezért műanyag lapokat dugsz be több helyre. Csak pár mm mélyen szabad dugni, és óvatosan tovább húzni. Ha nem megy, ismét rá kell melegíteni.
A nyomógomboknál fokozott óvatosság kell, általában egy vékony műanyag tartja a keretben őket.
Az egész művelet pár perc.
Tuti találsz róla videót.
Csak óvatosan, kis kézügyesség azért kell hozzá. Ha bizonytalan vagy, ne csináld.

(#6527) Strauss válasza mizoli (#6526) üzenetére


Strauss
senior tag

:R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#6528) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Sziasztok,
Meg tudná valaki mondani hogy a hívó fél fotója miért jelenik meg néha teljesen, néha csak egy kis körben, vagy máshogy ??
Köszönöm

(#6529) Tomi_Ohl válasza rodeo74 (#6528) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szia, függhet attól is, hogy milyen felbontású. Ha kicsi akkor csak körben jelenik meg, ha elég nagy akkor nagyban. A MIUI tárcsázónál legalábbis így van (globál romon nem ez van, de többin igen).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6530) rodeo74 válasza Tomi_Ohl (#6529) üzenetére


rodeo74
csendes tag

Köszi,

MiUi tárcsázó van szerencsére, de a nagy képek is (ami régebben teljes volt) kicsi körben van... De mondjuk a hangrögzítés is eltünt alulról. A Rögzítőben viszont megtalálható a felvett hang...

[ Szerkesztve ]

(#6531) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

xioami optimization merre található?

régen a developers optionsban volt de ott most nincs. Ami érdekes, hogy keresésre kiírja, hogy ott van de 3*átnéztem és nincs.

vmiért reaktiválódott ma vanced meg így elhasal.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6532) Dare2Live válasza Dare2Live (#6531) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

“Reset to default values”

aszondja ez kéne de ez is sincs.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6533) Tomi_Ohl válasza Dare2Live (#6532) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

EEA ROM-on látom:

És valóban megjelent a miui optimalizáció (alul félig látszik is a képen).
Ez tuti bug, mert az automatikus kitöltés beállításait állítja ezzel vissza, de a lényeg, hogy nálam működik, amit a cikk ír.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6534) Cane válasza Dare2Live (#6531) üzenetére


Cane
őstag

Globalon fejlesztői beállításokban ott van legalul, vagyis utolsó előttiként.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6535) Dare2Live válasza Cane (#6534) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mediamrktban vettem anno semmi hackolgatás, 12.0.5re frissült pár hete azóta:

-vanced nem megy. elindul, belép, 1 pillanatra látom a videokat majd kivág. Már minden jogot megadtam neki, ne optimalizálja nem segít.

-VPNt folyamatosan eldobálja melós noti. Másik mobilnál, wifinél nem, csak ha a 9T prora vagyok csatlakozva.

mind a kettő baromi bosszantó. Vmit ki kell találnom mert munkára alkalmatlan VPN miatt (sima net nem gond észre se veszem ha eldobja), futásra, zenére meg alkalmatlan vanced nem fut miatt. ehhh

@Tomi_Ohl Újra kipróbáltam nálam is működik csak nem egyszer kell rányomni hanem jó sokszor. Egyértelműen bug. Viszont nem segített se a vanceden se a vpnen...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6536) bala6120 válasza Dare2Live (#6535) üzenetére


bala6120
senior tag

Miui optimalizációt a fejlesztői beállításokban ki kell kapcsolni.

(#6537) rigoberto


rigoberto
őstag

Tudja valaki, hogy lesz-e egyáltalán nekünk még miui 12.5? :U

(#6538) Dare2Live válasza Dare2Live (#6535) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

par ki majd bekapcsoltam xiaomi optimalizaciot, letoroltem vancedet felraktam, cache torles reboot random kombo utan ujra mukodik. nem tudom mi volt ami megoldotta magaban a xioami optimalizacio kikapcsolasa nalam nem segitett.

lenyeg mukodik. csak minden app hozzaferest is unra engedelyeznem.kell

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6539) jonnyjoker01 válasza rigoberto (#6537) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én már a 12.6-ot használom nem értem miért nem adják ki :U

Üdv. Johnny

(#6540) Tomi_Ohl válasza rigoberto (#6537) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

SE-re épp tegnap jött ki a Global, pedig kínait jóval hamarabb kapott, mint a miénk. Nem sietik el.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6541) user26 válasza Tomi_Ohl (#6540) üzenetére


user26
aktív tag

Sziasztok!
Van valami kód, progi, egyéb ami ki írja, hogy a telefon mennyi időt ment dobozból kibontás után?
Vagy legalábbis behatárolható legyen egy üzem idő?
Pár hónappal ezelőtt vettem egy másik mi9t pro-t és most 2-3 hete ugyan az a jelenség jött elő vele mint az elsővel. Töltési gondok. Egyszer egy ilyen elő jön oké rendben egy a százból, de hogy még egyszer is, egy másik ugyan ilyen modellnél az már nem okés.
Minden esetre töltő fej és töltő kábelt is cserélek majd most. (mondjuk ezt kizártam az első esetnél is, mert másik modelleket is töltöttem ugyan erről és ott nem tapasztaltam ezt.)

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#6542) kelly416 válasza user26 (#6541) üzenetére


kelly416
veterán

Talán a *#*#miui#*#* menüben az összes beszélgetési időt nem lehet nullázni, hátha az támpont. Jobb ötletem nincs.

(#6543) rigoberto válasza Tomi_Ohl (#6540) üzenetére


rigoberto
őstag

SE?
Egyébként az az érzésem, hogy nem akarnak már Mi9t pro-ra 12.5-öt küldeni.
Itt a stabil romokra gondolok..
Kb. úgy volt hogy márcisban jön, és már lassan június van, szóval ebből gondolom, hogy off.. :((

(#6544) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Volt valami olyan frissítés, ami miatt a bluetooth eszközök nem csatlakoznak automatikusan? azt vettem észre, hogy a bluetooth hangszóróm, és az autóban a roidmi 2s nem csatlakozik a telefonomhoz automatikusan.

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#6545) kelly416 válasza rigoberto (#6543) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... Asszem a miui 11 még jött redmi note 4-re, úgyhogy elég csúnya lenne ha a 9t pro támogatása már véget érne, de ki tudja?

(#6546) rigoberto válasza kelly416 (#6545) üzenetére


rigoberto
őstag

Jelenleg Miui12 van ugye aktuel, de valahol nagyon elakadt ez 12.5 pedig jó featurekel és sokkal jobb üzemidővel kecsegtet..
Talán Alonso tudna róla valamit de eltűnt a Maestro.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6547) kelly416 válasza rigoberto (#6546) üzenetére


kelly416
veterán

Nem azt mondtam, hogy kapkodnak. :P Majd jön még ez-az.
Nekem most F2pro van, azon is 12.2.6 muzsikál csak. Mik azok a jó dolgok az üzemidőn túl amiket hiányolsz?

(#6548) rigoberto válasza kelly416 (#6547) üzenetére


rigoberto
őstag

Igazából nem hiányolok semmit.
Az üzemidő javulása már önmagában is csodás lenne, de pl. 12.5 ben kigyomlálhatók gyári alkalmazások is..arra úgy kíváncsi lennék, párat biztos törlök, ha egyszer megkapjuk.. :U

(#6549) kelly416 válasza rigoberto (#6548) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Na az nekem is jól jönne. Cloud, pay, browser, francsetudja, mi minden szutyok van még fent "mi" kezdettel.

(#6550) mizoli válasza rigoberto (#6548) üzenetére


mizoli
addikt

ADB parancsokkal most is lehet tiltani /fagyasztani a gyári appokat (is).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.