Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) JoseGee válasza sirkan13 (#1098) üzenetére


JoseGee
tag

Egyértelműen szerviz. Nekem is ilyen szoftveres marhaságok miatt cserélték a telót.

Ami késik, az nem jön időben

(#1102) thedarkfox válasza sirkan13 (#1098) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Azt értem én, de amikor kiválasztod a csengőhangot, nekem felajálnja, hogy mivel akarom kiválasztani és olyankor nem a gyári médiatároló t választom hanem a tc-vel tallózom be a zenét és úgy megtartja. Ha ez sem akkor tényleg szervíz. ( bár nagyon úgy néz ki hogy az lesz belőle...) :R

(#1103) sirkan13 válasza thedarkfox (#1102) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Én a es filet használom.Megpróbálom azzal.De az a gond hogy a csengőhang be van jelölve tehát azt nem felejti el hanem csak hangja nincs.

(#1104) sirkan13 válasza JoseGee (#1101) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Hr elött ilyen gond nem volt.Ma kap mégegyet aztán meglátom.

(#1105) JoseGee válasza sirkan13 (#1104) üzenetére


JoseGee
tag

Nekem a BT-vel voltak gondjaim, meg a galériával, illetve a kijelző sem érzékelt egy sávban.

Ami késik, az nem jön időben

(#1106) sirkan13 válasza JoseGee (#1105) üzenetére


sirkan13
aktív tag

A BT miatt csináltam hrt de most nézem nemigazán működik.Nem lát nem látszik.Mennyi idő volt a szervíz?

(#1107) JoseGee válasza sirkan13 (#1106) üzenetére


JoseGee
tag

3 hét

Ami késik, az nem jön időben

(#1108) thedarkfox válasza sirkan13 (#1106) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Bt-re alkalmazáskezelő - rendszeralk. - bluetoothmegosztás - adatok törlése. Utána lát/látják eszközök/et, lehet hozzá kapcsolódni.

Ahogy látom, ezek nagyrésze szoftveres gond, egy kissebb % ami hardveres. Nyilván nincs itt minden platinum felhasználó, sokan nem fórumozgatnak, tehát nem reprezentatív a dolog.

Demajd a nougáttal ;]

(#1109) JoseGee válasza thedarkfox (#1108) üzenetére


JoseGee
tag

Nugát csak akkor lesz a telefonon, ha ráteszek egy​ csokit 😁

Ami késik, az nem jön időben

(#1110) sirkan13 válasza JoseGee (#1107) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Akkor marad.Anyjuk p....ját

(#1111) nickedez89 válasza sirkan13 (#1110) üzenetére


nickedez89
senior tag

Volt akinek egy hét alatt megjárta, változó a dolog!

#1109 JoseGee:A Nougat szerintem is felejtős sajnos! :W

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1112) sirkan13 válasza thedarkfox (#1108) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszi.Így már működik,bár nem használom,csak zavart.

(#1113) sirkan13 válasza nickedez89 (#1111) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszi.

(#1114) Cyborg válasza thedarkfox (#1100) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem, az exchange(vállalati) fiók ad hangot, a gmail néma.
Az outlook be sincs állítva.

(#1115) Robi060423


Robi060423
csendes tag

sziasztok valaki tudja hogy pesten hol lehett függetleníteni és menyiért csinálják ? köszönöm előre is a választ

(#1116) nickedez89 válasza Robi060423 (#1115) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia!
Hivatalosan a Vodafone -t kell ezügyben keresned és úgy a garancia is megmarad!

Összeget mintha írt volna már valaki de most nem emlékszem. :F

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1117) thedarkfox válasza Robi060423 (#1115) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Aszf 10.3
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 0-1 év között: bruttó 20.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 1-2 év között: bruttó 10.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 2 év után: bruttó 2.500 Ft

(#1118) Daffni2 válasza Robi060423 (#1115) üzenetére


Daffni2
addikt

Hűség idő alatt csak számhordozás esetén lehet függetleníteni.A lista ár és a kedvezményes ár közötti különbség,valamint a díjcsomag szintén hasonló árkülönbözetének kifizetése után.

"Aki ad,az nyer"

(#1119) Robi060423 válasza Daffni2 (#1118) üzenetére


Robi060423
csendes tag

Am..az lenne a probléma hogy független volt mert telenoros sim karival használtam már 3 hónapja de tegnap de 10 óta nem megy fell hálózatra azt írja ki hogy hálózatra nem regisztrálható ezt mért csinálja ?
vagy valami ötlettek hogy mi lehet

(#1120) Daffni2 válasza Robi060423 (#1119) üzenetére


Daffni2
addikt

Lehet,hogy sufni gsm függetlenítés volt.

Vagy, az eredeti tulajdonos számla nem fizetése miatt IMEI tiltás alatt van.

"Aki ad,az nyer"

(#1121) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Most nemrég nézem-nézem a telefont, valami fura, de nem tudom mi. Aztán rájöttem: eltűnt a Vodafone HU felirat! :)
De korai volt az öröm, egy próba ügyfèlszolgálat hívás után azonnal visszamászott. :(

(#1122) george


george
csendes tag

Sziasztok! Lejött a hangszórón lévő vékony csík kb félig. Ez már a második eset. (kicsit unalmas 100ezres telefonnál ilyen hiba) :((( Ezt javítják garanciába vagy nem? Volt már valakinek ilyen problémája? Megköszönöm ha valaki válaszol gyorsba mert ma vinném a vodához.

(#1123) nickedez89 válasza george (#1122) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia nekem is lejött!
Most próbálom rávenni magam én is, hogy beadjam! Természetesen javitják.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1124) george válasza nickedez89 (#1123) üzenetére


george
csendes tag

És úgy hogy le van jönve használod?

És meddig fogjuk hordani javítgatni mert enyémet kb 3 hónapja csinálták mikor összetörtem és most megint lejött...kicsit unalmas..és arról nem beszélve hogy adnak repedt szélvédő fos telót...cserébe mint nemrégen. Egy huawei mittomén milyet.

[ Szerkesztve ]

(#1125) nickedez89 válasza george (#1124) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, így használom, valamennyire oda tartja nekem a szilikon tok pereme!

Sajnos ez olybá tűnik, hogy típushiba! :(
A cserekészüléknek még így is örülni kell bármilyen mert pl. edigitalban vagy MediaMarkt -ban vagy hasonló helyeken vásárolt telónál semmilyen cserekészülék nincs!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1126) george


george
csendes tag

Majd felhívom a vodafont mert ha tipus hiba ami valószínű! Ha ennyi embernek levált ez a takaró valami akkor ez nem korekt hogy folyamatosan szervízbe kell küldözgetni. Neked van garancia papír a teóhoz? Mert én a világon nem találom de hogy nem dobtam ki az tuti. Nem emlékszem milyen az a gari jegy. Tudnál róla egy fotót berkni ide ha neked megvan?

Nem is tudom hogy vágjak bele ha nem találom a gari jegyet. Én úgy emlékszem, hogy a dobozba van és leadtam mikor biztosításra csinálták.

(#1127) nickedez89 válasza george (#1126) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem egy A4 -es papír a jótállási jegy! Elméletileg ha nincs meg, akkor is el tudod intézni a gariztatást csak körülményesebb. A számlád legalább megvan?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1128) george válasza nickedez89 (#1127) üzenetére


george
csendes tag

Köszi. Nincs meg nekem de nem is kell, ezt közölte az ügyfélszolgálat. Közben leadtam a telót garanciális javításra.

(#1129) nickedez89 válasza george (#1128) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nincs mit! Majd írd meg kérlek, hogy mennyi idő volt a szerviz és milyen lett!? Köszi!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1130) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Nekem is volt bent szervizben hangerőgombnál leváló hátlappal. Visszakaptam úgy, hogy volt rajta egy karc illesztésnél és konkrétan 3 nap után lejött megint ugyanott. Fixen hogy TMX hibája, mivel nagyon sokan küldhetik vissza ezt a telefont ezzel a hibával, így gyanítom, hogyha nem karcos vagy hibás, akkor csak visszaragasztják simán a rajta lévő fedelet. Beadtam másodszorra is és addig adtam el amég tartott...

HTC = Help This Company

(#1131) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok! A családban van egy ilyen telefon. Olyan gond van vele hogy a kamera lencse tiszta karc. Tokban van tartva, de ennek ellenére is folyamatosan karcolódik. Van erre valami megoldás? Valahogy ki lehet cserélni vagy cseréltetni?

[ Szerkesztve ]

(#1132) nickedez89 válasza ESP23 (#1131) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia, sajnos nekem is csupa karc és más is jelezte már!

Sajnos ilyen gyenge minőségű "üveg" van a kamerán! :(((

Elméletileg garanciában javítják, de valószínűleg idővel újra olyan lesz!
Nekem is tokban van elejétől fogva, de hiába!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1133) ESP23 válasza nickedez89 (#1132) üzenetére


ESP23
senior tag

Gondoltam már arra, hogy az üveget leszedem róla, a régi Sony Ericsson telefonokon is így volt gyárilag.

(#1134) nickedez89 válasza ESP23 (#1133) üzenetére


nickedez89
senior tag

De akkor bukod a garanciát és hosszú távon károsodhat a lencse is!

Olyan tok használata a "megoldás", ami jó vastag, tehát a kamera mélyen lesz tőle! Sajnos az én tokommal is csak síkban van a kamera, ami nem elég mert ugyanúgy csupa karc lett.

Egy ismerősömnek viszont a vodafone-ban hozzá kapható flip tok van ami olyan vastagságú, hogy a kamera mélyre kerül tőle és így makulátlan még mindig az üvege!

Igaz ettől pont elveszíti a telefon a vékonyságát, dehát úgyis tokban használja a legtöbb ember... :U

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1135) oroszpeter_f válasza ESP23 (#1131) üzenetére


oroszpeter_f
tag

---Ilyen--- tokot kell venni és nem lesz karcos.

Nekem kezdettől fogva ebben van, egy karc se keletkezett még a kameraüvegen lassan 1 év alatt. :)

(#1136) Cyborg


Cyborg
őstag

Ezt a tokot próbálta már valaki? Egyáltalán jó ez a mi telefonunkra?
Szerk.: Úgy látom, nem lesz jó, ez valami másra van, legalább is a TCL 950 nem úgy néz ki, mint a mienk.

Csúnya, de vastagabbnak tűnik, mint ez

...én személy szerint ki nem állhatom a flip tokot, nekem kényelmetlen telefonálni, meg használni, de sajnos az enyém is elkezdett karcosodni, mióta kivettem a mágnest a tokból, így felfekszik a kamerán a telefon.

A kikapcsolgatásokra - aki követi az eseményeket:) - úgy tűnik meglett a válasz(talán). Volt bent a tokban egy mágnes lap, amivel az autós tartóra raktam a telefont, azt kivettem próbaképpen 2 hete, azóta nem kapcsolt ki a teló(kopp-kopp). Lehet , hogy zavarta a telefont mágnes.

[ Szerkesztve ]

(#1137) nickedez89 válasza Cyborg (#1136) üzenetére


nickedez89
senior tag

Az idol 4s -hez való tokok elméletileg jók rá méretben, de ott kicsit máshogy vannak a kivágások, pl. a boom gomb miatt, meg ha megfigyeled hátul ki van vágva a hangszóróknak a rés, mivel az Alcatelen mindkét oldalra szólnak a hangszórók, nálunk csak előre!

A mágnes érdekes, végülis elképzelhető!
Nekem a stabilitással nincs gondom, most is 1000+ órája megy a telefon restart nélkül! :)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1138) Cyborg válasza nickedez89 (#1137) üzenetére


Cyborg
őstag

Én most 330 óránál tartok.

(#1139) nickedez89 válasza Cyborg (#1138) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem 1203 órája megy... De ez nem verseny csak nem szoktam kikapcsolgatni! :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1140) Cyborg válasza nickedez89 (#1139) üzenetére


Cyborg
őstag

Jaja,nem verseny, de szolj, ha ujrakezdődik, csak, hogy tudjam, mit kell megdönteni:)

...amúgy most elégedett vagyok vele én is, mostanában semmi anomália nem volt, az akksi is bírja vígan a napot, és még mindig gyors.

...valami strapa tok kéne, de úgy látom nem változott a kínálat az elmúlt hónapokban, ebből arra következtetek, hogy nem is nagyon fog.

(#1141) nickedez89 válasza Cyborg (#1140) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen sajnos én is úgy veszem észre, hogy nem változott a tok kínálat! Pedig én is vártam volna hozzá valami minőségi (mondjuk Nillkin) tokot! Dehát ez van ha nem tömeg telefont vesz az ember fia!

Ma már valszeg lesz restart mert frissítem az appokat rajta és ilyenkor újra szoktam indítani, pont azért hogy ne is legyenek anomáliák! Legalábbis ha több appot frissítek akkor mindenképp újraindítotom.

Szóval 1200 órát dönts meg akkor! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1142) Daffni2


Daffni2
addikt

Érdekes ez a lencse karcolódás.
(Elképzelhető,hogy némelyiket edzett üveg védi,némelyiket meg nem?)

Az enyémen nincs semmiféle karc,nagyítóval nézve sem látok semmit,pedig nem használok tokot.
Mivel navigációra is használom,igen kényelmetlen lenne mindig kibányászni a tokból,hogy a kocsiban a tartóba tegyem.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#1143) zita79


zita79
csendes tag

Frissítés :)

[ Szerkesztve ]

(#1144) nickedez89 válasza zita79 (#1143) üzenetére


nickedez89
senior tag

Jéééé tényleg! Na legalább még egy ok a restart-ra! :C
Köszi az infót! :R

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1145) Cyborg válasza zita79 (#1143) üzenetére


Cyborg
őstag

Dejó, majd számolj be, nem térdelt-e le tőle a telefon.

...kár, hogy még mindig 6.0.1, bár fogalmam sincs, hogy mi van a 7.0-ban , amitől az sokkal jobb lenne:)

...én még megvárom az 1400 órás futást,aztán töltöm le:)

[ Szerkesztve ]

(#1146) nickedez89 válasza Cyborg (#1145) üzenetére


nickedez89
senior tag

A 7.0 -ában főleg az osztott képernyős mód ami nagyon jó!

Legalábbis én azt várom benne.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1147) nickedez89 válasza Cyborg (#1145) üzenetére


nickedez89
senior tag

Jelentem a frissítés megtörtént.
A művelet 18 percet vett igénybe és hiba nélkül lefutott.

A biztonsági hibajavító csomag 2017. január 05. -i lett (előtte 2016. szeptemberi volt), egyéb változást egyelőre nem veszek észre!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1148) thedarkfox válasza Cyborg (#1136) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nekem szétjött a tok elhasználódott :DD
Viszont most hogy nincs rajta ez a mágneses dolog érdekes! Eddig ha gépeltem a rajta sokszor ugrált mintha 2x nyomtam volna rá 1-1 karakterre, most viszont hogy nincs rajta tok(mágnes) pár napja azóta ez egyszer sem fordult elő! Kamera lencse ittis siralmas...

(#1149) rolee777


rolee777
tag

Sziasztok!
Nekem is megvan a kamera karcolódós, hátlap elválós kombó!
Úgyhogy jövőhéten megy gariba vissza nekik!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1150) nickedez89 válasza rolee777 (#1149) üzenetére


nickedez89
senior tag

Remek... :(

A hangszóró rácsaid legalább a helyükön vannak?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.