Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) nickedez89 válasza F_Peter (#1200) üzenetére


nickedez89
senior tag

Lehet benne valami!
De én pl. sosem piszkáltam semmivel a hangszórót mégis levált a "rács"! :F

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1202) F_Peter válasza nickedez89 (#1201) üzenetére


F_Peter
őstag

Amúgy a kameralencsére lehet érdemes tetettni azt a "nano technikai" cuccot amit a kijelzőkre nyomnak h karc és ütésálló legyen. 3k környékén van egy kijelzőre, nem lehet vészes ára a lencsére.

(#1203) sveczo


sveczo
tag

Na szerintem meg van, hogy miért nem ébresztett. Adtam prioritást az alkalmazásnak. Néha éjszakára "ne zavarj" módba tettem. Ezért nem működött. Bamba voltam kicsit 😀 Köszönöm a közreműködést!!!

Mellettem szokott lenni. Éjjel 1-2-kor van ébresztő. Ha messze lenne tőlem nem is tudnám még lenyomni 😁

[ Szerkesztve ]

(#1204) nickedez89


nickedez89
senior tag

Mostmár kezdek bepipulni, még mindig szervizben van a teló!

Még a "várható" 17-ére sem készül el! :(((

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1205) george


george
csendes tag

Üdv! Elkészült a telefonom, szerdán adtam be ma mentem érte. Amit cseréltek benne: Akkumulátor, Főpanel, Akkufedél (fekete) Működik minden új benne remélem nem lesz baj többet.

Főpanel az konkrétan mi is? nem vágom ezeket. Azt sem értem hogy miért cseréltek benne akkut. Mindegy. :)
Az akkufedél meg gondolom a tejes hátlap de lehet tévedek.

(#1206) george válasza nickedez89 (#1204) üzenetére


george
csendes tag

Ahhoz, hogy holnap megkapd, már a szervízt el kellett volna hagynia. Mit ír a követő?

(#1207) nickedez89 válasza george (#1206) üzenetére


nickedez89
senior tag

Azt írja hogy szervizben és módosították a várható elkészülést 21-ére! :W

9-e óta szervizben van én nem tudom mit szuttyognak rajta!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1208) george válasza nickedez89 (#1207) üzenetére


george
csendes tag

Érthetetlen. Mivel adtad be?

(#1209) nickedez89 válasza george (#1208) üzenetére


nickedez89
senior tag

Hangszóró rács és a karcos kamera!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1210) Halkow. válasza sveczo (#1188) üzenetére


Halkow.
senior tag

Szia!

Az előző telefonom(idol 2s) csinált olyat, hogy nem ébresztett akkor töltöttem le a Timely ébresztő alkalmazást ami ráadásul magyar és még egyszer nem hagyott cserben 3-4 éve használom.

(#1211) rolee777


rolee777
tag

Na ma visszakaptam a telót.
Egyenlőre a hátlap a helyén és a kamera lencse is kicserélve! Beleírattam a jegyzőkönyvbe a koszos hangszórót is! Félig meddig kitakarították! A közepe tisztább lett, a szélein maradt piszkos!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1212) george válasza nickedez89 (#1209) üzenetére


george
csendes tag

Nekem ez a 6. munkanapon lett kész. A mai javítást meg szerdán adtam be ma kész, mondjuk ez személyesen történt. Abban az esetben 3 munkanap csak a leadom vissza adom futár stb..

[ Szerkesztve ]

(#1213) nickedez89 válasza george (#1212) üzenetére


nickedez89
senior tag

Személyesen beadva is adnak csere készüléket?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1214) george válasza nickedez89 (#1213) üzenetére


george
csendes tag

Igen. Nekem valami no namet akartak, nem kellett.

(#1215) sveczo


sveczo
tag

Halkow.
Helló! Köszi a tippet. Kíváncsiságból ki fogom próbálni. De nagyon úgy néz ki, hogy "user error"

[ Szerkesztve ]

(#1216) nickedez89


nickedez89
senior tag

Végre visszakaptam a telót! Mintha más dimenzió lenne két hét G4c után! :C

A szerviz jó munkát végzett, gyakorlatilag új a telefon külseje! Az egész keret és a kamera üveg is új! Megérte várni a javításra.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1217) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Használ valaki nugátot a telcin?

(#1218) nickedez89 válasza Attila_26 (#1217) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nincs még rá Nougat! Vagy tudsz valamit amit mi nem? :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1219) Borrower válasza nickedez89 (#1218) üzenetére


Borrower
tag

Nekem szóljon valaki ha talál root megoldást. Nélküle hát na...

Xiaomi 12T

(#1220) nickedez89


nickedez89
senior tag

Mióta visszakaptam a szervizből, azóta állandóan szórakozik a mikrofonom!

Ha telefonálok, akkor engem nem hallanak egyáltalán, csak én hallom a másik felet!

Csináltam megint egy FR-t, akkor megjavult, majd mikor újra beállítottam magamnak mindent megint elment!
Na most az érdekes az, hogy hangot rögzíteni tudok, tehát nem a mikrofon rossz hanem szoftveres blama van!

Én a gyári tárcsázót használom és a Vodafone-os call+ message+ -t le szoktam tiltani, eddig ezzel nem volt gond, most viszont megőrülök! Bluetooth headsettel tudok telefonálni, de ez így nem oké!

Egyszer sikerült FR nélkül visszahozni mikor újra engedélyeztem a call+ alkalmazást és újra alapértelmezetté tettem, de ha visszaállítom a gyári tárcsázót akkor megint nem megy!

Van tippetek mi a sz*r baja lehet?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1221) nickedez89 válasza nickedez89 (#1220) üzenetére


nickedez89
senior tag

Sajnos vissza kell vinnem megint, teljesen hektikus hogy működik-e a mikrofon vagy nem! Ráadásul a töltést sem mindig veszi mióta visszakaptam, van hogy bedugom és 10 perc múlva ránézek, nem tölt, aztán kihúzom, visszadugom megint tölt! :W

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1222) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#1221) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Kitartást!

Én 3x vittem egymás után ismert okokból, azóta viszont megelégedve használom. :)

(#1223) sveczo


sveczo
tag

Hellóka! Nektek milyen a hangszóró minősége? Nálam recseg torzít és egyre jobban. Ha hívnak nem is hallom a csörgést csak az rezgést. Március 16-án vettem. Valakinek hasonló "élmény"? Kihangosítva alul kellene hallani vagy alul-felül? Úgy rémlik ,hogy eddig szólt mind a kettő de már csak alul jön hang... Pénteken viszem garira. Ez elég ok hozzá? Szeretem a telót. Pont a sztereó volt az egyik ami miatt választottam. De kezdek kicsit kiábrándulni.

(#1224) nickedez89 válasza sveczo (#1223) üzenetére


nickedez89
senior tag

Semmiképp sem normális hogy recseg/torzít! Normális esteben nagyon jól szól és maxon sem torzít! Legalábbis nekem!

Kihangosítva viszont nekem is csak alul szól!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1226) Kampó válasza sveczo (#1223) üzenetére


Kampó
senior tag

hanghivások tudtommal nem stereok igy releváns hogy csak az eggyik hangszóró szól.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1227) sveczo


sveczo
tag

Értem csak kihangosítva nem voltam biztos. Köszi a javítást 😉😀

(#1228) JoseGee


JoseGee
tag

Sziasztok!

Sajnos elhagyom a csoportot, mert nincs tovább Platinum. Én voltam az aki darabokra törte és tegnap megjött az engedély a cserére. A győztes egy Huawei P10 Light lett. Szerethető jószág az is, igen finom szoftverrel.

További minden jót nektek, sziasztok.

Ami késik, az nem jön időben

(#1229) nickedez89 válasza JoseGee (#1228) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia!

Ha nem baj kérdeznék pár részletet!
Volt rá biztosításod és a törés miatt cserét kértél? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
Csere igény esetén nem csak (amennyiben még forgalmazzák) azonos típusú készüléket lehet kérni?

Egyébként használd megelégedéssel az új szerzeményt! :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1230) Solad válasza nickedez89 (#1229) üzenetére


Solad
őstag

Válaszolok, mert ugyanebben a cipőben járok, tegnap kaptam meg a p10liteot helyette.

Ha van biztositas, akkor kersz egy karszamot telefonon, azzal beballagsz a vodahoz ahonnan 10K onreszert cserebe bekuldik szervizbe (regen csipobol csereltek), es ott vagy javitjak vagy pedig csereengedelyt kuldenek. Csereengedely eseten kidob a rendszer egy listat amibol valaszthatsz (a telo biztositasi alapara +/- 10 % volt regen), termeszetesen ha forgalmazzak meg azt a keszuleket amit korabban osszetortel akkor az is benne lesz, es ha van raktaron a valasztottbol akkor azonnal kezbe is kapod.

En anno par eve vettem egy P6-ot, azt csereltek P7-re, azt osszetorve kaptam a platinumot, amit ujfent leejtettem es ebbol lett most a P10L

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1231) nickedez89 válasza Solad (#1230) üzenetére


nickedez89
senior tag

Értem, köszönöm! :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1232) oroszpeter_f válasza Solad (#1230) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Solad #1230
En anno par eve vettem egy P6-ot, azt csereltek P7-re, azt osszetorve kaptam a platinumot, amit ujfent leejtettem es ebbol lett most a P10L.

Szép lista :) Ha gonosz lennék azt mondanám, még meg is éri :)

[ Szerkesztve ]

(#1233) Solad válasza oroszpeter_f (#1232) üzenetére


Solad
őstag

Nekem megéri, mert elég szorgalmasan töröm a telefonokat, illetve nem vagyok hajlandó tokba tenni mert elrondítja.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1234) Kampó


Kampó
senior tag

Azt lehet tudni meddig árulja a voda?? Juliusba tudok telot kihozni és régota szemezem vele mivel idol 4s ugye nincs nálunk....

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1235) nickedez89 válasza Kampó (#1234) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szerintem még jövőre is árulják! Ha csak ki nem jön a Platinum 8!? :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1236) Daffni2 válasza Kampó (#1234) üzenetére


Daffni2
addikt

Kifutó tipus. Sok helyen már nem kapható.

"Aki ad,az nyer"

(#1237) sveczo


sveczo
tag

Ma beadtam a telót javítani a hangszóró miatt. Azt mondták, hogy 10 nap. Remélem így is lesz. Addig marad a smart prime 6 amit cserébe kaptam.

(#1238) Kampó válasza Daffni2 (#1236) üzenetére


Kampó
senior tag

:Y :((( :O

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1239) vizuik


vizuik
újonc

Üdv!

Van egy elég érdekes Platinum 7 cikk amiben az összes felmerülő hiba szerepel:

https://www.clikk.hu/nem-olyan-okos-ez-a-platina-vodafone-smart-platinum-7/

(#1240) dreta válasza vizuik (#1239) üzenetére


dreta
tag

Üdv!

Nagy valószínűséggel valaki nagyon berágott a készülékre, feltehetően a saját hibás darabjára. De akkor már legalább lenne saját gondolata is, mert az oldalon leírtak kb teljes egésze innen a fórumról van összeollózva. Még egy általam leírt mondat is benne van.
Már itt megmosolyogtam az írományt és komolyságát is vesztette erősen: "régebbi generációs Gorilla Glass adja, sajnos nincs megjelölve pontosan mikori". Ha nincs megjelölve pontosan mikori, akkor honnan tudja, hogy régebbi generációs? (:
A processzor továbbra is 4*1,8 és 4*1,4 gHz-en működik. Na de ennyit a kis butusról, nem kell végigolvasni sem a cikket.

(#1241) Kampó válasza vizuik (#1239) üzenetére


Kampó
senior tag

Ezt valami retard írhatta :D:D

BRUTÁLIS HIBA volt ezt leirni ezt a szemetet...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1242) nickedez89 válasza vizuik (#1239) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tény, hogy nem tökéletes a telefon, de a felsorolt hibák 90% nálam egyszer sem fordult elő, szóval valami nagyon hibás darabot foghatott ki!

Plusz ugye tudjuk, hogy fórumozni a tech őrültek járnak illetve akiknek problémája van!

Ritka hogy valaki csak azért ír, mert mennyire megvan elégedve! Releváns információt talán maga a szerviz tudna adni annak fényében, hogy mennyi készülék talált gazdára és ebből mennyi járt már szervizben és milyen hibákkal!?

Az enyémet mikor beadtam a hangszóró rács miatt, akkor rákérdeztem az ügyintézőnél (aki ugye napi 8-9 órában ezzel foglalkozik) és azt mondta hogy keveset hoznak szervizbe ebből a típusból! Nála ilyen hangszóró rácsos probléma még nem is volt előttem! Kamera karcosodás viszont igen, az valóban gyenge sajnos! De legalább gariban javítják szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1243) thedarkfox válasza vizuik (#1239) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Na én akkor most elbújok egy hűs sarokban, és csendben elkezdem számolgatni a pixeleket a telefonon. ( :DDD )
Na nem azért mert rossz, hanem mert akkor én kifogtam egy NEM hibás példányt. :))
A cikkre meg nocomment. Bármelyik gyártó bármelyik modellje lehetne a cikk alanya (de tényleg). Izlések és pofonok. Ez nem egy csúcstelefon, meg "flagshipkiller", középkategória. Kezeljük már a helyén a dolgokat... :W

(#1244) Borrower válasza vizuik (#1239) üzenetére


Borrower
tag

Egyiket sem tapasztalom. Nagy kamu! Haha ennyi hibával el se lehetne adni egy készüléket! Nem érzékel a kijelző 30%nál kikapcsol? Miről beszél, ki ez tee? 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12T

(#1245) Cyborg válasza vizuik (#1239) üzenetére


Cyborg
őstag

Ezen hibák nagy része megoldható lenne egy factory resettel.
Én is tapasztaltam ebből pár hibát, amit leírt a csávó, de ettől még jó telefonnak tartom, amikor nem kapcsolgat ki,akkor szeretem.
Gondolom innin szedte össze a panaszokat, és, ahogy olvastam, szerintem tőlem is ollózott pár hibajelenséget:)
A GPS ugye Glonassos,mindenki tudja, a fényképező tényleg fos, az üveg karcolódik, a minimum hangerő más telónál is ilyen, akadás nincs , melegedés előfordul, az ujjlenyomat olvasó frankón megy.
Az óra meg nekem se mindig villan fel fordításra, meg most elkezdett recsegni a hangszóró, de azért én adnék a telefonnak egy 7-es pontszámot.
100ezerért biztos nem ezt vennék, de 1Ft-os céges telefonként inkább befogom a pofám:)

(#1246) oroszpeter_f válasza vizuik (#1239) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Üdv!

Nem Te írtad a cikket?
Nem a te oldalad ez a fantasztikus clikk.hu?
Nem csak reklám akart lenni, hogy látogassa már valaki? :)

Kicsit fura, hogy a cikk megjelenése után azonnal regisztrál valaki oda, ahonnan összeollózták a létező összes hibát és első hozzászólásban közzéteszi ezt a fantasztikus linket.

Úgy állítja be a cikk a hibákat, mintha minden egyes telefon rendelkezne az eddig összes -fórumon felsorolt felsorolt jelenséggel! Ahogy nickedez89 jelezte a #1242-es hozzászólásában, ide jellemzően nem dicsérni járnak a telót, hanem a technika őrültei és a hibát tapasztalók írnak. Nem hibátlan a telefon, nekem is volt szervizbe viszont ugyan azt mondták el mint sokaknak: ez nagyon nem általános, hogy állandóan platinum 7-et hoznak be.

Ui.:
Kérlek ne itt reklámozd az oldalad, főleg ne ilyen tartalommal.
Lehet mégse a tiéd az oldal de a jelek erősen ez irányba (látogatottság növelés) mutatnak.

[ Szerkesztve ]

(#1247) thedarkfox válasza oroszpeter_f (#1246) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nem olvastam el a többi cikket, de a banneren a főcímek is csak fikázzák az egyéb készüléket is.

Ja 17-en lájkolták. Aki jelen van gyüjjön ide egy pofonért. ;] :DDD
Ezt persze nem kell komolyan venni, ahogyan a cikket se.

(#1248) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Sziasztok!

Leszedtem egy fehér hátterű billentyűzetet és akkor tűnt fel az alábbi:
Fektetett módban a navigációs sáv helyén világosabb a kijelző. Beleégett volna a sáv? Látni az alkalmazásválasztó négyzetet is.

Kipróbáljátok? A galériánál is látni.




(#1249) nickedez89 válasza oroszpeter_f (#1248) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen ez valószínűleg beégett! Sajnos ez az amoled hátránya!
Gondolom gariban cserélik a kijelzőt. Legalábbis remélhetőleg!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1250) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#1249) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Akkor jól sejtettem.
Tavaly júliusi a telefon, most lesz 1 éves.
Remélem én is a garit.

Esetleg valaki tapasztalt ilyet? Megnézitek nektek ilyen-e?
Ha egy világos hátteret raktok a területre (pl. kinagyított kép) kijön ugyan úgy.
Sajnos a képek nem adják át még szerkesztve ráerősítve sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.