Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) rolee777 válasza nickedez89 (#1150) üzenetére


rolee777
tag

Azok még igen, csak nagyon tele vannak kosszal!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1152) nickedez89


nickedez89
senior tag

Szerintetek szervizbe küldés előtt mindenképp kéne FR-t csinálni, vagy nem tudnak bele turkálni az üzenetekbe meg ilyesmibe az ujjlenyomatos és jelszavas védelem miatt?

Mivel csak a hangszóró rács és a kamera karcosodása a probléma ezért nem hiszem hogy hozzá kell nekik nyúlni a sw-hez, tehát fölösleges lenne újra belakni a telót emiatt!? :U

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1153) F_Peter válasza nickedez89 (#1152) üzenetére


F_Peter
őstag

Én megcsinálnám, szerintem nem akkora munka hogy megérje kockáztatni.

Én is az ép kameralencsések között vagyok, és nincs tokom.

[ Szerkesztve ]

(#1154) nickedez89 válasza F_Peter (#1153) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor hátha kicserélik nekem is olyan üvegre ami nem karcolódik! Főleg, hogy valószínűleg volt már náluk pár teló ezzel a hibával.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1155) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#1152) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Szerintem ha szoftveres a baja ha nem, egy szoftverfrissítést "kötelező" csinálniuk, szóval tuti nullázák a telefont. Nem hiszem azt se, hogy feltétlen turkálni akarnának benne, de tény, hogy az a biztos ha nincs bizalmas infó rajta,
Cáfoljatok meg, ha nincs így. :)

(#1156) nickedez89 válasza oroszpeter_f (#1155) üzenetére


nickedez89
senior tag

Végül ma rávettem magam és beadtam!
Csináltam FR-t is rajta előtte. :)

Már most nagyon várom hogy kész legyen mert egy LG G4c -t kaptam helyette ami enyhén szólva csiga hozzá képest! :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1157) Attila_26


Attila_26
aktív tag

melyik oldalon tudom online kifüggetleníteni a legolcsóbban? köszönöm everybody

(#1158) nickedez89 válasza Attila_26 (#1157) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ezzel kapcsolatban nem adhatunk információt a PH lapcsalád [ÁSZF] -ének III/0/10 -es pontjában foglaltak miatt!

"0. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:"

"...elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez..."

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1159) rolee777 válasza nickedez89 (#1156) üzenetére


rolee777
tag

Ma én is visszaállítottam! Holnap megy vissza gariba a hátlap, kamera üveg miatt!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1160) Cyborg válasza Cyborg (#1136) üzenetére


Cyborg
őstag

Elkiabáltam,

Ma bepótolta az eddigieket, összesen 8x kapcsolt ki magától akkuszinttől függetlenül. Lefrissítettem tegnap, remélem semmi köze a dologhoz.

(#1161) F_Peter válasza Cyborg (#1160) üzenetére


F_Peter
őstag

Én egyből frissítettem, nem volt újra indítás. Én meg mindig azt mondom hogy nálad valami app. a ludas,azt kell kiszűrnöd.

Amúgy simán lehet hogy az firmware csak a Vodafone protect miatt volt.

(#1162) george


george
csendes tag

Sziasztok! Na ma kaptam vissza a telóm garanciális javításból. 30-án adtam le ma kaptam meg. A hangszóró csík jött le már másodszor, és totál cserélték körbe a keretet. Ezt onnan tudom, hogy mikor leadtam volt két kisebb ütés látható nyom a kereten most pedig ezek eltüntek. Tehát egy totál új telót kaptam vissza.
Remélhetőleg mostmár nem fog lejönni.
Ilyet kaptam cserekészüléket, (Vodafone Smart Prime 7) de ez egy szutyok szar semmi kukába való telefon. Ha az enyém lett volna széttörtem volna. Elképesztően semmi telefon amely semmire nem reagál kikapcsol lassú tetű fos. :W

[ Szerkesztve ]

(#1163) george válasza nickedez89 (#1129) üzenetére


george
csendes tag

Fentebb a válasz erre :)

(#1164) george válasza nickedez89 (#1134) üzenetére


george
csendes tag

Nekem egyetlen egy karc nincs rajta mióta megvan és nem használok tokot.

(#1165) nickedez89 válasza george (#1163) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszönöm!
Akkor viszonylag gyorsak voltak, ez jó hír! Én is nehezen viselem már ezt a G4c -t! Pedig egész korrekt telefon, de ez az 1GB ram nagyon kevés és maga a SoC is lassúcska mindenre várni kell, nem ezt szoktam meg! :D

A többi vodafone-os telefon csak azért van hogy legyen, másra nem nagyon jók ez tény! A Platinum 7 is azért lett jó szerintem mert egy jó alapanyagból dolgoztak! (Idol 4s)

Akkor lehet hogy tényleg többféle kamera üveg van, vagy én nem csinálok jól valamit! :U
De az érdekes lenne mivel nagyon vigyázok rá és az összes telefonom makulátlan volt mindig! Ez sem véletlenül van elejétől tokban...

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1166) george


george
csendes tag

A következő történt most a telefonnal. Tom Tom navigációba töltöttem le a térképet, és mikor végzett lefagyott minden. Kikapcsoltam és nem tudom bekapcsolni semmire sem reagál. Felvan töltve tehát nincs lemarülve az aksi. Ez mi a franc? Ja és mikor megkaptam a telót kocsiba bekapcsoltam és a kijelző jobb felén csak egy fehércsík volt. Most ugyanez mikor kikapcsolatam. Ilyen soha nem volt még. Tippek?

[ Szerkesztve ]

(#1167) george


george
csendes tag

Hát ez fasza. 15perce nem tudom bekapcsolni... ilyenkor mit lehet tenni most komyan? Örülök, hogy kész a teló most meg behal?

(#1168) nickedez89 válasza george (#1167) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nyomtad folyamatosan hosszan a bekapcs gombot?

Esetleg Hangerő LE + bekapcs. gomb!?
Vagy Hangerő FEL + bekapcs. gombot is próbáld!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1169) thedarkfox válasza george (#1167) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Hang le + fel + bekapcs egyszerre?

(#1170) george válasza nickedez89 (#1168) üzenetére


george
csendes tag

A hang gomb néha megpittyen aztán ennyi. Nem tudom bekapcsolni ha azokat nyomom sem. Szerintem be van kapcsolva mert néha pittyeg a hangerő gombot ha nyomom. Pillanatokra rezeg az aksi is de 0.1mp csak.
Passzolom mi ez.. :(

(#1171) george


george
csendes tag

Hangerő gombot ha lefelé nyomom egyszerre a bekapcs gombbal akkor rezzen az aksi de semmi. De ez sem minden nyomásra rezeg. Kész annyi szerintem. nem is meleg a teló tehát KO
Most jött ki a szervízből..

Ami nagyon gyanús az a fehér vastag üres csík amit írtam fentebb. Bekpcsolásnál is ott volt meg most is mikor kikapcsoltam. Fél képernyő a tom rom volt a másik felén pedig az értesítő kis csík és nem reagált semmire ezért kapcsoltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#1172) nickedez89 válasza george (#1171) üzenetére


nickedez89
senior tag

Na ez remek! Akkor mehet vissza megint! :W

Ha be van kapcsolva és nem reagál, akkor a power gombot kell folyamatosan nyomni míg ki nem kapcsol! Akár percekig is!

Utána lehetne próbálkozni a többivel.
De ha elszállt az alaplap akkor meg tök mindegy! :(

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1173) george válasza nickedez89 (#1172) üzenetére


george
csendes tag

Semmi azóta sem...elképesztő komolyan!!! :W

(#1174) george


george
csendes tag

Most tovább nyomtam bekapcsolt, de a fehér csík rajta volt végig afél kijelzőn. Most megint nem reagál semmire. Fekete képernyő..

Nekem nem kell ez a teló most felbasztam az agyam..nem fizetek havi 5000-et szaré! Bocsánat de igegesítő nagyon..

(#1175) george


george
csendes tag

Most beszéltem a sráccal akitől átvettem. Holnap viszem vissza felhívja a szervízt hogy cseréljék ki vagy valamit kitalálunk. Én tuti nem várok 7 napot megint... hogy adhat ki egy szervíz úgy telefont, hogy nem teszteli le?

(#1176) george


george
csendes tag

Idáig bakapcsol, és miután ez megjelenik elsötétedik megint és nem reagál semmire. És az a fehér függőleges csík...

(#1177) nickedez89 válasza george (#1176) üzenetére


nickedez89
senior tag

Megértem, hogy kivagy, nem semmi! :(

Lehet, hogy kapsz egy újat ha kötöd az ebet és nem vagy hajlandó újra gariztatni!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1178) george válasza nickedez89 (#1177) üzenetére


george
csendes tag

Én nem gariztatok. Holnap ha megvan a cím és a vodaüzlet leegyezteti akkor személyes megyek az új telefonért, és ha nem adnak akkor fogyasztóvédelem. Majd nekik megmagyarázza a szervíz, hogy miért használhatatlan egy telefon miután kiadják a szervízből a tulajdonosának. Valóban felháborító, hogy iiyen állapotban hogy adhat ki telefont a szervíz. Azt mondja a srác a voda üzletben, hogy valószínű mikor cserélték a keretet rajta megnyomódhatot a kijelző. Ő sem érti, hogy miért nem tesztelték le, hogy működő képes-e a telefon. Mert hogy be nem kapcsolaták az 100%. Mert ezzel meg is tudták volna, hogy se kép se hang..

(#1179) nickedez89 válasza george (#1178) üzenetére


nickedez89
senior tag

De valószínűleg bekapcsolták, megnézték, mivel nálad is működött pár percig amíg a navigációhoz töltöttél térképet! A baj az, hogy eddig bírta! Tehát valamit csak elszúrtak összerakásnál, mert sérülhetett valami! Innentől pedig nyilván az ő saruk, tehát jogos a sérelmed!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1180) george


george
csendes tag

Üdv! Telefon leadva TMX mobile solution kft Budaőrs Kinizsi út 2/b-be személyesen. Persze a fiatal hölgyecske megmagyarázta, hogy ez bármikor elromolhat, és persze ők mindent letesztelnek mielőtt kiadják. Bla bla...
5 munkanapot mondtak javításra.

(#1181) nickedez89 válasza george (#1180) üzenetére


nickedez89
senior tag

Csere készüléket adtak?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1182) Attila_26 válasza george (#1180) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Hatalmas :) ...aztán harmadszorra is fos lesz

(#1183) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Esetleg teljes fólia a telefonra létezik? Oldalára gondoltam mert a keret szeret karcolódni

(#1184) Solad válasza Attila_26 (#1183) üzenetére


Solad
őstag

[link]

Nem tudom van-e erre is foliajuk, csekkold le

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1185) rolee777 válasza rolee777 (#1159) üzenetére


rolee777
tag

Na Hétfőn bevittem a Vodához a telót! Kaptam csere telót! Samu J5 2015.
Remélem gyorsan meglesz!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1186) nickedez89 válasza rolee777 (#1185) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én is azt reméltem, de szombaton adtam be és a szervizfigyelő szolgáltatás szerint még mindig a szervizben van! :(((

Várható elkészülés 17-e.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1187) george válasza nickedez89 (#1181) üzenetére


george
csendes tag

Szia. Adtak volna, de nem hoztam el valami no name moslék készülék volt. Nem is hallottam ilyen telóról. Nem is tudom már mit mondott milyen tipus volt.

(#1188) sveczo


sveczo
tag

Sziasztok! Én kb 2 hónapja vagyok Platinum tulaj. Meg vagyok elégedve a készülékkel. 😀 Bár nekem kicsit csupasz a majdnem​ gyári android. De ezeket lehet hamar pótolni. Igazából 2 kérdésem lenne amiért most itt vagyok. Első: gyári ébresztő órát használok. Háromszor csinálta meg, hogy nem riasztott. Sikerült el is késni. Más is járt már így? Esetleg mi lehet az oka?
Második: hangszóró rács tisztítására valami praktika?
Más baj egyenlőre nincs és remélem nem is lesz. Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1189) george válasza nickedez89 (#1186) üzenetére


george
csendes tag

Neked hogy lehet szervíz figyelő mikor nekem nem volt?

(#1190) rolee777 válasza nickedez89 (#1186) üzenetére


rolee777
tag

Nekem azt írja a szervízfigyelő, hogy 11.-én szervízből logközpontba. Akkor kész van, és jön hazafelé?

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1191) george válasza rolee777 (#1190) üzenetére


george
csendes tag

Igen. Hétfőn átveheted.

(#1192) rolee777 válasza george (#1191) üzenetére


rolee777
tag

Kíváncsi leszek, már nagyon várom!
Még a poros hangszóró rácsot is beleírattam!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1193) nickedez89 válasza sveczo (#1188) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia!

Nekem még sose volt bajom a gyári ébresztővel, ki szoktad kapcsolni éjszakára? Mert én nem és lehet, hogy nem szerencsés kikapcsolni, erre tudok csak gondolni! :U

Hangszóró rács tisztításra még a fórum elején linkelt valaki egy videót, hogy milyen jól ki lehet pucolni fogkefével! Finoman dörzsölgetni kell rajta ha jól emlékszem és kiszedi a dzsuvát!

#1189 george: Hol adtad be? Ha Vodafone -nál adtad be és nem közvetlenül a Telemaxnál akkor lennie kellett volna szervizfigyelőnek!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1194) george válasza rolee777 (#1192) üzenetére


george
csendes tag

Én beadtam mikor a hangszóró csík lejött, és cserélték a keretet és még a lencsét is. Ezt most tudtam meg mikor másodjára személyesen vittem oda a szervízbe budaőrsre. Tehát biztos lehetsz benne hogy szinte új telót kapsz vissza.

(#1195) george válasza nickedez89 (#1193) üzenetére


george
csendes tag

Vodánál először, és nem volt követés. Akkor volt követés mikor eltört több helyen és "cascora" javították.

(#1196) nickedez89 válasza george (#1195) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor passz...
A követéshez igazából csak az imei szám kell meg az átvételi azonosító ami rajta van a papíron amit adnak mikor leadod!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1197) rolee777 válasza nickedez89 (#1196) üzenetére


rolee777
tag

Nekem küldtek smst abban benne van minden hozzá, hogy meg tudd nézni.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#1198) sveczo válasza nickedez89 (#1193) üzenetére


sveczo
tag

Nem szoktam kikapcsolni. Hetente egyszer szoktam újra indítani. Majdnem gyári állapotban használom. Van kb 6-8 alkalmazás telepítve és ennyi. Hmmm hátha egyedi eset volt.

(#1199) nickedez89 válasza sveczo (#1198) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem mert ha jól emlékszem más is panaszkodott erre már, de nem értem mitől lehet! Esetleg próbálj meg egy ébresztő appot feldobni hátha azzal nem lesz több ilyen!? :F

Egyébként közel rakod magadhoz vagy fel kell kelni hozzá? Mert olyan már volt nekem is, hogy álmomban szundi helyett leállítottam aztán jócskán elaludtam! :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1200) F_Peter válasza sveczo (#1198) üzenetére


F_Peter
őstag

Az alkalmazásokban keresd ki az órát és ott adj neki prioritást. Ha nincs neki akkor a doze felülbírálhatja, ez android 6 találmány.

Csak gyanítom hogy a hangszóróban az nem por hanem a ragasztó és akik kiszedik azoknak könnyebben jön ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.