Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#160) CPT.Pirk válasza lezso6 (#157) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Így van. Elég szép nagy torzítás számokat mutatna egy mérő egy átlagos csöves cuccnál, de ha leülsz hallgatni utána azt fogod mondani, hogy ebben van élet. Szokták mondani, hogy a félvezetős erősítő elvesz valamit a hangból, addig a csöves hozzátesz valamit. A biológiánk meg úgy alakult, hogy ez utóbbit kellemesnek érezzük, és végül is ez a célja az otthoni zenehallgatásnak, hogy elégedettek legyünk.

Hieronymus: természetesen semmi értelme nem lenne. Ezt arra írtam, hogy van-e értelme kicserélni a tápkábelt az utolsó 1.5 méteren valami drágára.

Amúgy nem szoktam meg a csöves hangzást, ahhoz túl fiatal vagyok. Viszont építettem magamnak egy OTL csöves fejes erősítőt meg egy PCL86 SE sztereó erősítőt mert kíváncsi voltam rá és azt kell mondjam, hogy igazán odavernek minőségben mindennek, amit eddig hallottam szólni. Mondom ezt úgy, hogy van épített JLH 70W tranyós erősítőm is és jelenleg azt hallgatom megelégedéssel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.