Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) darts0 válasza Skillet (#148) üzenetére


darts0
csendes tag

Amikor bejelentették a karkötőt, több fórumon lehetett olvasni (emlékeim szerint) a rengeteg, több száz számlapot,de persze elképzelhető, hogy nem így volt és én emlékszem rosszul és mivel látom ez téged érzékenyen érint, így elnézést ha rosszul emlékeznék! :) (szerintem nem kellene átmenni sok fórumon tapasztalható "kákán is keressük a csomót" fórumba) .

Ami viszont tény:
- több karosba nincs (vagy nem jelenik meg - még) a véroxigén mérés (erre biztosan emlékszem, hogy így reklámozták - benne lesz!)
- a telefont ha nem angol nyelvvel használod, akkor csak ikonok jelenek meg a karoson szöveg nem
- 1,5-2 hetes használat után kijelenthetem (nálam) 5-6 naponta tölteni kell (a specifikációknál sem ez volt feltüntetve bekapcsolt értesítések mellet)

Összegezve nem a HB5-öt akarom lehúzni, hisz jelenleg is ez van a kezem, és örülnék ha a beígért specifikációk is helytállóak lennének és ezt hordhatnám! Ezért is váltottam más gyártó karkötőjéről, mert ez sokkal szimpatikusabb volt, de eddig nem vagyok elégedett.
Nyilván ezekbe a sorokba is megtalálják páran a "csomót", de nem kellene erre a vonalra lépni (szerintem).

Huawei P30 Pro 8/256 - kék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.