Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Mr. Teddy válasza zsinnyegtet (#329) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Szia!
Te milyen áron rendelted meg arról a linkről? És akkor ez a kínai verzió, ami méri is az spo2-t ugye? Holnap sztem rendelek én is egyet :)
Köszi!

(#352) Orgi válasza Mr. Teddy (#351) üzenetére


Orgi
őstag

Bár nem tőlem kérdezted, én ebayről rendeltem pár napja UK postázással és a végén 10.500-ft-ot vontak le. Nem nagyon kedvelem az Alit és hasonló társait, illetve a Paypalos fizetést preferálom, ezért inkább picit drágább helyről rendeltem.

(#353) Mr. Teddy válasza Orgi (#352) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ami azt illeti akkor nem drágább, mert most onnan vagy 13000ft-ba kerülne egy karpánttal. A posta egész drága a spanyol raktárból.

Te is kínai verziósat vettél, ami méri az spo2-t? Linket tudnál küldeni?
Köszi!

(#354) Keni21 válasza Litta08 (#350) üzenetére


Keni21
tag

Szia. Én is iOS-al használom. Nekem szinte mindent mutat és mér kivéve a véroxigén szintet nem mutatja. Késéssel rezeg a csuklódon értesítésnél. Kérdezz ha érdekel más is.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#355) anrb


anrb
aktív tag

Azt írják, hogy szeptember 29-én megérkezik a szaturációmérés támogatás:
[link]

(#356) El Gringo válasza anrb (#355) üzenetére


El Gringo
senior tag

ez lesz majd a Stresszterhelés menüponton belül. Legalábbis Samsung telóknál is stresszterhelés menüpont alatt érhető el a véroxigén mérése.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#357) Diamond500 válasza anrb (#355) üzenetére


Diamond500
senior tag

Azért kiváncsi lennék miért így kellett ezt kivitelezni.

(#358) Litta08 válasza Keni21 (#354) üzenetére


Litta08
csendes tag

Köszönöm, végre valaki 😊
Igazából az érdekelne, hogy az értesítések rendben megjelennek az órán?
Illetve úgy olvastam, hogy ios-nál pl nem lehet pluszban óralapokat letölteni az alkalmazásban, ez igaz?
Valamint ugyanúgy megjelenik az app-ban minden adat amiket az óra mér? Pl mozgás alvás stb.
Ezeket az adatokat lehet szinkronizálni, hogy bekerüljenek a gyári Apple Egészség alkalmazásba is?
Hirtelen ennyi jutott most eszembe 😅

(#359) beyruth82 válasza Ladybird66 (#345) üzenetére


beyruth82
veterán

Megtettem de úgy meg túl kicsik a betük más alkalmazásokban,menüben,stb.Le lehet tölteni valahonnan régebbi verziójú huawei egészség alkalmazást?

(#360) Orgi válasza Mr. Teddy (#353) üzenetére


Orgi
őstag

Szia, globalt vettem, nem kínait és ezt választottam:
[link]

(#361) Mr. Teddy válasza Orgi (#360) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Mondjuk így, hogy 29-én jön a mérési lehetőség, nem fog a global sem hátrányt élvezni. Szerintem akkor megrendelem én is innen. Köszi!

(#362) Keni21 válasza Litta08 (#358) üzenetére


Keni21
tag

Sajnos nem lehet más óralapot letölteni csak androidissal. Mindent megjelenít az alkalmazásban és szinkronizálhatja is az egészség appba. Megjelenit minden értesítést és jelzi azt is ha felvette akit hívtál, ha nincs a fülében a telefon.
Nekem így jeleníti meg. Az alvás is bekerül az egészség appba


"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#363) beyruth82 válasza Keni21 (#362) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez a felület ezerszer jobb mint az androidos alkalmazásé. Szívesen elcserélném a választható óralapokra :)

(#364) Keni21 válasza beyruth82 (#363) üzenetére


Keni21
tag

Én meg kipróbálnám az óra lapokat. :D

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#365) Litta08 válasza Keni21 (#364) üzenetére


Litta08
csendes tag

Hű, köszönöm a választ és a fotókat, azt hiszem meggyőztél a vásárlásról :)) Az óralapokat nagyon sajnálom, pont ez a funkció is nagyon tetszett az órában, de remélem h hamarosan frissítik majd az appot, és belekerül ez is :)

Más: egy másik topikban láttam, hogy te is a TomTop-ról rendelted, én is ott szemezek vele, elég jó áron van. Hány nap alatt érkezett meg? Minden rendben volt, azt kaptad amit kértél, épségben? Csak úgy bedobták a postaládába vagy kaptál róla értesítőt és úgy kellett átvenni? :))

(#366) Diamond500 válasza Litta08 (#365) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem kb 2 hét volt és nem a posta hanem valamelyik futárszolgálat hozta házhoz. Nem emlékszem már melyik. Nekem is Tomtop-os

(#367) Keni21 válasza Litta08 (#365) üzenetére


Keni21
tag

14 nap volt. Szerencsém volt mert voltak otthon és átvettek. Egyébként a postásnál volt a táskában.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#368) Litta08


Litta08
csendes tag

Szóval változó, ki viszi, de mindenképp álljon otthon készenlétben valaki, aki át tudja venni :C köszönöm, akkor így készülök.... Azért kár h legalább egy konkrét napot nem lehet tudni, amikor várható :D

(#369) Keni21 válasza Litta08 (#368) üzenetére


Keni21
tag

így jobban látod. 6-ÁN rendeltem azt hiszem.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#370) Diamond500


Diamond500
senior tag

Frissítés meg is érkezett, ahogy igérték 1.1.0.96
..és még zenevezérlőt is kaptunk, simán viszi a PowerAmp-ét :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#371) Brekecs válasza Diamond500 (#370) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Most már tény jó vétel 8eft-os árával ! :K

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#372) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Kínai verzióm van, az lenne a kérdésem, valahogy el lehet tüntetni az Alipayt a menüből? A beállítás nyilván megvan, át is tudom mozgatni a sorban, de "kiikszelni" nem tudom egyszerűen...

(#373) Litta08 válasza Keni21 (#369) üzenetére


Litta08
csendes tag

Köszönöm, jó hogy ennyire nyomon lehet követni, így meg lehet saccolni, mikor érkezik :)
Azt hiszem meggyőztél, már rendelem én is az enyémet :DD

(#374) Szilvi1110 válasza pprod94 (#372) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Funkciók testreszabása-alipay mellett megnyomod az x-et, fent a sarokba a pipát, és el kell hogy tűnjön a listából...
Nálam legalábbis el tűnik, szintén kínai verzió

[ Szerkesztve ]

(#375) Ra3 válasza Diamond500 (#370) üzenetére


Ra3
őstag

Már megy fel nekem is, érdekes hogy a honor band 4 nem csinálta, de ez egyszercsak feldobta a band kijelzőjén hogy frissítés elérhető, csak rányomtam a pipára és már rakta is fel.
Appot nem is néztem egész nap, a 4-esnél mindig csak ott láttam ha volt új fw.
A zenevezérlő viszi a spotify-t is gond nélkül, ez egy elég nagy plusz, nekem formára eddig is jobban bejött mint a mi band, így már tudásban is elég közel jár hozzá.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#376) Janaboy válasza Ra3 (#375) üzenetére


Janaboy
veterán

Meg az uzemidon is bőven lehetne javítani, ha akarnának sztem.

Janaboy

(#377) Ra3 válasza Janaboy (#376) üzenetére


Ra3
őstag

Biztos fognak még faragni rajta, elég sűrűn jönnek a frissítések.

Többen panaszkodnak ennél és a 4esnél is az alvásfigyelésre, nálam egyszerűen szuperül működik, az ilyen délutáni rövid szundikat is jól eltalálja, a tévézést nem veszi alvásnak, ez a funkció fontos volt a választásnál, nagyon meg vagyok vele elégedve.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#378) pprod94 válasza Szilvi1110 (#374) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nyomkodom az x-et, de nem tűnik el sehogysem.. Azt hittem van valami trükk. Sebaj, köszönöm azért! :)

[ Szerkesztve ]

(#379) tototos válasza Brekecs (#371) üzenetére


tototos
őstag

Szia!

Honnan lehet 8 ezerért megvenni?

köszönöm

(#380) Janaboy válasza tototos (#379) üzenetére


Janaboy
veterán

pl Aliexpress

Janaboy

(#381) kopogo


kopogo
tag

új frissítés és megérkezett a véroxigén mérés illetve a zene kezelés Yes :DD :DD 1.1.0.96

(#382) tototos válasza Janaboy (#380) üzenetére


tototos
őstag

Van esetleg valakinek linkje egy megbízható eladóra?

köszönöm

(#383) Szilvi1110 válasza pprod94 (#378) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

De az x után nyomod a pipát is fent? :)

[ Szerkesztve ]

(#384) bromi84


bromi84
tag

Zene kezelés a kínai verzióra is megjött ugyanígy?

(#385) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Igen.

(#386) Ra3 válasza bromi84 (#384) üzenetére


Ra3
őstag

Igen, nekem az van, megkapta.
Én innen rendeltem ma a sokadik darabot.
[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#387) bromi84


bromi84
tag

Köszi.
Én is innen rendeltem a "promotion" feliratost és 3 hét alatt megjött.

(#388) pprod94 válasza Szilvi1110 (#383) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nyomhatom én! Ha az x-re nyomok, akkor sem tűnik el a listából. Igaz nem Huawei-m van.

(#389) Diamond500 válasza pprod94 (#388) üzenetére


Diamond500
senior tag

Most kipróbáltam és nekem se megy.. Nem reagál az X hiába nyomom.. Ez valami bug lehet a 10-es verzióban. :U

(#390) fil


fil
őstag

A mostani frissítéssel megjött a véroxygén mérés az band-re, de a Health appban ennek semmi nyoma.

(#391) beyruth82 válasza fil (#390) üzenetére


beyruth82
veterán

Meg mérni sem mér igazából mert nekem mindig azt írja hogy vegyem szorosra a szíjat és maradjak nyugton de akármilyen szorosra veszem és akármilyen nyugton vagyok mimndig sikeretelen lest a mérés és azt írja próbáljam újra...

[ Szerkesztve ]

(#392) Szilvi1110 válasza pprod94 (#388) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Értem... Hát, akkor nem tudom. Nálam működik....
Ellenben a véroxygén szint mérés a frissítés óta nálam se... Ugyanazt írja, mint beyruth82-nek...

(#393) fil válasza beyruth82 (#391) üzenetére


fil
őstag

Nálam működik. Nem kell különösebben megszorítani, lényeg ,hogy érintkezzen a bőrrel. Én legalábbís nem változtattam a szorosságon.
Valószínűleg majd az app-ot is hozzá frissítik...

[ Szerkesztve ]

(#394) pprod94 válasza Diamond500 (#389) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem a 9-es verziónál sem ment már. :(

(#395) Krinyo válasza beyruth82 (#391) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ha túl szorosra veszed az pont nem jó, nem kell nagyon rányomni, csak érintkezzen rendesen a bőrrel.

(#396) beyruth82 válasza Krinyo (#395) üzenetére


beyruth82
veterán

És tényleg :)
Lazára vettem és megmérte

(#397) Orgi válasza tototos (#382) üzenetére


Orgi
őstag

Az általam fentebb rendelt eladótól ebayen át, Paypallel fizetve 9 nap alatt ideért és átvehettem dpd-vel kiszállítva a global verziót. Lesz majd pár kérdésem, de kezdésnek az eszköz nevét ugye nem lehet sehogy se módosítani?

(#398) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Átolvasva az eddigi posztokat kellően zavaros számomra, hogy amennyiben teljes funkcionalitást akarok (SPO2 is), akkor kínai verziót kell vegyek, vagy ma már a Global verziók is tudják ezt a funkciót?

Romlott-e már el valakinek a Band5-je, aki itthon vette, azaz volt-e már szükség ténylegesen a garanciára?

(#399) --Ham--


--Ham--
csendes tag

Sziasztok!
Honnan érdemes most venni?

"Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb! "

(#400) Orgi válasza Oldman2 (#398) üzenetére


Orgi
őstag

Már a globalba is bele került, legalábbis az enyém az és az utolsó frissítés után van már ilyen, mint ahogy a #390-ben is írja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.