Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kmarci25 válasza Cyborg (#800) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem pedig a gmail, de csak az egyik postafiókomnál (2 van a gmail alatt). Az egyikkel semmi gond, jön email, rezeg a karkötő. A második fiókkal (ami exchange), pedig a leírt jelenség: újra és újra rezeg, amíg a telefonon meg nem nézem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#802) hzsolee


hzsolee
őstag

Már ezerszer megfogadtam, ha működik nem frissítem. De, sajna rányomtam... Nálam is gond volt, kb semmi értesítés nem jött. Visszatettem egy régebbit, most öröm boldogság.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#803) szabi325


szabi325
tag

Sziasztok!
A kérdésem az hogy, van olyan real time pulzus mérő funkció amit biciklizés közben tudok nézni? (Videókban csak olyat látok hogy "maradjon nyugton" és úgy méri).
Előre is köszi a segítséget! :)
(Arra használnám hogy a pulzusomat nézegessem hogy aerob tartományban tudjam tartani de ugye ehhez folyamatosan látnom kéne)

[ Szerkesztve ]

(#804) V.Stryker válasza szabi325 (#803) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tudod nézni... én is szoktam.... az hogy maradj nyugton, nem kerítés...nézheted sex közben is. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#805) kmarci25 válasza szabi325 (#803) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha elindítasz egy edzést a telefonon, akkor a karperec kijelzője az aktuális pulzust mutatja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#806) V.Stryker válasza kmarci25 (#805) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondjuk nem lenne rossz, ha esetleg magától felismerné,hogy most edzés van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#807) kmarci25 válasza V.Stryker (#806) üzenetére


kmarci25
veterán

És azt mégis hogy?:)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#808) V.Stryker válasza kmarci25 (#807) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy érzékeli a tolyamatos emelkedett pulzust és akkor átáll edzés módra...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#809) Cyborg válasza V.Stryker (#808) üzenetére


Cyborg
senior tag

Ahhoz minimum be kellene kapcsolni az állandó pulzusfigyelést, de, ha mondjuk felidegesitem magam éppen, edzésnek venné, aztán meg minden nap kérné Tőlem :)

(#810) kmarci25 válasza V.Stryker (#808) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahogy Cyborg is írta, ez a módszer elég sok téves indítást rejt magában. Inkább az automatikus szünet lenne jó, ami még meg is valósítható, pl. futás, vagy bicajozás közben, de kimaradt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#811) V.Stryker válasza kmarci25 (#810) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lehet,hogy 20ezerért belefér, 8000-es kategóriába nem. :) Nem kell ezen csodálkozni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#812) nesa


nesa
veterán

Sziasztok!, lehet másnak is volt problémája ezzel az órával de én most nagyon nem vagyok elégedett, a nagyobbik gyereknek 1-1,5 éve vettünk honor band4 et az hibátlanul működik, most vettünk a középsőnek band 5 karkötöt de ez az egészség program xar, hiába vannak viszonylag új telefonjaink egyiken se hibátlan, csak egy régi alcatelel megy hibátlanul, az én samu A6+ telefonomra még csak telepíteni se tudom, na jó majd feleségem telefonja, az meg csak a band 4 látja, az új band 5 nem látja, most csak olyan telefonról működik a band5 amit nem használunk, ezt a részét meg le is nyelném de azt hogy a menübe csak vonalakat jelenit meg az már erős, nem futotta karakterekre, másnak is ilyen hogy a beállítások menübe nincs semmilyen karakter???

(#813) beyruth82 válasza nesa (#812) üzenetére


beyruth82
veterán

A samura telepítsd a huawei mobile service alkalmazást utana az egészség appot.En oneplus 7t pro-n használom és tökéletesen működik.

(#814) Diamond500 válasza nesa (#812) üzenetére


Diamond500
senior tag

Itt user error van, nem eszköz hiba.. ha eljutsz addig h lefrissítsen a karkötő szépen megjelenik minden felirat és menü. Gyárilag nem volt támogatott a magyar nyelv, de egy frissítés után minden karaktert, ékezetet megjelenít szépen

(#815) nesa válasza beyruth82 (#813) üzenetére


nesa
veterán

Nem lehet telepíteni a huawei mobile service alkalmazást már utána olvastam sem A10 sem A6 sem A6+ és még nagyon sok samura, akinek sikerült véletlenül annak is használhatatlan mert összeomlik.
Letölt 100% után elkezdene telepíteni és nem tud elindulni a telepítés, újra indul a letöltés, egy örök forgó mókuskerék az egész.
Most a régi telefonról elindítottam egy frissítést, remélem ez megoldja a menü problémát.
Remélem a frissítés után már legalább feleségem telefonja látni fogja a band 5 karkötőt nem csak a band 4-et.

(#816) gyuri2008 válasza nesa (#815) üzenetére


gyuri2008
veterán

Innen töltsetek le egy régebbi verziót és működni fog. [link]
4.0.1.3 a jó.

[ Szerkesztve ]

(#817) nesa válasza Diamond500 (#814) üzenetére


nesa
veterán

Frissítettem jó lett.

(#818) Diamond500 válasza nesa (#817) üzenetére


Diamond500
senior tag

:C

(#819) Diamond500


Diamond500
senior tag

Van pár új óralap, meg frissítettek párat :)

(#820) tibi03


tibi03
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta használok egy Band 5-öst, eddig teszi a dolgát szépen, tetszik nagyon. Viszont lenne egy kérdésem, ami lehet, hogy csak nekem fura vagy csak engem zavar, de ha folyamatosra állítom a pulzus mérést(ami nyilván nem az, csak időközönként mér), akkor folyamatosan vibrál a zöld fény a karkötő alján. Ez normális jelenség, engem eléggé irritál így. Ha intelligensre állítom, akkor ez megszűnik.
Köszi a válaszokat!

(#821) atosan válasza tibi03 (#820) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ez normális, amikor villog akkor mér.

Maine coon

(#822) Sharkweb válasza tibi03 (#820) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Normális, viszont folyamatosnál tényleg folyamatosan mér, intelligensnél mér csak időközönként, vagy ha nagyobb aktivitást érzékel.

(#823) tibi03 válasza Sharkweb (#822) üzenetére


tibi03
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Akkor nekem marad az intelligens mérés, engem valahogy már csak a tudat is zavar, hogy az ott állandóan villog. :)

(#824) Varshi


Varshi
aktív tag

Srácok, én ezt nem értem. Megnéztem minden szögből, de ha ti látjátok azt a zöld villódzást, akkor lehet, hogy nem jól van a csuklótokon, vagy lötyög.
Mert én nem látom, csak ha megbillentem vagy elhúzom.

(#825) Varshi válasza tibi03 (#823) üzenetére


Varshi
aktív tag

Rakd fel rendesen, és bírd ki 2-3 napig. Utána eszedbe se fog jutni.

(#826) Rosep


Rosep
senior tag

Sziasztok!
Jól olvastam az eddigieket, ebben a karkötőben van magyar nyelv (és a Xiaomi Band 4-ben nincs)? Gyereknek venném, csak ezért lenne fontos.

(#827) Ateszpapa válasza Rosep (#826) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia, igen.

(#828) Rosep válasza Ateszpapa (#827) üzenetére


Rosep
senior tag

Köszi!
Az igen arra is vonatkozik, hogy a Xiaomiban még tényleg nincs?

(#829) Ateszpapa válasza Rosep (#828) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen. :)
Abban csak az applikáció magyar.

(#830) Rosep válasza Ateszpapa (#829) üzenetére


Rosep
senior tag

Köszönöm, akkor eldőlt a kérdés melyiket vegyem.
Már csak azt nem tudom, hogy a 4 vagy az 5 legyen.
Mivel mindkettő egy árban van, ilyenkor az szokott lenni, hogy az újabb valamiben mégsem olyan jó, mint az előző széria...

(#831) spear


spear
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e jelentősége annak, hogy melyik készüléket választom az applikációban?
Az enyém 5-ös, amit választhatok az Honor Band 5i Honor Band 4/5.

spear

(#832) PHARD válasza spear (#831) üzenetére


PHARD
tag

Szia! Honor Band 4-5 a jó hozzá.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#833) spear


spear
csendes tag

Aha, köszi.
És az milyen amelyiknek i van a végén?

spear

(#834) Sharkweb válasza spear (#833) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Ugyanazt tudja mint az 5, csak nem oled a kijelző hanem LCD. Az akksi is kevesebbet bír 7-9 nap üzemidő. Színes készülékház.

[ Szerkesztve ]

(#835) spear


spear
csendes tag

Köszönöm szépen.

spear

(#836) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap párommal vettünk 2 darab ilyen csodát. Estére beállítottam az alvás figyelőt, és hajrá szundi.

Reggelre azt vettem észre - amellett, hogy az alvást szépen monitorozta - , hogy megtettem 40-50 lépést, holott tudomásom szerint nem vagyok alvajáró és mégcsak fel sem keltem az ágyból.

Van valami megoldás erre, mert így sok értelmét nem látom ennek a funkciónak ?!

Válaszotokat előre is köszi!

(#837) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Jaaa, bocsi! Még annyit (módosítani már nem enged) kérdeznék, hogy éresítéskor a karkötő bezizeg, viszont az értesítést és annak a szövegét a képernyőn csak akkor látom, ha megbillentem a kütyüt. Automatikusan ennek nem szokása felvillanni az értesítéskor ?!

(#838) PociAti válasza zo-lee (#837) üzenetére


PociAti
senior tag

Türelem! Elég egyszerű készülékről van szó, a szoftver összes menüpontja is gyorsan bejárható, a legtöbb felmerülő kérdésre hamarosan magadtól is rájössz.

Az üzenetek automatikus felvillanása adatvédelmi okokból meglehetősen kedvezőtlen lenne.

(#839) zo-lee válasza PociAti (#838) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszi, de azért valami válasznak örültem volna.

Az adatvédelmi érvet még meg is tudnám érteni, ha mondjuk a telefonok sem villannának fel az üzenetek érkezésekor ...

(#840) PociAti válasza zo-lee (#839) üzenetére


PociAti
senior tag

Érdemi kérdést nem tettél fel.
Ha valami kérdésed lenne, akkor tegyél a mondat végére kérdőjelet. Te is így tanultad?
Neked a mondataid végén egy szóköz, majd kérdőjel, majd szorosan azt követve egy felkiáltójel szerepelt.

Valószínűleg nem vagy alvajáró [erőltetett nevetés].
Az egyszerű kis karperec nem kívülről látja a viselőjét, hanem pár szenzor alapján próbálja megtippelni a viselője tevékenységét. Ezért a tartósan mozdulatlan filmnézést szundításnak veszi, vagy a rossz felhelyezésből adódó csuklón való csúszkálást, éjjeli mocorgást mozgásként naplózza.

Ezekre és sok más csodára napokon belül magadtól is rájönnél. Türelem!

(#841) zo-lee válasza PociAti (#840) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Leírtam a poroblémát kijelentő módban, aztán kérdeztem, hogy mi erre a megoldás, kérdőjellel a végén ... Ha ez nem elég kérdő, akkor nem tudom mi az. De ahelyett, hogy belém álltál volna, maradhattál volna csendben is!

Az irományod második részében taglalt válaszokért köszi, - ilyesmit vártam - de ilyen áron, nyugodtan maradhatott volna benned is.

(#842) spear


spear
csendes tag

Azt sajnálom, hogy az egészség app nem rakja ki egy térképre hogy merre volt a séta. Előzőleg mi band 2 volt nekem úgy emlékszem az tudta.

[ Szerkesztve ]

spear

(#843) Orgi válasza spear (#842) üzenetére


Orgi
őstag

Ez is tudja, nekem kirakja... ha túrázni megyek, el szoktam indítani a "séta a szabadban" edzést a karperecen és utána ha befejezem, az appban látszik az útvonal rendesen rávezetve Google Mapsre.

(#844) spear válasza Orgi (#843) üzenetére


spear
csendes tag

Köszönöm szépen a figyelemfelhívásod.
Utána jártam és azt tapasztaltam, hogy ha a karperecen indítom a sétát akkor nincs térkép - hiába van a telefon kapcsolódva - ha a telefonról indítom a sétát, akkor van térkép.

spear

(#845) Orgi válasza spear (#844) üzenetére


Orgi
őstag

Ez érdekes :) Én ezt szinte minden hétvégén használom, friss az app és a karperec szoftvere is, megy a bt és a telón a gps? Minden esetben a karperecről indítom a túrám, nagyjából egész nap megyek, utána a karperecen állítom is le és van térkép az appban utána.

(#846) spear válasza Orgi (#845) üzenetére


spear
csendes tag

:F Nahát!
Friss minden, bt, gps megy, kezemen a karperec, zsebemben a teló.
Nem értem, hazafele újra próbálom.

spear

(#847) Cyborg válasza Orgi (#845) üzenetére


Cyborg
senior tag

Ez csak iphone, vagy huawei/honor telefonnal megy, egyéb telefonokkal nem lesz térkép.

Spear

Nem sokkal kell több energia ahhoz, hogy telefonon indítsd az edzést. Meg lehet szokni :D
ha pedig leállítod az edzést az appban, a karperecen is külön le kell állítani az edzést, csak szólok, hogy ne lepődj majd meg. Fura, de ez ilyen, meg kell szokni, vagy kell egy új telefon :)

(#848) spear válasza Cyborg (#847) üzenetére


spear
csendes tag

Az enyém Xiaomi MI6.
Első teszt: karperecről indítva, egészség app három dolgot mutat. Tempó, Ábrák, Részletek, térkép nincs.
Második teszt: telefonról indítva indítva, egészség app négy dolgot mutat. Útvonal (itt a térkép látszik), Tempó, Ábrák, Részletek.
Harmadik teszt: karperecről indítva, egészség app kettő dolgot mutat. Ábrák, Részletek, térkép nincs. ez utóbbi egy rövid táv volt 0,17 km, 2.24 perc, lehet azért nincs tempó.

spear

(#849) Cyborg válasza spear (#848) üzenetére


Cyborg
senior tag

Igen, ezt írtam, hogy ez a gond. Csak huawei, honor, vagy almás telefonnal lesz térkép karperecről inditva az edzést. Valahogy jobban komminikál az eszköz saját márkás, vagy almás telóval. Saját márkás telefonnal több funkció is érhető el, pl kamera shutter karperecről.
Telefonról kell indítani minden edzést, ha térképet akarsz.

(#850) spear válasza Cyborg (#849) üzenetére


spear
csendes tag

Oksa, köszi.

spear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.