Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Orgi válasza merlin201 (#750) üzenetére


Orgi
őstag

Vicces, pont akartam írni hogy nem is és látom, hogy a Play szerint friss a Health appom, de App Galleryben van egy újabb és persze auto frissíti magát, köszi Huawei :) Bár gondolom pár nap és úgyis javítják...

(#752) atosan válasza Orgi (#751) üzenetére


atosan
addikt

Nálam manuálisra van állítva a frissítés. Csak jelez ha elérhető valami.

Maine coon

(#753) mrThomi válasza Rebel007 (#746) üzenetére


mrThomi
őstag

Nyugodtan vedd meg. Az eladókat még én világosítottam fel hogy már pedig van benne

OnePlus 12 White

(#754) OP3N DOTT T válasza merlin201 (#750) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Én is így jártam az AppGalery-vel,de nem csak ez a gond vele.Eddig az ismeretlen hívószámokat is jelezte a band5 viszont lerakni vele csak a nem tiltottakat lehetett.Most az ismeretlen számoknál nem is jelez a normál hívásoknál viszont minden ok.Vissza kell térjek a Play áruházi verzióhoz!!!

(#755) OP3N DOTT T


OP3N DOTT T
tag

Felraktam a Play-es 10.0.2.332-t, a frissítéskeresés már jó de a rejtett számról érkező hívást most sem jelzi csak a normált.Más is tapasztalt ilyet.Tegnap volt teló frissítésem is és nem tudom melyik kavart be neki,szerintem a Health de jó volna egy megerősítés.Megköszönném ha valaki kibróbálná rejtett számnál mit csinál a Band 5.

(#756) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó kis óraszámlapok érkeztek. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#757) atosan válasza V.Stryker (#756) üzenetére


atosan
addikt

Tényleg jók, köszi :R

Maine coon

(#758) SirRasor


SirRasor
őstag

A pulzusmérésről egy gondolat: be van kapcsolva az adaptív folyamatos mérés és tegnap este átállítottam tényleges valós idejűre, mert az adaptív egyszerűen nem ad pontos képet. Sok esetben még a reggeli biciklizésem se jelenik meg, mert 10 perc alatt beérek a munkahelyre és van, amikor nincs közben mérés.
A folyamatossal minden szépen látszik, igaz így 4 naponta tölteni kell...viszont felmerül a kérdés, hogy ha ennyire semennyire se jó az adaptív infója, akkor mi a létjogosultsága? Hogy szép legyen a kb. egybefüggő grafikon? :W

+1 az új számlapoknak, van több szép is :)

Make Love not war!

(#759) OP3N DOTT T válasza OP3N DOTT T (#755) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Egy munkatársam is így járt,eddig jelezte neki az ismeretlen hívásokat de most már nem.Más telefonja van mint nekem úgy hogy ezek szerint az appal lesz bibi.Remélem javítják ne válogasson már a hívások között,jelezze az összeset. Valakinek ugyan ilyen tapasztalat,vagy megoldás???????????????

(#760) tomp válasza SirRasor (#758) üzenetére


tomp
félisten

hmm ez érdekes!
Nálam az adaptív úgy működik, hogy ha a mozgásból azt látja, hogy nem szimpla séta akkor rögtön mér és ezt meg is tanulja. Azaz ha újra ugyan ezt a körülményt érzékeli máris mér. Hiába mért előtte 1perccel. Akkor is!

(#761) Orgi válasza OP3N DOTT T (#759) üzenetére


Orgi
őstag

Nálam se jelzi, de már régebb óta az ismeretleneket, gondolom ha páran bejelentik majd javítják. A firmware frissítési gondot is megoldották különben az új app verzióval, már nem ad vissza hibát.

(#762) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Esetleg nektek is hasznos lehet. Alvás szinkronizálással kapcsolatban írtam az ügyfélszolgálatnak és az alábbi választ adták:

Az Ön által említett jelenséggel kapcsolatban javasoljuk hogy böngészőn keresztül töltse le az AppGallery alkalmazást, tehát nyissa meg a Google Chrome böngészőt, írja be, hogy Huawei Mobile Services, és keressen rá az AppGalleryre.
Ha ez megtörtént, utána az AppGallery segítségével töltse le a Huawei Egészség alkalmazást.


Az említett appgalleryvel nekem lefrissült most a Healt is és a mobile services is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#763) SirRasor válasza tomp (#760) üzenetére


SirRasor
őstag

Igen, az így működik. Most válts át folyamatos mérésre és nézd meg mennyivel másabb képet ad.
Nem várok ki egy teljes napot: nincs értelme, így is szépen látszik (meg régebben a folyamatosat használtam pár hétig)

Tegnap is kb. ugyanazt csináltam, mint ma. Esti tüskék sincsenek nagyon a tegnapiban, pedig rohangáltam 2 gyerek után :U


Még a reggeli 10 perces biciklizés is szépen látszik ebben...

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#764) Varshi válasza V.Stryker (#756) üzenetére


Varshi
aktív tag

Új számlapok:

Hát nem tudom, srácok, de nekem egy se tetszik (fel se tűnik, mik az újak).

Nálam továbbra is ez a top3:
- Trails (ez most az aktív)
- Ripples
- Shooting stars / Silver threads (de a lépésszám nem érdekel, amúgy ez volt az elsőm)

(#765) Krinyo válasza Varshi (#764) üzenetére


Krinyo
senior tag

Pedig a LED nagyon jó, ráadásul magyarul írja a napot...

(#766) hzsolee válasza Krinyo (#765) üzenetére


hzsolee
őstag

+1 :K

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#767) PociAti válasza Varshi (#764) üzenetére


PociAti
senior tag

(#768) Orgi válasza PociAti (#767) üzenetére


Orgi
őstag

Én is ezt használom.

(#769) beyruth82 válasza hzsolee (#766) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is

(#770) lacib válasza Orgi (#768) üzenetére


lacib
tag

Én is. :)

[ Szerkesztve ]

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#771) tigipuf válasza lacib (#770) üzenetére


tigipuf
senior tag

Én nem .:D

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#772) Varshi válasza PociAti (#767) üzenetére


Varshi
aktív tag

Hú, srácok, ezen rajta van a fél híradó időjárás-jelentéssel.

Nekem ez túmács, de mondjuk legalább kinéz valahogy, mert több számlap olyan bazári, hogy nem is értem, miért vannak - én cikinek tartanám, ha valaki meglátná. :)
Nekem az időt + esetleg a dátumot (napot) mutassa csak a főoldalon, mert az kell, ha számlát írok. A többihez belegörgetek. Edzésnél meg más a kezdőoldal.

A legelegánsabbak szerintem amúgy a mutatós órás számlapok, csak tök macera leolvasni őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#773) PociAti válasza Varshi (#772) üzenetére


PociAti
senior tag

Mindenki számára egységesen tökéletes verzió nem létezik!
Elvileg az lenne a megoldás, ha (telefonos appból) szerkeszthető lenne a kijelző.
A sok jó egyedi megoldás mellett gyakorlatilag rengeteg olyan borzalmas számlapot eredményezne, ami még a viselőjének se lenne jó, de mégis büszke lenne már, mert maga szerkesztette. (Olyan, mint amikor a tinik lecserélik az alap betűtípust valami cifra borzadályra, és úgy használják a telefont. Minden ésszerűséggel szembe megy, de ettől egyedinek érzik magukat... ...pedig csak különösen balfékek.)

[ Szerkesztve ]

(#774) Varshi válasza PociAti (#773) üzenetére


Varshi
aktív tag

Én eleve azt nem értem, hogy miért nincs olyan, hogy egy féle háttér/dizájn több különböző mennyiségű adattal is renelkezésre álljon.
Az egyiken fullos, a többin kevesebb. Vagy ott lenne a hely neki, de te tudnád egy checkboxban bejelölni, hogy kell-e a kijelzőn. 2020-at írunk elvégre.

Ez a letöltögetés nekem kicsit olyan, mint az operátorlogók voltak 3310-es Nokiára 20 évvel ezelőtt. Még szerencse, hogy nem pénzért! :D

(#775) Bogyóka82


Bogyóka82
lelkes újonc

Sziasztok!
Lecseréltem a mobilom egy Xiaomi mobilra és azóta a karkötőn a sportokban nincs benne a kültéri kerékpározás. Ennek mi lehet az oka?

(#776) kmarci25 válasza Bogyóka82 (#775) üzenetére


kmarci25
veterán

Pont az, amit írtál. Huawei/Honor-ról váltottál jól tippelem?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#777) Bogyóka82 válasza kmarci25 (#776) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Természetesen. :W pl. szabadtéri futás maradt, tehát nem értem. :Y Illetve az app is kissé megváltozott, de nem tudom, hogy annak a váltás-e az oka.

(#778) kmarci25 válasza Bogyóka82 (#777) üzenetére


kmarci25
veterán

Bizonyos funkciók, pl. a kültéri kerékpározás karperecről való indítása csak márka azonos (Huawei vagy Honor) telefonokról indítható, érhető el. Asszem ilyen még az exponálás funkció is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#779) Bogyóka82 válasza kmarci25 (#778) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Valóban. A távoli kamera sem jön elő, bár az annyira nem bosszant, mint a kültéri kerékpár. Ma konkrétan kültéri futva jöttem dolgozni biciklin. :D Bosszant a dolog, nem gondoltam volna, hogy bármilyen funkció el fog veszni.

(#780) kmarci25 válasza Bogyóka82 (#779) üzenetére


kmarci25
veterán

Az alkalmazásból tudod indítani a kültéri bicajt is. Nem veszett el, csak a karperecről nem indítható.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#781) Bogyóka82 válasza kmarci25 (#780) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Oh. Legalább ott akkor megvan, bár nem valami praktikus megoldás. Köszönöm a segítséged!

(#782) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok, nektek az sms értesítés működik jol? Nekem egy global verziós band 5 van és az sms ártesítés nem működik rendesen. Pl. mobilszolgáltatótol vagy banktol kapott értesitést megjelenít a karkötő de ha a feleségem vagy bárki más a névjegyzékböl ír, akkor nem kapok értesítést. Minden lehetséges engedélyt megadtam a huawei appoknak és egy Honor 8x telefonom van.

(#783) Diamond500 válasza Ice_Man22 (#782) üzenetére


Diamond500
senior tag

Úgy emlékszem nekemis így van,csak már senki nem küld sms-est nekem :DDD De ahogy mondod a bankost jelzi.

(#784) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Akkor csak engem zavar 😁, mwg az oskorba elek... Sms t kuldok fogadok 😁. Koszi a valaszt!

(#785) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Olyan számlap nem létezik amin lehet látni a púlzust is?

(#786) Diamond500 válasza gyuri2008 (#785) üzenetére


Diamond500
senior tag

nem

(#787) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Megy a levesbe a karpánt :((( :((( :(((
Állandóan bontja a kapcsolatot a telefonnal A6,minden engedély megadva.

(#788) Krinyo válasza gyuri2008 (#787) üzenetére


Krinyo
senior tag

Telefon probléma. Mate 20 Próval folyamatos a kapcsolat.

(#789) atosan válasza gyuri2008 (#787) üzenetére


atosan
addikt

Honor 20-nál sincs gond.

Maine coon

(#790) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A Samsung A6 telefonnal nem megy?.Az S7 edge tökéletesen ment.

(#791) Szilvi1110 válasza gyuri2008 (#787) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

P20 Pro-val is rendben van a kapcsolat.

(#792) Orgi


Orgi
őstag

Más is használ úszáshoz, szaunában ilyen eszközt? Eddig nem volt baja vele, de tegnap magától kikapcsolt a szaunában és csak töltőre rakva kapcsolt be újra, miközben 69% volt a töltöttsége... Lehet nem bírja a nagy, párás meleget annyira?

(#793) kmarci25 válasza Orgi (#792) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem a pára még csak-csak, inkább a 80 fok fölötti meleg azért nem tesz jót semmilyen elektronikai eszköznek. Nekem eszembe sem jutott bevinni. Valószínűleg érzékelte, hogy túlmelegedett és valami automatikus védelem kikapcsolta.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#794) Orgi válasza kmarci25 (#793) üzenetére


Orgi
őstag

Én is erre gondoltam... csak mivel főleg úszáshoz használom, félidőben szaunázok, nem nagyon tudom hova tenni az uszodában arra a 10 percre, míg bent vagyok. Eddig nem volt baja vele... de majd következő alkalommal kíváncsi vagyok mit szól hozzá.

(#795) kmarci25 válasza Orgi (#794) üzenetére


kmarci25
veterán

Törölköző pl. nincs nálad? Abba belecsavarni és kint hagyni. Vagy akár az is lehet, hogy már elég, ha beviszed és leteszed a földre, míg benn vagy, mondjuk sarokba vagy valami félreeső helyre, hogy ne lépjenek rá. (Csak nehogy bennfelejtsd :DDD )

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#796) Orgi válasza kmarci25 (#795) üzenetére


Orgi
őstag

De, persze van nálam törcsi, majd leveszem és bízok benne, hogy senki nem látta ezt és viszi el :-(

(#797) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Újraraktam a telót, appon lakat, optimalizáció kikapcsolva, azt csinál amit akar.... viszont állandóan leszakad a telefonról a karkötő... hülye módon jelez. Pl. valaki ír messengeren egy sort, az 10 darab értesítést generál. Van valami ötletetek?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#798) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nem tudjátok mitől lehet több értesítés a Bandon? valaki ir egy uzenetet... kb fél óra múlva elolvasom, addig 5 tétel szerepel tőle a karkoton. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#799) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nektek csatlakozik a telefonhoz?
Tegnap óta nem akar csatlakozni, lehet megint elcsesztek valamit a frissítéssel. :(
Az egészség app: 10.0.3.511

(#800) Cyborg válasza V.Stryker (#798) üzenetére


Cyborg
senior tag

Nekem ugyanezt csinálja a band4-esem, de csak, ha Viber üzenet jön.
Amig a telefonon nem olvasom el a Viber üzenetet, vagy nem törlöm a redőnyből, addig folyamatosan küldözgeti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.