Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Orgi válasza tigipuf (#1099) üzenetére


Orgi
őstag

Ez azért szerintem tök gáz, az oké hogy mondjuk a térképes rész csak ilyenekkel működik, de ha van benne szabadtéri séta, meg beltéri biciklizés, akkor a kültéri biciklizés miért csak Huawei-vel működik...

(#1102) coolabácsi válasza Orgi (#1101) üzenetére


coolabácsi
tag

Nem tudom miről beszéltek :B , nekem Redmi 8T van, sima "Kerékpározás" van az app-ban, azt használom.Működik rendesen, viszont ha vége az edzésnek, akkor már "Kerékpározás a szabadban" lesz az edzés megnevezése.

(#1103) Rosep


Rosep
senior tag

Sziasztok!
A gyereknek van egy ilyen kütyüje. Egy ideje azt csinálta, hogy néha nem akart felébredni. De tegnap végleg elment az adás. Se kép, se hang. A telefon kommunikál vele továbbra is. Szervíz?

(#1104) Orgi válasza Rosep (#1103) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem egyszer volt olyan, hogy szinte fullra volt töltve, mégse akart bekapcsolni. Azt hittem kuka, semmire sem reagált, rádugtam töltőre egy időre és utána magához tért.

(#1105) Orgi


Orgi
őstag

Jött új frissítés, felhasználói élmény javítása, kicsit részletezhetnék...

(#1106) saltanus válasza Orgi (#1105) üzenetére


saltanus
aktív tag

én is feltettem de semmi változást nem veszek észre...

nem értem miert nem kapjuk meg h watch faceket cserelhessunk az appban, mikor egy csomó van a gyáriakon kivül....

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#1107) TomBond válasza saltanus (#1106) üzenetére


TomBond
aktív tag

Ezeket hol lehet találni, és hogyan lehet használni. Nem nagyon találok olyat, ami tetszene.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1108) falatgozos


falatgozos
újonc

Sziasztok!
Iphone SE telefonom van és Honor Band 5 órám.
A HUawei egészségalkalmazást letöltöttem, működik is rendesen, viszont óraszámlapot nem tudok benne cserléni.
Ki sem hozza az appban.
Tudtok segíteni?

(#1109) Cyborg válasza falatgozos (#1108) üzenetére


Cyborg
senior tag

Azt a karpecen tudsz csak változtatni
Feléleszted, és hosszan nyomsz a kijelzőre.

(#1110) kmarci25 válasza Cyborg (#1109) üzenetére


kmarci25
veterán

Kevered a Band 4-gyel. Az 5-ösnél az appban lehet letölteni és telepíteni a számlapokat. Legalábbis Android-on így van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1111) coolabácsi válasza falatgozos (#1108) üzenetére


coolabácsi
tag

[link] "iOS-telefonokon nem áll rendelkezésre az Óraszámlapok képernyő. Azt tanácsoljuk, hogy az új óraszámlapok letöltéséhez párosítsa ideiglenesen az órát egy Android-telefonnal. Amikor a letöltött óraszámlapokat szinkronizálta az órával, párosítsa újra az órát az iOS-telefonnal."

Igaz, nincs a vonatkozó termékek között a Band 5, de gyanítom hogy vonatkozik rá.

(#1112) Cyborg válasza kmarci25 (#1110) üzenetére


Cyborg
senior tag

Upsz, valóban , benéztem a topicot :D

(#1113) PociAti


PociAti
senior tag

Honor Band 6 (spanyol nyelvű leírás).

Állítólag Kínában nemrég jelentették be a Honor Band 6-ot, aminek nem sok köze van az elődjéhez, inkább a Honor órák kis méretű változatára hasonlít.
Műszaki adatok:
Méretek: 43 × 25,4 × 11,45 mm / 18 g
Kijelző: AMOLED 194 × 368 pixel (felület 64%-a)
Szenzorok: Gyorsulásérzékelő + Giroszkóp + Optikai pulzusmérő
Akkumulátor: 180 mAH
Csatlakozás: Bluetooth 5.0, illetve opcionálisan NFC
Egyebek: SpO2 + Hangsegéd + Huawei TruSeen 4.0 + mágneses töltés
Az ára kb. 32 €, szállítással az kb. 12.000 Ft. (NFC-s 37 €.)

Az előlapról a jobb oldalára került a nyomógomb. 10 sportmód kerül bele. Az NFC valószínűleg csak a kínai modellben lesz benne, mivel máshol nem használható az általuk támogatott fizetési mód.
Akku kapacitásának elvi maximuma 14 nap, de ami inkább érdekes, hogy elvileg újdonság a gyors töltési rendszer, mellyel 5 perc töltéssel kihúzza a perec 2 napig.

(#1114) beyruth82 válasza PociAti (#1113) üzenetére


beyruth82
veterán

Érdekes az biztos. A megszólalásig hasonlít a honor watch es-re. Én múlt héten cseréltem le rá a band 5-öt.

(#1115) PociAti válasza PociAti (#1113) üzenetére


PociAti
senior tag

Közben látom, hogy a mobilarénán is megjelent egy borzalmasan szar címmel ellátott rövid hír erről a Honor Band 6-ról. Mélyebb diskurzust ott célszerű folytatni róla.

(#1116) hekmi


hekmi
tag

Sziasztok!
Vacilálok egy ilyen ketyere vásárlásán, elsősorban alvás monitorozáshoz, súlyzós edzéshez, biciklihez, néha egy pulzusméréshez, illetve kalóriaméréshez. Itt az érdekelne, hogy mennyire megbízható ezeknek az eszközöknek a kalória számolása, mi alapján történik? Köszi!

(#1117) Cyborg válasza hekmi (#1116) üzenetére


Cyborg
senior tag

Amennyire Neked kell, annyira szerintem pontos.
A lépésszámlálójuk ezeknek általában nem pontosak, olyan 10%-al biztos többet mérnek, mint a valóság, ezáltal az ebből számolt kalória sem lesz halál pontos.
...de hobby célra, hozzávetőleges/nagyjábóli adatokhoz teljesen megfelelnek szerintem.

(#1118) norbe74


norbe74
csendes tag

Sziasztok!
Samsung S20 leválás után nem csatlakozik újra a telefonhoz automatikusan, manuálisan kell párosítani.
Közeli eszközök keresése be van kapcsolva, illetve amikor a Bluetooth-t bekapcsolom, a telefon nem is látja az eszközt, csak a hüvely alkalmazáson belül.
Valaki tud rá megoldást, mert ez így nem f@sz@?

(#1119) Borrower


Borrower
tag

Szevasztok. Szert tettem én is egy ilyen kütyüre. Elolvastam a fórumot és a bő 1 hetes használati tapasztalataimmal egybe gyúrva elégedett vagyok. :) A funkciók remekül működnek, volt séta edzés, kerékpár az is jó, relatív pontos. Térképen vissza is lehet nézni zenével! Az elég menő. Pocophone F1 el használom a telefon Bluetooth listán én sem látom. A HH appal csatlakozik nekem az elég. Hatókörön kívül lecsatlakozik, de nekem vissza is kapcsolódik automatikusan ha ismét közeledek a telefonhoz.
Csak a víz alatti össze vissza érintés nem tetszik, de mást nem igazán lehetne felróni. Jó kis szerkezet ez, vegyétek vigyétek. Az egészség appnak adjatok meg minden engedélyt és beszéljétek rá a telót, hogy ne zárja be soha. Ha ez megy akkor minden jól és pontosan működik. 👍 :C

Xiaomi 12T

(#1120) norbe74


norbe74
csendes tag

Sajnos nekem az S20-al csak akkor kapcsolódik újra magától ha a GPS is be van kapcsolva.
Olvastam itt, hogy Samsung telefonokkal problémás a kapcsolódás másnak is.
Xiaomi telefonnal elég a Bluetooth is és csatlakozik magától.

(#1121) kmarci25 válasza Borrower (#1119) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha úszás edzést indítasz, akkor lezárja a kijelzőt (nem reagál érintésre, így a víz miatt sem ugrál össze-vissza). Úgy tudsz ebből kilépni, hogy egy hosszan nyomod a home gombot, ami csak akkor megy, ha tényleg száraz a kezed.

norbe74: nekem Xiaomihoz is csak akkor kapcsolódik, ha aktív a GPS, ha anélkül próbálom, akkor figyelmeztet az app, hogy kapcsoljam be.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1122) atosan


atosan
addikt

Üdv.
Már több mint egy éve használom a kütyüt. Ez alatt az idő alatt a nálam járt telefonokkal nem volt gond. Honor 20, Galaxy A71, Mi 9 lite, ezeknél mindig kaptam azonnal az értesítéseket. Emlékeim szerint a Note 9 pronál néha pár másodpercet késett. Most egy Mi 10T lite van nálam, egy nap után semmilyen értesítés nem érkezik a Band 5-re. Mindent úgy állítottam be mint a fentebb említett többi Xiaomi telefonon. Már ki fogytam az ötletekből. Tudtok valami trükköt?

Maine coon

(#1123) pgemil válasza PociAti (#1113) üzenetére


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap megérkezett a Honorband 6 (-973)
Nem találtam hozzá topikot és nem is lennék topikgazda, mert nem értek hozzá..
Azért egy-két információt megosztok.
Most a 4 és 6 egymás mellett figyel a bal csuklómon, és a lépéseket nem egyformán számolja. Most este fél8-kor H4=3442 H6=4327.
Kínai verzió : ARG-B19 , dobozán NFC jellel, menűben Alipay fizetési lehetőséggel, kínai-angol angol-angol nyelv választási lehetőséggel, 2021.01.12.12:46-85 % akku vs. 2021.01.13.19:42-68% akku. Telefonhíváskor kijelzi a nevet és alatta a hívószámot, menü szövegben a magyar ékezet nélküli, e-mail üzenetekben a szöveg hibátlan pl. "emlékeztető", msn-ben is jónak tűnik! [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1124) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok, tovább léptem egy Garmin órára és el szeretném adni a karkötőt. Teli van az edzéseimmel, nyomtam rajta egy visszaállítást, meg is csinálta, de az normális hogy ez után nem indul el normálisan, mindig csak a névjegyek menü jön be? amíg nem csatlakozik egy másik telóhoz újra, nem lehet vele semmit csinálni? Furcsállom...

update: igen, ha párosítom egy készülékkel, minden oké lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1125) kmarci25 válasza Orgi (#1124) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is váltottam Galaxy Watch-ra, de ezt is megtartom, ébresztésre. A watch túl nagy ahhoz, hogy abban aludjak. Mondjuk az enyém még 4-es band, de nem hiszem hogy el tudnám adni olyan árom, hogy értelme is legyen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1126) tigipuf válasza kmarci25 (#1125) üzenetére


tigipuf
senior tag

Tökéletesen igazad van,most 9000 napok óta a band 5 az emagon,ki az a marha aki megveszi használtan :U .jó nagy balek kell hozzá az biztos,egyszerűbb elajándékozni .

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1127) bigrock


bigrock
addikt

Sziasztok,
hogyan tudom beállítani, hogy nem 3 mp-ig legyen aktív a kijelző, hanem pl. 2 percig?
Köszi!!

(#1128) tom570


tom570
aktív tag

Sziasztok! Huawei P30 készülékkel használva van mód a fényképezés távirányítására? Köszönöm.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1129) radio11 válasza tom570 (#1128) üzenetére


radio11
tag

Szerintem 100%, mert P20 lite tudja. Fényképezőt bekapcsolod a telefonon és már ki is rakta a fotó ikont a karperecre. Az alkalmazásban lehet, hogy engedélyezni kell.....erre már nem emléxem

(#1130) tom570 válasza radio11 (#1129) üzenetére


tom570
aktív tag

Köszönöm, de sajnos nem. Az engedélyek rendben, de semmi változás. Még egyszer átnézek mindent. Mindenesetre Kellemes ünnepet mindenkinek.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1131) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok,

Honor band 4 a kérdés, de ha jól tudom a szíjak kompatibilisek, a 4 topicja pedig már eléggé kihalt.

Felesgem HB4-én a szíjon található kis bújtató megfáradt, elszakadt, pótolnám. Alin és itthon is van cseredarab, de mind sima négyszög-bújtató, az eredetin található beakadó pöcök nélkül.

Mivel ez a pöcök hasznos, ezért ha lehet, olyat vennék amin ez is megvan, tudnátok esetleg segíteni abban hogy hol lehet ilyet kapni?

(#1132) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Van olyan számlapja amelyiken a pulzust lehet látni?

(#1133) Diamond500 válasza DeFranco (#1131) üzenetére


Diamond500
senior tag

Gyárit nem nagyon fogsz találni, meg kell elégdned egy új pánnttal,kettős bebújtatóval.

(#1134) kmarci25 válasza DeFranco (#1131) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez pöckös. Egész jó cucc, jó a 4es és az 5ös bandhez is.
https://a.aliexpress.com/_mNkZ0nt

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1135) DeFranco válasza kmarci25 (#1134) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm a tippet, megjött, tökéletes.

különbözik a gyáritól de fukciójában teljesen megfelelő.

(#1136) --Ham-- válasza DeFranco (#1131) üzenetére


--Ham--
csendes tag

Én külön vettem hozzá bújtatót, feketébe van alin. Ha nem találod jelezz vissza kikeresem a shopot!

"Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb! "

(#1138) rbelme85


rbelme85
kezdő

Üdv! Kicsit kihalt az oldal... :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#1139) hzsolee válasza rbelme85 (#1138) üzenetére


hzsolee
őstag

Igen... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.