Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) beyruth82 válasza Diamond500 (#200) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok köszi akkor már rendelem is :)

(#202) mouzrr


mouzrr
őstag

Szerintetek mennyire pontos az alvásfigyelés? Mutatnátok pár ábrát? :R

(#203) SirRasor válasza mouzrr (#202) üzenetére


SirRasor
őstag

Nagyon pontos.
Ma
Tegnap
Tegnapelőtt
Heti nézet1
Heti nézet2
Heti nézeten nem fért a képekre minden. Lényegében a napi nézet, csak átlagolva, viszont azt nem lehet szimplán lementeni, csak screenshotolni. A napira van megosztás, mentés képként stb.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#204) bromi84


bromi84
tag

Az lenne a kérdésem, hogy Honor Band 5 esetében az NFC használható bármire is Magyarországon? Illetve kell ügyelni vmire honnan rendelem vagy a véroxigén mérés és magyar telefonhoz angol nyelvű menüs karperec az mondjuk a Tomtop-ról rendelve működik?

(#205) Diamond500 válasza bromi84 (#204) üzenetére


Diamond500
senior tag

Már ezt kibeszéltük, de röviden az NFC itthon csak dísznek jó, magyar menüs telefonnal az óra menüjében hiányoznak a feliratok. Csak ikonok jelennek meg,mivel itthon még nem kapni hivatalosan. Ha angolra rakod a telefont, akkor az óra is angol. Oxigén mérés nekem pl nincs benne (Tomtop-os global)

[ Szerkesztve ]

(#206) bromi84 válasza Diamond500 (#205) üzenetére


bromi84
tag

Köszi szépen. Oxigén mérés lehetősége is szoftveres akkor mint a menü nyelve, vagyis frissítéssel később ez is megoldódhat?

(#207) Krinyo válasza Diamond500 (#205) üzenetére


Krinyo
senior tag

Véroxigén mérést nagyon nem hiányolnám, egyrészt az esetek többségében nem működik (egyszerűen nem méri meg), ha meg igen, sokra nem mész a kapott 96-99%-os adattal. :) Ezt tök felesleges nézegetni, hacsak nincs valami komoly baja a tüdődnek, vagy pl. nem vagy súlyos aszthmás, ami miatt ezt fontos lenne. Ez egy olyan feature, ami jól mutat papíron, de amúgy haszontalan az esetek 99%-ában.

Én nem is emiatt váltottam, hanem az okosabb hardver miatt, okosabb a pulzusmérés, az alvásfigyelés, pontosabb a lépésszámlálás, stb., mint a 4-esnél.

[ Szerkesztve ]

(#208) beyruth82 válasza Krinyo (#207) üzenetére


beyruth82
veterán

Tényleg pontosabban méri az alvást,pulzust,lépést? Vagy ez is csak marketing?

(#209) k.zozo.


k.zozo.
tag

Nekem is megjött Aliról 2.5 hét alatt. Órán van CE, dobozon nem volt. Véroxigén mérés van rajta, a menüben magyar nyelvű telefonnal szöveg nincs, de engem nem zavar. Átállítottam a telefont egyszer angolra, beállítottam a menüben amit kellett, azóta bele sem kellett mennem többször.
Mi band 2 után teljesen elégedett vagyok vele, MIFit után ez a Huawei healt app felüdülés, nekem még hordani is kényelmesebb mint az MI Band-et.

(#210) SirRasor válasza beyruth82 (#208) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem. Az alvásfigyelés pontosan ugyanolyan, illetve a pulzusmérésben ha állandóra állítod, az is pontosan ugyanolyan.
Az extra az adaptív pulzusfigyelés, ami 1-10 percenként mér aktivitástól függően, mégis azt az illúziót kelti, mintha folyamatos lenne. A grafikon is folyamatos és az akksi így 6-7 napig bírja a folyamatos, 4 nappal el ellentétben.

Make Love not war!

(#211) Diamond500 válasza Krinyo (#207) üzenetére


Diamond500
senior tag

Szia! Nem írtam, hogy hiányolom, csak hogy a Tomtop-os verzíóban nekem nincs benne

(#212) El Gringo


El Gringo
senior tag

skacok, rendszeres véroxigénmérésről nem volt szó? Azt csak akkor manuálisan lehet kérni? Úgy emlékszek, arról volt szó, hogy alvás közben azt is méri, így ki lehet szűrni az alvásbetegségeket. Nem találok rá utalást, hogy alvás közben mérte volna, pedig be van kapcsolva minden állandóra.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#213) Jonny1985


Jonny1985
újonc

Ma érkezett meg "óra".
Felment minden firmware frissítés rá.
Én is azt tapasztalom, hogy a settings menüben nincsenek szövegek. Nem lehet valahogy függetleníteni a telefon nyelvétől, hogy legalább angolul írja, magyar nyelvű teló mellett?

(#214) Diamond500 válasza Jonny1985 (#213) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nem

(#215) SirRasor


SirRasor
őstag

Az SpO2-ről csak annyit, hogy a Huawei Health-ben nyoma sincs, szóval marketing bs. az egész. Maaaaaaajd lehet, hogy 1x belerakják valamilyen formában, de ezt ilyen reklámmal nyomatni egyszerűen hazugság.

Ja igen, ez óra. Nem? Karkötő? Nem az az óra, ami mutatja az időt? Szóval ez óra :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#216) Krinyo válasza El Gringo (#212) üzenetére


Krinyo
senior tag

A véroxigénszinthez erősebb fizikai kontakt kell, nem olyan egyszerű, mint a pulzusmérés. Sosem fog automatikusan működni, rá kell szorítani a méréshez a bandot a bőrre, különben nem tudja megmérni. Így sem sokszor. Bullshitnek nem mondanám, van is olyan, hogy szükség lehet rá, bizonyos betegségek esetén, de egy egészséges légzésű embernek mindig jó lesz az értéke.

[ Szerkesztve ]

(#217) beyruth82


beyruth82
veterán

Én eladtam a 2 kinai verzióst és vettem egy globalt.Teljesen angol nyelvű a doboza egy gramm kínai nincs rajta.Gondoltam jobb lesz ez.

Véroxigénszint mérés lehetőség az nincs benne(se alkalmazásban se karkötőn).Rányomtam a karkötőn a pulzusmérésre hátha méri az spo2-őt is és lefagyott.40 perce ezt mutatja a kijelzője:

😂😂😂
Nesze neked global verzió

[ Szerkesztve ]

(#218) SirRasor válasza beyruth82 (#217) üzenetére


SirRasor
őstag

Firmware frissítés megvolt már?

Make Love not war!

(#219) Teddybobtail


Teddybobtail
újonc

Szeretném képernyő feloldásra használni a karkötőt, de amikor beállítom a telefonon, akkor nem tudom megerősíteni. A karkötőn nem jelenik meg a megerősítés. A telefonom Xiaomi Redmi Note 5. (Xiaomi band 2-vel simán működik)

(#220) beyruth82 válasza SirRasor (#218) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem az még nem de azóta is le van fagyva. Gondolom ha töltőre dugom akkor észhez tér ugye? Jelenleg semmit nem lehet vele csinálni.Nem is kapcsolódik telefonhoz sem.Meghalt teljesen 😂😂😂

(#221) beyruth82


beyruth82
veterán

Hogy lehet kikapcsolni a karkötőt ha teljesen lefagyott?Töltőre raktam de semmi.Azóta is ugyan az a helyzet mint a képen amit felraktam.Nem lehet rastartolni vagy hard resetelni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#222) Janaboy válasza beyruth82 (#221) üzenetére


Janaboy
veterán

Szerintem nem lehet, max ha lemerül.

Janaboy

(#223) beyruth82 válasza Janaboy (#222) üzenetére


beyruth82
veterán

Uhhh az szívás. Akkor inkább élek az elállási jogommal szerintem.

(#224) beyruth82


beyruth82
veterán

Úgy néz ki helyrejött.Hajnalra lemerült aztán kaptam egy frissítést(ami közben mégegyszer lefagyott) ezt nagy nehezen sikerült telepíteni azóta nincs vele gond.Az adaptív pulzusmérés milyen időközönként mér?Azt írja az aktivitásom alapján dönti el.Akkor ez random ahogy ő jónak látja pl 5-10 percenként?
Véroxigénszint mérés lehetősége tovabbra sincsen....

(#225) PociAti válasza beyruth82 (#224) üzenetére


PociAti
senior tag

Hurrá! Hála égnek! Nem publikus algoritmus alapján. Igen, úgy. Igen, de nem pontosan annyi. Talán majd lesz.

(#226) beyruth82 válasza PociAti (#225) üzenetére


beyruth82
veterán

:D
Köszi a válaszokat.

(#227) darts0


darts0
csendes tag

Frissítés jött a karosra!
1.1.0.92 verzióval

Huawei P30 Pro 8/256 - kék

(#228) cc42 válasza darts0 (#227) üzenetére


cc42
csendes tag

És az új frissitéssel bekerült a magyar nyelv is, igy magyar telefonnal magyarul szól hozzánk a perec

(#229) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Akkor ez azt jelenti, hogy most már nyugodtan rendelhetem? :D Véroxingénszintmérőset akarok, melyik verziót rendeljem, illetve honnan? :)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#230) hzsolee


hzsolee
őstag

F@sza, magyar lett :C

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#231) likeaRAINBOW válasza darts0 (#227) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Véroxigén mérés továbbra sincs :W :N

(#232) hzsolee válasza likeaRAINBOW (#231) üzenetére


hzsolee
őstag

Nálam van. Mondjuk volt is....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#233) beyruth82 válasza hzsolee (#232) üzenetére


beyruth82
veterán

Neked hogy hogy magyar nyelvű?

(#234) hzsolee válasza beyruth82 (#233) üzenetére


hzsolee
őstag

Mint korábban írta a kollega jött új fw

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#235) beyruth82 válasza hzsolee (#234) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja értem. Én reggel kaptam egyet meg most is. Azt hittem a reggeli jött meg neki is de már látom ez másik. Én is megkaptam. :)

(#236) hzsolee válasza beyruth82 (#235) üzenetére


hzsolee
őstag

Tök jó, mintha egy új órám lenne :) Nem találtam még fordítási hibát sem...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#237) El Gringo válasza hzsolee (#236) üzenetére


El Gringo
senior tag

ez nem óra, ez "karos" ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#238) beyruth82 válasza hzsolee (#236) üzenetére


beyruth82
veterán

Viszont véroxigénszint mérés az enyémen sincsen....
Megvagyok nelküle mondjuk csak erdekes tieden van nekem nincsen

(#239) El Gringo válasza beyruth82 (#238) üzenetére


El Gringo
senior tag

azért, mert az kínai, a tied meg global. Gondolom nincsenek meg az engedélyek a globalra még, ezért nincs benne

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#240) beyruth82 válasza El Gringo (#239) üzenetére


beyruth82
veterán

Milyen engedélyek?Csiptetős véroxigenszint mérőt minden sarkon árulnak.Telefonba miért kéne engedélyeztetni?

(#241) hzsolee válasza beyruth82 (#238) üzenetére


hzsolee
őstag

Pedig nekem fityfenére sem kell, meg a pulzus sem, meg a lépésszám sem..

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#242) beyruth82 válasza hzsolee (#241) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem sem. :D
Az alvásfigyelő ami fontos igazából.Minden értesítést tiltottam.

[ Szerkesztve ]

(#243) PociAti válasza cc42 (#228) üzenetére


PociAti
senior tag

Azzal, hogy magyar lett, az eddigi kb. 250 hozzászólásból 100-150 semmissé vált.
Új fejezet kezdődött.

(#244) hkari


hkari
őstag

Nekem is jó lett a nyelv update után. Remélem az intelligens ébresztést is javítja...

(#245) SirRasor válasza PociAti (#243) üzenetére


SirRasor
őstag

És bejött a tippem :DD Bátyámnak is kínait rendeltem: most lesz benne magyar nyelv is az SpO2 mellé :D
Enyém - szintén kínai - is magyar már, tehát tényleg jó.

Make Love not war!

(#246) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Na, ennek örülök.
Mostanában többször kerestem frissítést mert elég zavaró volt.

Már akartam volna reklamálni, hogy javítsák ki a hibát végre. :)
Tegnap meg is jött a rendelt kék szíj, egész pofás vele.

:)

(#247) kopogo


kopogo
tag

Hello

A settings menüben nem látszik a szöveg hb5 global version.
Mi a megoldás??

(#248) Diamond500 válasza kopogo (#247) üzenetére


Diamond500
senior tag

Frissíteni a karkötőt

(#249) kopogo válasza Diamond500 (#248) üzenetére


kopogo
tag

a legfrissebb vezió van rajta nem található új

(#250) Ateszpapa válasza kopogo (#249) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pedig ez nekünk bevált, ma frissült az enyém is és végre jó lett.
Mi a verziószámod?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.