Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Diamond500


Diamond500
senior tag

Még egy kis WatchFace bővítés lehetne és öröm bodottá lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#252) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A globál verzióra is van magyarnyelv?

(#253) Diamond500 válasza gyuri2008 (#252) üzenetére


Diamond500
senior tag

van

(#254) duronx


duronx
senior tag

Sziasztok,
honnan érdemes most rendelni global verziósat? köszi :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#255) Janaboy válasza duronx (#254) üzenetére


Janaboy
veterán

Kinabol kínai verziót :D

Janaboy

(#256) kopogo válasza Ateszpapa (#250) üzenetére


kopogo
tag

hello pont most este frissült nekem is 1 kicsit várnom kellet volna köszönöm
1.1.0.92

(#257) Ateszpapa válasza kopogo (#256) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az az, szupi akkor.
Remélem az üzemidőt nem rontották el.

(#258) Ateszpapa válasza duronx (#254) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én kínából rendeltem, de spanyol raktárból itt volt 4 nap alatt a GLS hozta.
Kb 9 ezer volt még múlt hónap elején.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#259) Diamond500 válasza Ateszpapa (#258) üzenetére


Diamond500
senior tag

Van fehér is? :Y Aztaa :D
fehér alapon fehér szíjjal csajoknak jó kehet, de a többi.. :N

[ Szerkesztve ]

(#260) El Gringo válasza Diamond500 (#259) üzenetére


El Gringo
senior tag

az csak egy dummy, mielőtt valaki elhiszi, és órákig fogja keresni.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#261) Diamond500 válasza El Gringo (#260) üzenetére


Diamond500
senior tag

Jaa, annyira nem olvastam át :B

(#262) hkari válasza hkari (#244) üzenetére


hkari
őstag

Sajnos még mindig nem működik... :(

(#263) duronx válasza Ateszpapa (#258) üzenetére


duronx
senior tag

Köszi a linket :R
Janaboy neked pedig a tippet :)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#264) Diamond500


Diamond500
senior tag

Ha hosszan nyomjátok "óraszámlapot" akkor is lehet face-t változtatni, nem kell a "továbbiak" menüben keresgélni. De lehet ezt csak én nem tudtam. :P

(#265) Szilvi1110 válasza Diamond500 (#264) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Én se tudtam. Köszi :R :)

(#266) beyruth82 válasza Diamond500 (#264) üzenetére


beyruth82
veterán

Az alkalmazáson keresztűl sokkal több számlaphoz lehet hozzáférni.Az karkötőn keresztül csak a már letöltöttek talalhatoak.Gondolom veges a memória is.Ezt a funkciót egyébként már a honor band 4 is tudta.

(#267) Takcsi


Takcsi
csendes tag

Sziasztok!
Én ma vettem globál verziót sajnos nekem sincs véroxigén mérés :W .
Viszont cserébe Magyar nyelvű lett a második frisítés után :DD ! Szerintetek valaha lessz rá frisítés a véroxigén mérésre :U ?

Takcsi

(#268) anrb válasza Takcsi (#267) üzenetére


anrb
aktív tag

Én írtam a Honornak. A Huawei North America technical support team azt írta, hogy még nem döntötték el, hogy a global verzió támogatni fogja-e ezt a funkciót a jövőben. Arra persze nem reagáltak, hogy - mint írtam, direkt ezért vettem meg a HB5-öt, és hogy hírdetve volt a szaturáció mérés, mint képesség. Mondjuk az eladó webshop is zsivány volt, mert csak egy pár napja írják, hogy csak a kínai változat támogatja ezt a funkciót. Ha egy hónap múlva sem lesz változás, akkor PayPal claim lesz a vége.

(#269) Teddybobtail


Teddybobtail
újonc

Sziasztok. Senkinek sincs ötlete a problémámra????

Szeretném képernyő feloldásra használni a karkötőt, de amikor beállítom a telefonon, akkor nem tudom megerősíteni. A karkötőn nem jelenik meg a megerősítés. A telefonom Xiaomi Redmi Note 5. (Xiaomi band 2-vel simán működik)

(#270) Takcsi válasza anrb (#268) üzenetére


Takcsi
csendes tag

:R Köszi a választ!

Takcsi

(#271) Skillet válasza Diamond500 (#264) üzenetére


Skillet
addikt

Ha jobbra söpörsz egyet, akkor pedig beadja az üzeneteket ;)
Az üzeneteket egyenként törölni is így lehet, ha meg van nyitva az adott üzenet. Visszalépni a menüben is ugyanígy :B

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#272) PociAti válasza Teddybobtail (#269) üzenetére


PociAti
senior tag

Vannak funkciók, amik csak márkán belül működnek. Legyen az Huawei - Huawei/Honor vagy Xiaomi - Xiaomi eszköz. (Korábban a HB4 kapcsán téma volt, hogy a kamera távkioldójaként is működik a karperec, de csak modernebb, és kevésbé olcsó telefonok esetén.)
Amit szeretnél, az nem egy probléma, hanem egy funkció. Valószínűleg a hardware feltételek sem teljesülnek ahhoz.

(#273) Ateszpapa válasza PociAti (#272) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mate 20 Pro-nál működik távkioldóként, meg is lepődtem rajta.

(#274) hzsolee válasza Ateszpapa (#273) üzenetére


hzsolee
őstag

Mit kell nyomni, hogyan?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#275) Ateszpapa válasza hzsolee (#274) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telefonon elindítod a kamerát és kész.
Karperecen megjelenik a fényképezőgép ikon, ha arra böksz exponál a teló. :)
Tegnap így fotóztam a holdat állványon.

(#276) Brekecs válasza Ateszpapa (#275) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Most próbáltam ki, szuper !
Nem is tudtam ezt a funkcióját :D

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#277) hzsolee válasza Ateszpapa (#275) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#278) Teddybobtail válasza PociAti (#272) üzenetére


Teddybobtail
újonc

Köszi a választ.

(#279) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Szívesen. :)

(#280) Diamond500


Diamond500
senior tag

Frissült a Health app kicsit átvariálták

(#281) SirRasor válasza Diamond500 (#280) üzenetére


SirRasor
őstag

Már akinek...
Feleségemnek frissült és átvariálták. Nekem is frissült, de kisebb verzióra és maradt minden a régiben. Nálam azt mondja a play, hogy nincs frissebb. WTF? :D

Make Love not war!

(#282) Diamond500 válasza SirRasor (#281) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem 10.00.530

(#283) SirRasor válasza Diamond500 (#282) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem 9.xxxx; most csekkoltam, még mindig nincs frissebb.
Köszi a pontos verziót, lehúztam apkmirror-ról.

EDIT: kipróbáltam és a stresszmérésnél azt írja, hogy először csatlakoztassak egy eszközt, ami képes mérni. Még szerencse, hogy van a karkötőn SpO2 :W

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#284) Brekecs válasza Diamond500 (#282) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem 10.0.0.532 play áruházból frissült , de miért nem egyforma ?

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#285) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Enyém 10.0.0.632
Huawei AppGaleryben frissítve.

(#286) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Most olvastam Huawei forumokon, hogy elméletileg októberben jön egy frissítés ahol már benne lesz az spo2....
Reménykedjünk :)

"Hosszú és eredményes életet!"

(#287) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Nektek is mindig több lépést mutat a telefon? Egész nap kapcsolatban van a telefon a Band-del, de telefonon már 400 lépéssel előrébb járok.

(#288) Janaboy válasza mouzrr (#287) üzenetére


Janaboy
veterán

Telefont is méri.
Ha az Egeszseg appban ranyomsz az I beture ahol a lépések vannak mutatja is.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#289) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Nekem két funkció hiányzik nagyon. Az értesítés felébressze a kijelzőt és/vagy az állandóan bekapcsolt kijelző.

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#290) mouzrr válasza Janaboy (#288) üzenetére


mouzrr
őstag

Tudom, de miért nem szinkronizálódik össze hogy mind a 2 kijelző ugyan azt az adatot mutassa? Meg a karkoto nélkül többet sétálok mint csak a telefonnal, akkor azon kellene többet mutatnia.

(#291) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

elsősorban túrázásaimhoz keresnék vmi ilyesmit, de nem tudok dönteni ez és a Mi Band 4 között. Megfelelő nekem ez a készülék, ha főleg túrákon használnám, elsősorban vízálló óraként, másrészt megtett km-ek mérésére? A telóm aktív gps-sel a táskámban pihenhetne közben, így állandóan elő kell vennem... Továbbá heti 3* úszom, azt is jó lenne ha tudná mérni, 33 méteres verseny medencében. Jelenleg Honor a telóm is... Ez vagy a Xiaomi lehet megfelelőbb szerintetek? Előre is köszi!

(#292) GordonSamway válasza Orgi (#291) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

[link]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#293) beyruth82 válasza Orgi (#291) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem honor band 5-öt válaszd. Én 1 hétig hasznaltam mi band 4-et de váltottam honor band 5-re.Szerintem sokkal pontosabban mér(főleg az alvást a mi band nem érzekelte az éjszakai felébredést a honor mindig ) és az appja a huawei health is sokkal részletesebb,szebb,jobb mindenben.A kijelzője nagyobb és jobban látható a honornak ráadásul magyar nyelvű.

(#294) anrb válasza Orgi (#291) üzenetére


anrb
aktív tag

Azt válaszd, amilyen cuccaid vannak (Huawei vagy Xiaomi).
Nekem mindkettő karkötő van, de a MB4-et használom, leginkább a hosszabb üzemidő miatt.
A MB4-et jobban is lehet konfigurálni, az új 4.x-es MiFit viszont katasztrófa (a korábbi verzió jobb és gyorsabb volt). A töltője elég béna, szerintem visszalépés a korábbiakhoz képest. A kapszula kialakítás miatt többféle pántot használhatsz, ez a HB5-nél limitált (viszont nem kell kivenni). A HB5 ergonómikusabb (laposabb, jobban illeszkedik a csuklóra) és praktikusabb tölteni. A Health app is kellemes csalódás volt számomra. Alvásmonitorozásban egyértelműen a HB5 jobb. Sportoláshoz nem használom a karkötőket, így nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#295) beyruth82 válasza anrb (#294) üzenetére


beyruth82
veterán

Én xiaomi telóhoz használom a hb5-öt :)

(#296) Skillet válasza beyruth82 (#295) üzenetére


Skillet
addikt

Szintén :K
Szóval szerintem hüleség, hogy xiaomi telóhoz mi band dukál!

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#297) hkari válasza anrb (#294) üzenetére


hkari
őstag

Nekem is van mind a kettő, és ezeket alá tudom támasztani, viszont az alvás elemzésen ha ezt használod nagyon sokat lehet javítani. Plusz szerintem szebb a kijelzője, és ebben normálisan működik az okos ébresztés, és jóval több és szebb watch face van hozzá.

(#298) beyruth82 válasza hkari (#297) üzenetére


beyruth82
veterán

Kisebb és fakóbb is az mi band 4 kijelzője mint a honor band 5-é nemhogy szebb....

(#299) anrb válasza beyruth82 (#295) üzenetére


anrb
aktív tag

Nem voltam elég pontos. Nem a telefonra gondoltam, hanem az "okos" cuccokra. Pl. Xiaomi mérleg mérési adatokat átveszi a Band; ha elalszol automatikusan lekapcsol a Bedside Lamp. A kínai Amazfit Stratos firmware pl. az összes Mi Home eszközt tudja vezérelni. Ilyen értelemben javasoltam a brand egyezést.

(#300) anrb válasza hkari (#297) üzenetére


anrb
aktív tag

Nem használok külső programot a MB4-hez, igazából androidos telefonom sincs. A HB5 valahogy egyből tudja, hogy nem viselem és nem toldja meg az alvás idejét egy-egy mélyalvással, mint a MB4, amíg a karkötő az asztalon pihen.
A kijelző nem érdekel különösebben, az időt és a lépésszámot mutassa. Ha nem fakult volna el, még MB2-őm lenne. Viszont lassan meg kellene keresnem a töltőt, mert 35 nap után már csak 30%-on van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.