Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Skillet válasza darts0 (#149) üzenetére


Skillet
addikt

Valamit félreértettél... én nem istenítem, korábban már összefoglaltam a véleményemet róla, nem vagyok tőle hasra esve. De attól még a 48db óralap nem 15-20. Csak ennyit bátorkodtam írni. És én nem is emlékszem több száz óralapra, ezért is kértem, ha tudod, linkeld, hol írtak ilyesmit.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#152) Szilvi1110


Szilvi1110
csendes újonc

Sziasztok!
Olvasgattam a fórumot, mielőtt/miután megrendeltem a Band 5-öt. Én Band 3-ról váltottam, és igazából azzal is csak annyi volt a bajom, hogy napfénynél szinte semmi nem látszott a kijelzőjén. Az se zavart, hogy magyar telefon mellett kínai volt a karkötő, bár ez utóbbit pont két hete megoldotta egy frissítés, azóta angol a perec magyar telóval.
A band 5 rendelésénél (Aliexpress) én voltam a pancser, mert global verziót akartam rendelni, mégis a másikat dobtam a kosárba, közben olvasgattam a fórumot is, szóval kíváncsian vártam mit is fogok kapni. Kedden megjött, a doboz full kínai, sehol rajta a CE, a karkötő hátulján viszont rajta van. Bekapcsoláskor rögtön két frissítés volt, magyar teló mellett üres menü, angolra állítva viszont minden oké. Vér oxigénszint mérés a kezdetektől rajta volt. Szóval nem tudom, pontosan milyen verziót kaptam, de én eddig teljesen elégedett vagyok vele 😁

(#153) tigipuf válasza Szilvi1110 (#152) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ennyi!
Nálam ugyanez, működik minden az üres menü nem zavar majd megoldja egy frissítés valamikor.
Ha valami komolyabb igényeim lesznek,akkor nem ebben az ársávban keresgélek majd.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#154) beyruth82


beyruth82
veterán

Leejtettem a huawei telóm és teljesen tönkeement a kijelzője használhatatlan ezért vettem egy xiaomit és úgy gondoltam ahhoz jobban megy az mi band mint a honor band.A 2 vadonatúj honor band 5-öt eladom és veszek belőle egy mi band 4-et.Szomorúan de búcsúzom a topictól.

(#155) tigipuf válasza beyruth82 (#154) üzenetére


tigipuf
senior tag

Az pazarlás ha a kettőböl egyet veszel :) ,kb. egy árban vannak és szerintem egy színvonalon is,(mind a kettő van a tulajdonomban nem tudnák nagy különbséget ,előnyt kiemelni összehasonlítva őket.
Más:
Hozzáteszem a sportfunkcióknál alvásmonitorozásnál a mindenfajta mérések,grafikonok ,statisztikák világába nem merültem bele.Tartom magam ahhoz,hogy eszembe sem jut ilyen funkciók pontosságának a számonkérése, kritizálása a 30 dolcsis kategóriában.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#156) Janaboy válasza beyruth82 (#154) üzenetére


Janaboy
veterán

En nem hinnem h jobbban passzol :)
Persze ha csak neked nem tetszik jobbban a mb4 .

Janaboy

(#157) beyruth82 válasza Janaboy (#156) üzenetére


beyruth82
veterán

Az alkalmazás miatt gondoltam.Xiaomi telefonon a huawei health meg huawei wear kicsit furcsa nem?

(#158) Janaboy válasza beyruth82 (#157) üzenetére


Janaboy
veterán

Egyáltalán nem :)
Szerintem mielőtt cseréled próbáld ki, a HB5 elmegy bármelyik android telon.

Janaboy

(#160) beyruth82


beyruth82
veterán

Ok köszi. :R

(#161) El Gringo


El Gringo
senior tag

én jövő héten megkapom, ha kíváncsi valaki, meg tudom nézi a pulzusmérőjét, hogy mit tud egy Polar H10-hez képest :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#162) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, magamnak és a páromnak keresek valamilyen okoskarkötőt/okosórát. Páromnak és nekem is huawei telefonunk van, ezért vagy huawei vagy honor eszközt keresek. Mivel egyelőre az okosórára sajnálom a pénzt ezért kinéztem a honor band 5-öt, ha ti is ajánljátok akkor nincs több kérdésem, mert ahogy olvasgattam róla, mindenhol jó véleménnyel voltak róla és az ára is korrekt. Ami még kérdés, hogy melyik verzió és honnan legyen megvásárolva?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#163) Diamond500 válasza smekone (#162) üzenetére


Diamond500
senior tag

Kérdés az, mi az elvárás?
Ha visszaolvasol jelenleg magyar nyelvű telefonnal nem az igazi, vagyis a menükben nincsenek feliratok, csak ikonok. Angolra állítva a telefont, minden rendben. Illetve SPo2 mérés lehetősége nem mindegyik verzióba van jelenleg.Valakinek van, valakinek nincs, egyenlőre csak találgatunk mitől függ. Persze később elvileg ezeket a hiányosságokat javítani fogják. Honnan rendeld? Kapni már magyar oldalakon is,14-15 ezerért Global verziót, ha gyorsan kell. Én a TomTop oldalról rendeltem. Ha kérésed van dobjad, de sportoláshoz én nem használom, abban nem tudok nyilatkozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#164) smekone válasza Diamond500 (#163) üzenetére


smekone
tag

Szia!

Különösebb elvárás nincsen, általános felhasználásról lenne szó, tehát lépésszámlálás, alvásfigyelés és a véroxigénszint mérés. Nem sűrgős egyáltalán, szeretném ha a véroxigénszint mérés benne lenne illetve ha a telefont használhatnám magyarúl :)

(#165) Diamond500 válasza smekone (#164) üzenetére


Diamond500
senior tag

Akkor ez még várós.

(#166) hzsolee


hzsolee
őstag

Üdv!
Ma megérkezett nekem is az aliról rendelt ketyere. CRS-B19S. Két frissítés volt. A második után lett oxigén mérés, meg ikonváltás. Full kínai csomagolás eu feliratos pereccel. 4 kijelző fólia is volt a pakkban, de a széle nem tapad hozzá. Sajna a por így alá fog menni, rosszabb mint ha nem is tenném rá.

A rezgése szerintem gyengébb mint az eddig használt miband 2. Feliratok a korábban említett okok miatt nincsenek. Kap egy hét próbaidőt, de egyelőre a belbecs miatt csalódás....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#167) Diamond500


Diamond500
senior tag

1 hete használom 27%-on az aksi. Közepes fényerő,állandó értesítések, néha pulzusméres.. Nem jó, de nem is tragikus. :DDD

(#168) hzsolee


hzsolee
őstag

Vízállóság tekintetében milyenek a tapasztalatok? (Kézmosás, fűrdés, zuhanyzás) A bluetooth kapcsolat megszadást jelzi, de aztán nem igazán akar magától újra csatlakozni, erre valami trükk van?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#169) Cyborg válasza hzsolee (#168) üzenetére


Cyborg
senior tag

Úszást is lehet vele monitorozni, szerinted mennyire vízálló akkor?!?! ;] :))

...a megfejtés: 5 ATM, tehát egész jól bírja a vizet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#170) Szilvi1110 válasza hzsolee (#168) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Én simán zuhanyzok vele, sőt az elődje, a band 3 megjárta a velencei tavat és a tengert is, hibátlanul működött.
Bluetooth kapcsolat szakad, ha távol a telefon, de nekem ezalatt az egy hét alatt, mióta használom, mindig visszacsatlakozott magától...

(#171) hzsolee válasza Cyborg (#169) üzenetére


hzsolee
őstag

Hmm, mondasz valamit.... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#172) hzsolee válasza Szilvi1110 (#170) üzenetére


hzsolee
őstag

Android, vagy szifonod van?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#173) Cyborg válasza hzsolee (#171) üzenetére


Cyborg
senior tag

Ne vedd sertésnek, de nem hagyhattam ki ezt a magas labdát! ;] ;] :B :B :R :R

Peace :DDD

(#174) El Gringo


El Gringo
senior tag

Honor Band 5-25E - CRS-B19S

Van vérzoxigénmérés, de nincsönek betűk
Store name: Authority Xiao-Mi MeZu Store
Promotion black.
Karkötőn van CE, dobozon nincs. Kaptam mellé fóliát is, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#175) Skillet válasza El Gringo (#174) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem is innen van. A fóliák nem jók hozzá!
Szerintem más a kijelző mint a 4-esé.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176) Szilvi1110 válasza hzsolee (#172) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Android. Huawei p20 pro

(#177) Diamond500


Diamond500
senior tag

band 4 egész jó 3 új Face-t kapott..jó lenne ha mi is megkapnánk

(#178) hzsolee válasza Szilvi1110 (#176) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi, most nekem is újracsatlakozik magától.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#179) hzsolee válasza Cyborg (#173) üzenetére


hzsolee
őstag

Ja, nincs harag. Előbb járt a kezem mint az eszem...
Mondjuk az előbb zuhanyoztam, pörgette a lapokat rendesen magától :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#180) El Gringo válasza Diamond500 (#177) üzenetére


El Gringo
senior tag

nem elég a mostani kb 40? annyi van, mint a nyüh

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#181) Diamond500 válasza El Gringo (#180) üzenetére


Diamond500
senior tag

Ilyen macis cicás, csicsás tényleg van elég, de valami letisztult pofásabb nem sok :P

(#182) El Gringo válasza Diamond500 (#181) üzenetére


El Gringo
senior tag

a malacos a best ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#183) Diamond500 válasza El Gringo (#182) üzenetére


Diamond500
senior tag

:D

(#184) Cyborg válasza hzsolee (#179) üzenetére


Cyborg
senior tag

Hát igen, arra sajnos nincs lock funkció, vagy ilyesmi. Én rendszeresen indítok valamilyen edzést zuhany közben :)) Strandon ugyanez a helyzet. Mivel érintős, szerintem erre nincs is jó megoldás.

(#185) gabor2007 válasza Diamond500 (#181) üzenetére


gabor2007
csendes tag

Határozottan egyetértek. Pont egy nappal azután érkezett meg a Band5-öm, miután a Band4 megkapta a plusz három watchface-t, amiből egyet tüstént be is állítottam. A 4-et a párom megörökölte, és miután beállítottam magamnak a Band5-öt, realizáltam hogy nincs egy normális watchface sem, úgyhogy 1 napig örülhettem, mert most újra az eredetit használom az új órával :(

(#186) SirRasor válasza gabor2007 (#185) üzenetére


SirRasor
őstag

Kinek mi a szép. Szerintem ez tök jó:

Más: kezdem azt érezni, hogy baromira semmi értelme az adaptív pulzusmérésnek. Most vagy mérje rendesen, vagy ne mérje. De hogy elvileg méri folyamatosan, de mégsem, hát ez pont semmire se jó, csak szép egybefüggő a grafikon.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#187) gabor2007 válasza SirRasor (#186) üzenetére


gabor2007
csendes tag

Én is ezt állítottam be. Valóban tetszetős, főleg azóta mióta rájöttem, hogy ha rátapintok az órára előhozza az időjárás/kapcsolódási állapot/akku állapot mutató felületet.

(#188) beyruth82


beyruth82
veterán

Visszatértem. :DD
2 napig használtam az mi band 4-et de nem jött be.Maradok a honor vonalon.Az mi fit alkalmazád nem olyan részletes,szerintem nem is olyan pontos az mi band 4 mint a honor és a kijelzője is kisebb alig látok rajta valamit.A huawei mérlegemet fel sem ismeri a mi fit app így azt más alkalmazasban kene használnom a huawei egeszségben pedig a karkötő és a mérleg is egy helyen kezelhető.

(#189) Keni21


Keni21
tag

Sziasztok gondolkodók egy ilyen vásárlásán. Érdekelne használja valaki ios-szel? Ezen a rendszeren is állítgatni kell a nyelvet, hogy működjön rendesen a megjelenítés?

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#190) hzsolee


hzsolee
őstag

Egy kis tapasztalatot osztanék meg. Nemrég lenyomtam egy kis futást a szabadban. Gondoltam elviszem magammal ezt az új szerzeményt is. A Polar órám mellé felcsatoltam. Elég jól együtt mérték a távolságot. A polarnak jobban hiszek a gps-e miatt. (Ja, telefon nélkül, csak a perec mérte magától.) Kilométerenként rezzent, így jól lehetett követni a dolgokat. Eleinte többet mutatott egy százassal, Majd 4 kilométernél egyeztek, és a vége is kicsit plusszos lett. A tempo kicsit változott közben. Ha azt nézzük, hogy tök vakon mérte, egész jó lett a végeredmény. A polar a végén 5,97km jelzett. A pulzus is jó, a mellkaspánthoz viszonyítva.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#191) PociAti válasza hzsolee (#190) üzenetére


PociAti
senior tag

Ez 1,5%, azaz másfél százalék, ami elég lenyűgöző! Bőven hibahatáron belül van, mások is hasonlóan pontos eredményről számoltak be, köszi a visszajelzést!
Azért akadnak olyanok is, akik arra buzdítják a többieket, hogy reklamáljanak a Honornál, mert szerintük nem elég pontos.

(#192) hzsolee válasza PociAti (#191) üzenetére


hzsolee
őstag

Egy mérés nem mérés, szóval még tesztelem majd. Mindig ugyanazt az útvonalat futom, így majd kiderül többször is közel jár-e a 6km-hez.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#193) PociAti válasza hzsolee (#192) üzenetére


PociAti
senior tag

Saját tapasztalás szerint sík terepen egész pontos. Volt olyan szélsőséges körülmény, amikor rossz vételi körülmény miatt a GPS-nél is pontosabb érték jött ki a karperecen, mert abban legalább nem voltak kihagyások. Nyilván nem ez a jellemző.

(#194) Cyborg válasza hzsolee (#192) üzenetére


Cyborg
senior tag

Milyen telefonnal használod?
Rajzolt térképet a a futásról?

Csak mert huawei/honor, és talán almás telefonnal a perecen indított edzés is kapcsolja a telefon gps-ét, de ezt ki is írja a perec.
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, csak érdekel, mert a HB4-ről nagyon nem ezek a tapasztalatok, és, ha közeli adatot ad a gps-szel mért adathoz, az általában csak a véletlen műve, de ez érthető is.

Jaj, benéztem a képet, látom nem rajzolt térképet, meg tényleg nem használt gps-t, mert gps-es futásnál nem ír lépéshosszt pl.

Na kíváncsi leszek a további tapasztalataidra is majd :)

[ Szerkesztve ]

(#195) hzsolee


hzsolee
őstag

Mi band2-ről váltottam és hiányzik, hogy bt újracsatlakozáskor nem rezeg elmulasztott jelzések kapcsán. Ott egy miband tools nevű progi csinálta ezt, ehhez nincs valami progi?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#196) Diamond500 válasza hzsolee (#195) üzenetére


Diamond500
senior tag

Tudomásom szerint nincs, nekem is hiányzik sok jó funkció, ami jó volt a MiBand-ban. De az se gyári alkalmazás, valaki külsős csinálja. Itt ilyen nincs. :U

(#197) hzsolee válasza Diamond500 (#196) üzenetére


hzsolee
őstag

Igen, külsős, de tök jól kiegészítette a gyári appot. Sőt állítólag a másik(bandage) már a mifit nélkül is kezeli a perecet....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#198) Diamond500 válasza hzsolee (#197) üzenetére


Diamond500
senior tag

Igen én is Mifit nélkül használtam. De viszont nekem nagyon merítette a telefon aksit, a karkötő meg jól bírta. Itt pont fordított a helyzet.

(#199) beyruth82


beyruth82
veterán

Honor band 4 szíja jó a honor band 5-re?

(#200) Diamond500 válasza beyruth82 (#199) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én rendeltem pótszíjat és ott úgy volt band4/5 szíj, és jó rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.